forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/08/2020 : 10:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Meni je wes super, ali otok pasa me razaočarao. Ni blizu mr.foxu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 13/08/2020 : 12:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Još uvijek nisam pogledao Otok pasa, moram to nadoknaditi makar svi govore da nije na razini. Fox je odličan!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 15/08/2020 : 19:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Pojma nisam imao o ovome filmu. Ethan Hawke kao Tesla, Kyle MacLachlan kao Edison.

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/08/2020 : 20:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Lost in Translation (2003)

Do sada sam pogledao samo dva filma Sofije Kopole i to su bili Virgin Suicides i Lost in Trasnlation. I oba filma su odlicni! Lost in translation savrseno pogadja balans izmedju usamljenosti, melanholije i vrlo dobrog humora, lik kog tumaci Murray samo ispaljuje dobre fore i jako je sarmantan. Skarlet Johanson na pocetku karijere je ljupka i slatka isto kao i u Ghost Worldu, samo ovde naravno na drugaciji nacin.
Sofija je uspela da kod gledaoca probudi osecaj potpune usamljenosti, koji je stvarno strasan i izgubljenosti, sto zbog te usamljenosti sto zbog kulturoloskog soka koji dozivljavaju likovi. Mozda bi neko rekao da su malo rasisticki prikazani Japanci (sto meni kao gledaocu koji se gadi politicke korektnosti kojom smo stalno bombardovani iz Holivuda i njihovih duplih arsina i licemerja), ali pored toga, stvarno mi deluje da su malo prikazani Japanci kao potpune budale. Iskupila ih je Sofija u trenucima kada glavni likovi odlaze s lokalcima u klub i druze se posle pevajuci karaoke.
I na kraju kada se nasi junaci suzdrzano pozdravljaju u hotelu, stvarno nam je stalo do njih, zavoleli smo ih i osecamo ono sto su oni pronasli jedno u drugom i stvarno je tuzno gledati ih kako se tako rastaju, medjutim Sofija nam daje donekle hepiend na samom kraju, koji je mozda malo nerealan za ovakav film, ali nije patetican i potpuno van atmosfere filma, kakvi umeju da budu pateticni hepiendovi.

Apsolutna preporuka za sve koji nisu pogledali do sad Lost in translation (ako takvi uopste postoje) i Virgin Suicides (mislim da ti postoje)



Aquman (2018)

E a sad je red za jednu negativnu kritiku.
Aquaman je verovatno najveca superherojska glupost koju smo uspeli da dobijemo u poslednjih 10 godina (nisam gledao Suicide squad pa ne mogu da tvrdim sa potpunom sigurnoscu).
Ovoliku hrpu gluposti, klisea, likova koji nam prepricavaju radnju i mitologiju sveta toliko da vredjaju intelekt gledaoca. Plus sto je zbog nasilno i vestacko ubacenog humora ovaj film jako neprijatan (to su verovatno radili po uzoru na Marvelove filmove jer je toboze DC previse mracan).
Motivacija glavnog neprijatelja uospte nije jasna, je l zbog zagadjenja, nije, zbog cega mrzi ljude s povrsine. Da su mu dodali neke nijanse, da to radi zbog zagadjenja, zbog ovoga i onoga, pa da onda lik dobije na viseslojnosti a ne da bude potpuno genericki neprijatelj. Ali onda bi Aquaman radio za status kvo i cak podrzavao, dakle, zagadjenje mora.
Onda zasto su morali da ubace toliko Aquamanove mitologije, ovde ima materijala za tri filma, prvo otkrivamo atlantidu tu je dvoboj, pa onda idu na Indiana Jones potragu za zlatom koja je potpuno glupa, posle toga u Italiji Aquaman ne zna da je Pinokio ustvari knjizevno delo, on je znao za film, ali zato bez problema zna medju onim statuama ko je od njih bio car a ko su bili vojskovodje, drugo te statue su stare bar 2000 godina, pola njih su poluslomljene i nemaju ruke (one najcesce stradaju na antickim skulpturama) ali bas ona koja im treba ima tu ruku i tu mogu da smeste flasu i tako otkriju gde je Trench. Sta bi bilo da je ta statua slomljena? Zatim su ubacili crnog pirata kao nerpijatelja potpuno bespotrebno, zatim su ubacili Trench i ta stvorenja, zasto to nisu sacuvali za nastavak pa da vise istraze taj deo aquamanovog sveta. Zasto su morali ceo Geoff Johnsov new52 serijal da smeste u jedan film. I onda na kraju jos potraga ala kralj artur, da li je vredan da izvuce trozubac iz ruku statue. Sve klise do klisea.
Dijalozi su imbecilni, razgovori s negativcima su svi pompezni i melodramaticni, sa sve dramaticnom muzikom. Aquaman je ponovio 11 puta da ne zeli da bude kralj i da nije dostojan.
I na kraju ona ogormna tucnjava sa krabama. Odakle su se oni stvorili? Zar ne bi bilo logicno da je poslednja bitka protiv zemljana. Ma pakao los film.
Prvih pola sata je jos licilo na nesto, dok Aquaman nije otisao u Atlantidu i bio zarobljen. Posle toga ne lici ni na sta.
Akcione scene i koreografija tuca mi je odlicna, hobotnica koja udara u bubnjeve je super fora i ona synth electro pop muzika tokom jurnjave plovilima kad beze iz Atlantide mi je dobra fora. Sve ostalo uzas.
Mogao bih da pisem o glupostima iz ovog filma nasiroko i dugo. Ali mislim da je ovo sasvim dovoljno.

Evo kao bonus kratki golden age strip o tome kako je Aquaman upisao fakultet da bi ucio o ribama jer jednu ribu nije prepoznao u okeanu:
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/08/2020 : 21:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Heat (1995 film)

Ne mogu da verujem da sam tek sada pogledao ovu filmcinu! Kakva filmcina, nemam reci. Stvarno vrhunski film i bas onakav kakav ja volim. Ne mogu da verujem da je desetak godina kasnije Mann rezirao onu katastrofu Public Enemies sa Dzoni Depom.

U ovom filmu sve stima i sve valja, uzivao sam u svakom minutu a film traje 2h i 50 minuta. Sjajna glumacka podela i muska i zenska, likovi odlicno odradjeni, napeto, zabavno, dobra pucnjava na sredini i kraju. Odlican film.

Sigurno mi spada medju najomiljenije filmove i najbolje krimi filmove.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2020 : 08:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


True Romance (1993)

Odlican film. Scenario Tarantino, rezija pokojni Tony Scott. Sjajna glumacka ekipa. Kakav je seks simbol 90ih bila Patricia Arquette, ovaj film, Lost Highway, Bringing out the dead, a i sve je birala sjajne uloge.
I maestralna scena izmedju Walkena i Hoppera. Steta sto se Walken posle toga nije pojavio.
I interesantno kako je Gandolfini 90ih vecinski glumio negativce i to ne one glavne nego ili pomocnike ili sporednog negativca.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 17/08/2020 : 11:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Znaš kad ti zavidim kad vidim da sad po prvi put nailaziš na takve dragulje 😁
A Akvamen je očaj živi
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 17/08/2020 : 12:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Pravu romansu sam bas opet pogledao prosli ili pretprosli tjedan. Bas fina ljubavna prica.

Evo da ja recenziram dva nova filma od svega pogledanog, a izdvajam ih ne po kvaliteti, vec cisto zato sto su drugaciji od vecine novijih filmova i serija.

Ghosts of War (2020) https://www.imdb.com/title/tt6508228/

OK, opis je obecavao amalgam horora i ratnog filma o Drugom svjetskom ratu. Vod americkih vojnika u Francuskoj dolazi u dvorac za koji se pokazuje da je uklet jer su u njemu nacisti pobili obitelj koja je tamo zivjela, skrivala Zidove i bavila se nekakvom magijom. I bio bi film kao takav sasvim OK da ne bude obrata na kraju, za koji moram priznati da ga uopce nisam skuzio da bi se mogao dogoditi, i zbog tog obrata iskreno ne znam da li je u pitanju totalno govno ili je rijec o genijalnom B-filmu. Jos uvijek sam zbunjen, totalni mi je upitnik nad glavom. Bas mi je ono bilo, WTF. Scenarist i redatelj inace poznat po Butterfly Effectu i hororcima iz fransize Final Destination.




Спутник (2020) https://www.imdb.com/title/tt11905962/

Ruska inacica Osmog putnika smjestena u SSSR 1983. Prica je prilicno standardna, tko je gledao slicne filmove, moci ce vec vise-manje pogoditi cijeli tok radnje, ali film mi je drugaciji zbog tog karakteristicnog slavenskog stiha, vise vuce na dramu. Jako dobro odglumljeno: Oksana Akinjsina (Ljilja 4-ever), Pjotr Fjodorov, Fjodor Bondarcuk i Anton Vasiljev. I vrlo minuciozno prikazano razdoblje ranih osamdesetih u Sovjetskom Savezu, sto se scenografije, kostima i rekvizita tice.

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/08/2020 : 02:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Znaš kad ti zavidim kad vidim da sad po prvi put nailaziš na takve dragulje 😁
A Akvamen je očaj živi



Hahahahhaha, ne bi verovao koliko mi je dug spisak filmova koje zelim da pogledam, i nikad nisam imao vremena a ni nesto strpljenja da toliko gledam filmove, ali ove godine sticajem i ovih cudnih i ludih okolnosti u kojima se nalazimo bas sam pogledao dosta filmova, za sada 77, zapisujem ih u svesci sve. I ceo Brejking Bed, prvu sezonu Better Call Saula, prvu sezonu Perrya Masona, tri sezone Bojack Horesmana, obe sezone serije Moj rodjak sa sela (apsolutna preprouka), prve dve epizode Too old to die young, tako da sam se bas nagledao stvari.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/08/2020 : 23:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Pogledao po drugi put Escape from Alcatraz.
Prvi put sam ga gledao kao klinac na TVu u popodnevnim casovima i secam se da mi se bas svideo. I sad je utisak isti. Zabavan, napet, dobri dijalozi. Odlican prison film. Mnogo bolji utisak nego kod nedavno pogledanog Midnight Expressa. Obe su price istinite, ali verovatno je ova sama po sebi zanimljivija jer su to jedini ljudi koji su uspeli da pobegnu iz Alkatraza.

Interesantno mi je da su braca Anglin dobili 20 godina robije zbog toga sto su opljackali banku s vodenim pistoljima, i prebaceni su u Alkatraz jer su pobegli iz prvog zatvora. Isto i mozak iza bekstva, Frank Morris, nadprosecnog IQ-a, isto je bio u Alkatrazu zbog bekstva iz zatvora, a zavrsio je u zatvoru zbog kradja, pljacke banke itd. Ni jedan od njih nije bio ubica. I sto je najinteresantnije FBI je `79 zatvorio slucaj odlucivsi da su se oni sigurno udavili, jer nisu nasli nikakve tragove niti njih, niti njihovog plovila, niti je bilo kradji automobila te veceri/jutra. Medjtuim 2013, kada su otvorili fajlove je otkriveno da su na Angel Islandu nasli njihovo improvizovano plovilo, a i da je bila prijavljena jedna kradja automobila. Pored toga zvanicna statistika kaze da od 3 utopljenika u San Francisco Bayu pronadju se 2 tela. Cim im nisu nasli tela i jos prikrivali te dokaze, i samim tim sto ne znamo sta je na kraju bilo s njima, ja sam ubedjen da su uspeli da pobegnu.

https://c8.alamy.com/comp/F4P9CW/clint-eastwood-don-siegel-dirty-harry-1971-directed-by-don-siegel-F4P9CW.jpg



A sad o autorskom timu. Ovo je peti i poslednji film koji su zajedno snimili Klint Istvud i reziser Don Siegel. O Don Siegelu se po mom misljenju ne pise i ne prica dovoljno. Jako je podcenjen. Snimio je pet odlicnih filmova sa Klintom Istvudom (od kojih sam ja pogledao 3) od kojih je meni omiljen naravno Dirty Harry, snimio je poslednji vestern Johna Waynea- The Shootist. Bio je veliki prijatelj i ucitelj Sama Peckinpaha.
Poceo je karijeru kao montazer, da bi 1945 rezirao dva kratka filma, jedan igrani, drugi dokumentarni, i oba su osvojili Oskare u svojim kategorijama. Snimio je SF klasik Invasion of the Body Snatchers, saradjivao je sa Elvisom, Li Marvinom, Stivom Mekvinom. Snimio je Riot in Cell Block 11 za koji Kventin Tarantino (koji je izgleda jedini moderni reditelj koji nije zaboravio na njega i navodi ga kao veliku inspiraciju) kaze da je najbolji zatvorski film ikada. Takodje Tarantino jako ceni njegove vestern filmove Flaming Star (u kom glumi Elvis) i Stranger on the Run (sa Henry Fondom).
Evo dobrog teksta:
http://theclinteastwoodarchive.blogspot.com/2019/04/quentin-tarantino-on-don-siegel-and.html

Inace Eastwood i Don Siegel su se pokacili oko produkcije Esace from Alcatraza, jer koliko sam ja razumeo, Istvud je zelo da samo njegova kompanija producira film, a Siegel se nije slozio s njim.

Don Siegel je 1982. doziveo infarkt tokom snimanja Jinxed! koji mu je ostao poslednji film. Umro je 1991. Istvud je 1992. izbacio svoj poslednji vestern kom je glumio glavnu ulogu i rezirao ga Unforgiven, i na kraju filma je pisalo: for Don and Sergio.

Edited by - going going on 19/08/2020 23:15:28
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/08/2020 : 20:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Netko vec gledao ovaj ruski Alien?






Edit: Vidim (tek sada) da ga Fandango vec pominje.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 24/08/2020 20:52:55
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/08/2020 : 20:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nisam.al kazu da je ok

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/08/2020 : 06:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Live by Night
(2016)


Ben Aflek rezira, pise scenario i glumi u Live by night.
Ovo je Aflekov pokusaj da napravi gangsterski ep smesten u vreme prohibicije izmedju dva rata. I iako ovaj film, vidim, nije najbolje prihvacen od strane publike, meni je sasvim lepo legao.
Nije odlican film, Aflek nije uspeo u svojoj ambiciji i zelji da napravi epski noir gagnsterski film, ali film ima svoj sarm, svoju draz. Prelepo je snimljen, kadrovi su maestralni (za kamerom je bio Robert Richardson ciji oskari i filmografija dovoljno govore o tome kakav je to genije) isto kao i production design u koji je ocigledno mnogo ulozeno, jer sve lokacije, kostimi i atmosfera deluju vrlo zivo.
I prica ima sve elemente gangsterskog epa, sve je tu, ali kao celina ne funkcionise u potpunosti onako kako je zamisljeno. Mozda ima i previse elemenata i storylineova pa film deluje prenatrpan.
Medjutim ovo je svejedno jako solidan film, da ne kazem vrlo dobar.
A ljubitelji zanra ce svakako biti zadovoljni.

Dobra ocena od mene. 7,5/10

Trejler predstavlja film jos boljim nego sto zaista jeste.


Inace od filmova sto je rezirao Betflek gledao sam pre mnogo godina Gone, baby, gone i nije mi se svideo uopste. Zelim da pogledam The Town, vidim da ga ima i na Netflixu, a Argo me ne interesuje, deluje mi kao klasicna americka propaganda a plus jos i mamac za Oskare. Tako da cu taj preskociti.


Inace ono sto je jako interesantno jeste koji je sledeci rediteljski poduhvat Bena Afleka. A to je The Big Goodbye. Adaptacija knjige koja se bavi nastankom mog omiljenog broj jedan filma Chinatown.



Ben Affleck is traveling back to the ’70s for his next directorial feature, specifically looking at the making of a Hollywood classic. He’s set to adapt The Big Goodbye, based on the recent book by Sam Wasson, which details the behind-the-scenes account of the creation of the 1974 drama Chinatown.

According to Deadline, Affleck has optioned the book and is set to direct and write the film with Saturday Night Live’s Lorne Michaels producing. Directed by Roman Polanski, Chinatown follows Jack Nicholson’s J.J. Gittes, a grizzled private detective who gets drawn into Los Angeles’ 1930s underbelly when handling a case for the mysterious, tragic Evelyn Mulwray (Faye Dunaway). Chinatown was not only one of the greatest films of its era, but also signaled perhaps the end of an era; an auteur-driven cinema where storytelling reigned supreme, a time before Hollywood was taken over by tentpole franchises and endless sequels.

Evo i linka za ceo clanak: https://thefilmstage.com/ben-affleck-heads-to-chinatown-to-direct-the-big-goodbye/

Ovome se jako radujem!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/08/2020 : 08:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going


Inace od filmova sto je rezirao Betflek gledao sam pre mnogo godina Gone, baby, gone i nije mi se svideo uopste. Zelim da pogledam The Town, vidim da ga ima i na Netflixu, a Argo me ne interesuje, deluje mi kao klasicna americka propaganda a plus jos i mamac za Oskare. Tako da cu taj preskociti.


Ja sam od Affleckovih redateljskih uradaka gledao The Town i Argo i oba su mi bila dobra. Razumijem zašto ti Argo djeluje odbojno, ali meni nije ostavio dojam kao propagandni uradak, a nije niti klasičan mamac za Oskare. Predložio bih ti da mu daš šansu. U najgorem slučaju razveselit ćeš nas nekolicinu koji pratimo ovu temu jednom lijepom dekonstrukcijom filma.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/08/2020 : 09:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kao sto je Shaner rekao, svakako pogledaj The Town i Argo.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lukaku44496
Starting Member



Croatia
83 Posts

Member since 03/09/2018

Posted - 25/08/2020 : 13:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lukaku44496 a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by going going



Live by Night
(2016)



Nisam gledao film, ali ovaj poster mi izgleda baš zanimljivo.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/08/2020 : 17:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ah, kad mi dva prekaljena forumasa cije misljenje cenim kazu da pogledam neki film moracu da ih poslusam onda!

Dodat Argo na spisak. A Town cu pogledati mozda vec veceras. U svakom slucaju bicete obavesteni na ovom topiku kad sta pogledam.
A od Shanera i Polija ocekujem da pogledaju Live by night jednom prilikom pa da jave utiske. Mislim da se Shaneru nece ni malo svideti.


@lukaku44496, jeste odlican je poster i uopste vizuelno je ceo film majstorski uradjen. Medjutim prica je mogla i morala biti bolje izvedena sveukupno, mada kao sto kazem solidna zanrovska zabava za ljubitelje gangsterskih filmova. Pogledaj film, pa javi kako ti se cini.
Go to Top of Page

lukaku44496
Starting Member



Croatia
83 Posts

Member since 03/09/2018

Posted - 25/08/2020 : 18:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lukaku44496 a Private Message  Reply with Quote
@lukaku44496, jeste odlican je poster i uopste vizuelno je ceo film majstorski uradjen. Medjutim prica je mogla i morala biti bolje izvedena sveukupno, mada kao sto kazem solidna zanrovska zabava za ljubitelje gangsterskih filmova. Pogledaj film, pa javi kako ti se cini.
[/quote]

Stavljam na watchlistu, Town i Argo sam gledao i bili su mi ok, ništa specijalno ali gledljivo.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/08/2020 : 18:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Mislim da se Shaneru nece ni malo svideti.


I ja isto.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/08/2020 : 19:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pogledat cu ga sigurno.
The Town mi se dosta svidio, dok Gone Baby Gone puno manje. Prenapuhan. Na mene (nazalost?) nije napravio toliko utisak. Nesto mi smetalo kod njega celo vreme...



Da vidim sta sam od njega gledao u "glumackom" smislu, od ovih poslednjih... Aha, Triple Frontier mi je imao dobru ideju (mislim, nista narocito posebno ali je obecavao) ali je realizacija malo stekala. No, i dalje mi je bio sasvim gledljiv i nemam neke zamjerke (osim te da je ovo moglo biti nesto jos puno bolje).
A onda je tu vec The Accountant, koji mi je bio odlican. Skoro pa prejeben. Istina.
Mozda jednom pogledam i tu njegovu ulogu u Jay and Silent Bob Rebootu (prvi mi je bio sasvim ok).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 25/08/2020 19:14:30
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/08/2020 : 00:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going



Odlican film, sarmantan, duhovit, napet, zabavan. Apsolutna preporuka!



moraću da overim

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2020 : 11:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Meni (nazalost?) taj tip "humora" nije ono... Film mi nije previse dobro legao.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/08/2020 : 11:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/zvijezda-filma-crna-pantera-chadwick-boseman-umro-od-raka-debelog-crijeva-imao-je-samo-43-godine-15016033
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/08/2020 : 11:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Meni (nazalost?) taj tip "humora" nije ono... Film mi nije previse dobro legao.


+1 što se tiče Grand Budapest-a
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 29/08/2020 : 12:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

https://www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/zvijezda-filma-crna-pantera-chadwick-boseman-umro-od-raka-debelog-crijeva-imao-je-samo-43-godine-15016033


Tuga!

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.39 seconds. Snitz Forums 2000