forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/11/2017 : 23:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Sing Street

http://www.imdb.com/title/tt3544112/

Simpatičan filmić o tinejdžerskoj ljubavi i rock'n rollu. Smješteno u milje katoličke škole (i obitelji) u Irskoj u 80-ima. Preporuka!
8,5/10
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/11/2017 : 19:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Bome je Ridley uspio. Novi trailer za All the money in the world, ovaj put s Christopherom Plummerom umjesto Kevina Spaceya.


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/11/2017 : 19:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Plummer je bolji za tu ulogu od našminkanog Spaceya, ali ovo je bilo skroz nepotrebno dosnimavanje i trošenje love. Tko su ti ljudi koji bi išli bojkotirati film jer je Spacey prije 30 godina dodirnuo jednog tinejdžera. Jesu li ti isti oni koji nikad nisu gledali Pianista?

Jeste li ikada preskočili neki dobar film jer je glumac/redatelj u stvarnom životu šupak?

Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 30/11/2017 : 20:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Plummer je bolji za tu ulogu od našminkanog Spaceya, ali ovo je bilo skroz nepotrebno dosnimavanje i trošenje love. Tko su ti ljudi koji bi išli bojkotirati film jer je Spacey prije 30 godina dodirnuo jednog tinejdžera. Jesu li ti isti oni koji nikad nisu gledali Pianista?

Jeste li ikada preskočili neki dobar film jer je glumac/redatelj u stvarnom životu šupak?





Nije situacija tako jednostavna.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/11/2017 : 20:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pojasni. ;)


Neugodno bi im bilo raditi marketing s Spaceyem. Dakle, maknuli su Spaceya zbog neugode. Dosnimavanje ih nepotrebno koštalo i vjerojatno su i na kvalitetnom gubitku jer su vjerojatno htjeli uštedjeti na dosnimavanju pa su štedili na scenama koji su s Spaceyem vjerojatno bolje (snimanje na lokaciji, kvaliteta scenografije, broj ljudi u sceni itd). Film bi zaradio s Spaceyem isto koliko će zaraditi i s Plummerom. Normalno, ne možemo to dokazati. Ali mislim, da je prosječnom gledatelju svejedno tko je koga "napastovao".

Edited by - nagor on 30/11/2017 20:34:14
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/11/2017 : 21:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pojasni. ;)


Neugodno bi im bilo raditi marketing s Spaceyem. Dakle, maknuli su Spaceya zbog neugode. Dosnimavanje ih nepotrebno koštalo i vjerojatno su i na kvalitetnom gubitku jer su vjerojatno htjeli uštedjeti na dosnimavanju pa su štedili na scenama koji su s Spaceyem vjerojatno bolje (snimanje na lokaciji, kvaliteta scenografije, broj ljudi u sceni itd). Film bi zaradio s Spaceyem isto koliko će zaraditi i s Plummerom. Normalno, ne možemo to dokazati. Ali mislim, da je prosječnom gledatelju svejedno tko je koga "napastovao".



Snimali su na originalnim lokacijama u Londonu i Rimu, kao i sa Spaceyem, dosnimavanje je kostalo 10 milja, a odluka da se makne Spacey je bila iskljucivo Scottova (uz podrsku studija, naravno)
Evo intervju za Scottom:
http://ew.com/movies/2017/11/29/ridley-scott-kevin-spacey-all-the-money-in-the-world-exclusive/

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/11/2017 : 21:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Because audiences would likely punish any Spacey movie — or view it with very different eyes — the film risked box office disaster, to say nothing of dashed Oscar hopes for anyone associated with it.



Box office disaster? Glupost!

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/11/2017 : 23:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Brawl in cell block 99 (2017)
Odličan, realan i surov film. Prava stvar je totalna realističnost kod tučnjava, koje ne traju pola sata nego (kako je i realno) od nekoliko sekundi do pola minute ili mrvicu više ako je više ljudi, patnja i tjeskoba su odlično prikazane na glavnom glumcu što je vrlo zanimljivo budući da on cijelo vrijeme skriva emocije. Kraj je možda mrvicu prenaivan (nema šanse da bi se sve tako glatko riješilo) ali ajde, ne mreš imati sve.
Ocjena:8/10

Kingsman:The golden circle (2017)
Evo ih opet! Meni je prvi dio jedan od najboljih filmova koje sam iakda gledao, a scena krkljanca u crkvi jedna od najačih u akcijskim filmovima uopće. Nastavak nije tako dobar ali je i dalje riječ o odličnom filmu. Nije mi baš najbolje rješenje to što su dosta često naši Kingsmani u drugom planu (ameri često vode igru) a i ti ameri nisu ni blizu simpatični i karizmatični kao engleski dvojac. Ali da je odlično - je. Sigurno će biti barem još jedan nastavak
Ocjena:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 02/12/2017 : 13:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Svaki tjedan, kecap jedan:

Na suprotnoj dretvi takodjer datum novoga Tarantina - Russell Crowe o mogucem nastavku filma Master & Commander - Yifei Liu kao igrana Mulan - ide filmska ekranizacija stripa Goldie Vance - film Smart Blonde o seksualnom napastovanju u doba klasicnog Hollywooda - nakon reboota Shafta caste nas i preradama Cleopatre Jones i Superflya - novi igrani Ujac Tulac (vise-manje)

Za one koji zele znati vise: https://editorial.rottentomatoes.com/article/tarantinos-next-film-to-be-released-on-50th-anniversary-of-manson-family-murders-and-more-movie-news/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/12/2017 : 13:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
Coherence (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2866360/

ovaj film je jedan od najdrastičnijih primjera u kojem je s doslovno 1000 dolara budžeta + honorari za nekoliko glumaca snimljen dobar film
i to još naučno fantastični
da se o njemu razglabati, je li to baš najbolje što se moglo, je li trebalo produljiti, dati naglasak na ovo, ono... ali sve u svemu jako dobro

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 02/12/2017 : 13:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

Coherence (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2866360/

ovaj film je jedan od najdrastičnijih primjera u kojem je s doslovno 1000 dolara budžeta + honorari za nekoliko glumaca snimljen dobar film
i to još naučno fantastični
da se o njemu razglabati, je li to baš najbolje što se moglo, je li trebalo produljiti, dati naglasak na ovo, ono... ali sve u svemu jako dobro



Sjecam se da sam ga gledao onda kad je izasao, svidio mi se jako.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 05/12/2017 : 10:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Whaaaat....

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/quentin-tarantino-jj-abrams-team-up-star-trek-movie-1064206

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/12/2017 : 10:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
(LENS FLARE EFFECT)

- You know what they call a quarter pounder with cheese on klingon home planet?
- Royale Q'Plah!

(LENS FLARE EFFECT)

Edited by - nagor on 05/12/2017 10:41:33
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/12/2017 : 11:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Whaaaat....

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/quentin-tarantino-jj-abrams-team-up-star-trek-movie-1064206



To mi je baš bilo palo na pamet prije par mjeseci: Mislim da bi to bilo odlično!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/12/2017 : 16:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
http://www.telegram.hr/kultura/quentin-tarantino-i-j-j-abrams-planiraju-zajednicki-star-trek-film-i-vec-su-svoju-ideju-prezentirali-paramountu/

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 05/12/2017 : 18:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Tarantino cesto zna spomenuti Star Trek, jer je fan originalne serije, ali mi nije bilo ni na kraj pameti da bi se konkretnije odlucio na realizaciju filma. Mislim da su velike sanse da se rebootani Star Trek 4 uopce ni ne dogodi. Nema scenarija, nema redatelja, nitko iz studija nije pricao s glumcima, a premijera bi trebala biti za godinu i pol. Nema sanse...Mislim da se Paramount ohladio zbog ne bas sjajne zarade zadnjeg filma.
Ovo ako se i dogodi, nece biti prije 2021. ili '22, s obzirom na tempo kojim Tarantino radi. Jedino ako nece rezirati, vec samo producirati...

Evo tu prica o Star Treku u jednom starijem intervjuu:


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/12/2017 : 21:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Aronofsky. Mother! Jesus...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/12/2017 : 00:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote


Netko gledao?
Planiram gledati za par dana, baš me zanima kako to izgleda na ekranu,knjiga je fantastična.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/12/2017 : 09:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Aronofsky. Mother! Jesus...




Jedva ga cekam ponovo pogledati.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/12/2017 : 12:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by dante

Aronofsky. Mother! Jesus...




Jedva ga cekam ponovo pogledati.





Iako se za Mother! moze reci sve samo ne da je suptilan u svojoj poruci i alegoriji, mogu ti reci da sam, za razliku od Noe, stvarno s gustom pogledao ovaj film. Podsjetio me jako na ranog Polanskog (Repulsion, Tenant, Rosemary's Baby) zbog nacina na koji je sniman i opcenito atmosfere. Jos jedan veliki plus je taj da film prakticki uopce nema soundtrack a uspijeva stvoriti napetost bez problema. I ja cu ga sigurno pogledati opet.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7658 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/12/2017 : 15:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kad sam pogledao nesto tako frustrirajuce i iritantno kao mother... tako usiljeno, jedna velika prevara, kao kolač bez veziva i apsolutno krivim začinima. Sere mi se od redateljeve metaforicnosti, a nerijetko me atmosferom uspio podsjetiti na najgore altmanove izdrkotine. Medju najljepse trenutke zivota ubrajam onaj kad sam ugasio film i prebacio na 3,2,1 kuhaj...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/12/2017 : 17:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ne čudi me, to je film koji će teško nekoga ostaviti ravnodušnim, ili će ti biti katastrofa ili super.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/12/2017 : 18:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ne znam kad sam pogledao nesto tako frustrirajuce i iritantno kao mother... tako usiljeno, jedna velika prevara, kao kolač bez veziva i apsolutno krivim začinima. Sere mi se od redateljeve metaforicnosti, a nerijetko me atmosferom uspio podsjetiti na najgore altmanove izdrkotine. Medju najljepse trenutke zivota ubrajam onaj kad sam ugasio film i prebacio na 3,2,1 kuhaj...



Ako ti se sere od Mother! pogledaj koji noviji od Malicka. Dobit ces kronicni proljev vjerojatno.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/12/2017 : 18:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pogledao Song to Song i nije mi žao, iako realno osim što je vizualno lijep baš i nema nekih pluseva. No ono što me kod tog filma apsolutno šokiralo je činjenica da je kod nas objavljen na dvd-u.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/12/2017 : 18:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Ja sam pogledao Song to Song i nije mi žao, iako realno osim što je vizualno lijep baš i nema nekih pluseva. No ono što me kod tog filma apsolutno šokiralo je činjenica da je kod nas objavljen na dvd-u.




Svi su Malickovi filmovi objavljeni kod nas na DVD-u. The Thin Red Line je čak objavljen na blu-rayu, i to s Criterionovim masterom.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.82 seconds. Snitz Forums 2000