forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 275

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/11/2019 : 16:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tu moras paziti i dobro birati rijeci, buduci da su neki jako preosjetljivi Da, i meni su ove knjige super, zapravo sad tek kuzim Dodsferda kad je pricao o onome da voli ovakva izdanja sa kompletnim pricama. Kad sam citao ovu epizodu "Mister No ide u rat", koncentracija je bila na takvom viskom nivou da mi se jednostavno nije dalo ustati dok ne dovrsim pricu u potpunosti. Da su pojedinacne sveske, morao bi se dici pa do police uzeti drugu svesku Ovako to ima neke svoje prednosti, a i po debljini knijge nekad vidis i odlucis se na citanje (ovisno o vremenu s kojim raspolazes u tom i tom trenutku).

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2019 : 17:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Malo sam povirio u sljedecu epizodu i vidio sam da je Marraffa crtac, sjecam se da me Dodsferd upozorio na njega


U toj epizodi je Marraffa izvukao ono najbolje od sebe pa nije katastrofalan, to je postao tek malo kasnije.
Sama priča je među slabijima na serijalu, ali mi se svidjela ona scena sa šivanjem rane (vidjet ćeš o čemu se točno radi, da ti ne pokvarim iznenađenje), i negdje sam pronašao podatak da je u stvarnosti to moguće tako izvesti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2019 : 17:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Tu moras paziti i dobro birati rijeci, buduci da su neki jako preosjetljivi Da, i meni su ove knjige super, zapravo sad tek kuzim Dodsferda kad je pricao o onome da voli ovakva izdanja sa kompletnim pricama. Kad sam citao ovu epizodu "Mister No ide u rat", koncentracija je bila na takvom viskom nivou da mi se jednostavno nije dalo ustati dok ne dovrsim pricu u potpunosti. Da su pojedinacne sveske, morao bi se dici pa do police uzeti drugu svesku


A što misliš zašto sam ja odustao od one Zagor bojanke, godine čine svoje i dizanje ide sve teže.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/11/2019 : 17:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

U toj epizodi je Marraffa izvukao ono najbolje od sebe pa nije katastrofalan, to je postao tek malo kasnije.
Sama priča je među slabijima na serijalu, ali mi se svidjela ona scena sa šivanjem rane (vidjet ćeš o čemu se točno radi, da ti ne pokvarim iznenađenje), i negdje sam pronašao podatak da je u stvarnosti to moguće tako izvesti.

Vidio sam da je knjiga dosta "tanka", pa je možda i to dobro u ovom slučaju

quote:
Originally posted by DODSFERD

A što misliš zašto sam ja odustao od one Zagor bojanke, godine čine svoje i dizanje ide sve teže.



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2019 : 17:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

U toj epizodi je Marraffa izvukao ono najbolje od sebe pa nije katastrofalan, to je postao tek malo kasnije.
Sama priča je među slabijima na serijalu, ali mi se svidjela ona scena sa šivanjem rane (vidjet ćeš o čemu se točno radi, da ti ne pokvarim iznenađenje), i negdje sam pronašao podatak da je u stvarnosti to moguće tako izvesti.

Vidio sam da je knjiga dosta "tanka", pa je možda i to dobro u ovom slučaju


Kada je Marraffa u pitanju ništa nije dovoljno tanko, pogotovo to nije skoro 160 stranica priče koju je on crtao.
Vidjet ćeš što tek dolazi u priči Izgubljena utvrda, 230 stranica podjednakog crtačkog i scenarističkog užasa, daleko najgora priča u prvih 200 brojeva koja te skoro natjera da baciš strip što dalje od sebe.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/11/2019 : 18:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U ovoj sljedećoj priči, opet je Missaglia, očekujem da Mister No popije koju kapljicu više A i zapamtit ću ovu priču "Izgubljena utvrda" kad dođem do nje.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/11/2019 : 09:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mister No ponovno leti

quote:
Originally posted by solar

Zbog vrijednih i entuzijastičnih recenzenata nastavljamo u visokom ritmu - tu je još jedan Spockov Mister No:

https://www.stripovi.com/recenzije/mn-mn-lib-10-velika-pljacka/2309/



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/11/2019 : 21:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Libellus 28: Nestali zrakoplov

Scenarist: Ennio Missaglia
Crtač: Bruno Marraffa

Nakon sjajnog niza epizoda, kolege na forumu su mi dale "heads-up" za ovu priču. Upozorili su me da ne očekujem previše. Missaglia opet kao scenarist nakon prošle priče, ovaj put Marraffa bio zadužen za crtež.

Na samom početku mi je bilo jako drago vidjeti Krugera, šteta što tog lika nema češće. Bio je u prvoj uopće epizodi Mister Noa, a veću ulogu koju je ostvario jest bilo u onoj epizodi "Operacija Posejdon". Ovdje Krugera vidimo samo nakratko na početku, sve dok novi klijent ne odvede Mister Noa u novu avanturu. U prologu ove priče, a i po naslovu, saznajemo da će jedan zrakoplov biti glavna teme ove priče. Piloti zrakoplova DC-3 uspjeli su inscenirati nesreću nestanka zrakoplova, koji je prevozio neku ukradenu stvar..

Missaglia ne bi bio Missaglia da nema alkohola u priči. Kao da nekad ne zna što bi sa našim junakom, pa mu da svako malo da loče Počinjem vjerovati da je Missaglia u stvarnom životu bio ljubitelj "kapljice", pa je odlučio to primjeniti nešto više i na našem Pilotu. Jedna od najboljih i najzanimljivijih scena je ono "šivanje" rane Mister Noa. Pomislio sam da je to žešća glupost i čisto ubačeno u strip kao nekakvo izmišljeno scenarističko rješenje Missagliije, ali počitavši komentar od kolege Dodsferda i još jednog kolege, izgleda da je ova stvar itekako moguća! Čovjek uči dok je živ!


Da ga samo Rambo vidi..

Dolazimo sad do crteža, uh, a što reći. Bilo je tu dosta loših stvari, ali bilo je i dobroga. Pa ajmo par riječi o objema stvarima.

Loše stvari crteža - naš Mister No, užasno nacrtan. Marraffa ga niti u jednom vinjeti nije uspio "pogoditi" i nacrtati kako bog zapovijeda. O proporcijama i sličnome, pogotovo ne treba trošiti riječi. Ostali likovi u priči, isto skoro pa katastrofa. Iako ima dobrih vinjeta nekih likova. Ali neki kao da su nacrtani kao pračovjeci, zarasli, puni dlaka.

Dobre stvari crteža - vinjete sa zrakoplovom DC-3 su zaista prekrasne, sa piperom također, zrakoplovi mu zaista leže. Crtež glisera s kojim su došli na taj otok isto fenomenalno prikazan.

Opet da ne budem jako kritičan, kad sam sve zbrojio i oduzeo, dao sam mu ocjenu 5/10 za crtež. Prva naslovnica je ona prava "Hitchcockovska". Ako sam dobro zapamtio, ovom pričom završava i 8. knjiga od Veselog Četvrtka.

(priča: 7, scenarij: 6, crtež: 5, naslovnica: 8) = 62%

PS. kod druge sveske, LL je napravio grešku jer je upisao autore Nolittu i Disa (koji su bili zapravo autori prethodne priče).


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 12/11/2019 21:22:19
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/11/2019 : 22:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
151.


https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/11/2019 : 00:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Jedna od najboljih i najzanimljivijih scena je ono "šivanje" rane Mister Noa. Pomislio sam da je to žešća glupost i čisto ubačeno u strip kao nekakvo izmišljeno scenarističko rješenje Missagliije, ali počitavši komentar od kolege Dodsferda i još jednog kolege, izgleda da je ova stvar itekako moguća! Čovjek uči dok je živ!

Nakon čitanja me kopkala ta scena pa sam išao guglati, sve dok nisam naletio na jedan forum o preživljavanju gdje je bilo riječi o tome. Sada sam ga opet pronašao i ovdje na dnu stranice su dvojica potvrdila da je to stvarno moguće. http://survival.aforumfree.com/t858p5-ivanje-rana-u-prirodi
Pretpostavljam da ljudi koji tamo pišu imaju veće znanje o takvim stvarima nego mi ovdje, a izgleda da se i Missaglia dobro informirao unatoč tome što je ljubitelj kapljice.

quote:
Loše stvari crteža - naš Mister No, užasno nacrtan. Marraffa ga niti u jednom vinjeti nije uspio "pogoditi" i nacrtati kako bog zapovijeda. O proporcijama i sličnome, pogotovo ne treba trošiti riječi. Ostali likovi u priči, isto skoro pa katastrofa. Iako ima dobrih vinjeta nekih likova. Ali neki kao da su nacrtani kao pračovjeci, zarasli, puni dlaka.

Tko zna, možda se ponovo okupila prst... ovaj, maljava družina.

quote:
Ako sam dobro zapamtio, ovom pričom završava i 8. knjiga od Veselog Četvrtka.

Za sigurnu potvrdu toga najbolje je kontaktirati otok Galapagos gdje su te knjige vjerojatno završile.

quote:
PS. kod druge sveske, LL je napravio grešku jer je upisao autore Nolittu i Disa (koji su bili zapravo autori prethodne priče).




U ovom slučaju Libellus uranio u vezi podataka o autorima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/11/2019 : 02:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

151.





Gvadalkanal... Bas dobra prica i odlican crtez!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/11/2019 : 06:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Loše stvari crteža - naš Mister No, užasno nacrtan. Marraffa ga niti u jednom vinjeti nije uspio "pogoditi" i nacrtati kako bog zapovijeda. O proporcijama i sličnome, pogotovo ne treba trošiti riječi. Ostali likovi u priči, isto skoro pa katastrofa. Iako ima dobrih vinjeta nekih likova. Ali neki kao da su nacrtani kao pračovjeci, zarasli, puni dlaka.



Jednostavno mi je nevjerovatno da je Missaglia u Kenu tako dobar, a u Mister Nou

quote:
Originally posted by ReemCP
Ako sam dobro zapamtio, ovom pričom završava i 8. knjiga od Veselog Četvrtka.

quote:
Originally posted by DODSFERD
Za sigurnu potvrdu toga najbolje je kontaktirati otok Galapagos gdje su te knjige vjerojatno završile.



Ovu foru ne kužim, ali točno je da ovom pričom završava 8. V. Č. knjiga.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 13/11/2019 07:08:59
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/11/2019 : 08:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Dodsferd za ovaj link foruma, našao sam te postove

quote:
= ..postoje neki veliki mravi koje su neki narodi upotrebljavali za sivanje otvorenih rana, samo nemam pojma o kojim mravima se radi niti o kojem narodu, uglavnom oni bi prislonili mrava on bi ugrizao i spojio kozu i nakon nekog vremena rana zacijeli, noktom se prereze glava mravu i eto.

= To sa mravima rade indiosi u Amazoniji.


Zanimljivo

quote:
Originally posted by DODSFERD

U ovom slučaju Libellus uranio u vezi podataka o autorima.

Kako stoji i tal. naziv

quote:
Originally posted by Spock

Jednostavno mi je nevjerovatno da je Missaglia u Kenu tako dobar, a u Mister Nou

On je i u Kenu Nisam znao to. Za ovog Marraffu čini mi se da isto prvi put čujem..

quote:
Originally posted by Spock

Ovu foru ne kužim, ali točno je da ovom pričom završava 8. V. Č. knjiga.

Vjerujem da je mislio na to da kornjača na Galapagosu živi jako dugo, pa tko skuplja knjige od Veselog i kad pogledamo njihov ritam, trebao bi imat život kao ta kornjača Da dočekaš epizode koje sve trebaju izaći..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 13/11/2019 08:18:39
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/11/2019 : 09:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Spock

Jednostavno mi je nevjerovatno da je Missaglia u Kenu tako dobar, a u Mister Nou

On je i u Kenu Nisam znao to. Za ovog Marraffu čini mi se da isto prvi put čujem..




Joj, u brzini sam krivo napisao! Marraffa, ne Missaglia!

Sačuvaj Bože, dovoljno je što je Missaglia unesrećio Kita Tellera (iako ima jedna njegova odlična epizoda - Crna magija.

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lms-633-634-crna-magija/2224/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 13/11/2019 09:56:41
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 14/11/2019 : 06:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Loše stvari crteža - naš Mister No, užasno nacrtan. Marraffa ga niti u jednom vinjeti nije uspio "pogoditi" i nacrtati kako bog zapovijeda. O proporcijama i sličnome, pogotovo ne treba trošiti riječi. Ostali likovi u priči, isto skoro pa katastrofa. Iako ima dobrih vinjeta nekih likova. Ali neki kao da su nacrtani kao pračovjeci, zarasli, puni dlaka.


Pa, nije to bio 21. vek, pa da svi budu depilirani, lepi, doterani, sa počupanim obrvama i fazoniranom bradicom...

Eto, ja se standardno ne slažem sa većinom Mr.No fanova, ono što vadi ovu epizodu, koja je, što se tiče priče, prosek
(manje-više tipična Misaljina), za mene je odličan Marafin crtež, to je ono što mi umnogome popravlja utisak.
I to baš crtanje likova i samog Mister Noa. Šta znači to "nije ga pogodio"?!
Draž je upravo u tome da crtač ostavi svoj lični pečat, a ne da svi crteži liče jedan na drugi...

I kod Kena se ostali crtači razlikuju od Milacovog stila, većina se ne mogu meriti sa njim,
ali je zanimljivo videti različite verzije, čisto da se razbije momotonija.
Tamo je Marafa razbio crtežom na odličnoj priči "Zavera Komanča" (da, da, Spock, ta priča je vrh ),
stavio bih tu epizodu na prvo mesto, ispred one dve sa eskimima, pogotovo zahvuljujući tome kako je prikazao Buča.
Inače, ako gledam kako je prikazao glavnog lika, njegov Ken mi se ne dopada nešto posebno,
mnogo mi je ubedljivije nacrtao Mister Noa.

Pa i ostali likovi u ovoj epizodi, zanimljivo je kako ih je prikazao u takvom kontrastu, trojica sa vindjaknama,
jedan u sakou sa kravatom (krenuo u džunglu) i jedan maljav, zarastao, u običnoj majici.

Naravno, kao što smo više puta navodili, u scenama tučnjave njegovi udarci prosto "bole" koliko su uverljivo dočarani.



Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/11/2019 : 06:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Jozzinelli:
Da, ovo zadnje si dobro napisao. Toliko je uvjerljivo te udarce nacrtao , da bole, baš kao i scene propucavanja u "Butchu".
Ipak, Marraffa je neusporedivo bolji u Kenu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 14/11/2019 08:28:24
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 14/11/2019 : 07:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
hehehe, vrli dnevnikovci su i ovdje pazili da se pioniri i omladina ne bi iskvarili, pa su cenzurirali neke dijaloge u kojima se spominje alkohol, brisali su pljoske i docrtavali drugi porok umjesto cuge-pljuge.


Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2019 : 15:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zamisli situaciju da su umjesto viskija crtali boce Cole koja još više nagriza jetru od alkohola.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2019 : 15:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli
Eto, ja se standardno ne slažem sa većinom Mr.No fanova, ono što vadi ovu epizodu, koja je, što se tiče priče, prosek
(manje-više tipična Misaljina), za mene je odličan Marafin crtež, to je ono što mi umnogome popravlja utisak.

Ništa čudno, svi znamo da si najveći Marraffin fan na ovom forumu.

quote:
Naravno, kao što smo više puta navodili, u scenama tučnjave njegovi udarci prosto "bole" koliko su uverljivo dočarani.





Naravno da bole, pogledaj kako ga je zakačio po jajima u prvoj sceni, evo čak je i mene štrecnulo čim sam to vidio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/11/2019 : 16:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Mister No leti dalje!



Recenzentski veteran igor sa novom MNO recenzijom:

https://www.stripovi.com/recenzije/mister-no-mn-sa-25-26-ratni-zarobljenik/2312/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/11/2019 : 19:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

Pa, nije to bio 21. vek, pa da svi budu depilirani, lepi, doterani, sa počupanim obrvama i fazoniranom bradicom...

Da te cijelog ne quotam, lijepo si sve opisao i možda je do mene greška što ja tražim da mi omiljeni lik izgleda što više "orginalu" :) Trebalo bi cijeniti i tuđi trud, nekoga koji to vidi na "svoj" način. Jasno mi je da su Diso i Bignotti imali strašan tempo od crtača, pa Nolitta i Castelli što se tiče scenarista, tako da su morali uskakati ovi drugi.

Ovaj dio sa dlakavosti - nemam toliko možda zamjerke za ostale likove, koji su se po prvi put pojavili u ovoj epizodi, ali stari likovi su isto naglo odlakavili odjednom, iako nisu dosad uopće takvi bili. Onaj narednik u policiji, što ponekad ga vidimo kad priča sa Mister Noom i on bi ga najradije vidio iza rešetaka (ali taj odnos mi je više simpa između ta 2 lika nego što bi se možda reklo), taj narednik je skroz podlakavio, pomislio sam u nekim trenucima da će se čovjek pretvorit u vukodlaka. Svaka čast autorima koji žele dati svoj pečat nekome junaku, ali ja bih rađe neka oni to rade i eksperimentiraju na nekima drugima koji mene ne zanimaju :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/11/2019 : 21:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Nova Igorova recenzija, i to epizode koja je zaslužila recenziju i puno ranije.

Navalite narode!

https://www.stripovi.com/recenzije/mister-no-mn-sd-5-7-zavjera/2313/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 17/11/2019 : 22:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Nisam čitao Zavjeru kao ni pola izdanja pilota iz Slobodne, ali sad imam poticaj.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/11/2019 : 08:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Koliko je epizoda Novih pustolovina planirano?
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 18/11/2019 : 09:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Deset.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 275 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000