forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 124

Milazzo
Senior Member



Croatia
2093 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 07/09/2008 : 19:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

Za pocetak samo da se uclanim u klub!


JEEEE!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2093 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 07/09/2008 : 19:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ?uvec

Jel ima ko kakav link za koju skeniranu epizodu Kena na netu, prevedenu na hrvatski (ili srpski)? Naime, nikad još nisam čitao Kena Parkera Mislim da je vrijeme da ga kušam


Ja mislim da ti je to odluka zivota...nadam se da ce ti se svidjet!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2093 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 07/09/2008 : 19:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Imam jedno pitanje:
ZANIMAJU ME OSOBNA ISKUSTVA ZA KP SYSTEM COMICS, NAMJERAVAM IH KUPITI AL ME ZANIMA KAKVE SU PRICE I CRTEZ?


Unaprijed hvala!



P.S. - Nisam se nadao da ce topic dogurati cak do dvije stranice

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 07/09/2008 : 21:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Imam ih sve.Navaznije mi je bilo videti pricu do kraja,pa cu mozda biti previse pristrasan momcima iz Systema .Price su ko i sve ostale,citaju se u jednom dahu ,a kvalitet stampe je PO MENI(naglasavam) zadovoljavajuci ...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 07/09/2008 : 21:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja se prijavljujem u kub jer sam 'uo da KP stalno pije mlijeko.
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 07/09/2008 : 22:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

Meni je najbolja epizoda"Ratnik Mandan".Surova do kraja i zao ti belaca k'o retko u kom stripu ...I jos ona scena kad Ken ustaje i preti onom svojom kremenjacom:"Dosta!Izadjite da zavrsimo ovo licem u lice!"E,tad mi je bilo zao sto ne mogu da mu pomognem ...



Baš sam išao malo pogledati o čemu se tu radi, hm vidiš meni uopće ne budi želju da mu pomognem...tj nikad mi nije zao bjelaca,(sjeti se akcije sa prvih par stranica istog stripa). Meni je razgovor Kena i mandana koi ide odmah nakon "Dosta!Izadjite da zavrsimo ovo licem u lice!" ono što daje glazuru tom stripu...a ne taj macho Zagorovski poklik koi mi uostalom uopće nije Kenovski :):)
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 07/09/2008 : 22:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gutrum

quote:
Originally posted by Pajtos

Meni je najbolja epizoda"Ratnik Mandan".Surova do kraja i zao ti belaca k'o retko u kom stripu ...I jos ona scena kad Ken ustaje i preti onom svojom kremenjacom:"Dosta!Izadjite da zavrsimo ovo licem u lice!"E,tad mi je bilo zao sto ne mogu da mu pomognem ...



Baš sam išao malo pogledati o čemu se tu radi, hm vidiš meni uopće ne budi želju da mu pomognem...tj nikad mi nije zao bjelaca,(sjeti se akcije sa prvih par stranica istog stripa). Meni je razgovor Kena i mandana koi ide odmah nakon "Dosta!Izadjite da zavrsimo ovo licem u lice!" ono što daje glazuru tom stripu...a ne taj macho Zagorovski poklik koi mi uostalom uopće nije Kenovski :):)

Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 08/09/2008 : 00:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gutrum

quote:
Originally posted by Pajtos

Meni je najbolja epizoda"Ratnik Mandan".Surova do kraja i zao ti belaca k'o retko u kom stripu ...I jos ona scena kad Ken ustaje i preti onom svojom kremenjacom:"Dosta!Izadjite da zavrsimo ovo licem u lice!"E,tad mi je bilo zao sto ne mogu da mu pomognem ...



Baš sam išao malo pogledati o čemu se tu radi, hm vidiš meni uopće ne budi želju da mu pomognem...tj nikad mi nije zao bjelaca,(sjeti se akcije sa prvih par stranica istog stripa). Meni je razgovor Kena i mandana koi ide odmah nakon "Dosta!Izadjite da zavrsimo ovo licem u lice!" ono što daje glazuru tom stripu...a ne taj macho Zagorovski poklik koi mi uostalom uopće nije Kenovski :):)

Eto,bas nas ova tema potera da skinemo malo prasine sa kolekcije-i ja sam malo vrsljao po starim Parkerima U vezi one scene,mislim da je to ocajanje,strah i bes,daleko od macoa...(zato i volimo tog naseg mlekopiju(sto kaze Mali od palube),sto je prirodan)
Go to Top of Page

PINCA
New Member



Bosnia and Herzegovina
168 Posts

Member since 28/04/2008

Posted - 08/09/2008 : 01:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PINCA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

Imam jedno pitanje:
ZANIMAJU ME OSOBNA ISKUSTVA ZA KP SYSTEM COMICS, NAMJERAVAM IH KUPITI AL ME ZANIMA KAKVE SU PRICE I CRTEZ?


Unaprijed hvala!



P.S. - Nisam se nadao da ce topic dogurati cak do dvije stranice

Odlične,nećeš pogriješiti..

zloduh Kundra
Go to Top of Page

PINCA
New Member



Bosnia and Herzegovina
168 Posts

Member since 28/04/2008

Posted - 08/09/2008 : 01:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send PINCA a Private Message  Reply with Quote
Moraš to nabaviti Milazzo.Naravno i specijale.

zloduh Kundra
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2093 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 08/09/2008 : 07:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PINCA

Moraš to nabaviti Milazzo.Naravno i specijale.


Specijali mi vec uljepsavaju police!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2093 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 08/09/2008 : 07:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

Evo i ja se prijavljujem u kub jer sam 'uo da KP stalno pije mlijeko.


OK...evo ima nas cak tri!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2093 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 08/09/2008 : 07:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

Imam ih sve.Navaznije mi je bilo videti pricu do kraja,pa cu mozda biti previse pristrasan momcima iz Systema .Price su ko i sve ostale,citaju se u jednom dahu ,a kvalitet stampe je PO MENI(naglasavam) zadovoljavajuci ...


U redu. Onda cu cim skupim novce kupiti System comicse...jedva cekam!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2040 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 08/09/2008 : 20:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Evo, da i mi ovdje napravimo „slikovnicu“…

Mali pregled onoga što bi još trebalo izaći u izdanju Fibre
(nadam se da su prijevodi i numeracija donekle u redu):


57 Plaćenik 96 str


58 Štrajk 96 str


59 Donovanovi dječaci 96 str


60 Normin princ 124 str


61 Gdje umiru titani - Ledeni dah 108 str


62 Uzdah i san 80 str


63 Bijela tišina - Divljaci 110 str


64 Sati očaja 140 str




65 Vječna lutalica - Veliki spektakl 130 str


66 Naleti straha - Melez 152 str


67 Krvavi lov 116 str


68 Priča jednog čovjeka - Hapšenje 128 str


69 Kraj Crnog medvjeda 134 str


70 Nepovjerenje 204 str


71 Zemlja heroja 121 str


72 McKormackov žig 134 str




73 Van vremena 122 str


74 Dašak slobode 164 str


75 Donaverov karavan 270 str


76 Osuđenici 180 str


77 U vrijeme Pony Expressa 180 str


78 Avanture Teddyja Parkera 180 str


79 Bakarno lice 180 str


Edited by - Quebrasco on 08/09/2008 20:25:33
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2040 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 08/09/2008 : 20:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Evo još i pitanje za Markosa:
Pošto neki od idućih brojeva imaju po 2 / 3 / 4 naslovnice (uglavnom priče iz „KP Magazine“)
ima li nade da sve budu nekako „ubačene“ u Fibrinom izdanju?

Sve su odlične i stvarno bi bilo šteta da ostanemo „zakinuti“ za neke od njih.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/09/2008 : 23:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kakva je epizoda Kraljica Misurija, koju Dnevnik nije objavio ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/09/2008 : 07:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
svaki ken je u najmanju ruku dobar, a kraljica misurija je malo lošija, ispodprosječna, dakle dobra :))

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/09/2008 : 07:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
inače, ode topik na drugu stranu, što nije bilo za očekivat
a vidim da konačno ima i par postova u duhu topika
još vas ja pozivam da ostavite pokoji komentar na recenzije kenovih epizoda, ima ih sasvim zadovoljavajući broj, ali su slabo komentirane... pa izvolite kad vas već ima

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/09/2008 : 07:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

Imam jedno pitanje:
ZANIMAJU ME OSOBNA ISKUSTVA ZA KP SYSTEM COMICS, NAMJERAVAM IH KUPITI AL ME ZANIMA KAKVE SU PRICE I CRTEZ?


Unaprijed hvala!



P.S. - Nisam se nadao da ce topic dogurati cak do dvije stranice


taj period ken parkera se malo razlikuje od boneli faze, b&m su si dali malo slobode, ima kraćih priča, ali i jako dugačkih, sve su jako, jako dobre, ali nema nijedne koja može skinut adah, lily, pat o'shane i ostale s vrha, dakle, ja bi teško neku priču stavio u top 5, ali u top 10 bi išle dvije zatvorske priče, i ona s pokoljem tuljana
što se crteža tiče, on je u prosjeku i bolji nego u boneli fazi, ali o tome je već bilo govora
systemovo izdanje je sasvim solidno, ni blizu savršenstvu, ali ako ne nabavljaš libellus/fibra kena, onda ih svakako nabavi

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2008 : 08:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quebrasco

Evo još i pitanje za Markosa:
Pošto neki od idućih brojeva imaju po 2 / 3 / 4 naslovnice (uglavnom priče iz „KP Magazine“)
ima li nade da sve budu nekako „ubačene“ u Fibrinom izdanju?

Sve su odlične i stvarno bi bilo šteta da ostanemo „zakinuti“ za neke od njih.



Biti ce sve naslovnice, naravno. Ali, odlucio sam da ce ici u c/b, ne u boji, iz raznoraznih razloga.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 09/09/2008 : 11:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Po ovome, ako se ne varam, bi trebale ići još tri ture. Bit će zakon kada sve izađe. Baš me zanima kako će izgledati ovi brojevi koji imaju više strana i oni koji su u boji.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2008 : 12:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Tocno, jos tri ture, ukupno 79 brojeva, dogodine u studenom smo gotovi. Skoro pa ni sam ne mogu vjerovati da je jos toliko malo ostalo... U boji ce ici samo Il respiro e il sogno, za Normu autori nemaju materijale spremne. A ovi s vise strana ce biti... malo deblji:) I s par naslovnica unutra, to je sve.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/09/2008 : 12:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ja mislim da kad iduće godine završimo sa kenom odemo u pivnicu i to dobro zalijemo na jednoj proslavi u čast ovakvog vrhunskog izdanja

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2008 : 12:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
pa svakako bismo trebali.

Trouble will find me
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 09/09/2008 : 15:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
ja se uclanujem u klub..5 puta bolji strip od bilo kojega...steta shto ne mogu nigde da ga nadjem..citao sam par epizoda i to je fantasticno...najvishe mi se svidela epizoda sa belim medvedima...a najvishe upecatljiva zadnja strana..izveo je ples u njihovu cast...AMAZING

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page
Page: of 124 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000