forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/06/2017 : 16:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ali neki video-materijali čine stvari atraktivnijima. Ja još uvijek u kinu guštam u foršpanima, makar ih se sve znatno ranije može pogledati na YouTubeu.

A i postovi su nekako "sočniji" kad su začinjeni nekim video-materijalom.

Hm, ne znam, mogao bih probati.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 20/06/2017 : 16:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool
A i postovi su nekako "sočniji" kad su začinjeni nekim video-materijalom.


Jesu, lažno ispunjeni bogatsvom

Nekad je manje više

Piši kako te volja, ali samo velim da je moguće i da uostalom to sam i prakticiraš u nekom drugom mediju. Živio!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/06/2017 : 17:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, živimo u 21. stoljeću.
Ak vam browser ne može otvoriti stranicu s par videa i slika, zapitajte se.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/06/2017 : 18:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Da popravite internet ili browsere, nek Johnny samo puca s ovim, interesantnije je i socnije.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 20/06/2017 : 19:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Da popravite internet ili browsere, nek Johnny samo puca s ovim, interesantnije je i socnije.



Dobro, stvar ukusa. Meni je ružno i nepotrebno.
Ali sad sam se sjetio da postoji "Do not show images" opcija na browseru, pa bi to mogao biti moj spas.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/06/2017 : 20:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
možete tu opciju 'do not show images' primjeniti i na topicima ne marim za dobre guze i volim dobre sise

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/06/2017 : 20:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jim Jarmush movies
Eto nisam dugo, pa rekoh da pogledam ponovo malo njegove filmove.

Night on earth (1991)
Sve u svemu ovaj omnibus nije loš, sve priče su dobre ali mlada Winona Ryder se ipak ističe. Sve u svemu fino djelce.
Ocjena:6/10

The limits of control (2009)
Što se tiče režije, ovo fakat vuče na Lyncha ali ipak nije toliko kvalitetno. Dijalozi su dosta dobri, kadriranje/fotografija daje nekoliko odličnih scena ali na kraju se ipak ne radi o odličnom filmu nego o simpatičnom art-djelu.
Ocjena:6/10

Mystery train (1989)
Još jedan omnibus u kojem imamo dosta zanimljive junake, i konverzaciju ali kad se sve zbroji, ipak sve to ne odskače od prosjeka.
Ocjena:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/06/2017 : 20:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by mladjo

Easy rider nije dobro ostario.
Gledao sam ga prošle godine ponovo i...huh.
Ma mislim ok je, mjuza je zakon i sve to ali...



Ja sam ga prvi put gledao pre dve godine i bio mi je odlican. Po meni se odlicno drzi i vidi se da je film iskren i autentican prema vremenu u kom je nastao a to je u sumraku kontrakulture 60ih.

Easy Rider je u stvari poslednji western ikada. Hoper i Fonda na svojim celicnim konjima idu u potragu za Ameriku, ali za onom iskrenom, granicarskom, slobodnom Amerikom, traze americki san, ali ga ne pronalaze nigde. Uvidjaju da je to sve jedna velika laz, a da je Amerika jedno veliko konzervativno selo prepuno zatucanih ljudi.
Uz to sjajna scenografija i muzika.
Pravi klasik!



Sve je to točno sa Amerikom ali meni film jednostavno nije dobro ostario. Ali slabo se, kad se o njemu govori, spominje Jack Nicholson. Kakav je to car :D Šteta kaj nije dobio više minuta

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/06/2017 : 20:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ghost dog mi je i dalje najbolji jarmush. Iza toga dead man i down by law.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/06/2017 : 20:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam i Ghost doga a sad idem Loverse

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/06/2017 : 20:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače Forrest Whitaker je car.
Najači mi je kao Idi Amin

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/06/2017 : 21:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
od jarmusha nisam gledao samo ghost dog
meni je to sve ok, ali nikako sami vrh, ni blizu
osim jednog filma = dead man
meni je to njegov uvjerljivo najbolji film i visoko na listi najboljih uopće
drugi njegov film koji mi se jako svidio je only lovers left alive

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/06/2017 : 22:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pogledaj(te) svježi Paterson i gustat ćete.

Barem ja jesam, već dva puta a i opet ću.

Film u kojem se praktički nista ne događa, ono malo se svakodnevno ponavlja uz varijacije, a iz svakog kadra izbija ljubav prema životu, u braku, prema malim životnim detaljima i radostima, prema krigli piva i setnji s psom...

Uživancija...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/06/2017 : 23:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Budem ga pogledal

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/06/2017 : 16:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 21/06/2017 : 23:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Daniel Day-Lewis najavio umirovljenje, Phantom Thread od P.T. Andersona ce mu biti zadnji film:

https://www.theguardian.com/film/2017/jun/21/daniel-day-lewis-an-extraordinary-career-of-acting-artistry-is-it-really-all-over

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2017 : 00:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jim Jarmusch vol. 2

Ghost dog - The weay of the samurai (1999)
Odličan izbor glavnog glumca ali film ipak ne nudi ništa posebno. Forrest Whitaker je odigrao dosta dobro svoju ulogu ali neka prevelika razrada likova ovdje nije prisutna. Šteta.

Only lovers left alive (2013)
Ovo je već bolje. Dosta dobra gluma i odlična naracija čine ovaj film zaniljivim i kreativnim. Tom Hiddleston i Tilda Swinton su odlično odradili posao. Inače ova glumica mi je...Ha jednostavno moram reći ružna. Ima nešto odbojno u licu. Ali opet zrači određenom inteligencijom i dobrotom.
Ocjena:7/10

Paterson (2016)
Izgleda da su ovi noviji Jarmuschovi filmovi bolji. Film je stvarno ok, ima tu bukowskijevsku crtu - priča o ničemu koja izvrsno teče. Jednostavne stvari koje su prikazane odlično. "Sitnice" su prikazane sjajno - unutrašnje uređenje kuće, ženina haljina...Odlično.
Ocjena:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/06/2017 : 00:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Filmove stvarno slabo gledam, ali evo, čisto jer sam morao, pogledao sam jedan crtić sa kčerkom i moram priznati da je i više nego odličan:

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 23/06/2017 : 13:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/06/2017 : 14:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Christopher Nolan sucks - Lego Batman rules

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/06/2017 : 09:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da se navežem na dantea, prije dva tjedna upriličen je tribute Richardu Donneru, podsjećanje na dane mladosti i slave, a Gibson i Glover su se odlično zabavljali.

They say they are too old for this shit today.







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/06/2017 : 23:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Od raka pluća u 57. je godini umro švedski glumac Michael Nyqvist, negativac iz Nemoguće misije: Protokol Duh i Johna Wicka, koji je u švedskoj adaptaciji trilogije Milenij glumio Mikaela Blomkvista, a gledali smo ga i u odličnoj TV-seriji po romanima o Martinu Becku autorskog para Maj Sjöwall i Per Wahlöö, u sjajnoj drami Zajedno Lukasa Moodyssona, u ekranizaciji romana Arn: Vitez templar Jana Guilloua...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 28/06/2017 : 00:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Gledali smo ga i u prvom Johnu Wicku gdje je bio glavni nemesis Keanuu Reevesu. Počivao u miru.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/06/2017 : 06:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Bas vidio vijest, nevjerojatno. R.I.P.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 28/06/2017 : 10:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
O jbt...mogao je dati jos hrpu dobrih uloga. Bio mi je odlican u Millenniumu.
Pocivao u miru.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000