forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/11/2017 : 18:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Justice League ubio za sve pare. Ja prezadovoljan!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2017 : 19:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Windwalker

Ne znam koje to proljeve ti gledaš, ali ja sam ove godine pogledao barem 5 boljih filmova od Wind River, iako je i on odličan.




Ako nije problem napiši koji su to. Wind River nisam gledao i ne planiram, ali uvijek volim čuti šta se ljudima sviđa, možda se nađe i nešto za mene.



Sto ne planiras da pogledas Wind River, Shaneru?
Prosle godine si pogledao Hell or high water koji je napisao isti scenarista Taylor Sheridan, s tim sto je sada on i reziser Wind Rivera.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2017 : 19:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango



Robert Rodriguez is set to remake Escape From New York and there’s another Halloween project coming in 2018. How do you feel about people remaking your films?

I love it, if they are going to pay me money. If they pay me, it’s wonderful. If they don’t pay me, I don’t care. I think it’s unfair if they don’t pay me. I think everyone should pay me. Why not? I’m an old guy now and I need money. Send me money.



Au koja ludost. Raditi rimejk klasika kakav je Escape from new york.
Glupost
Potpuno nepotrebno.

Ja jedino ne znam zasto niko ne pravi nove nastavke Prljavog Harija, to je jedini vid rimejka ili ja bih pre uradio nastavak price ili prikvel dok je Kalahan jos radio za policiju.
Nek glumi Scot Eastwood, Klintov sin, ionako je pljunuti cale. A za scenaristu uzeti scenaristu True Detectivea Nic Pizzolattoa ili nekog ko moze da napise interesantan detektivski mistery triler. Reziser moze da bude i cale Eastwood, a ako je vec previse star ima dosta mladih dobrih rezisera koji bi mogli to da izvedu.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/11/2017 : 20:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by swamp thing


Zapravo zadnjih godina skoro da nema superherojskog filma koji je stvarno dobar, svjež, originalan. Reciklaža jednog te istog do imbecilnosti. WW ništa, GotG2 puno lošiji od prvog, SMHomecoming je pogodio glumca i imao odličnog negativca, sve drugo je traljavo, humor katastrofalan, XMA najlošiji XM film uz WOrigins, Logan je solidan, ali prehajpan kao i WW, ako ovi filmovi dobiju nominacije za najbolji film, to je još jedan dokaz da je akademija go kurac, Dr Strange ništa, dosađivao sam se, DC Universe filmovi svi u kantu za smeće, Antman solidna zabavica.
GotG, XM DOFP i Dedpul su jedini SH filmovi u posljednje 3-4 godine koje bih mogao nazvati stvarno dobrim i zabavnim.
Moram još odgledati novog Tora, kontam da bi mogao biti ok.

a i ti si deset godina stariji nego kad si gledao iron man 1


I bolji nego ikad, yeeeah
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/11/2017 : 21:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going


Sto ne planiras da pogledas Wind River, Shaneru?
Prosle godine si pogledao Hell or high water koji je napisao isti scenarista Taylor Sheridan, s tim sto je sada on i reziser Wind Rivera.



Jesam, i bio mi je loš. Tako da Sheridan očito nije my kind of guy i još mi k tome tematika Wind Rivera nije interesantna, a ni trailer me nije privukao. Mislim, pogledao bih ga ja vjerojatno da nema stvari koje me više privlače, no takvih je puno.

Inače, iskoristit ću i ovu priliku da spomenem Good Time. Imam neki osjećaj da bi ti se mogao svidjeti, a on samo stoji na netu i čeka.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/11/2017 : 23:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pogledao The Witch. Jedan dobar, iako možda previše spor, atmosferičan mindfuck film sa vrlo upičenim krajem. Fanatično religiozni puritanci 17. stoljeća i vještice - to uvijek obećava. Film kojeg se čak i Stephen King prepao.
7,5/10

http://www.imdb.com/title/tt4263482/?ref_=fn_al_tt_1

https://twitter.com/stephenking/status/699403703724457985?lang=en
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/11/2017 : 00:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pogledao The Witch. Jedan jako dobar, iako možda previše spor, atmosferičan mindfuck film sa vrlo upičenim krajem.





http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 17/11/2017 00:19:49
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 17/11/2017 : 15:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pogledao The Witch. Jedan dobar, iako možda previše spor, atmosferičan mindfuck film sa vrlo upičenim krajem. Fanatično religiozni puritanci 17. stoljeća i vještice - to uvijek obećava. Film kojeg se čak i Stephen King prepao.
7,5/10

http://www.imdb.com/title/tt4263482/?ref_=fn_al_tt_1

https://twitter.com/stephenking/status/699403703724457985?lang=en


Slažem se, jako dobar. Meni nije bio spor (ako pod tim mislis razvucen i na momente dosadan).
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/11/2017 : 15:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote



Pogledao napokon sinoć The Babysitter.

Neočekivano zabavan i opičen film od početka do kraja, vrlo sam ugodno iznenađen (McG mi nikad ne ulijeva povjerenje).
Samara je .. uh, nevjerojatna .
(igrom slučaja, eto je i u Mayhem, što je u planu večeras)

Preporuka: ne gledati trailer.


Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/11/2017 : 18:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I meni se film svidio.
Slažem se za glumicu.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/11/2017 : 17:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Meni Babysiterica nije sjela. OK, kužim što je pjesnik htio reći - pretjerano i glupavo nasilje je namjerno tu jer bi to kao morala biti glavna fora filma, ali McG nije pogodio jer je meni to bilo samo pretjerano i glupavo. Bez fore. U rangu parodije Twilighta - Vampires Suck.
5/10

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/11/2017 : 17:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam pogledao solidan "film katastrofe". Norveški The Wave. Što bi bilo ako bi se fjord urušio u more i tsunami zatrpao idilični gradić. Gušt je bio gledati ljepote norveških fjordova i slušati taj "oprečni" norveški jezik. Sam film je žanrovski kliše. Kritičari ga nahvalili, ali samo zato što je europski film ne znači da je bolji od već viđenih američkih na tu temu.
7/10

http://www.imdb.com/title/tt3616916/

The Family
De Niro u ulozi mafijaša koji je zajedno s obitelji u witness protectionu. Luc Besson redatelj, pa rekoh, valda će bit par dobrih fora. Nije ih bilo, osim jedne. Kad je De Nirov lik morao u lokalnom kinu klubu odgledati Goodfellas i dati mišljenje na temu mafije u New Yorku. Kopčate? De Niro glumi u Goodfellas, a ovdje De Nirov lika gleda i komentira Goodfellas. To je jedina dobra fora u filmu.

Uglavnom, neujednačen film. 5/10

http://www.imdb.com/title/tt2404311/

Edited by - nagor on 20/11/2017 17:45:06
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1515 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 22/11/2017 : 08:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Tjedni catch-up (malo je kasnio):

James Franco kao Multiple Man u jos jednom spin-offu X-Mena - bilo na drugoj dretvi vec, ali Tom Cruise mozda u novom Tarantinu - Cudesna Zena 2 odgodjena jer Gal Gadot navodno ne zeli raditi sa seksualnim napasnikom Rattnerom - Fantastic Beasts 2 - Jennifer Lawrence i Emma Stone rade na zajednickom filmu - snimat ce se adaptacija Vertigova stripa The Kitchen, o irskim mafijasicama - novi Super Mario Bros! - nastavak filma What Women Want (i treba li nam to?) - Morbius the Living Vampire dobiva svoj film u Sonyjevoj produkciji

Vise na: https://editorial.rottentomatoes.com/article/james-franco-may-co-star-with-50-other-james-francos-as-marvels-multiple-man-and-more-movie-news/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1515 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 25/11/2017 : 18:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Le couperet http://www.imdb.com/title/tt0422015/

Dvanaest godina stari film legendarnog redatelja Costa-Gavrasa ekranizacija je istoimenog romana hard-boiled pisca Donalda Westlakea, autora cuvenog Parkera (pod pseudonimom Richard Stark) cije strip-adaptacije objavljuje Darkwood.

Cinican film koji kroz satiricnu prizmu kritizira kapitalizam, ali i klasicno poimanje "muskosti" - glavni lik je kemicar koji u svojim srednjim godinama zbog, jelte, usteda i outsourcinga ostane bez posla, a kada ni uz najbolju volju ne uspijeva pronaci zaposlenje, jedini izlaz vidi u doslovnoj eliminaciji konkurencije.

Le couperet ne doseze razine Costa-Gavrasovih klasika Z, Nestali, Muzicka kutija i Amen, ali rijec je o vrlo gledljivom i solidnom filmu koji pokazuje da i stari majstori jos uvijek nesto vrijede.

Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/11/2017 : 18:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Odgledah Planet of the Apes trilogiju (2011, 2014, 2017).
Prva dva su vrlo dobri. Treći mi je najgori, iako vidim da je nahvaljen od kritičara. Pokušali su sa ovim dijelom mnogo toga, ali malo što mi tu funkcioniše.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/11/2017 : 18:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, prva dva su mi bila OK. Treći najviše nahvaljen, a ujedno najlošiji. Nije toliko loš koliko je razdužen i dosadnjikav iako je CGI stvarno odličan.

Edited by - nagor on 25/11/2017 18:57:31
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/11/2017 : 19:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Priča je jednostavna i viđena, što ne mora da bude nužno loše ako je scenario dobar, ali je ovdje često banalan, igra na osnovne emocije ali ne uspijeva da dostigne onaj nivo empatije koji želi. Previše očigledne biblijske aluzije isto ne pomažu jer samo doprinose predvidljivosti. Mnogo više sam očekivao od ovog dijela.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 26/11/2017 : 13:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Atomic Blonde - ugodno iznenađenje, ženski 007, Charlize odlična, jako dobra preobrazba. Glazba isto jako dobra. Radnja ništa novo, prava špijunska priča. Sve u svemu odličan komercijalni akcijski film. Žao mi je jedino što ga nisam pogledao u kinu.

Dark Tower - film koji spašava jedino solidna gluma. Gledljivo, ali ništa posebno. Trendovska tema, drugi svijet, prolaz u njega i tama s druge strane, to je očito hit tema u zadnje vrijeme... Stranger Things, Avengers, Justice League...

Happy Death Day - zabavnije nego što sam očekivao. Priča ima jednu veliku rupu, ali ako se to zanemari film je više nego gledljiv. Mix vriska i beskonačnog dana.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/11/2017 : 17:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Wind river (2017)
Odličan film. atmosfera, radnja,akcija...sviđa mi se što se ništa ne prepričava i objašnjava nego se sve saznaje iz konverzacije likova. sad baš gledam hrpu dokumentaraca u Aljasci pa mi je i ovaj film došao u pravo vrijeme :)) (SPOILER) Frend je rekao da mu ponašanje onih radnika koji su silovali ženu i ubili lika nije logično ali ja velim da baš je jer upravo je ovo prava logika velikog broja ljudi:ljudi su kreteni i reagiraju u skladu s tim. Budala se napila, silovala ženu, onda su mu frendovi pomogli ubiti lika a kad je došla murija nisu oni razmišljali u smislu "ej ajmo to nekako zataškati ,a jmo smisliti neku priču nego su reagirali kao normalne budale:nasiljem i agrsivom. Jako puno ljudi je glupo.
Ocjena:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/11/2017 : 18:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Happy Death Day - zabavnije nego što sam očekivao. Priča ima jednu veliku rupu, ali ako se to zanemari film je više nego gledljiv. Mix vriska i beskonačnog dana.



Na koju rupu u priči točno misliš?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 26/11/2017 : 19:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by stripofil

Happy Death Day - zabavnije nego što sam očekivao. Priča ima jednu veliku rupu, ali ako se to zanemari film je više nego gledljiv. Mix vriska i beskonačnog dana.



Na koju rupu u priči točno misliš?



Rupa u logici

SPOILER
Nekako bi bilo logično da je pokušala skinuti masku ubojici, ali to se nepotrebno dugo odgađalo kako bi se zadovoljila priča. Meni je to nekako prva stvar koju bi napravio, a i ona je imala dovoljno prilike za to. Jasno je da je to napravila nakon drugog ili trećeg ponavljanja sljedećih 10-20 ponavljanja više ne bi imalo smisla.

Možda samo precjenjujem ljudsku inteligenciju i logiku.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/11/2017 : 20:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil
Možda samo precjenjujem ljudsku inteligenciju i logiku.



Ne bih rekao kako je precjenjuješ (osim ako ne želiš dati vrijednost vlastitoj logici i inteligenciji), već se jednostavno radi o potrebnoj dozi "suspension of disbelief" kako bi se uživalo u ovakvom filmu.
Mogla je ona učiniti mali milijun stvari kako bi ubojicu riješila već nakon par puta, ali ovakva premisa jednostavno traži od gledatelja da ne preispituje previše logiku stvari. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/11/2017 : 22:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Before I fall je jos jedan iz ove godine koji ima osnovnu premisu kao Groundhog Day, ako netko nije pogledao...samo sto nije horror. Da nisam njega pogledao na proljece, mozda bi mi Happy Death Day bio bolji, ovako mi je dosta zaboravljiv iako je ocito drugi tip filma.


These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 26/11/2017 22:01:56
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/11/2017 : 21:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Logan Lucky http://www.imdb.com/title/tt5439796/

Skroz dobar ako se logika isključi (a ovje to i treba). Pljačka je na momente urnebesna, ali mi je glavni hit priča o Martinu i GoT u zatvoru.

Uglavnom, lagan film, zabavan, prava stvar za dvosatno opuštanje.


Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/11/2017 : 23:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
I Origins (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2884206/

meni dobar film, o kojem se dugo razmišlja
znanost, vjera, kreacionizam...
film kao stvoren za onaj topik o evoluciji

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000