forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Moji radovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 13/01/2009 : 20:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by Lord Vader89

I da, bilo bi prigodno ako bi mogao da postavis malo manj eslike, zato sto je mnogo lepse videti crtez kao celinu umesto sa scrollom. Daje mnogo lepsi utisak! :)


Ma znam. Nekada mi ispadne ovako velika a nekada mala. Al, mozes kliknuti desnom tipkom miša pa 'View image'...:)



-Jos jednom hvala na pohvali!




Zapravo, ne moze. Ali ono sto ti mozes da uradis kada prebacis ove slike na komp jeste da ih nakon toga ubacis u Microsoft picture editor, odes na resize, i stavis na neku manju velicinu. Ako sam ja uspeo da provalim, mislim da ce bilo ko moci.

A sto se tice pohvale, pa zasluzio si!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 14/01/2009 : 21:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Nije mi prošao strip na gmail, postavi ga na neki host kao što je www.mediafire.com da možemo downloadati svi.


http://www.mediafire.com/?sharekey=bc4ed0e1faa374fb91b20cc0d07ba4d27f1a934890958e6a

-Za sve one koji ga nisu pročitali izvolite moj strip koji sam poslao na CRŠ. Nadam se da će te bar upola uzivati citajuci ga koliko sam ja uzivao stvarajuci ga!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 14/01/2009 : 21:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Nije mi prošao strip na gmail, postavi ga na neki host kao što je www.mediafire.com da možemo downloadati svi.


http://www.mediafire.com/?sharekey=bc4ed0e1faa374fb91b20cc0d07ba4d27f1a934890958e6a

-Za sve one koji ga nisu pročitali izvolite moj strip koji sam poslao na CRŠ. Nadam se da će te bar upola uzivati citajuci ga koliko sam ja uzivao stvarajuci ga!



To care!
Stvarno si se isputovao, ali ipak mi je najdraže kad si bio kodonog dječaka koji te je prodo za špekule. Jel te pročito?

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...

Edited by - cibalia on 14/01/2009 22:01:22
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 15/01/2009 : 15:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cibalia

quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Nije mi prošao strip na gmail, postavi ga na neki host kao što je www.mediafire.com da možemo downloadati svi.


http://www.mediafire.com/?sharekey=bc4ed0e1faa374fb91b20cc0d07ba4d27f1a934890958e6a

-Za sve one koji ga nisu pročitali izvolite moj strip koji sam poslao na CRŠ. Nadam se da će te bar upola uzivati citajuci ga koliko sam ja uzivao stvarajuci ga!



To care!
Stvarno si se isputovao, ali ipak mi je najdraže kad si bio kodonog dječaka koji te je prodo za špekule. Jel te pročito?


Jest! Al spekule su mu bile zanimljivije!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 15/01/2009 : 16:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Nije mi prošao strip na gmail, postavi ga na neki host kao što je www.mediafire.com da možemo downloadati svi.


http://www.mediafire.com/?sharekey=bc4ed0e1faa374fb91b20cc0d07ba4d27f1a934890958e6a

-Za sve one koji ga nisu pročitali izvolite moj strip koji sam poslao na CRŠ. Nadam se da će te bar upola uzivati citajuci ga koliko sam ja uzivao stvarajuci ga!




Jel mozes ovo da hostujes na nekom drugom sajtu, ovde mi kaze da vise nije dostupan, ili tako nesto....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 15/01/2009 : 16:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Nije mi prošao strip na gmail, postavi ga na neki host kao što je www.mediafire.com da možemo downloadati svi.


http://www.mediafire.com/?sharekey=bc4ed0e1faa374fb91b20cc0d07ba4d27f1a934890958e6a

-Za sve one koji ga nisu pročitali izvolite moj strip koji sam poslao na CRŠ. Nadam se da će te bar upola uzivati citajuci ga koliko sam ja uzivao stvarajuci ga!




Jel mozes ovo da hostujes na nekom drugom sajtu, ovde mi kaze da vise nije dostupan, ili tako nesto....


Posalji mi email na PM da ti ga mogu priljepiti kao Attachment...

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/01/2009 : 00:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Meni je bez problema downloadao, ne znam zašto tebi ne radi Lorde.
A što se tiče stripa, stvarno sjajno, svaka čast. Nema potrebe ulaziti u sam crtež zbog tvojih godina, ali je priča stvarno odlična. Ako ovako nastaviš, stvarno će od tebe biti story teller kakvog naši ovi tutmaci nisu u životu vidjeli.
Samo nastavi i iskreno s nestrpljenjem iščekujem sljedeći tvoj rad (strip ili ilustraciju).
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/01/2009 : 22:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Upravo procitah strip Milazzo!!!! Svaka ti cast za ovo, crtez je vrlo lep, ali kao sto rece Emir, necemo davati negativne kritike shodno tvojim godinama!

Nastavi samo tako, i sigurno te ceka svetla strip buducnost!

BTW, nisi morao da mi posaljes u 7 primeraka!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 17/01/2009 : 10:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Upravo procitah strip Milazzo!!!! Svaka ti cast za ovo, crtez je vrlo lep, ali kao sto rece Emir, necemo davati negativne kritike shodno tvojim godinama!

Nastavi samo tako, i sigurno te ceka svetla strip buducnost!

BTW, nisi morao da mi posaljes u 7 primeraka!


Ma imam nekih problema s mailom pa mi stalno iznova salje mail. Nadam se da cu uskoro rijesiti i taj problem!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/01/2009 : 11:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ajde milazzo, brzo lete dani
kači nešto

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 19/01/2009 : 20:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Prije najavljivanje slike za kena2 dolazi jedan crtez koji cu poslati na natjecanje. Uglavnom treba poslati crtez lika(zove se 'Paperbag') koji je u sredini crteza. Ja sam samo dodao nesto svoje :) Slika je u orginalu u boji, al sken u boji mi se uopce ne svidja jer je sve zamagljeno. Tako da sam se ipak odlucio za crno-bijelu sliku koja donekle slici orginalu...

-na crtezu se osim Paperbaga nalazi Glista, pa u gornjem dijelu Superhik, Corto Maltese i MARVELOV Hulk


Izvol'te:

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 19/01/2009 : 22:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Hahahaha, dobri su, samo mi nije jasno jel ono Hulkova trajna ili Cortov kaput???
Glista bi trebao reći "Have you got some smokes here?" ili još bolje "Got some smokes?", ali to možeš promjeniti na kompu lako.
O čemu se tu radi sa ovim Paperbagom?
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 20/01/2009 : 10:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Evo, tek sad sam procitao strip. Vaaau, stvarno je originalan. Ugodno sam iznenadjen!!!!!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 20/01/2009 : 15:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Hahahaha, dobri su, samo mi nije jasno jel ono Hulkova trajna ili Cortov kaput???
Glista bi trebao reći "Have you got some smokes here?" ili još bolje "Got some smokes?", ali to možeš promjeniti na kompu lako.
O čemu se tu radi sa ovim Paperbagom?


1. 'Umotao' sam Hulkovu kosu i Cortov kaput zajedno jer su i kaput i kosa iste boje(tj. crne). Ucinila mi se to kao dobra varijenta jer sam nacrtao Hulku malo preveliku glavu...

2. Za Glistu hvala. Popraviti ću to!

3. To su neke male figurice koje se mogu kupiti u Land of magic-u. Kupio sam si jednu i zajedno s figuricom dobio neki papirić na kojem je pisalo za natjecaj. Odlucio sam nacrtati crtez pa sto bude neka BUDE!

Evo kako te figurice izgledaju:

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 20/01/2009 : 18:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo
1. 'Umotao' sam Hulkovu kosu i Cortov kaput zajedno jer su i kaput i kosa iste boje(tj. crne). Ucinila mi se to kao dobra varijenta jer sam nacrtao Hulku malo preveliku glavu...


Bilo bi još bolje da si recimo stavio hulkovu glavu ispred Paperbaga tako da ispada kao da je Hulk iznenada uletio u kadar, ali i veličina Hulkove glave varira od trenutka do trenutka, tako nemoj se previše brinuti.
quote:

2. Za Glistu hvala. Popraviti ću to!


No problem, kad god ti bude trebao neki prijevod na engleski ili savjet, samo reci ovdje ili na email, svejedno.
quote:

3. To su neke male figurice koje se mogu kupiti u Land of magic-u. Kupio sam si jednu i zajedno s figuricom dobio neki papirić na kojem je pisalo za natjecaj. Odlucio sam nacrtati crtez pa sto bude neka BUDE!


Baš ću pogledati sljedeći put kad budem imao vremena jer me uvijek interesuje šta klinci danas kupuju i prate. To su samo figurice ili ima i neki crtani? Nisam vidio u boji ali može se od ovoga lijepa stvarka napraviti.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 20/01/2009 : 18:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Milazzo
1. 'Umotao' sam Hulkovu kosu i Cortov kaput zajedno jer su i kaput i kosa iste boje(tj. crne). Ucinila mi se to kao dobra varijenta jer sam nacrtao Hulku malo preveliku glavu...


Bilo bi još bolje da si recimo stavio hulkovu glavu ispred Paperbaga tako da ispada kao da je Hulk iznenada uletio u kadar, ali i veličina Hulkove glave varira od trenutka do trenutka, tako nemoj se previše brinuti.
quote:

2. Za Glistu hvala. Popraviti ću to!


No problem, kad god ti bude trebao neki prijevod na engleski ili savjet, samo reci ovdje ili na email, svejedno.
quote:

3. To su neke male figurice koje se mogu kupiti u Land of magic-u. Kupio sam si jednu i zajedno s figuricom dobio neki papirić na kojem je pisalo za natjecaj. Odlucio sam nacrtati crtez pa sto bude neka BUDE!


Baš ću pogledati sljedeći put kad budem imao vremena jer me uvijek interesuje šta klinci danas kupuju i prate. To su samo figurice ili ima i neki crtani? Nisam vidio u boji ali može se od ovoga lijepa stvarka napraviti.


To su samo figurice. Nema crtica...Al mislim da cu napraviti jos crteza vezanih uz Paperbaga pa cu ih, nadam se okaciti ovdje!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 30/01/2009 : 16:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Nova slika!!!



Ovu sliku posvbecujem kenu2. Ovo je najmanje sto mu dugujem nakon sto je dosao na CRS i tako nas uljudno pozdravio i razgovarao. Na slici je ken2 i mladi Milazzo...do sljedeceg puta. (...) POZDRAV!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/01/2009 : 17:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote

evo, zacrvenio sam se
bravo i hvala

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/01/2009 : 20:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
a stvarno te je skinuo, svaka čast. Jedino probija par dlačica kroz onu majicu, ali nema veze.
Jedan savjet koji mi je spomenuo ovaj crtač iz Sarajeva Filip Andronik a na koji prije toga nisam obraćao pažnju: pokušaj uramljivati nacrtane likove debljom linijom oko cijele figure. Dobije se određeni efekt, ne znam ti tačno reći koji, ali vidim i da si to uradio na odijelima gore ali nisi oko glave.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 31/01/2009 : 14:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
Vidim da su greške oko ušiju popravljenje!
Sve bolje i bolje!
Mogao bi ti prešišat Milazza!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 31/01/2009 : 18:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cibalia

Vidim da su greške oko ušiju popravljenje!
Sve bolje i bolje!
Mogao bi ti prešišat Milazza!



Ma to je Milazzo!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Naruto
Junior Member



Croatia
329 Posts

Member since 09/02/2009

Posted - 14/02/2009 : 15:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Naruto a Private Message  Reply with Quote
šanse su male millazo svake godine crta sve bolje i bolje
hahaha a milazzo bi mogo stavit tu ono kaj se zajebaval s onim tipom kaj drži mašku v rukama i leži meni je to fakat mutavo u pozitivnom smislu

Belive it!!!!!!!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 15/02/2009 : 15:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Naruto

šanse su male millazo svake godine crta sve bolje i bolje
hahaha a milazzo bi mogo stavit tu ono kaj se zajebaval s onim tipom kaj drži mašku v rukama i leži meni je to fakat mutavo u pozitivnom smislu


Koja je to slika? Ne mogu se sjetiti...

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Naruto
Junior Member



Croatia
329 Posts

Member since 09/02/2009

Posted - 15/02/2009 : 16:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Naruto a Private Message  Reply with Quote
ma ona s onim dalmatincom kaj si v školu donesel pa smo se smijali

Belive it!!!!!!!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 15/02/2009 : 16:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Naruto

ma ona s onim dalmatincom kaj si v školu donesel pa smo se smijali


A to. Vec je odavno u smecu...


P.S. - Koristim ovu priliku da najavim nove crteze!!!
-Nazalost nisam dugo mogao staviti neku sliku jer inspiracije jednostavno nije bilo....No, konacno se vratila pa ce se vratiti i novi crtezi!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000