forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 275

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 26/04/2020 : 10:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
moguće
ne mora biti doslovno, nego u svojim socijalnim kontaktima, došao u društvo gdje su se vodili razgovori na temu. i našao se neki nadobudni, kojemu je "životna misija" bila ismijavanje brazilskih vračeva ili nešto u tom stilu. pa se nasanjkao, doživio neugodnosti slične ovima koje je opisao: nered, tučnjava, a i nešto više, tjeskobno i neugodno.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 26/04/2020 : 10:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

moguće
ne mora biti doslovno, nego u svojim socijalnim kontaktima, došao u društvo gdje su se vodili razgovori na temu. i našao se neki nadobudni, kojemu je "životna misija" bila ismijavanje brazilskih vračeva ili nešto u tom stilu. pa se nasanjkao, doživio neugodnosti slične ovima koje je opisao: nered, tučnjava, a i nešto više, tjeskobno i neugodno.



Vidjet ću što je točno rekao.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/04/2020 : 11:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam i ja ovu priču, ponukan ovom raspravom. Da, izgleda da je Nolitta baš bio fasciniran duhovnim i mističnim, pa i folklornim aspektom primitivnijih društava (da ne kažem urođenika, uglavnom je riječ o bivšim robovima iz Afrike). Vidi se da ga je dosta mučila i "krivnja bijelaca", što na kraju eksplicitno kroz konzula i izgovara. Kao, tko smo mi da im namećemo išta.

Onako, može se pročitati, ali nije mi priča ništa posebno. Odgovara mi što je zbog manjeg broja stranica manje Nolittinog trademark uvoda, taj mi dio njegovog pisanja baš ne paše. Sviđa mi se način na koji je priča razriješena, bez nekog junačenja od strane Mister Noa, svojevrsnom žrtvom koju prijatelj podnese da ga izvuče iz nevolje.

Nolitta je postigao što je htio, ali po meni na ne baš zanimljiv način.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 26/04/2020 : 11:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Načini su zanimljivi onoliko koliko mi možemo ući u stvar. Recimo, ovu priču ti niti ne možeš doživjeti, jer si ateist. Tip sličan Polanskom, tj. netko tko ne vidi velik dio zbilje.
Povukla te rasprava, dakle, jedna izvanjska stvar. No, to još nije dovoljno, makar je opet dobro da nisi skroz zatvoren. Za sada je tako kako kažeš, a ja bih to rekao ovako: nije ti domaći teren, pa se samo informiraš. Gledaš samo ono što možeš, puku priču, tehnikalije; to jest jedan sloj, ali ne i sve. Meni ova priča govori puno više, iako sama tehnička izvedba nije savršena - nego 8.5/10. Visoka razina izvedbe, raniji Zombiji su bolji, recimo.

Edited by - stinky on 26/04/2020 11:23:32
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 26/04/2020 : 14:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

moguće
ne mora biti doslovno, nego u svojim socijalnim kontaktima, došao u društvo gdje su se vodili razgovori na temu. i našao se neki nadobudni, kojemu je "životna misija" bila ismijavanje brazilskih vračeva ili nešto u tom stilu. pa se nasanjkao, doživio neugodnosti slične ovima koje je opisao: nered, tučnjava, a i nešto više, tjeskobno i neugodno.



Davno sam čitao "Crnu magiju" i ne sjećam je se baš, ali uvelike podsjeća na "Štovatelje zla" - http://www.libellus.hr/Forum/default.aspx?g=posts&m=31135#post31135

Baci oko stinky.
Pročitao bih Crnu magiju, ali negdje je spakirana u jednu od mnogobrojnih kutija u koje sam morao spakirati većinu svojih stripova.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 26/04/2020 14:02:58
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 26/04/2020 : 14:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
imam taj Mister No, zar to nije prvi broj ili među prvima od SD?
ne znam je li mi tu, možda pogledam. ali moram ti odmah reći da sumnjam sada u tu priču (prije mi je bila dobra). mislim da su to sasvim različiti pristupi, ne znam, možda se i varam. baš ću pogledati ako mi je tu.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 26/04/2020 : 14:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

imam taj Mister No, zar to nije prvi broj ili među prvima od SD?
ne znam je li mi tu, možda pogledam. ali moram ti odmah reći da sumnjam sada u tu priču (prije mi je bila dobra). mislim da su to sasvim različiti pristupi, ne znam, možda se i varam. baš ću pogledati ako mi je tu.



Broj 18.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 26/04/2020 : 14:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
eh da, nije mi ovdje
baš bih sad pročitao tu priču
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/04/2020 : 11:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Preuzeto...

"Novi broj i novi imidz Mister Noa u fazi izrade."




U pitanju je "samostalni rad nezavisnog crtaca Alessandra Bersanettia uz pomoc Blendera, Freecada, Daza, Marvelous designear, Inkshapea, Photoshopa. Videcemo kad izađe, negdje u julu, kako on kaze."







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2020 : 14:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kruger žući nego klip hibrida, barem da su mu odjeću promijenili.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2020 : 14:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Užas i katastrofa.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/04/2020 : 16:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A dobro, mozda naprave igricu na kraju.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 28/04/2020 : 17:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
DeviantArt i Pixiv su mjesto za ovakvo nešto.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/04/2020 : 17:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ahahahahhahaha. šta je ovo? ajde ova tamnoputa pjevačica ester prolazi, ali mister no je jednostavno neprirodan, umiven, plastičan.

neprirodan. prezgodan. LOL!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/04/2020 : 17:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Preuzeto...

"Novi broj i novi imidz Mister Noa u fazi izrade."




U pitanju je "samostalni rad nezavisnog crtaca Alessandra Bersanettia uz pomoc Blendera, Freecada, Daza, Marvelous designear, Inkshapea, Photoshopa. Videcemo kad izađe, negdje u julu, kako on kaze."










moš mislit šta bi Mr No ima ovakvu dječju facu s par kutija dnevno plus alkohol.
Mulatkinja bomba.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 28/04/2020 17:31:41
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/04/2020 : 18:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Mister No kao teniser Dominik Thiem, a pevaljka je ista Rihanna. A sve zajedno nizašta.
Žao mi je što pljujem nečiji rad i trud, ali tako je.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/04/2020 : 18:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa kako ne razumijes da je u Italiji na snazi totalna karantena, a ovaj jadnik sigurno nema male djece da sme napolje.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 28/04/2020 : 19:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood


Mulatkinja bomba.


Bomba? To ti je neka vrsta plastičnog eksploziva. Ta ekipa na slici cisternama ubrizgava botox.

Na prvoj slici Mr. No kao da ima zategnutu kožu, nabotoxane obraze, bar 3 operacije nosa, napumpanu gornju usnu, a obrve - prvo počupane pa popravljene olovkom.
Čak i moji Simsi izgledaju manje umjetno.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2020 : 19:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da amazonska prašuma ima ljekovito djelovanje na kožu pa su zato svi tako mladoliki. Da nema bradu Kruger bi također bio k'o momčić od 20-ak godina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 28/04/2020 : 19:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Podsjeća na neke loše Deviantart radove.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/04/2020 : 09:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
u nekoliko posljednjih mister no maxija (strip agenta) su objavljene posljednje epizode mister noa?

koji su to točno maxiji?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2020 : 09:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by lwood


Mulatkinja bomba.


Bomba? To ti je neka vrsta plastičnog eksploziva. Ta ekipa na slici cisternama ubrizgava botox.

Na prvoj slici Mr. No kao da ima zategnutu kožu, nabotoxane obraze, bar 3 operacije nosa, napumpanu gornju usnu, a obrve - prvo počupane pa popravljene olovkom.
Čak i moji Simsi izgledaju manje umjetno.

pa to je danas normalno. Roditelji poklone sise čerima za 18.rođendan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 29/04/2020 : 10:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

u nekoliko posljednjih mister no maxija (strip agenta) su objavljene posljednje epizode mister noa?

koji su to točno maxiji?


posljednjih pet

https://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=mn&What=HR&Publisher=mx&ITPublisher=mx&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=20&PageCount=1
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/04/2020 : 10:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo simpa.
Doduse,Jerry je previse utegnut,slici na onog Clarkea iz Smallvillea,a Kruger kao da je iz stoga sijena izasao ili da je glavom puru mijesao,cura bas brazilski sportski tip.
Novo i neobicno.
Uvijek je lijepo vidjeti nesto novo inovativno.
Podsjeca me scena na "Rio Negro" kad je slusao Danu Winters prije nego sto ce izbiti krs i lom.😁 Samo lom ovdje nastaje ovdje iz cisto alfa muzjackih razloga tko ce osvojiti posalicama utjelovljenu "brown sugar" pjesmu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/04/2020 : 11:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by kiky

u nekoliko posljednjih mister no maxija (strip agenta) su objavljene posljednje epizode mister noa?

koji su to točno maxiji?


posljednjih pet

https://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=mn&What=HR&Publisher=mx&ITPublisher=mx&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=20&PageCount=1



odlično. za sada imam... samo jedan.

posljednji.
Go to Top of Page
Page: of 275 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000