forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/03/2018 : 17:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by mladjo

Pogledaj i nastavak - totalna kopija New Yorka ali to je Carpenter i zabavno je :D

The Thing (1982)
Ovaj film sam pogledao valjda 200 puta. Ovo mi je najbolji film ikada, bez konkurencije. Ne radim top liste ali što se tiče filmova, prvi je Stvor, a drugi je Alien 2. Dalje nisam radio jer bi trebao razmišljati ali ova dva su ziher. U jednom trenutku kao klinac sam gledao Stvora svaki dan. U šestom osnovne. Bila je kazeta od 240 minuta, prvo je bio Stvor, a onda Trkač sa Švarcijem. Genijalno.
Nisam ga sad gledao jedno 3-4 godine, pa sam ga sad fino pogledao. S obzirom da ne mrem ležati na leđima zbog bolesti, skinuo sam ovo na laptom od kuma, spojio slušalice i pogledao u potpunom mraku.Glazbu da ne spominjem.
Dum.
Dum-dum
Dum-dum
Dum-dum...

Ocjena:11/10




Koja neponovljiva atmosfera.
Najbolji horor ikad.



Da, atmosfera je najbolja ikad.
Nije ni prequel loš ali naravno nije ni blizu origigiju.
Ali kod prequela je katastrofa izbor glavnog glumca odnosno glumice. Nakon McReadyja dobili smo nekakvu plašljivu curicu. Ma daaajjj. Mislim, još je mala i ok ali nije to to. Jedino da je Sigourney Weaver ili tako neka glumica bila u igri onda bi i prošlo ali ovako...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/03/2018 : 17:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

mladjo mi je sjajan
nitko me tako ne iznenadi kao ON
sve ide dobro, dobro, akcija, stvor, horor, akcija....
....a onda za hudson hawk kaže 'ali filmić je fakat ok'
nije, ne slušajte ga
tko nije gledao, neka ni u ludilu ne pokušava
ja sam ga uspješno zaboravio i potisnuo u podsvijest
ali eto, mlađo mi ponovio tu traumu




Ajde daj, pa kaj nije filmić ok? :D
Velim, nije ni blizu recimo The Last boyscoutu ali je fini zajebantski filmić

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/03/2018 : 17:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Baš sam prije par dana negdje naletio na spominjanje Hawka i razmišljao opet pogledati,
obzirom da se ne sjećam apsolutno ničega -
mladjin post me dodatno ohrabrio,
a sad sam u nedoumici.
Hmmmm.



Ma kao što rekoh - zajebantski filmić, nešto kao light verzija The Last boyscouta (mislim po spiki i glavnim junacima).
Ne vjeruj Kenu, vjeruj meni :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/03/2018 : 22:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/03/2018 : 02:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Hudson Hawk (1991)
Jao ovo sam gledal u kinu, točno se sećam...Ovo je jedan od onih buddy-buddy filmova tipa Smrtonosno oružje i Prljavi igraju prljavo iako nije na toj razini, a i drugi kompić se po meni ne pojavljuje dovoljno. Ali filmić je fakat ok.
Ocjena:7/10


quote:
Originally posted by ken2

mladjo mi je sjajan
nitko me tako ne iznenadi kao ON
sve ide dobro, dobro, akcija, stvor, horor, akcija....
....a onda za hudson hawk kaže 'ali filmić je fakat ok'
nije, ne slušajte ga
tko nije gledao, neka ni u ludilu ne pokušava
ja sam ga uspješno zaboravio i potisnuo u podsvijest
ali eto, mlađo mi ponovio tu traumu




Ne slažem se s vama. Hudson Hawk je jebeno remek-djelo.

Ovo govorim sasvim neironično. Ne samo da je film odličan spoj akcije i komedije, već su svi likovi sjajni i imaju dobru kemiju. Ne znaš tko je bolji. Bruce Willis i Danny Aiello kao kulerski lopovi, Andie MacDowell kao časna na tajnom zadatku, James Coburn i njegove spretno-nespretne Čokoladice, ili Richard E. Grant i Sandra Bernhard kao potpuno mentalni ljubavno-zločinački duo. Ama baš svatko od njih žvače scenografiju na način kojeg se ne bi posramio ni Vincent Price.

Isuse, ne znam ni sam koliko sam puta pogledao taj film.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/03/2018 : 03:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače onaj imitator je David Caruso!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/03/2018 : 03:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Inače onaj imitator je David Caruso!


I nijem je! Što je prilično ironično, ako se uzme u obzir njegova kasnija karijera.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/03/2018 : 03:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Trebao je i ostati nijem :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/03/2018 : 12:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ne da mi taj film nije dobar
ne da mi je onako, bezveze
nego mi je razvio i fizičku odbojnost (a bio sam ga uspješno zaboravio, grrrr mlađo)
neduhovit, iritantan, dosadan i glup
jedan od najgorih filmova koje sam ikada gledao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 23/03/2018 : 13:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Sad sam toliko zaintrigiran da ću ga opet gledati preko vikenda

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 23/03/2018 13:40:02
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/03/2018 : 21:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Hacksaw Ridge http://www.imdb.com/title/tt2119532/

Odgledah ga opet. Prvi put je bilo u bioskopu kad je izašao.
Tada sam imao zamjerke na kliše prvi dio filma, propagandu i provlačenje vjere kroz cio film, ali sam balavio na brutalne, maestralno snimljene scene rata.
Sad mi taj kliše na početku skoro nije ni smetao, a i vjera je tu s razlogom. Dobar je ovo film. Gibson je odavno dokazao da zna znanje.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/03/2018 : 00:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Preselio razgovor s jednog drugog topica.

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Dr. Zistis
quote:

Čuj, da sam krenuo gledati filmove Ridleya Scotta unatrag, ne bi me pogodio ni nakon 10 pokušaja, no ako bi onda odustao ne bi nikada stigao do Blade Runnera i Aliena. Tako da, nikad se ne zna...




A Gladijator


Pa lepo je rekao 10 unazad, posle Gladijatora je uradio 12-13 filmova još



Ma deset sam bubnuo onako, da bude okrugli broj. Zapravo mi je sve Scottovo osim navedena dva tek prosječno. U Gladijatoru valja samo Phoenix, čak mi je bolji Kingdom of Heaven (ona produžena verzija).




http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/03/2018 : 00:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Blade Runner,Alien,Black Hawk Down
gledah pre neko veče i Američkog gangstera i svideo mi se
a nikako da pogledam T&L



Black Hawk Down je dobar film, ali meni nista posebno. Isto vrijedi za Americkog gangstera. Thelmu i Louise nisam ni ja gledao.

Zapravo, bas sam isao baciti pogled na Scottovu filmografiju i ispada da mu je najbolji film nakon Blade Runnera i Aliena, The Duellists. Drugim rijecima, mogao je slobodno okaciti kopacke o klin jos 1982.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/03/2018 : 00:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

U Gladijatoru valja samo Phoenix, čak mi je bolji Kingdom of Heaven (ona produžena verzija).




Redateljska verzija Kingdom of Heaven je jedan od njegovih najboljih filmova. To je takvo savršenstvo.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/03/2018 : 06:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto

Blade Runner,Alien,Black Hawk Down
gledah pre neko veče i Američkog gangstera i svideo mi se
a nikako da pogledam T&L



Black Hawk Down je dobar film, ali meni nista posebno. Isto vrijedi za Americkog gangstera. Thelmu i Louise nisam ni ja gledao.

Zapravo, bas sam isao baciti pogled na Scottovu filmografiju i ispada da mu je najbolji film nakon Blade Runnera i Aliena, The Duellists. Drugim rijecima, mogao je slobodno okaciti kopacke o klin jos 1982.





Thelma & Louise je dobar film

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/03/2018 : 06:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A nitko ne spominje Black rain - isto dobar film

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 26/03/2018 : 09:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Redateljska verzija Kingdom of Heaven je jedan od njegovih najboljih filmova. To je takvo savršenstvo.



+1
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/03/2018 : 13:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A nitko ne spominje Black rain - isto dobar film


Tada kada je izasao (bio sam jos osnovna skola) mi je bio super. Kada sam ga prije par godina ponovno gledao, bio mi je onak, ok, ali nista toliko posebno.
Slicno i sa Colors koji mi se tada iznimno dopao. Nisu to losi filmovi, ali daleko od prve lige. No, moze ih se jos uvijek gledati, sigurno su prestali test vremena. Iako veoma znacilni za to razdoblje, ono, odisu mirisom tog vremena kada su izasli.



Sto se Scotta tice, kakav mu je Legend (1985)? Bas ga se i ne sjecam.
Isto vazi i za Someone to Watch Over Me (1987), White Squall (1996). A ni za ovoga nisam siguran da li sam ga gledao ili ne Matchstick Men (2003).
The Counselor (2003) mi se zapravio svidio, uprkos slaboj ocjeni.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/03/2018 : 13:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Meni je cijela atmosfera u Black rain odlična. Mjuza je vrhunska, a tek uvodna špica...Legendarni Hans Zimer. Ma nema toga više.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 26/03/2018 : 14:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
šibicari su njegov film
jako dobar je
a thelma i louise je odličan i važan film, koji netko tko se drži filmofilom ne smije imati u odjeljku 'nisam gledao'
osim ova dva i dva legendarna remek djela, meni su dobri još i gladijator, marsovac i ova dva prometeja
ajde, i 1492 mi je bila ok, ali zato mi pad crnog jastreba i kraljevstvo nebesko nikad nisu legli
neke njegove filmove bi brat tony puno bolje napravio

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/03/2018 : 15:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
The Thing (1982)
Ovaj film sam pogledao valjda 200 puta. Ovo mi je najbolji film ikada, bez konkurencije. Ne radim top liste ali što se tiče filmova, prvi je Stvor, a drugi je Alien 2. Dalje nisam radio jer bi trebao razmišljati ali ova dva su ziher. U jednom trenutku kao klinac sam gledao Stvora svaki dan. U šestom osnovne. Bila je kazeta od 240 minuta, prvo je bio Stvor, a onda Trkač sa Švarcijem. Genijalno.
Nisam ga sad gledao jedno 3-4 godine, pa sam ga sad fino pogledao. S obzirom da ne mrem ležati na leđima zbog bolesti, skinuo sam ovo na laptom od kuma, spojio slušalice i pogledao u potpunom mraku.Glazbu da ne spominjem.
Dum.
Dum-dum
Dum-dum
Dum-dum...

Ocjena:11/10


Nisam baš navraćao u ovaj dio foruma, ali eto ne mogu vjerovati, ne mogu vjerovati da je "The Thing" još nekom osim mene najbolji film ikada svaka čast

Za prequel sam očekivao da će biti, sorry na izrazu, teško sranje, ali iznenadio me ugodno :) mislim da su ok glumci pošto se ipak radilo o norveškom kampu.

Moj komentar za ovaj film iz 2012. godine:

quote:
@Reem - meni najbolji film svih vremena, ikada Ja ga mogu gledati 100 puta i uvijek mi je dobar. Jako su dobri efekti u filmu s obzirom na vrijeme kad je sniman film (1982.). Carpenterov Stvor je prema mnogima najbolji psihološki SF/horor ikada snimljen, samo je Carpenter mogao i uspio stvoriti takvu klaustrofobičnu atmosferu punu napetosti, straha, panike i tjeskobe. Kurt Russell je ostvario jednu od njegovih najboljih filmskih uloga. Kraj sam po sebi je izuzetno jeziv te nepredvidiv pošto i dalje ostavlja dojam da stvar sa Stvorom nije gotova..

Nažalost, film je izašao u isto vrijeme kad i Spielbergov E.T. tako da je dosta podbacio na kinoblagajnama. Prošle godine (nakon 30 godina) napravljen je prednastavak koji prati priču prije ovog Carpenterovog originala.

Glazba iz Stvora je zakon, poput nekog otkucaja srca, savršeno se uklapa u atmosferu filma


Thema, odnosno ta muzika u "Stvoru" je predobra kako sam radio neka videa (borilačke karijere), ako znaš Mladjo ono prije samog meča kad imaš najavu 2 borca, tu sam znao ubaciti u pozadinu upravo taj soundtrack iz "Stvora" koji je gledanjem toga još više stvorio nekakvu dramu, napetost, adrenalin

Ne znam jel u ovom forumu postoji tema tipa "Filmske zanimljivosti (trivija)" gdje bi svatko od nas mogao izabrati poneki film i napisati neku zanimljivost (a može se naći na googleu, samo se ukuca naziv filma + trivia), te svatko napiše ono što mu je bilo zanimljivo.

Evo, citirat ću sebe sa jednog foruma što sam pisao o Stvoru, bio sam to našao na jednoj stranici:

quote:

Film kad je izašao u kina je bio zabranjen u Finskoj.

Donald Pleasance je bio prvotni izbor za ulogu Dr. Blaira, ali nije bio u mogućnosti nastupati zbog svađe u rasporedu.

Wilford Brimley kao Dr. Blair u Stvoru 1982.

Stvor je jedan od onih rijetkih filmova koji ima likove samo jednog spola (Dobar, Loš, Zao; Pakao na Pacifiku, itd...). U cijelom filmu nema niti jednog ženskog lika, osim što se na početku može čuti ženski glas iz kompjutera (glas Adrienne Barbeau, tadašnje Carpenterove žene).



Carpenter se pojavljuje u cameo ulozi (u sceni Norveškog dokumentarca).

Norveški pas u filmu se zvao Jed. Bio je polu haski, polu vučje pasmine. Jed je bio vrlo poslušan, nikad nije zalajao tijekom snimanja svojih scena i svaku scenu je odradio precizno po uputama svog trenera iz prvog puta.








Da bi što realnije prikazali Antarktičku hladnoću, filmska ekipa je temperaturu smanjila na samo nekoliko stupnjeva ispod ništice u unutarnjim interijerima studija u Los Angelesu, dok je vanjska temperatura bila 2,5 puta veća.

U sceni kada Copper ostaje bez obje šake, korišten je dubler (koji je u stvarnom životu imao amputirane obje šake) sa maskom nalik liku kojeg je dublirao. No, potresna scena je tako djelovala na gledatelja, da je on samo bio prikovan pogledom na odgrizene ruke od strane Stvora, a maska je ostala neprimijećena (imala je neke nedostatke).



Norveški kamp na koji dolaze Copper i MaCready na početku filma su ustvari ostaci razrušenog američkog kampa sa kraja filma. Tako je Carpenter uštedio na gradnji još jednog kampa.

Nick Nolte je odbio ulogu MacReadya baš kao i Jeff Bridges.

John Carpenter je rekao da od svih filmova koje je snimio, da mu je ovo najdraži film.


John Carpenter



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/03/2018 : 16:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

šibicari su njegov film
jako dobar je
a thelma i louise je odličan i važan film, koji netko tko se drži filmofilom ne smije imati u odjeljku 'nisam gledao'
osim ova dva i dva legendarna remek djela, meni su dobri još i gladijator, marsovac i ova dva prometeja
ajde, i 1492 mi je bila ok, ali zato mi pad crnog jastreba i kraljevstvo nebesko nikad nisu legli
neke njegove filmove bi brat tony puno bolje napravio




Tonyevi filmovi su u prosjeku bar jednako dobri kao Ridleyevi. Ako izbacimo ona dva remek-djela, možda i bolji.

Što se tiče negledanja T&L, ima i važnijih filmova koje bi svatko tko se drži filmofilom trebao pogledati i to jako puno, a vremena nažalost ni približno toliko. Možda u penziji.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/03/2018 : 19:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Reem care, drago mi je da ovdje još ima onih kojima je Stvor najbolji film ikada!
Koliko sam samo puta tu VHS kazetu di je on odvrtio, leleee

Ma stavljaj trivie ovdje

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 26/03/2018 : 20:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Shaner

U Gladijatoru valja samo Phoenix, čak mi je bolji Kingdom of Heaven (ona produžena verzija).




Redateljska verzija Kingdom of Heaven je jedan od njegovih najboljih filmova. To je takvo savršenstvo.


I meni je jako draga ta redateljska verzija ali film ipak nije savrsenstvo kao sta ti kazes.Karakterizacija likova je mogla bit puno bolje odrađena,fali im slojevitosti,npr.dva glavna negativca su karikature.Kao da je Scottu u pojedinim trenucima bilo vaznije prenjeti poruku nego sam sadrzaj filma.A i ta poruka o toleranciji među religijama je mogla bit suptilnije prezentirana,nisu gledatelji debili pa da im moras sve crtat.Jedini Scottov film koji je savrsenstvo je Blade Runner.I mozda Alien.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/03/2018 : 21:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Najslabiji dio Kingdom of Heavena je Orlando Bloom. Ne paše drveni ljepuškasti Disney glumac u srednjevjekovnom hack n' slashu. I šteta što je Ridley najzanimljivije likove ubio na početku filma. Liam Neeson je bio odličan, isto ko i njegova križarska ekipa.

Inače mi je KoH dobar film. Ali baš mi Orlando ovdje ne paše. :(

Edited by - nagor on 26/03/2018 21:20:08
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000