forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 19/08/2019 : 20:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Za Apt Pupila, procitaj knjigu, to je jedan dio Godisnjih doba Stephena Kinga, cetiri duge pripovijetke (ili kratkih romana, ovisi kako se uzme), od kojih su prva tri predlosci za Iskupljenje u Shawshanku, za ovaj film i za Stand By Me. Cini mi se da si rekao da ne citas na engleskom, ali imas hrvatsko izdanje u dvije knjige.

A i Konana imas u domacim izdanjima, ima onih starih 11 roto-romana, Zagrebacka naklada je izdala jednu knjigu, a i sad je neki domaci izdavac krenuo po redu s Konanon. Kod Konana mi je najfascinantnije koliko su Howardove price dobro napisane, da ih zub vremena uopce nije nagrizao. A kad citas ovo sto su nadopunjavali u sedamdesetima, to se doima sto godina staro u usporedbi s originalnim pricama, koje su u biti 90 godina stare.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/08/2019 : 20:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Jbš Apt Pupil, bolji je Faraćijev DD - Učenik :D
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/08/2019 : 12:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Za Apt Pupila, procitaj knjigu, to je jedan dio Godisnjih doba Stephena Kinga, cetiri duge pripovijetke (ili kratkih romana, ovisi kako se uzme), od kojih su prva tri predlosci za Iskupljenje u Shawshanku, za ovaj film i za Stand By Me. Cini mi se da si rekao da ne citas na engleskom, ali imas hrvatsko izdanje u dvije knjige.

A i Konana imas u domacim izdanjima, ima onih starih 11 roto-romana, Zagrebacka naklada je izdala jednu knjigu, a i sad je neki domaci izdavac krenuo po redu s Konanon. Kod Konana mi je najfascinantnije koliko su Howardove price dobro napisane, da ih zub vremena uopce nije nagrizao. A kad citas ovo sto su nadopunjavali u sedamdesetima, to se doima sto godina staro u usporedbi s originalnim pricama, koje su u biti 90 godina stare.


Ako te ne mori, možeš li mi staviti koji link toga što pišeš i preporučaš?
Da, jezici i brojevi su mi teška mana, mislim mogao bi ali jednostavno kada te nešto ne zanima, male su šanse da ćeš savladati to.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/08/2019 : 23:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote



Evo ga. Matrix 4!

https://variety.com/2019/film/news/matrix-4-keanu-reeves-carrie-anne-moss-lana-wachowski-1203307955/

Edited by - nagor on 20/08/2019 23:14:28
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/08/2019 : 08:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
21.8., znači nije prvi travanj
Odlicna vijest! Jedva cekam za razliku o ovih novih terminatora...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/08/2019 : 11:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajoj, meni je samo prvi Matrix bio dobar, a druga dva sam probao više puta gledat i svaki put odustao...
Inače, ko nije neka obavezno pogleda Animatrix, jako dobro.
Čak i prvi kad sam pogledao nedavno ponovno mi nekako nije bio više tako napet.
Inače kad je tek izašao, pogledao sam ga valjda 20ak+ puta. :D :D
Dok mie je npr T2 kad već spominješ Terminatora, vrhunski film, koliko god puta ga pogledao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/08/2019 : 11:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Wachowski "braća"!




Jedva čekam četvorku, ali imam osjećaj da će se ovog puta Neo boriti protiv zle vladavine seksističkog alt right patrijarhata.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/08/2019 : 12:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor


Jedva čekam četvorku, ali imam osjećaj da će se ovog puta Neo boriti protiv zle vladavine seksističkog alt right patrijarhata.



Moguće, ali na tom tragu je i Sense8 pa je serija svejedno (meni) fantastična. Uglavnom, i ja željno iščekujem novi Matrix.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 21/08/2019 : 12:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Otkad su postali sestre nisu u stanju napraviti dobar film :D
Usput, ogledao sad The Green Inferno, kakav glup film ajme :D par puta sam se dobro zasmijao na imbecilne scene, gluma je Tomi Vizo nivo
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 21/08/2019 : 13:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ali zato velika preporuka za Dragged across concrete
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/08/2019 : 13:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Vec su drugi i treci golo govno,slicniji spotovima nego filmovima. Cetvrti je stvarno muznja mrtve krave. Bljak.

The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 21/08/2019 13:53:10
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 21/08/2019 : 14:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by fandango

Za Apt Pupila, procitaj knjigu, to je jedan dio Godisnjih doba Stephena Kinga, cetiri duge pripovijetke (ili kratkih romana, ovisi kako se uzme), od kojih su prva tri predlosci za Iskupljenje u Shawshanku, za ovaj film i za Stand By Me. Cini mi se da si rekao da ne citas na engleskom, ali imas hrvatsko izdanje u dvije knjige.

A i Konana imas u domacim izdanjima, ima onih starih 11 roto-romana, Zagrebacka naklada je izdala jednu knjigu, a i sad je neki domaci izdavac krenuo po redu s Konanon. Kod Konana mi je najfascinantnije koliko su Howardove price dobro napisane, da ih zub vremena uopce nije nagrizao. A kad citas ovo sto su nadopunjavali u sedamdesetima, to se doima sto godina staro u usporedbi s originalnim pricama, koje su u biti 90 godina stare.


Ako te ne mori, možeš li mi staviti koji link toga što pišeš i preporučaš?
Da, jezici i brojevi su mi teška mana, mislim mogao bi ali jednostavno kada te nešto ne zanima, male su šanse da ćeš savladati to.



Ha Godisnja doba su prevedena davno davno, ne znam uopce gdje bi ih bilo za kupiti osim na Njuskalu ili u kojem antikvarijatu. Cini mi se da je to izdala Mladinska knjiga. Isto tako i Conan od Zg Naklade, to je barem 25 godina staro izdanje, a ko ove nove izdaje, ne znam. Sto se tice roto Konana, to mozda imam negdje u pdf-u pa ti mogu poslati. Moram pogledat.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 21/08/2019 : 14:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by nagor


Jedva čekam četvorku, ali imam osjećaj da će se ovog puta Neo boriti protiv zle vladavine seksističkog alt right patrijarhata.



Moguće, ali na tom tragu je i Sense8 pa je serija svejedno (meni) fantastična. Uglavnom, i ja željno iščekujem novi Matrix.





Pa i scenaristi su isti, nase gore list Aleksandar Hemon i David Mitchell.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/08/2019 : 14:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Snima se Matrix 4 i više se ne snima Spiderman. Mislim da bolje vesti nisam mogao da očekujem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/08/2019 : 14:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Snima se Matrix 4 i više se ne snima Spiderman. Mislim da bolje vesti nisam mogao da očekujem.


Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 21/08/2019 : 14:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Vec su drugi i treci golo govno,slicniji spotovima nego filmovima. Cetvrti je stvarno muznja mrtve krave. Bljak.


Katastrofa su 2. i 3. Sreća pa mi puca k za Matriksom i Spajdermenom i kad smo kod nastavaka, i za Terminatorom
Jbt, sjećam se prije 10, 15 godina kako sam iščekivao blokbastere, radovao se finim zabavama uz kokice, a koliko su smaranje postali Zadnjih par marvelovih odgledao kao u zid da gledam. Tjeram se da odgledam Endgejm čisto jer mi bzz ostaviti na pola priče.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/08/2019 : 14:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
A dobro sad. Jedno su ti marvel dječji filmovi. Drugo su Matrix i Terminator. To su institucije. :)
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/08/2019 : 16:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by nagor


Jedva čekam četvorku, ali imam osjećaj da će se ovog puta Neo boriti protiv zle vladavine seksističkog alt right patrijarhata.



Moguće, ali na tom tragu je i Sense8 pa je serija svejedno (meni) fantastična. Uglavnom, i ja željno iščekujem novi Matrix.





Pa i scenaristi su isti, nase gore list Aleksandar Hemon i David Mitchell.


Znam. Jedan od glavnih razloga zašto se nadam nečem dobrom.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/08/2019 : 17:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

A dobro sad. Jedno su ti marvel dječji filmovi. Drugo su Matrix i Terminator. To su institucije. :)





točno
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/08/2019 : 17:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ne, nikad, pa ni onda.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/08/2019 : 20:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ne, nikad, pa ni onda.




ako si mlađi od 25
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 21/08/2019 : 20:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by fandango

Za Apt Pupila, procitaj knjigu, to je jedan dio Godisnjih doba Stephena Kinga, cetiri duge pripovijetke (ili kratkih romana, ovisi kako se uzme), od kojih su prva tri predlosci za Iskupljenje u Shawshanku, za ovaj film i za Stand By Me. Cini mi se da si rekao da ne citas na engleskom, ali imas hrvatsko izdanje u dvije knjige.

A i Konana imas u domacim izdanjima, ima onih starih 11 roto-romana, Zagrebacka naklada je izdala jednu knjigu, a i sad je neki domaci izdavac krenuo po redu s Konanon. Kod Konana mi je najfascinantnije koliko su Howardove price dobro napisane, da ih zub vremena uopce nije nagrizao. A kad citas ovo sto su nadopunjavali u sedamdesetima, to se doima sto godina staro u usporedbi s originalnim pricama, koje su u biti 90 godina stare.


Ako te ne mori, možeš li mi staviti koji link toga što pišeš i preporučaš?
Da, jezici i brojevi su mi teška mana, mislim mogao bi ali jednostavno kada te nešto ne zanima, male su šanse da ćeš savladati to.



Ha Godisnja doba su prevedena davno davno, ne znam uopce gdje bi ih bilo za kupiti osim na Njuskalu ili u kojem antikvarijatu. Cini mi se da je to izdala Mladinska knjiga. Isto tako i Conan od Zg Naklade, to je barem 25 godina staro izdanje, a ko ove nove izdaje, ne znam. Sto se tice roto Konana, to mozda imam negdje u pdf-u pa ti mogu poslati. Moram pogledat.



Tonka, provjerio sam, nemam nazalost ove roto Konane u pdf-u, nisam "nabavljao" jer imam kompletnog Conana na engleskom, sve sta je negdje do 2015. izaslo.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/08/2019 : 23:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by fandango

Za Apt Pupila, procitaj knjigu, to je jedan dio Godisnjih doba Stephena Kinga, cetiri duge pripovijetke (ili kratkih romana, ovisi kako se uzme), od kojih su prva tri predlosci za Iskupljenje u Shawshanku, za ovaj film i za Stand By Me. Cini mi se da si rekao da ne citas na engleskom, ali imas hrvatsko izdanje u dvije knjige.

A i Konana imas u domacim izdanjima, ima onih starih 11 roto-romana, Zagrebacka naklada je izdala jednu knjigu, a i sad je neki domaci izdavac krenuo po redu s Konanon. Kod Konana mi je najfascinantnije koliko su Howardove price dobro napisane, da ih zub vremena uopce nije nagrizao. A kad citas ovo sto su nadopunjavali u sedamdesetima, to se doima sto godina staro u usporedbi s originalnim pricama, koje su u biti 90 godina stare.


Ako te ne mori, možeš li mi staviti koji link toga što pišeš i preporučaš?
Da, jezici i brojevi su mi teška mana, mislim mogao bi ali jednostavno kada te nešto ne zanima, male su šanse da ćeš savladati to.


https://www.agentcash.com/shops/inverzija/products/conan-kraljica-crne-obale

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/08/2019 : 00:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Baš gledam nadolazeći rujanski program u Tuškancu - Lynch i Kurosawa ciklusi. U jbt!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 26/08/2019 : 19:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Baš gledam nadolazeći rujanski program u Tuškancu - Lynch i Kurosawa ciklusi. U jbt!



I ja bih se navlazio da zivim u Zagrebu
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000