forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Orka 9 - Lucin pogreb
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/12/2008 : 15:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
lijep strip, onako, potiče na razmišljanje, a to volim
dakle, preporuka

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/12/2008 : 16:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
O moja Luce,za tobom mi srce tuce...
O moja Luce,o moja Luce....


Marijan Ban se pokušao ubit.Nožem ili užem,ne sjećam se sad već...
Poslije sam ga vidio u Brelima zajedno sa Nenom Belanom.Mi smo bili pijani,fotografirali se s njim,pjevali s njim,vikali mu na uho ode priznanja.
Da je kojim slučajem Ban čitao ovaj strip onaj dan kad se je išao ubit - sigurno bi se ubio.Tolika depra vlada u stripu,da je to za ne vjerovat.
Ne,ne...ne kažem da je strip loš.Dapače.Vrlo je dobar,ali...
Preporučujem čitanje ovog stripa kada si u najboljem redu.Inače,sve će otić u qurac.
Sad moram kod susjede na vitrenje kavom i razgovorom.
Ne želim čut riječi smrt,sprovod ili lijes neko vrijeme.

Kao i Luce,"svatko vidi barem jednom u svom životu vraga",prije ili poslije.Citat je to iz nekog filma...ne sjećam se kojeg...al podržavam ovaj citat jer je istinit.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/12/2008 : 10:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Upravo procitao Luce. Jako lijepo. Prelijepo. Meni nimalo depresivan, nego cisto zivotni strip. Hvala capo Marko.

Jack the Black.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 11:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

O moja Luce,za tobom mi srce tuce...
O moja Luce,o moja Luce....


Marijan Ban se pokušao ubit.Nožem ili užem,ne sjećam se sad već...
Poslije sam ga vidio u Brelima zajedno sa Nenom Belanom.Mi smo bili pijani,fotografirali se s njim,pjevali s njim,vikali mu na uho ode priznanja.
Da je kojim slučajem Ban čitao ovaj strip onaj dan kad se je išao ubit - sigurno bi se ubio.Tolika depra vlada u stripu,da je to za ne vjerovat.
Ne,ne...ne kažem da je strip loš.Dapače.Vrlo je dobar,ali...
Preporučujem čitanje ovog stripa kada si u najboljem redu.Inače,sve će otić u qurac.
Sad moram kod susjede na vitrenje kavom i razgovorom.
Ne želim čut riječi smrt,sprovod ili lijes neko vrijeme.

Kao i Luce,"svatko vidi barem jednom u svom životu vraga",prije ili poslije.Citat je to iz nekog filma...ne sjećam se kojeg...al podržavam ovaj citat jer je istinit.



Ja od kako sam izašao iz bolnice ne volim da čitam depresivne stripove.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 29/12/2008 : 23:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message  Reply with Quote
Po tematici me podseti na Loazelovu "Pirineju" koja se bavi isto problemom odrastanja, smrti i sl. I isto je tako malo gorko-slatka.

Mislim da bi valjala za neke eventualne, dalekosezne buduce izdavacke pothvate...
U svakom slucaju mislim da je po Markosovom ukusu. ( I preporuka da je bar procita;))
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2008 : 00:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
checked;)

Trouble will find me
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 13/02/2009 : 23:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
....želim još malo preporučit ovaj album. emotivan, životan, tko se ne sjeća zadnjeg ljeta koje je proveo s bakom i didom prije nego su umrli, život gorko-slasno bolan. odlični su ovi markosovi odabiri. ja bi još ovakvih albuma.
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 19/02/2009 : 08:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Benoît Springer me je prijatno iznenadio ovim albumom. Njegovi ostali radovi nisu nista narocito - goli muskarci (da im vidimo misice), cudovista, vilenjaci i ostala sranja. Njegove stripove zaobilazio sam u prodavnici u sirokom luku. Ali ovo je nesto sasvim drugacije i mora se nabaviti.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 19/02/2009 : 11:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Kakvi sad goli mushkarci, ja nisam to video nigde. Meni uglavnom Springerove stvari deluju bash interesantno, mada nisam imo priliku da ih prochitam (osim Luce).
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 19/02/2009 : 13:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Kakvi sad goli mushkarci, ja nisam to video nigde.



Ma kad kazem goli muskarci, mislim na ove raspremljene depilirane tipove kao sto su Conan ili Veliki Blek.

Evo ga jedan go do pasa (valjda mu je vruce, ili mu je ovako lakse plivati posto ima i kozicu medju prstima):



Ovaj se malo ogrnuo dekicom, ali izgleda da bas ne trpi cipele:




Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/02/2009 : 20:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Luce i Potočići ... Otkako mu je najavljeno potomče, Markos se svojski bacio na izdavanje stripova o starcima.

mcn



Dodaj tu jos i dobar dio svagdanje borbe, je li rekao netko biblioteka matorka.
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 21/03/2009 : 16:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Izuzetan, dirljiv strip. Rekao bih životan da tema nije upravo njegova suprotnost.

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/05/2009 : 14:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
ugh
rasplakalo me
rasplakalo mi curu

ge ni ja lno

STRIPCINA NA KVADRAT

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/05/2009 : 14:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Bash bezveze shto ovaj strip ima ovako malo diskusije, chini mi se da bash ne leti sa polica. A ovo mi je ubedljivo najbolji strip koji sam prochitao od Fibre. Bolji i od Alvara i od Shpagetija i od Svagdanje Borbe (koji su takodje fenomenalni stripovi, bez sumnje).

Ali, ovo je prosto...savrshenstvo.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/05/2009 : 14:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
zanimljivo da
topic sam iskopao sa trece stranice! a nitko nije sastvio o njemu ni dvije recenice
nece ljudi da pricaju o emocijama ;)
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/05/2009 : 14:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
strip nikako ne bih nazvao depresivnim.
reakcija sa suzama mi je ponizavajuca, imam zarku zelju ugarati ga u ruke nekim ljudima, to cu i napraviti
:)
najvise me zanimaju reakcije ljudi sto ne citaju stripove
izvjestavat cu vas

za sad je plakalo 2 od 2 :)))))
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 16/05/2009 : 14:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/05/2009 : 15:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by degman
najvise me zanimaju reakcije ljudi sto ne citaju stripove
izvjestavat cu vas


oni i jesu publika za ovakve stvari jer pravi stripasi ne plaču niti čitaju takve stripove, je l' da?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/05/2009 : 15:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by degman
najvise me zanimaju reakcije ljudi sto ne citaju stripove
izvjestavat cu vas


oni i jesu publika za ovakve stvari jer pravi stripasi ne plaču niti čitaju takve stripove, je l' da?


pravi stripashi chitaju SVE stripove.

isto kao shto pravi filmashi ne mogu biti oni koji gledaju samo shvarcenegerove filmove, vec oni koji gledaju sve, pa i shvarcenegerove filmove. :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/05/2009 : 15:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nije valjda da nisi uocio ironiju?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 17/05/2009 : 04:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
jesam, samo dodajem. shta cu kad sam granichno logorejichan :)
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 18/05/2009 : 01:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
vrlo, vrlo, vrlo filmično
Mislim da bi jedan Jeunet od ovoga napravio filmčinu
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 18/05/2009 : 01:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darth-vader

vrlo, vrlo, vrlo filmično
Mislim da bi jedan Jeunet od ovoga napravio filmčinu

Da budem iskren, prvo shto sam pomislio kad sam ga prochitao je - da bih vrlo rado ja od ovoga napravio filmchinu.

Daleko sam ja od Jeunetovog ranga, ali i ne deluje mi da bi se bash mnogo filmadzija otimalo oko prava za ovaj strip, tako da ce me verovatno sachekati jednog dana.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 09/07/2009 : 12:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
Užas od stripa, bez radnje, bez priče, bez ičega, žali bože novaca.
Bez razmišljanja sam kupio ovo izdanje, jer su mi do sada sva izdanja iz biblioteke Orka bila izvrsna. Nadam se da više neće u ovoj biblioteci biti sličnih stripova.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 09/07/2009 : 12:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote

HC
os se minjat za nesto
sigurno imam u polici nesto sto ti triba
posalji na pm sto trazis
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000