forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/06/2018 : 00:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Fali ovakvih malih, jednostavnih filmova.


Takvih se najviše snima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/06/2018 : 01:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pogledao hongkonski film In the mood for love. Moram priznati da me, sem izuzetne estetske lepote kadrova i boja, ovaj film nije previse fascinirao. Odnosno nije mi pogodio tu emotivnu nit koju pokusava sve vreme da pogodi.
Jos vise sam se iznenadio kada sam video da je ovaj film po BBC-evoj listi drugi najbolji film 21. veka odmah iza Lincovog remek dela Mulholland drive. Ne znam sta sam propustio da vidim u In the mood for love.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/06/2018 : 07:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Pogledao hongkonski film In the mood for love. Moram priznati da me, sem izuzetne estetske lepote kadrova i boja, ovaj film nije previse fascinirao. Odnosno nije mi pogodio tu emotivnu nit koju pokusava sve vreme da pogodi.
Jos vise sam se iznenadio kada sam video da je ovaj film po BBC-evoj listi drugi najbolji film 21. veka odmah iza Lincovog remek dela Mulholland drive. Ne znam sta sam propustio da vidim u In the mood for love.




Nisi ništa propustio. In the Mood for Love funkcionira na emotivnoj razini, a tebe tu nije pogodio i to je sve.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/06/2018 : 10:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Jel tko gledao Tully (2018) ili Tag (2018)?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/06/2018 : 10:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by swamp thing

Fali ovakvih malih, jednostavnih filmova.


Takvih se najviše snima.


Ma uopšte me ne zanimaju nezavisni filmovi sa glumcima amaterima, ako na njih misliš.
Ja pričam o profesionalcima.
Ovdje je režiser već uspio sa Bone Tomahawkom i sad je angažovao Vona i Dona, dokazane likove, i napravio još jedan dobar film.
Ako misliš na izlete poznatih glumaca van visoke produkcije ogromnih budžeta, prečesto i za njih vezujem slijedeće osjećaje: dosadno, pretenciozno, kvazi-umjetnost. Ne treba mi "mali, jednostavan film" koji će biti dosadan, pun nekih dugih scena gledanja u prazno dok kiša pada itd.
Malih, jednostavnih filmova sa AKCIJOM koje normalno muško može pogledati i izguštati tih sat ipo, dva.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 29/06/2018 : 12:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Nije baš da ih fali, nego su često loši, zaboravljivi ili tek prosječni.
Imaš hrpu onih s Liam Neesonom, pa remake Death Wisha, pa Escape Plan 2 i slično.
Može ih se naći, ali nisu baš nešto.

A Brawl je nešto posebno i jedna od boljih čistih, brutalnih akcija, no naravno da ne mogu svi biti na toj razini.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/06/2018 : 13:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ti filmovi imaju mnogo veće budžete. Escape plan je bio zabavan, poprilično oldskul akcija.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 29/06/2018 : 13:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Prvi, al za drugi čujem da je dosta loš.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/06/2018 : 13:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Drugi je katastrofa.
Neki dan pogledao i ocijenio sa navučenom trojkom. Sad žalim što sam bio toliko velikodušan.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/06/2018 : 13:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Jel to ono kad napravi sekstant od cvika, kemijske i kartona?... dajte mi da se ubijem. :D

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/06/2018 : 16:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by swamp thing

Fali ovakvih malih, jednostavnih filmova.


Takvih se najviše snima.


Ma uopšte me ne zanimaju nezavisni filmovi sa glumcima amaterima, ako na njih misliš.
Ja pričam o profesionalcima.
Ovdje je režiser već uspio sa Bone Tomahawkom i sad je angažovao Vona i Dona, dokazane likove, i napravio još jedan dobar film.
Ako misliš na izlete poznatih glumaca van visoke produkcije ogromnih budžeta, prečesto i za njih vezujem slijedeće osjećaje: dosadno, pretenciozno, kvazi-umjetnost. Ne treba mi "mali, jednostavan film" koji će biti dosadan, pun nekih dugih scena gledanja u prazno dok kiša pada itd.
Malih, jednostavnih filmova sa AKCIJOM koje normalno muško može pogledati i izguštati tih sat ipo, dva.


Jebga, ne mogu ti pomoći. Ne znam što je to normalno muško.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/06/2018 : 18:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by going going

Pogledao hongkonski film In the mood for love. Moram priznati da me, sem izuzetne estetske lepote kadrova i boja, ovaj film nije previse fascinirao. Odnosno nije mi pogodio tu emotivnu nit koju pokusava sve vreme da pogodi.
Jos vise sam se iznenadio kada sam video da je ovaj film po BBC-evoj listi drugi najbolji film 21. veka odmah iza Lincovog remek dela Mulholland drive. Ne znam sta sam propustio da vidim u In the mood for love.




Nisi ništa propustio. In the Mood for Love funkcionira na emotivnoj razini, a tebe tu nije pogodio i to je sve.





Cudi me, jer me obicno pogode stvarno emotivni filmovi a to nije slucaj sa In the Mood for love.
Kakav je tebi ovaj film?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/06/2018 : 19:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by swamp thing

Fali ovakvih malih, jednostavnih filmova.


Takvih se najviše snima.


Ma uopšte me ne zanimaju nezavisni filmovi sa glumcima amaterima, ako na njih misliš.
Ja pričam o profesionalcima.
Ovdje je režiser već uspio sa Bone Tomahawkom i sad je angažovao Vona i Dona, dokazane likove, i napravio još jedan dobar film.
Ako misliš na izlete poznatih glumaca van visoke produkcije ogromnih budžeta, prečesto i za njih vezujem slijedeće osjećaje: dosadno, pretenciozno, kvazi-umjetnost. Ne treba mi "mali, jednostavan film" koji će biti dosadan, pun nekih dugih scena gledanja u prazno dok kiša pada itd.
Malih, jednostavnih filmova sa AKCIJOM koje normalno muško može pogledati i izguštati tih sat ipo, dva.


Jebga, ne mogu ti pomoći. Ne znam što je to normalno muško.


Pa ja sam normalno muško. Nisi me upoznao pa ne znaš.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/06/2018 : 19:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Jel to ono kad napravi sekstant od cvika, kemijske i kartona?... dajte mi da se ubijem. :D


A jbg, šta si očekivao od filma koji je love letter snagatorskim akcijama iz 80-ih i 90-ih
To je onaj nostalgijski popkorn gušt gdje se prisjećam filmova kao Tango i Keš, Demolišn Men i sl. Kad ih ozbiljno analiziraš, u pitanju su stvarno gluposti, ali su gilti pležr u 3 materine
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 29/06/2018 : 20:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going


Jos vise sam se iznenadio kada sam video da je ovaj film po BBC-evoj listi drugi najbolji film 21. veka odmah iza Lincovog remek dela Mulholland drive. Ne znam sta sam propustio da vidim u In the mood for love.




Meni je tu veća enigma Mulholland Drive. Dosta dobar film, ali Lost Highway mi je bio puno impresivniji, mada ga često opisuju kao generalnu probu za MD.

Ta lista od BBC-a mi nije nešto, ima jakih naslova ali ima i teških limunada tipa "Synecdoche NY" ili "Tree of Life", a i zanemaruje azijske filmove osim tih nekoliko koji su se uspjeli probiti u mainstream.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 29/06/2018 20:03:44
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/06/2018 : 20:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Izgubljeni autoput mu je najbolji

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/06/2018 : 20:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by going going

Pogledao hongkonski film In the mood for love. Moram priznati da me, sem izuzetne estetske lepote kadrova i boja, ovaj film nije previse fascinirao. Odnosno nije mi pogodio tu emotivnu nit koju pokusava sve vreme da pogodi.
Jos vise sam se iznenadio kada sam video da je ovaj film po BBC-evoj listi drugi najbolji film 21. veka odmah iza Lincovog remek dela Mulholland drive. Ne znam sta sam propustio da vidim u In the mood for love.




Nisi ništa propustio. In the Mood for Love funkcionira na emotivnoj razini, a tebe tu nije pogodio i to je sve.





Cudi me, jer me obicno pogode stvarno emotivni filmovi a to nije slucaj sa In the Mood for love.
Kakav je tebi ovaj film?



Jednostavno se nisi našao na istoj valnoj duljini s redateljem ovaj put.
Meni je bio jako dobar i već godinama razmišljam kako moram pogledati i ostale njegove filmove, no nikako da to i učinim...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/07/2018 : 17:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Pa ja sam normalno muško. Nisi me upoznao pa ne znaš.


Na stranu to tko je normalan, a tko nije, ako te zanimaju akcijski filmovi onda pogledaj naslove koje potpisuju Isaac Florentine, Jesse V. Johnson i Roel Reiné. Pogotovo one u kojima glumi Scott Adkins.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 02/07/2018 : 18:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by swamp thing

Pa ja sam normalno muško. Nisi me upoznao pa ne znaš.


Na stranu to tko je normalan, a tko nije, ako te zanimaju akcijski filmovi onda pogledaj naslove koje potpisuju Isaac Florentine, Jesse V. Johnson i Roel Reiné. Pogotovo one u kojima glumi Scott Adkins.


Ma pogledao sam ja tu skoro sve, valjaju skroz. Ali fali neko dovoljno markantan kao Lorenco Lamas ili Čak Noris koji može svojom izvedbom podići taj film na nivo remek-djela. Ili bar Don "The Dragon" Wilson.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/07/2018 : 12:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Jel tko gledao Tully (2018) ili Tag (2018)?



Sinoć pogledao Tag. Ima svojih problema, no dobro sam se zabavio. Ostaje žal jer je, s obzirom na premisu, mogao biti genijalan. U svakom slučaju, preporuka.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/07/2018 : 01:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Hereditary - neću uopće trošit puno riči na ovo, osim sljedećeg - jebo ti ovakve hype filmove, i festivalsku publiku koja svrši na ovo, pa i medije koji to prenesu. Puno priče nizašta. Skoro pa i nije horror, nego razvučena obiteljska drametina s tako banalnim krajem da je to govno na kraju torte (od govana).

Tag - lipa komedija s gorkoslatkim krajem, ali predivnom poantom. Puno bolje na ovo potrošit vrime nego na gore navedeno govno od 127 minuti.


And like that... he's gone.

Edited by - vice on 05/07/2018 01:41:54
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/07/2018 : 15:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

In the mood for love sam gledao u kinu kada je izasao, i sjecam se da mi se bas svidio, nekako sam pao u taj "mood". No, od tada je proslo dosta vode Dunavom i Savom, trebao bi ga mozda obnoviti i vidjeti da li jos uvijek "radi".



quote:
Originally posted by supermark

Jel tko gledao Tully (2018) ili Tag (2018)?



Tully nisam ali Tag namjeravam. Valjda kad ne bude neceg drugog na TV ili kad mi se bude dalo.




Nego, u cekanju sam na The First Purge (2018).
Kad sam vec pogledao cjelu trilogiju, valja vidjeti i prequel i kako je sve pocelo. Citam da ima puno slicnosti sa danasnjicom preko bare. Jadna nam majka...









Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 13/07/2018 15:39:20
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 13/07/2018 : 18:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ma koliko sam ja skontao, tipična SJW propaganda, jadni crnci i tako to 8) ganjaju ih likovi s bijelim kapuljačama, ovo ono :D iza svega naravno stoji Trump-like preCjednik. Povraća mi se od samog sinopsisa :D
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/07/2018 : 18:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Ma koliko sam ja skontao, tipična SJW propaganda, jadni crnci i tako to 8) ganjaju ih likovi s bijelim kapuljačama, ovo ono :D iza svega naravno stoji Trump-like preCjednik. Povraća mi se od samog sinopsisa :D



Slažem se, zvuči jako tanko i "art imitates life" nekreativno.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 14/07/2018 : 06:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ajmo, ajmo...
https://www.imdb.com/title/tt1206885/?ref_=nm_flmg_act_4

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.42 seconds. Snitz Forums 2000