forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Orka 7 - Slučaj Marion Colman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/10/2008 : 16:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Gotovo sve. Ima jos nekih sitnica.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/10/2008 : 19:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Hocemo i te sitnice
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2093 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 07/10/2008 : 19:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Hocemo i te sitnice


TAKO JE!!!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/10/2008 : 22:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
I sta su te sitnice?
Kad nesto hocemo,bar da znamo sta je
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 09/10/2008 : 21:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li sanjam ali kad vidim one prve stranice stripa (film), crtez mi stvarno jako lici na...pogledajte konjanika...strip strip...?Maurovic?
Ili sam potpuno u krivu?
Ostalo izgleda jako dobro. Hop, na spisak.

TK
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 03/11/2008 : 00:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
sto volim lepa rodjendanska iznenadjenja, stigla marion :)
javim utiske kad procitam

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 05/11/2008 : 02:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
mmmm, prica bas slabasna.
o crtezu nearavno necu :O

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2009 : 10:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Bojan Krištofić BOC već neko vrijeme piše vrlo zanimljive kritike u Zarezu.
http://www.zarez.hr/pages/244/kritika4.html

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/01/2012 : 02:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kako nisam imao nameru kupiti ovaj strip, pročitao sam ga skeniranog - i oduševio se.
Sad ću reći nešto sa čim se verovatno niko neće složiti, ali meni je ovaj strip bolje seo od Tomovog bara.
Milacov crtež je ovde stvarno maestralan, ali ni Berardi ništa ne zaostaje; odličan noir sa svim elementima i zapletima - najveća mana stripa je njegova "kratkoća".
U svakom slučaju, strip ide na šoping listu - Markose, kakvo je stanje po ovom pitanju;ima li ga koliko na lageru, da ne jurim odmah sad kupovinu ?
Moraću sad da revidiram i pitanje oko Čoveka sa Filipina.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/01/2012 : 02:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

U svakom slučaju, strip ide na šoping listu - Markose, kakvo je stanje po ovom pitanju;ima li ga koliko na lageru, da ne jurim odmah sad kupovinu ?


quote:
Originally posted by Markos

Evo - update situacije, stanje na skladištu (stvari koje su rasprodane ili relativno blizu rasprodaje)

Update: 20.11.2011:

IvanPiire, Glista u bijegu, Detektiv Marvin - 80 primjeraka


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/01/2012 : 08:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Kako nisam imao nameru kupiti ovaj strip, pročitao sam ga skeniranog - i oduševio se.
Sad ću reći nešto sa čim se verovatno niko neće složiti, ali meni je ovaj strip bolje seo od Tomovog bara.
Milacov crtež je ovde stvarno maestralan, ali ni Berardi ništa ne zaostaje; odličan noir sa svim elementima i zapletima - najveća mana stripa je njegova "kratkoća".


Slazem se. Meni je Marvin odlicno sjeo, a crtez je zbilja fenomenalan. Nista ne zaostaje za ostalim njegovim majstorskim djelima. Dobar noir.

Ovaj strip sam ti preporucio uprkos svim negativnim komentarima.
Ipak su to Berardi/Milazzo.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 09/01/2012 : 10:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Kako nisam imao nameru kupiti ovaj strip, pročitao sam ga skeniranog - i oduševio se.
Sad ću reći nešto sa čim se verovatno niko neće složiti, ali meni je ovaj strip bolje seo od Tomovog bara.
Milacov crtež je ovde stvarno maestralan, ali ni Berardi ništa ne zaostaje; odličan noir sa svim elementima i zapletima - najveća mana stripa je njegova "kratkoća".
U svakom slučaju, strip ide na šoping listu - Markose, kakvo je stanje po ovom pitanju;ima li ga koliko na lageru, da ne jurim odmah sad kupovinu ?
Moraću sad da revidiram i pitanje oko Čoveka sa Filipina.




Slažem se od reči do reči
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/01/2012 : 12:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by anto

Kako nisam imao nameru kupiti ovaj strip, pročitao sam ga skeniranog - i oduševio se.
Sad ću reći nešto sa čim se verovatno niko neće složiti, ali meni je ovaj strip bolje seo od Tomovog bara.
Milacov crtež je ovde stvarno maestralan, ali ni Berardi ništa ne zaostaje; odličan noir sa svim elementima i zapletima - najveća mana stripa je njegova "kratkoća".


Slazem se. Meni je Marvin odlicno sjeo, a crtez je zbilja fenomenalan. Nista ne zaostaje za ostalim njegovim majstorskim djelima. Dobar noir.

Ovaj strip sam ti preporucio uprkos svim negativnim komentarima.
Ipak su to Berardi/Milazzo.




Sećam se dobro da si mi preporučio i njega i Čoveka sa Filipina, i hvala ti na tome; i to sam uzeo u obzir kada sam krenuo u čitanje.
And special thanx to Imrahil!!

@Bushido
Hvala prijatelju

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 09/01/2012 12:01:53
Go to Top of Page

stbojan
New Member



Serbia
273 Posts

Member since 29/10/2011

Posted - 16/02/2013 : 18:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send stbojan a Private Message  Reply with Quote
Odlican strip, sjajan crtez... steta sto nema jos koja prica... jako zanimljiv lik...
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 16/02/2013 : 20:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stbojan

Odlican strip, sjajan crtez... steta sto nema jos koja prica... jako zanimljiv lik...



Upravo to je i moje mišljenje.
Šteta što ima samo 50-ak strana. To se pročita za tren.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 12/05/2013 : 13:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Odličan crtež i jako dobra priča, ipak uspoređujuči s ostalima od ovog tandema na zadnjem mjestu bi se našao, što ne znači da nije bolji od velike većine ostalih stripova koje imam :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 12/05/2013 : 21:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Ovaj strip sam nabavio nenadano prije koji tjedan kod lastana za vrijeme one akcije (planirao sam uzeti neke druge stvari, ali kako njih nije bilo, na kraju sam uzeo ovo i preostala 2 zekana koja su mi falila). Moram priznati da me strip nije nesto posebno odusevio, bio mi je onako, solidan - dost dobar. Definitivno losiji od Tom's bara, no dovoljno dobar da se zainteresiram i za ostale radove ovog dvojca.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 12/05/2013 : 22:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Dečki nabavljajte Welcome to Springville ak već niste.
Detektiv Marvin je ok ali meni ipak možda najslabije djelo od ova dva genijalca.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 12/05/2013 : 22:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Welcome to Springville mi je na listi za kupnju :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 12/05/2013 : 22:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Istrosio sam se dosta u zadnjih mjesec dana. Prvo kod lastana akcija pa onda u algoritmu tako da jos neko vrijeme necu nista nabavljat, no Welcome to Springville cu svakako nabaviti jednog dana.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/11/2014 : 00:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
tri godine nakon čitanja ovog stripa u skenu,nabavio sam i papirno izdanje.
I ponovo sam pročitao strip i ponovo mi se isto svideo i ponovo mi samo smeta što je previše kratak,pa uživanje ne traje dugo.
Možda objektivno ovaj strip zaslužuje 8/10 (nekima možda i nižu ocenu),ali ja sam jednostavno slab na Berardija i Milaca (a potonji je ovde razvalio),tako da je meni ovo bez razmišljanja 9/10

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 29/11/2014 00:25:44
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000