forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 26/01/2019 : 18:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Mene je trejler u startu odbio.
Jebali ih napucani efekti.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/01/2019 : 19:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Upalio novog robin hooda. Ugasio nakon 10 min uz *€×*%$# majke scenaristima, redateljima i svima koji imaju veze s filmom. Volim akcijske pizdarije, ali negdje treba povuci crtu... kakvo prozirno govno.


Pa zašto si ne provjeriš malo i ocjene i komentare prije nego kreneš nešto gledati?
Znam da niti kritičari, niti publika nisu uvijek u pravu, svatko ima nešto što preferira, dok netko drugi ne i slično.
Ali, taj novi Robin Hood je generalno prihvaćen kao jedan od najgorih filmova prošle godine, ako ne i definitivni najgori mainstream film.
I ne, nije dobar trash, nije 'so-bad-it's-good', već je bad-bad, nema apsolutno ništa vrijedno gledanja.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/01/2019 : 20:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Nadam se da ti nije zao sto si ga pogledao.

Ako je, za svaki slucaj pogledaj jos jednom, mozda promijenis misljenje.




Ne, nikako mi nije zao. Ima nesto na njemu zato i kazem da ce vjerojatno postati klasika. Mozda opskurna, ali klasika. Plus mi je puuuno gledljiviji nego pomenuti Lynchev mozakubijac. Ono je nesto najnelagodnije i bolesno ikad snimljeno, to jest u samom vrhu. Ovaj je gledljiv i zanimljiv.

No, sigurno ga necu obnoviti u kratkome. Ako ikada.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/01/2019 : 20:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Life (2017)
https://www.imdb.com/title/tt5442430/

Meni nije toliko los koliko se sjecam nekih komentara. Kao neka moderna adaptacija Aliena, samo blize Zemlji. Mislim, sasvim gledljivo ali ne vjerujem da ce postati klasik. Fali mu toga.

Ako ste sci/fi frik, mislim da ga ipak vrijedi pogledati.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/01/2019 : 22:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Fali mu toga, ali ipak je bio bolji Alien film od Covenanta.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/01/2019 : 23:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jedino mi nije jasno:

1. Ako je on bio u tom malom komadicu zemlje kojeg su drpili sa Marsa, ili je srecko sreckovic () ili ih ima trilijone i bilijone svuda po Marsu - sta je luđe?

2. Kako za vraga je i gdje te kada je dosao na nogu crnca? Prije toga je bio vani, uvukao se unutra kroz jednu sobu ili gdje vec, a crnca ionako nitko nije stavio u karantenu kada su ga izvukli iz laboratorija sa smrvanom rukom, nitko ga nista nije pitao, prakticki ga nismo vidjeli, a onda...


Dobro, sve ostalo je moguce bas koliko i u Alienu. Ono, kiselina unutar covjeka kada se napravi u maternici u cetvorku. Majka i beba si djele krv, kako je tamo to islo sa kiselinom? Ili hrpa ostaloga. Sto zelim reci je da ako smo ostri sa Life onda si ne trebamo zatiskati oci kod Aliena. Jeste je taj klasika i ostat ce to, ima atmosferu, akciju etc. etc. etc. Ali da ima i hrpu nejasnosti ili nepojasnjenoga, pa ima.


I da, Life nikako nije ni blizu Aliena. No, svejedno kazem...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/01/2019 : 07:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pogledao BumbleBee-a sinoć, ajd fora je, više dječji nego Bejhemovi, ali je i bolji od njegovih koji su na granici gledljivosti.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/01/2019 : 07:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pogledao BumbleBee-a sinoć, ajd fora je, više dječji nego Bejhemovi, ali je i bolji od njegovih koji su na granici gledljivosti.


Pogledao sam ga i ja...mislim da sam si gledajući ovaj film barem jedno pet puta u bradu rekao “a jel može gluplje od ovoga?”...i kako je film primicao kraju, uvjerio sam se da nažalost može.
Užasno loša gluma,loš scenario...teško probavljive nebuloze i tekstovi koje glumci izgovaraju su nažalost postali svakodnevnica u najnovijim filmskim hitovima, a što je najjadnije, sve to prolazi kod publike.
Za BumbleBee-a od mene ide ocjena 2/10

Edited by - Oki on 29/01/2019 07:59:39
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/01/2019 : 11:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i Aquamana i oduševio me za razliku od npr Wonder Woman koja mi je bila skroz bzvz, ovaj je baš dobar.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/02/2019 : 07:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pogledao i Aquamana i oduševio me za razliku od npr Wonder Woman koja mi je bila skroz bzvz, ovaj je baš dobar.


Zanimljivo kako smo pogledali filmove istim redosljedom
Kada pogledamo cijeli DC filmski univerzum koji je zbir filmskih hitova koji su uspješno poharali kino blagajne, a po meni su to većinom totalno negledljivi filmovi koje je bolje preskočiti nego gubiti vrijeme na iste, dođe nam ovaj Aquaman koji je i meni stvarno ugodno iznenađenje jer je jednostavno zabavan.
Non stop nabijen akcijom, doživio sam ga kao neku staru arkadnu video igru, a onaj dio sa potjerom na Siciliji je doslovno tako i izgledao
Od mene ocjena 7/10 za Aquamana, mlađim uzrastima će se vjerovatno svidjeti još i više.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/02/2019 : 20:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Hoće li biti što od nastavaka Warcrafta?
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 02/02/2019 : 02:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Haha, ma ko bi nastavljao taj trash fail?
Jedino ak Kinezi financiraju, samo je kod njih zaradio.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/02/2019 : 09:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Govorilo se da će biti trilogija, a ja jučer pogledao prvi pa me zanimalo
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/02/2019 : 12:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Mislim i ja da je propalo.
Nije mi čak ni tako loš, rado bi odgledao trilogiju da izađe.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/02/2019 : 12:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

What We Do in the Shadows (2014)
https://www.imdb.com/title/tt3416742/

A sto reci o ovom filmu, pa da vec nije bilo receno. Ako su vam obicne komedije preglupe, evo jedno neobicne, doduse komicni mokumentarac o vampirima. U New Zelandu. Jeste da sa takvom premisom, a pogotovo nacinom radnje, tesko da bi ga mogao gledati, sta ja znam, tri sata, no ovako ima slabu uru i pol, pa je sasvim ok. Simpaticno i sasavo.






The Florida Project (2017)
https://www.imdb.com/title/tt5649144/

Iako je posrijedi teska tema, film je prikazuje na otvoren in simpatican nacin, sve prsti od zivih boja i smijeha, razigranosti, a zapravo imamo tu... E, da je to snimio onaj Grk, bilo bi to vjerojatno bizarno i bolesno do bola, ovako te stisne tek kasnije. Dobar film, svakako preporuke za ogled.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/02/2019 : 13:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i ja Aquamana...fnjeee. Šareno govno. Najlošiji marvel film tuče svaki dc film, a ovako kad pokušavaju raditi film marvel way izgledaju mi još jadnije i žalosnije.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/02/2019 : 13:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


What We Do in the Shadows (2014)
https://www.imdb.com/title/tt3416742/

A sto reci o ovom filmu, pa da vec nije bilo receno. Ako su vam obicne komedije preglupe, evo jedno neobicne, doduse komicni mokumentarac o vampirima. U New Zelandu. Jeste da sa takvom premisom, a pogotovo nacinom radnje, tesko da bi ga mogao gledati, sta ja znam, tri sata, no ovako ima slabu uru i pol, pa je sasvim ok. Simpaticno i sasavo.





Meni odlična komedija.
Kliknem na link koji si stavio da se sjetim koju sam ocjenu dao, i onda sa strane vidim da je jučer izašao trailer za istoimenu seriju.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/02/2019 : 13:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Mulu pre neki dan.
Veliki je Klint, bio i ostao.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/02/2019 : 21:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://collider.com/ridley-scott-hennessy-commercial/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/02/2019 : 21:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Creepshow

https://www.imdb.com/title/tt0083767/?ref_=nm_flmg_act_80


Omnibus film, zasnovan na stripovima strave iz '50-ih godina. Gledao prvi put od detinjstva i jos uvek mi je dobar (ovog sam puta manje pokrivao oci).

7/10


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 04/03/2019 : 16:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Logan
https://www.imdb.com/title/tt3315342/?ref_=nv_sr_1

Pogledao jučer i razočarao se. Narajcao me trailer sa glazbom, Johhny Cash. Po meni jedan od lošijih filmova iz X-men sage. Toliko površno odrađenih stvari, nešto kao zadnji dio Riddicka.

Možda je do mene, ali zadnjih par filmova koje sam pogledao nisu ostavili nikakav emocionalni efekt na mene. Moram pogledati nešto dobro, podhitno.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 04/03/2019 : 18:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by mladjo

Znam to za Jodorowskog, bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi to ispalo.
A ove serije nisam ni gledao. Al' znam da sam negdje naletio na njih na telkaću prije 15-ak godina ili tak nešto.
Kad stiže nova Dina?



Tek ove godine pocinje snimanje, tak da film stize valjda nagodinu ili 2021. A cijepaju prvu knjigu na dva dijela pa ce snimanje drugog ovisiti o uspjehu prvog filma.



Evo pricali smo o Dini prije nekog vremena, sad su se stvari ozbiljno zakotrljale. Preliminarni datum premijere je novembar 2020.

Podjela uloga da boli glava kako dobra:

Jason Momoa kao Duncan Idaho
Rebecca Ferguson kao Lady Jessica
Javier Bardem kao Stilgar
Zendaya kao Chani
Timothée Chalamet kao Paul Atreides
Josh Brolin kao Gurney Halleck
Dave Bautista kao Glossu 'Beast' Rabban
Oscar Isaac kao Duke Leto Atreides
Stellan Skarsgård kao Baron Harkonnen
David Dastmalchian kao Piter De Vries
Charlotte Rampling kao Reverend Mother Mohiam

Jao Rebecca Ferguson. Milina ju je samo gledat...



Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/03/2019 : 20:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Otišao i Luke Perry. :(


https://www.jutarnji.hr/spektakli/strane-zvijezde/umro-luke-perry-glumac-kojega-je-proslavila-uloga-dylana-u-kultnoj-seriji-beverly-hills-preminuo-par-dana-nakon-sto-je-pretrpio-teski-mozdani-udar/8447717/




Idol 90ih.
Šteta što nije napravio veću karijeru. Imao je taj Clint Eastwood look.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/03/2019 : 22:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Zal mi ga, a i Keith Flint iz Prodigyja otisao..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
908 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 05/03/2019 : 08:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000