forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 25/09/2019 : 07:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Supermarko je upravu. Trebao sam traziti povrat novca, ali sad znam za slj put.
Inace bila su dva tri klinca koji su imali kucni odgoj i pokusavali utisati druge, al dzaba.

Vice, ja sam isto takav, ali nakon sto trpim neko vrijeme. Sta ces...



Mozes isto tako izaci i pozalit se kartodrapcu. U Zagrebu jednom prilikom kad sam bio u kinu prije par godina pa je dosao frajer smirivati jer se netko pozalio.

Ak si iz malog mjesta, to se tamo drukcije radi. Kad su pripadnici jedne odredjene nacionalne manjine radili dzumbus kod nas u kinu, kino-operater/kartodrapac je prvo vodju cerge zamolio da ih smiri, a kad ga je ovaj poslao u rodno mjesto, nalemao ga je ko vola u kupusu pa je nakon toga godinama bio mir. Al to je bilo krajem osamdesetih, vremena su se promijenila, jer su svi nabavili video-rekordere.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 25/09/2019 : 07:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Inače kad smo kod It-a i klinaca. I kod prvog filma bio neki desetogodišnjak u kinu. Nije bio glasan ili što takvo nego jednostavno mi bilo neshvatljivo da roditelj vodi mališana na It.

I prošli mjesec opet isto. Vjerojatno nije bio isti ali opet neki desetogodišnjak u mom redu na projekciji It 2. Većinu vremena je proveo sa rukama na licu i ispitivajući mamu "Je li gotovo?"

Pa jebote, što je s tim roditeljima danas. Ma ne vodi se mališana na It filmove.




Aj nemoj bit prevelika konzerva Ja sam negdje s 11-12 apsolvirao i Muhu i Egzorcista i X-tro. A bome i sve one slike iz rata koje su pustali na televiziji.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 25/09/2019 : 08:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

quote:
Originally posted by manhunter

Glupo pitanje : It2 je od 16 godina, odakle klinci u bioskopu?



Nije glupo pitanje vec je pravo pitanje! Mali smo gradic u Bosni, nikakva tu kontrola ne postoji. Klinaca je bilo da su popunili citav red. Urlaju, smiju se na silu a kad je nesto strasno na ekranu, da bi razbili nervozu budu jos glasniji. Sto je najgore film je poceo u 9, traje malo ispod 3h. Znaci oni su izasli oko 12 da idu kuci



A ovo sto opisujes je klinci koji se ponasaju kao klinci. Al pozitivno je da ih je bilo par dobro odgojenih koji su pokusavali smirivati ostale. Ti ce brzo put inozemstva
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/09/2019 : 12:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH



@Vice: Sve 5, ali ja govorim da ne treba odma ko tigar na nekog, probas lijepo, a poslje pokažeš zube i to u ovom slučaju tati, a ne klincu.



Ma ne, znan da imaš dobre namjere, pa da pojasnim. U tih par slučajeva radilo se o poodraslim srednjoškolcima, šta opet nikako ne opravdava moju reakciju, te sam stoga i presta s tim.

Inače u poslu svakodnevno radin s dicom, i vidija san svašta. Ljubazan i pristojan pristup je imperativ, i u profesionalnom, javnom i privatnom životu. Nekad nedovoljan, nažalost.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 25/09/2019 : 13:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ja sam to riješio tako da projekcije koje posjećujem klince uglavnom ni ne zanimaju :)
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/09/2019 : 17:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Ja sam to riješio tako da projekcije koje posjećujem klince uglavnom ni ne zanimaju :)


I ja sam mislio da sam time riješio problem, ali ispostavlja se da ni "odrasli" ponekad nisu puno bolji...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/09/2019 : 18:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by nagor

Inače kad smo kod It-a i klinaca. I kod prvog filma bio neki desetogodišnjak u kinu. Nije bio glasan ili što takvo nego jednostavno mi bilo neshvatljivo da roditelj vodi mališana na It.

I prošli mjesec opet isto. Vjerojatno nije bio isti ali opet neki desetogodišnjak u mom redu na projekciji It 2. Većinu vremena je proveo sa rukama na licu i ispitivajući mamu "Je li gotovo?"

Pa jebote, što je s tim roditeljima danas. Ma ne vodi se mališana na It filmove.




Aj nemoj bit prevelika konzerva Ja sam negdje s 11-12 apsolvirao i Muhu i Egzorcista i X-tro. A bome i sve one slike iz rata koje su pustali na televiziji.



Ma znam. To je drugo. Ono kad smo kao klinci na skrivećki gledali "zabranjene" filmove kod bake i djeda jer oni nisu kužili da su to nisu filmovi za djecu i dopuštali su sve. To je dio odrastanja. Mene osobno je najviše istraumatizirao Vigo Karpatijski iz Ghostbusters II. Komedija, da, ali taj Vigo me je ubio u pojam. Creepy lik. Uhhh.... kad se sjetim...

Anyway...

Ali ovo da te baš roditelji vode u kino gledat jedan takav dosta brutalan horor mi je malo too much.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/09/2019 : 18:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ma normalno da nije u redu dijete odvesti na ovakve stvari, svjesno ga traumatizuješ. I još pride nerviraš okolne gledaoce :D
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/09/2019 : 20:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ja kad sam bio bas klinac, gledao sam u kinu Demone 2. Godinu dana nakon toga sam sa svjetlom spavao.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/09/2019 : 20:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Ima li iko od forumasa savjet kako se odnositi prema seronjama koji pricaju za vrijeme filma, pale telefon itd? Znam cesto uci u raspravu da me vise ne zanima sta se desava na ekranu, sva je energija usmjerena na doticnu seljacinu, sto je lose.
A problem i sa klincima cesto. Neko je odlucio da je dobra ideja da pusti hrpu klinaca od 11-12 godina na It Chapter 2. Ponasanje odvratno, galama, cak su izvadili telefone i poceli slikati ekran. Mozes ih umiriti na 15 min onda pocnu ispocetka. Fizicko nasilje tu ne dolazi u obzir. Poslije sat vremena napustio projekciju...


Pa vecinom je dovoljno da kazem "hej". Bilo odrasli ili klinci, budu mirni onda.
Probaj to, mozda ih jos uz to malo mrko pogledaj koju sekundu.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 26/09/2019 : 20:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Ma vodim bitku sa vetrenjacama, odustajem od lokalnog kina.
@fandango zanimljiva stvar kod naseg kina, nakon sto puste film zaposlenici nestanu. Gdje? Pojma nemam. Na pultu nema nikoga, jedino nisam pokusao otvoriti ona vrata gdje projektor. Mozes iznjeti sve sto zelis ako hoces. Ako ima neko da mu treba onih 3d cviki, samo nek se javi xD
@king warrior
kao sto rekoh mozes ih umiriti na 15 min. Znaci ja jesam galamio, to mi kupi samo mali dio mira. Poslije nastave. Sto se tice odraslih sanse da ce poceti da se raspravlja su 50/50
so yeah, fuck this shit

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 26/09/2019 : 20:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Nema se smisla natezati s kretenima, samo se uzrujaš i pokvari ti film.
Naučio sam se filtrirati smetnje, nakon par situacija koje su umalo završile incidentom -
ono, klincu nešto kažeš, a ovaj ti se smije u facu jer zna da mu ne smiješ ništa
Ili, dvaput prigovoriš starijem, ovaj ne jebe ni pet posto i jedini način da nešto postigneš
je prelazak fizičku raspravu .. a čemu?

Solidno rješenje je već spomenuto, kasnije predstave i izbjegavanje premijera (barem što se tiče razvikanijih filmova).
Ne pada mi na pamet odustajati od kino doživljaja zbog povremenih idiota - no mislim da bih rado platio veću cijenu karte
da imamo nešto u Alamo Drafthouse stilu
(barem što se odnosa prema mobitelima itd. tiče -
nikad mi neće biti jasno jelo i konobari tijekom filma).



Nazad na temu:
gledao sinoć Ad Astra -
sjajan mi je film, baš sam ostao oduševljen.
Samo ću komentirati da nije ono što bi se očekivalo
na temelju trailera.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 26/09/2019 20:38:36
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/09/2019 : 20:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, znači dobar Ad Astra. Moram pogledati ovaj vikend.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 26/09/2019 : 21:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pa .. tip filma koji nije za svakoga, definitivno.
Znam preko nekoliko osoba za koje se mogu kladiti da bi ga mrzile :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/09/2019 : 21:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ja sam gledao turkish delight
Kakvo sranje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/09/2019 : 21:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ad Astra mi je sumnjiv za moj ukus. Jučer san radije Polaroid pogleda nego taj film, onda znate koja je ura. :D Al moguće da san u krivu, tako da će doć na red. Sad za kino ipak Rambo i Joker, a bome i snimka Metallicina koncerta. :)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 26/09/2019 21:59:38
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 26/09/2019 : 23:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Riskiraj srijedom, kad je jeftinija karta.

Što se Metallice tiče, prvi mi je svojedobno bio sjajan,
pa su karte rezervirane (plus, taman na rođendan).
Nemam neka prevelika očekivanja, nisu mi napeti kao prije -
više kao nekakav podsjetnik na prošla vremena ..
Nadam se samo da će zvuk biti na razini, najava koju puste prije projekcije je pretiha.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/09/2019 : 09:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 27/09/2019 : 16:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Nema se smisla natezati s kretenima, samo se uzrujaš i pokvari ti film.
Naučio sam se filtrirati smetnje, nakon par situacija koje su umalo završile incidentom -
ono, klincu nešto kažeš, a ovaj ti se smije u facu jer zna da mu ne smiješ ništa
Ili, dvaput prigovoriš starijem, ovaj ne jebe ni pet posto i jedini način da nešto postigneš
je prelazak fizičku raspravu .. a čemu?

Solidno rješenje je već spomenuto, kasnije predstave i izbjegavanje premijera (barem što se tiče razvikanijih filmova).
Ne pada mi na pamet odustajati od kino doživljaja zbog povremenih idiota - no mislim da bih rado platio veću cijenu karte
da imamo nešto u Alamo Drafthouse stilu
(barem što se odnosa prema mobitelima itd. tiče -
nikad mi neće biti jasno jelo i konobari tijekom filma).



Nazad na temu:
gledao sinoć Ad Astra -
sjajan mi je film, baš sam ostao oduševljen.
Samo ću komentirati da nije ono što bi se očekivalo
na temelju trailera.



Svakako svi ovi savjeti su na mjestu i slazem se. Plus ako udjem onda u sukob vise razmisljam sta cu sljedece reci i uraditi umjesto da uzivam u filmu.

Nego nazad na temu.
Ad Astra se bas isplati pogledati u kinu. Film je lijep, tempo filma je malo sporiji i napravljen je bas da se gusta.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/09/2019 : 23:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I am mother

Netflix definitivno ne ume da producira dobar film. Toliko dobrih ideja, a bezveze izvedbi. Ovaj je obećavao, Swank je uvek odlična, ali nekako su uspeli da se useru. Gledljivo ako isključite mozak, ali kraj je debilan, koliko god mozak isključili.

4/10

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/09/2019 : 23:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Sad sam pogledao galipolje
Divx iz 2001 :D
Al sam se uznemirio...uvijek kazem necu vise ratne pa se zajebem uvijek
Bas se lose osjecam kasnije pu jbt

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/10/2019 : 11:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sinoć Jokera. 10/10.
Meni osobno jedan od naj filmova o nastajanju meni najdražeg negativca.
Joaquin razvalio onako muški.
De Niro isto.

EOD.

EDIT: Eh da, film je dosta sličan The King Of Comedy-u, ali mi je svejedno odličan (kao i The King Of Comedy; ako ima neko ko to nije pogledao....gledajte odmah, taj film je obavezan De Nirov film uz Taksistu!), i zbog toga mi je još jača De Nirova uloga.
Neću niš spojlat, a da su ova dva filma slična se vidjelo još u trailerima pa to ne smatram spoilerom.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/10/2019 11:18:04
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/10/2019 : 11:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Što znači "EOD"?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/10/2019 : 12:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Što znači "EOD"?





End Of Discussion.
Al sam ipak imao još taj dodatak ispod.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/10/2019 : 20:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/x-mwec0Bi0U

peruanski horor

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000