forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 275

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2019 : 18:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Trebalo bi se poštivati glas većine i staviti sticky. Znači forumaši su glasali i odlučili da treba, moderator tu nema što nego odobriti i gotovo.


Neće se tu ništa promijeniti, ostaje kako je :(

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 21:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Tonka24

Trebalo bi se poštivati glas većine i staviti sticky. Znači forumaši su glasali i odlučili da treba, moderator tu nema što nego odobriti i gotovo.


Neće se tu ništa promijeniti, ostaje kako je :(


Nije problem, može se i bez toga.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2019 : 22:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A znam, bitno da se piše i komentira

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 22:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, ti i ja u zadnje vrijeme pokorili forum s komentarima.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/03/2019 : 15:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Neumoljivi

Scenarij: Ennio Missaglia
Crtež: Vladimiro Missaglia

Napokon se i ja vratio čitanju Pilota ovaj tjedan, a nova priča nam počinje u knjizi 7., odmah na početku. Autori mi nisu poznati, a kako je pisalo samo ovo "Missaglia", mislio sam da se radi o istoj/jednoj osobi. Pomislio sam da je ista osoba pisala scenarij i nacrtala ovu epizodu.

Mister Noa susrećemo u njegovom legendarnom pajperu sa mušterijom koji je njegov sunarodnjak, Sanders, a nakon pružene usluge Sanders ga poziva na proslavu jednog bogataša koji nimalo nije ugodan lik. Uskoro nestaje sin od tog bogataša, biva otet i na kraju Sanders i Mister No kreću u "utrku" za zločincima ne bi li ga spasili..

Kako sam spomenuo, autori mi nisu bili poznati sa početka, pa iskreno nisam ni znao što mogu očekivat od priče. Ali mi se priča jako svidjela, pogotovo ta potjera za otmičarima kroz raznolike terene i mjesta, cijelo vrijeme mi je bilo zanimljivo. Crtež je ok, jedino kod prirode i na nekim sličicama, nije bilo nešto detalja (kako recimo Bignotti to zna uradit), ali ok. Tamo negdje pred kraj, možda u onom dijelu u utvrdi prije nego će se uputit na onaj opasni teritorij, pomislio sam da možda tog dečka i nisu oteli, možda su ipak neke dr. stvari u igri. Tako je nekako i bilo. Ono što sam primjetio, puno se alkohola popilo u ovoj priči, toliko da je čak i Mister No u jednom trenutku morao preći na vodu

(priča: 8, scenarij: 8, crtež: 8, naslovnice: 8) = 80%


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/03/2019 : 00:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
143.


https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/03/2019 : 19:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Konačno objavljena recenzija za Mr. No. LIB 5!
https://www.stripovi.com/recenzije/mister-no-mn-lib-5-rijecni-pirati/2206/

Još nisu stavljene slike, ali nadoć će...valjda!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 19/03/2019 19:02:07
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/03/2019 : 21:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čestitke za prvu recenziju Mister Noa, evo i ja sam zalijepio svoj komentar pošto sam u zadnje vrijeme zastranio što se tiče tih stvari.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/03/2019 : 23:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Iako već treba da sam u carstvu snova, morao sam upalit laptop da idem zaljepit i svoj komentar Bravo Spock još jednom i nadam se da će napokon krenuti i dalje objavljivanje tvojih recenzija, jer ih se nakupilo poprilično A i "Pilot" nam nema više tih početnih rupa između recenzija, lik koji je svakako zaslužio da bude više istaknut

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/03/2019 : 06:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@DODSFERD & Reem: Hvala ekipa. Sad kada su stavljene slike, vidim koliko su loše. Deecay ih je čak izrezivao pokušavajući spasiti situaciju. U slijedećim recenzijama je bolje.
Znam da u zadnje vrijeme nemate baš puno vremena, a šteta što se i vi ne okušate u pisanju koje recenzije. Nije to tako komplicirano, pogotovo kada već postoji komentar koji ste napisali. Ja sam tako radio za neke Tellerove recenzije. Komentar bi mi bio osnova. Ja sam također zaglavio s vremenom u zadnje vrijeme, ali valjda će biti bolje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/03/2019 : 17:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kolega DODSFERD je svakako materijal za recezenta, to je neupitno Stvarno kad pročitaš njegove komentare, čovjek se baš oduševi Mislim da je Solar bio nešto spominjao da bi DODSFERD neki svoj komentar od Magičnog mogao "pretvoriti" u recenziju di fali

Ja nisam nažalost još za to, vidjet ću, ako budem što napredovao jednog dana. Volio bi pisat o Nick Raideru, jer tu vidim da ih puno nedostaje, a i imam dojam da tog junaka malo tko čita, što je stvarno šteta..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 22/03/2019 : 20:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote


MN LIB 22: Nevidljiva prijetnja (SR 44b/45a, LMS 647/648)

Scenarij: Alfredo Castelli
Crtež: Franco Bignotti
Naslovnice: Gallieno Ferri

Broj stranica: 114


Zanimljivosti:

- Drugo pojavljivanje pilotkinje Deborah Winter. Prvi put se pojavila u MN LIB 19 (SR 37b/38/38/40a): Dobrodošli u Meksiko!.
- Drugo pojavljivanje Phila Mulligana, privatnog detektiva i Mister Noova prijatelja iz New Yorka. Prvi put se pojavio u MN LIB 12 (SR 24b/25/26): Atlantik!. Mister No opet treba njegovu pomoć, pa ga ponovno zove telefonski.
- Castelli je ovdje spojio dvije misterije: Bermudski trokut i Philadelphijski eksperiment.
- 15. str.: Deborah ima sliku Mister Noa na kokpitu svog Pipera.
- 26. str.: Uprizoren jedan od legendarnih nestanaka u Bermudskom trokutu.
- 72.-75. str.: Priča o Philadelphijskom eksperimentu, navodnom tajnom eksperimentu američke ratne mornarice. Situacija prepričana u stripu se navodno dogodila 22.07.1943.! Međutim, eksperiment je postao još poznatiji zahvaljujući sljedećem testu provedenom 28.10.1943., a tog puta USS Eldridge je u potpunosti nestao. Istovremeno, viđen je u mornaričkoj bazi u Norfolku, udaljenoj 600 km, da bi brod opet nestao i pojavio se u Philadelphiji. Zagovornici ovog događaja tvrde kako se radilo o slučajnoj teleportaciji.
Prema nepotvrđenim navodima, fiziološki učinak eksperimenta na posadu bio je negativan. Skoro svi su teško oboljeli, neki od shizofrenije ili drugih mentalnih bolesti. Neki članovi posade su nestali, a prema priči petero ih je nađeno spojeno sa metalom broda. Svi preživjeli članovi posade otpušteni su iz službe, a na nekima je primijenjeno „pranje mozga“, kako bi zaboravili na to.
Budući da je o ovoj temi snimljeno nekoliko filmova upitne kvalitete, a i napisano puno toga, sigurno da ima i neke istine - koliko god ludo izgleda.
- Castelli nas malo upoznaje s Georgetownom, glavnim gradom Gvajane, ali propušta naglasiti da je u vremenu radnje ta država bila dio Ujedinjenog kraljevstva. Neovisnost od engleske krune je dobila tek 1966.
- Priča je originalno izdana u prvom i drugom mjesecu 1979.
- U LMS izdanju je izbačena samo jedna stranica!
- U Libellusovom izdanju imamo dodatak Zeleni pakao, gdje nam, ovaj put, Nolitta opisuje tapira, ponovno uz Disovu ilustraciju.

Kratki sadržaj:

Deborah Winter, prijateljica našeg pilota, u svojem zrakoplovu je nestala negdje iznad Karipskog mora, na području koje čak i nazivaju Đavolji bezdan. Mister No se upućuje u potragu, a da nije ni svjestan u kakvu se pustolovinu ovaj put upušta.

Komentar:

Uvjeren sam da ova priča može biti dobra samo ljubiteljima djela velikog Alfreda Castellija, što je i moja dijagnoza. Krenimo redom da objasnim svoje stajalište!

Na početku imamo flashback iz Mister Noova oporavka u bolnici u Atlantic Cityju. Riječ je o 1945. godini, a saznajemo i da je naš pilot ozbiljno ranjen. Neimenovani doktor spominje da nije mislio da će preživjeti jer su ga doveli s tri gelera u trbuhu. Kako su tako teško ranjenog vojnika prebacili s bojišta u SAD nije objašnjeno?!
Vidimo i čudne događaje u bolnici gdje jedan čovjek, nakon što je počeo svijetliti i nestajati, na kraju se samozapali i izgori u strašnim mukama. Budući da je Mister No bio slab od posljedica ranjavanja uspjeli su mu slagati da je sve to sanjao.

Intrigantan početak koji čitatelja drži u neizvjesnosti i nevjerici pri otvaranju svake nove stranice!


Slika prikačena na kokpit Deborinog aviona!:

Kaže: „Zahrđali vijci, pa ne može skinuti!“


Nakon tog prologa radnja se prebacuje na aerodrom u glavnom gradu Gvajane - Georgetownu. Upoznajemo stanovitog Lopeza koji nervozno traži avion koji bi ga trebao prebaciti do Dominike. Nakon što ga upute na oronuli Piper, Lopez je, blago rečeno, šokiran, ali navodno je pilot odličan.
Tu nas Castelli iznenađuje, pa sigurno svi koji su ovu priču čitali prvi put, su imali izraz lica sličan Lopezovu - nakon što ugleda pilota.

Saznajemo i da se naš junak već duže vrijeme intenzivno druži s Deborah Winter po raznim zračnim lukama, kad ih put spoji. Vrijeme stvarno brzo prolazi u ovom serijalu, ako znamo da su se Deborah i Mister No upoznali tek prije tri epizode! To bi mogla biti svojevrsna rupa u kontinuitetu za one koji pokušavaju po stvarnim godinama razdijeliti avanture ovog junaka.

Ovdje bih izdvojio i uzbudljive scene borbe s uraganom u krhkom Piperu, koje ostavljaju čitatelja bez daha. Taj dio su Castelli i Bignotti stvarno odradili za desetku, a to bi se moglo kazati za kompletan zaplet ove priče.

Piper pod naletom uragana!:


Castelli ne mari baš za Nolittin kontinuitet. Čudi me što je tada jedan nepoznati scenarist dobio odriješene ruke u pisanju svojih priča, pa je napravio pravi dar-mar u odnosu na Nolittinu ideju i do tada skoro besprijekoran kontinuitet s apsolutno vjerodostojnim činjenicama provjerenim iz prve ruke.
Ovdje Castelli servira gomilu krivih činjenica i nemogućih ideja, a završetak je potpuni trash koji podsjeća na parodiju filmova o James Bondu.
Meni omiljeni scenarist je tzv. „Đavolji bezdan" smjestio u blizini južnoameričke obale. Dobro, nije rečeno da i u tome dijelu oceana nema tajanstvenih nestanaka, ali daleko je to od pravog Bermudskog trokuta, na kojeg je Castelli aludirao u ovoj priči.

Izgleda poznato!:


Kako se radnja razvija, nelogičnosti se redaju, pa vidimo kako Mister No pretražuje područje gdje je nestala Deborah i vraća se u Georgetown bez da se zaustavlja puniti gorivo, iako znamo da se Deborah zaustavila na Trinidadu zbog tog razloga. Netko će reći da se mogao i on tamo zaustaviti, a da to nije prikazano zbog manjka stranica ili da se podrazumijeva! Pa zar onda ne bi bilo logično da je uzeo Trinidad ili neki bliži aerodrom kao bazu za potragu?

Zbog mogućih spoilera neke naredne nelogičnosti neću spomenuti, pa će se ograničiti na još nekoliko kojima neće upropastiti dojam onima koji će ovu priču tek pročitati po prvi put.
Helikopteri upućeni prema Meridi i Havani bi trebali prijeći preko 3000 km u jednom smjeru! Odakle im gorivo za takvo nešto, a da ne pričamo da bi im u jednom smjeru trebalo desetak sati leta?!
Nadalje, Castelli u priču ubacuje UN-ove plave kacige! Gdje je njih našao? Možda su tada plave kacige stvarno bile stacionirane u Gvajani, ali zašto nije mogao ubaciti britansku vojsku ili svemoguće američke marince?

Glavni "nemesis" u ovoj priči je neimenovani doktor koji se pojavljuje već u prologu na početku. Lik neodoljivo podsjeća na Hellingena idejama, razlozima, djelovanjem i ponašanjem, a opet vidimo i Alfredovu fascinaciju nacističkim izumima i teorijama na rubu mogućeg. Način kako je završio neimenovani doktor je, u najmanju ruku, tragikomičan!

Čitajući ovaj strip, čovjek se stvarno više puta zapita: "Barba Castelli, vi to stvarno ozbiljno?!".

Mislim da je presedan u stripu općenito da glavni negativac uopće nije imenovan s obzirom na broj vinjeta na kojima se pojavljuje i važnost njega kao lika u stripu, a upečatljiva je i fraza koju upotrebljava u oba susreta s Mister Noom u rasponu od desetak godina: „Prokleti bili radoznalci i glupani!“.
Od ostalih bitnih likova u priči, koji se nisu ranije pojavili u serijalu, imamo Lopeza, Mister Noova suparnika za ruku lijepe, ali i hirovite Deborah. Vidjet ćemo kako će se ta sapunica razvijati u njenim sljedećim pojavljanjima!

Philadelphijski eksperiment:


Bignotti je fantastičan u prikazu okoline s širokim spektrom okoliša koji odgovara njegovim sposobnostima kao crtača. Iz tog konteksta ovo je bila jedna nova situacija gdje nema puno mogućnosti da prekrasnim prikazima okoline podigne ukupan dojam. Radnja se većinom događa na neatraktivnim lokacijama, pa se pažnja čitatelja više usmjerava na prikaz likova i samu radnju. Likovi su mu efektni i lako prepoznatljivi, dinamika crteža odlična, ali s par nelogičnih situacija u akcijskim scenama. Lošiji dio su mu i facijalne ekspresije likova, ali ovdje kao da je u tom dijelu bolji nego ranije. Sve u svemu, ponovno jedna odlična devetka za majstora Bignottija. Za desetku ipak treba malo više!
Ne znam što je Ferri zamišljao dok je crtao naslovnicu!? Možda Flash Gordona?

Simpatičan završetak:


(priča: 7, scenarij: 5, crtež: 9, naslovnica: 6) - 69%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 22/03/2019 21:20:49
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/03/2019 : 20:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao pilota 1-5.
Prva priča vrlo dobra, druga najlošija, treća je fenomealna, četvrta je u redu, ništa specijalno i peta odlična, malo slabija od treće.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/03/2019 : 21:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Pročitao pilota 1-5.
Prva priča vrlo dobra, druga najlošija, treća je fenomealna, četvrta je u redu, ništa specijalno i peta odlična, malo slabija od treće.


Tonka, sjajan opis epizoda šalim se malo dobro da si krenuo, vidjet ćeš kad još malo odmakneš sa pričama, da će ti samo biti bolje i bolje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 31/03/2019 : 12:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
U uvodniku novog broja VC MN par informacija:
- 10 novih epizoda u Italiji (hronoloski, epizode su smestene nakon dvodelne epizode koja je trenutno u prodaji, tj. od VC MN 73)
- VC ce objaviti te nove epizode kad izgura ovo sto je sada vozi. Dakle, nove epizode u prvoj polovini 2023. godine.
- kolor MN bi isao u okviru Obojenog programa kad bi Italijani prodali prava (za sada niko van Italije ih nije dobio). U VC se nadaju da ce ta "blokada" biti otklonjena do kraja godine (tako ih uveravaju Italijani).
- kolor MN ce biti objavljen u okviru 3 broja Obojenog programa.

https://striposlavija.blogspot.com/

Edited by - wesskowaz on 31/03/2019 12:12:02
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/03/2019 : 12:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, brzo će 2023. Nejasno mi je to s pravima, pa zar Italijanima nije u interesu da prodaju prava u što više stranih zemalja?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/03/2019 : 15:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mozda opet postoje neki rodjaci/nasljednici koji se "kolju" oko prava.
Ali pohvalna vijest da ce Veseli to preuzet i ove nove price

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/03/2019 : 16:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Mozda opet postoje neki rodjaci/nasljednici koji se "kolju" oko prava.

Nema to veze s time, nego Bonelli još uvijek nikome nije prodao prava na Audace etiketu ali to bi se moglo promijeniti do kraja godine kako i piše u VČ uvodniku.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/03/2019 : 20:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ahaaa, u tom je štos
Ajde, pričekat ćemo i strpit se još malo, bitno da su najavili to, a i ove nove epizode MN-a

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 31/03/2019 : 21:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
kad neko cita ove njihove obavijesti, pomislio bi da su oni izdali sve sta postoji od mister noa, pa sad kao cekaju da im talijani prodaju prava na kolor i na ove nove epizode, jer nemaju sta vise izdavati..a ovamo skoro 3 godine kako nema nove knjige mister noa, dva almanaha izdali i stali, 10 specijala, nikad objavljenih na ovim prostorima cekaju, a oni u zs izdaju jebenog vuka samotnjaka koji ima vec 5-6 izdanja i onaj tex iz redovne serije...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/03/2019 : 21:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Znaš koji bi im bio dobar potez kad sa kiosk izdanjem MN-a dođu do kraja serijala? Da krenu sa kiosk izdanja MN-a od broja #100, a knjige neka idu kako idu, pa bi se jednog dana spojile sa #100 orginalom, a oni neka piče do SD-a sa kiosk izdanjem..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/04/2019 : 00:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
KOLUMBIJAC” je naslov treće naše knjige od njih ukupno osam koliko će ih biti u novoj turi koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala biti u prodaji, a riječ je o 96. knjizi Mister Noa koja je izvorno objavljena u svibnju 1993. godine u broju 216 redovnog serijala.

Scenarij ove pustolovine napisao je Roberto Dal Prà, crtež potpisuje Luca Dell'Uomo, a naslovnicu Roberto Diso.

Na kraju još samo informacija da će “Kolumbijac” tijekom prva dva mjeseca koštati 120 kuna, a potom će mu cijena biti regularnih 150 HRK.

Bacite pogled:


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/04/2019 : 01:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Četvrta knjiga u ovoj našoj novoj (trećoj ovogodišnjoj) turi koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala biti vani nosi naslov “DVOJE NA NIŠANU” i riječ je o 97. knjizi Mister Noa koja je izvorno objavljena u lipnju 1993. godine u broju 217 redovnog serijala.

Scenarij ove pustolovine napisao je Luigi Mignacco, crtež potpisuju Domenico i Stefano Di Vitto, a naslovnica je djelo Roberta Disa.

Na kraju još samo podatak da će Mister No 97 tijekom prva dva mjeseca koštati 120 kuna, a potom će mu cijena biti standardnih 150 HRK.

Bacite pogled:


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/04/2019 : 01:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U ovoj novoj turi koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala biti u prodaji bit će čak tri knjige našega omiljenog pilota, a ta treća, odnosno već 98. po redu u redovnoj biblioteci Mister Noa, nosi naslov “ŠTOVATELJI ZLA”.

Scenarij ove priče potpisuju Maurizio Colombo i Luigi Mignacco, crtež Mauro Bianchini, naslovnica je djelo Roberta Disa, a u Italiji je izvorno objavljena u srpnju i kolovozu 1993. godine u brojevima 218 i 219 redovnog serijala.

Na kraju još samo podatak da će tijekom prva dva mjeseca Mister No 98 koštati 132 kune, a potom će mu cijena biti regularnih 165 kn.

Evo kako izgleda MNo 98:


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
438 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 02/04/2019 : 22:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
Moze li mala pomoc? U kom stripu je prikazan prvi susret i upoznavanje Mister noa i Krugera? Ne mogu sad da se setim. Ili sam poceo da spinujem i toga nigde nije bilo..
Go to Top of Page
Page: of 275 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000