forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Brad Barron VČ
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 01/10/2008 : 00:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
E vidiš, ja volim taj strip. Samo me smeta kad su ljudi nerealni.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 01/10/2008 : 00:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
pa i ti si nerealan
a i nisi ti prvi komentarisao DD...jel ti to necista savest govori da sam na tebe mislio

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 01/10/2008 : 00:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
Parafrazirao si moju rečenicu.To je dovoljno.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 01/10/2008 : 01:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
To je ta prica o Brad Barronu....

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 01/10/2008 : 05:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by corto33

Pročitao sam ja prvih par brojeva i nije mi se baš svidjelo.


Pa i Dampyr ništa nije pokazao pokazao posle par brojeva




Kako za koga, na mene je ostavio utisak i to odlican.
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 01/10/2008 : 09:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message  Reply with Quote
ovo jako podsjeća na scenu iz Independence Day-a
preview 1
preview 2
preview 3
preview 4
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 01/10/2008 : 10:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by corto33

Pročitao sam ja prvih par brojeva i nije mi se baš svidjelo.


Pa i Dampyr ništa nije pokazao pokazao posle par brojeva




Kako za koga, na mene je ostavio utisak i to odlican.



Dampyr je ipak dosta bolji o0d Barrona, barem za mene.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 01/10/2008 : 14:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
vi ljudi lijepo pročitajte od VČ...
pa komentirajte,kritizirajte...

a ja bum se odlučil onda dali kupit Libellus izdanje...
ne sumnjam dakad tad budu izdali i Brada pošto su i Demiana

nekako me više zanima Gregory Hunter od ovih kratkih serijala, kojeg ne sumnjam da će Libellus kad tad izbacit

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/10/2008 : 14:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nadam se da nece, cuo sam da je katastrofa!
i to od ne malog broja ljudi....
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 01/10/2008 : 16:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
a čuj, ako bude negativa nakon što ga VČ izda, neću ga ni ja u bilo kojem izdanju kupit

al jedno sam naučio tokom svih ovih godina...
ukusi se jako razlikuju

sve one ocjene po fumettiju kojekakvih epizoda pojedinih junaka npr, pa i ovdje recenzije...
pola njih je nerealno i nikako se ne slažem s njima...eto to je s mog gledišta...
tak da...

čekam i gledam...
ak budu komentari bar 50:50 kupit ću i pogledat dal mi bude dobar

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/10/2008 : 16:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Strip je prilično dobar. Bred je sasvim ok strip junak. Ima sve predispozicije da bude dobro. Dakle radnju verovatno znate ali ajde. Prvi broj je uvod u priču i sudeći po njemu cela edicija je povezana u jednu priču. Barem tako deluje. Dakle u Njujork su sleteli Morbovi, vanzemaljska rasa i zauzeli ga lako, kao i celu planetu. E tu stupa na scenu Bred. Ima on svojih trenutaka i u glavi ali je prilično odlučan u svojoj nameri. Detaljisati neću da ne bi kvario nekom užitak. Crtež je dobar, nisam nešto posebno kompetentan ali je dobro.

Ono što je loše jeste da će ovoga biti svega 4 broja godišnje a ne 6 kako smo mislili. Na zadnjoj korici piše "broj 2. od 25. decembra". Po meni velika razlika za strip koji ima 98 strana.

Edited by - goksi on 02/10/2008 16:37:48
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/10/2008 : 19:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
MENI JE STRIP EXTRA,NEMAM SHTA DA KAZEM,KUPITE GA I NECETE SE POKAJATI,BOLJI JE OD MNOGIH STRIPOVA I ZASLUZUJE SVACIJU PAZNJU...PROCITAJTE PA SUDITE..STRIP JE ZAKON !! :D globinjo izvini na caps locku

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 02/10/2008 : 20:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
ehm...kao i na drugom topicu, ajd da pitam i ovde...sto ide na 3 meseca? zar to mije malo previse spor ritam za strip od 96 strana? a i rece neko da ide na 2 meseca

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 02/10/2008 : 23:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
Kako to da se profa biologije nije setio da poprska neljude vodom ili da rasprsi neke bakterije...
Atmosfera me pomalo podseca na onaj stari Rat Svetova...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/10/2008 : 00:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBAR.Stvarno ne pamtim kada sam ovako sljuštio neki strip od VČ.Ima tu dosta plagiranja Rata svetova, možda i Dana nezavisnosti, ali Faraci je to lepo odradio i zapakovao u jedan obećavajući serijal.Čini mi se da je strip za jednu klasu ozbiljniji nego ostali serijali VČ-a.Znao sam da je Faraci dobar , samo da ne uprska kasnije.Crtež odličan.Jedino je teško sranje što izlazi tromesečno!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 03/10/2008 : 03:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Pa postoji samo 18 epizoda,valjda nece da se ispucaju previse brzo sa njim!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 03/10/2008 : 05:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBAR.Stvarno ne pamtim kada sam ovako sljuštio neki strip od VČ.Ima tu dosta plagiranja Rata svetova, možda i Dana nezavisnosti, ali Faraci je to lepo odradio i zapakovao u jedan obećavajući serijal.Čini mi se da je strip za jednu klasu ozbiljniji nego ostali serijali VČ-a.Znao sam da je Faraci dobar , samo da ne uprska kasnije.Crtež odličan.Jedino je teško sranje što izlazi tromesečno!!!



Procitao sam,solidno,ako bi ga ocijenio od 1 do 5 dao bi mu 3+. Mnogo jaciji utisak mi je Dampyr ostavio prilikom prvog citanja.Mada ovo je prva epizoda a kasnije moze mi se vise svidjeti ili ... Naravno moram istaci da sam strip procitao neverovatno brzo..mada nema puno za citanje. Mislim da je vise namjenjen djecijoj publici..naravno sudeci po ovom broju a dalje vidjecemo.

Ono sto si rekao gore da je za klasu ozbiljniji..ja mislim posve suprotno..za klasu neozbiljniji.
A slazem se volio bi da izlazi mesecno ali sta je tu je.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/10/2008 : 09:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Kako su ukusi razliciti, to je nevjerojatno:)
Sto vama nije malo smijesno da vanzemaljce, koji su tako lako pokorili cijelu zemlju, tamani ko komarce jedan jedini čovjek, takoreći goloruk?

Trouble will find me
Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 03/10/2008 : 09:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message  Reply with Quote
Eto po ko zna koji put meni se dopadne nesta sto se drugima ne dopada.Procitao sam prvu epizodu i jako je interesantan strip crtez je odlican a scenarijo iako podseca na neke filmove je dosta dobar.Radujem se broju 2 i cekam decembar...

Alessandro Chiarolla za predsjednika Italije!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/10/2008 : 10:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
joj kada bismo počeli izvlačiti greške i nelogičnosti u stripovima i filmovima ostala bi samo odiseja 2001 kao jedina prava naučna fantastika

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/10/2008 : 10:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kako su ukusi razliciti, to je nevjerojatno:)
Sto vama nije malo smijesno da vanzemaljce, koji su tako lako pokorili cijelu zemlju, tamani ko komarce jedan jedini čovjek, takoreći goloruk?



ALI! Taj jedan je Bred Baron! Napaljeni redneck iz neke tamo vukojebine koje će razlupati guzove izvanzemaljcima. Svojedobno je bila neka igrica pucačina Redneck Rampage gdje dva seljobera (Leo & Bubba) kreću sami naoružani sačmaricama, vilama, motorkom, svinjetinom i rakijom spasiti svijet od aliena. Podrig!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 03/10/2008 : 10:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kako su ukusi razliciti, to je nevjerojatno:)
Sto vama nije malo smijesno da vanzemaljce, koji su tako lako pokorili cijelu zemlju, tamani ko komarce jedan jedini čovjek, takoreći goloruk?



ja jako volim sf ali ovaj brad barron je ajme meni. što je ovo bonelliju trebalo...

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/10/2008 : 11:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
A šta je Veselom Četvrtku ovo trebalo?
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/10/2008 : 11:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kako su ukusi razliciti, to je nevjerojatno:)
Sto vama nije malo smijesno da vanzemaljce, koji su tako lako pokorili cijelu zemlju, tamani ko komarce jedan jedini čovjek, takoreći goloruk?



E vidiš, mene zanima način na koji su prikazali vanzemaljce, i taj ratni milje... Ako je to dobro napravljeno, strip će me bar malo zainteresirati... Brada, izgleda, treba shvatiti kao inkarnaciju Chucka Norrisa... Možda na taj način strip bude i zabavan :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/10/2008 : 12:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Šta je VČ trebalo izdavanje Zagora nikako mi nije jasno. Čovek sa jednom sekirom i pištoljem pobije 3000 indijanaca, sruši 20 vojničkih utvrđenja, pobedi 10 čarobnjaka, proputuje kompletan svet i još stigne Čika da nahrani.

Milim dajte...

Markos ne skreći sa teme nego odgovori otkud tebe u ekipi za BB
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000