forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 275

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/09/2020 : 08:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
da..išlo bi dobro..
Imam pilota Libellus ali bi to rado na kioscima..
Ako ide MALI RENDŽER neznam zašto nebi MISTER NO..
Oba su odlična stripa i u toj integralnom izdanju izlatljiviji nego pojedinačna izdanja...
Bernard se opeko na lošim novim epizodama i sad ga strah opet uvesti pilota..
neopravdano, pilot do 200 broja je vrhunski.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2020 : 01:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


MISTER NO
REVOLUCIJA


Veliki sam ljubitelj Mister NOa, njegove pojave kao osobe i kao izdavackog serijala koji nam je podario nemali broj legendarnih prica. Volim da citam Mister NOa, najvise Nolittinog, ali volim i kasnije price. Takodje sam veliki ljubitelj 60ih i 70ih godina u SADu. Kontrakultura, seksualna revolucija, neverovatni muzicki bendovi, LSD, vijetnamski rat... Turbulentna i sadrzajna vremena.

I sada dolazimo do izmestanje jednog od mojih omiljenih strip junaka iz njegovog prirodnog ekosistema Amazonije i premestanje u ludilo vijetnamskog rata i psihodelicne 60e. Za mene pun pogodak.

Najvise mi se svidja sto Mister No kao lik nije pretrpeo velike karakterne promene, jos uvek nije u potpunosti izdefinisan kakvim ga znamo, jer je mladji, neiskusniji, ali i dalje je to onaj Dzeri Drejk kog volimo. I upravo je Dzeri Drejk od svih, najpogodniji za smestanje u kontekst tog vremena.

Masierova ideja je, dakle, vrlo ambiciozna i smela, ali potpuno logicna. I on je potpuno siguran u svoju odluku sto se i vidi po tome koliko je scenario fluidan, ritmican i uravnotezen. Vijetnamske scene su inspirisane kultnim filmovima Stenlija Kjubrika, Kopole, Stouna i Ćimina. Dok Njujorške sekvence obiluju pop kulturnim referencama: Niko i Velvet Andergraund, bit poezija, Endi Vorhol i Bob Dilan. Nadam se da ce se spominjati i pojaviti i meni omiljeni Doorsi, a može i Kridens Klirvoter Rivajvel kada se radnja bude premestila u Kaliforniju.

Crtež isto odličan. Takođe i druga naslovna strana. Jedino mi se prva naslovna strana baš ne svidja pa zato tako ,,slabije ocene" za naslovne strane.



Apsolutna preporuka od mene za ovaj serijal! I za ljubitelje Mister NOa i za one koji nisu, ovaj strip je vredan svačije pažnje. Probajte ga. Željno iščekujem nastavke u ediciji Obojeni program u izdanju Veselog Četvrtka.

Prica: 9
Scenario: 9
Crtez: 9
Naslovna strana: 8
89%

Edited by - going going on 20/09/2020 01:17:06
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 21/09/2020 : 13:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Čekam da procitam treći dio pa da donesem svoj sud. Za sad su moji dojmovi drugačiji:

Priča 8
Scenarij 6
Crtež 7
Naslovnice 10
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/09/2020 : 19:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Čekam da procitam treći dio pa da donesem svoj sud. Za sad su moji dojmovi drugačiji:

Priča 8
Scenarij 6
Crtež 7
Naslovnice 10



Tek sad vidim ovo. Sto tako pcoro?
Nije ovo remek delo, ali je dobrodoslo osvezenje i interesantan i drugaciji a opet vrlo odgovarajuci milje desavanja za naseg starog-mladog pilota.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 24/09/2020 : 20:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Je, i ovo su dobre ocjene. 6 je dobro, 7 i više nego dobo, 8 vrlo dobro, 9 skoro savršeno. Danas čitam treći dio pa ću znati kakav mi je u cjelini.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 25/09/2020 : 08:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Treći mi je najlošiji. Prvi dojmovi su izrazito nepovoljni. Patricija je masakrirana, crtež loš, Mister No i Kruger mlitavi. Moram još jednom pročitat, možda mi onda bolje sjedne ali za sad, loš kraj.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 25/09/2020 : 10:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Za ljubitelje pilota sasvim očekivana i logična vijest: https://www.vecernji.hr/vijesti/u-ovom-gradu-doslo-je-do-neobjasnjivog-pada-zarazenih-znanstvenici-su-sada-otkrili-zasto-1433764

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/09/2020 : 16:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Eto još jedne ideje scenaristima ako se odluče nastaviti nove avanture Mister Noa, recimo nekakva epizoda tipa ''Plandemija prehlade Covid-1959''.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/09/2020 : 17:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Mister No Revolution

Lakrdija od stripa, blasfemija odlicnog stripa Mister No.
Sve ono zbog cega sam zavolio Mister Noa ovdje nema ili je nakaradno. Cijeli strip, svaki kadar i dijalog je nepririrodan i usiljen.
Ovo nema veze sa izvornim likom, a ni crtez mi nije nesto posebno.
Radnja - paralelni svemir ili "sto bi bilo kad bi bilo" nikad nije bio moj forte.
Uglavnom sa ovim stripom sa zavrsio nakon prvog djela.
Sto je slijedece ? Zagor odvjetnik u odjelu na Wall Streetu.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/09/2020 : 20:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Mister No Revolution

Lakrdija od stripa, blasfemija odlicnog stripa Mister No.
Sve ono zbog cega sam zavolio Mister Noa ovdje nema ili je nakaradno. Cijeli strip, svaki kadar i dijalog je nepririrodan i usiljen.
Ovo nema veze sa izvornim likom, a ni crtez mi nije nesto posebno.
Radnja - paralelni svemir ili "sto bi bilo kad bi bilo" nikad nije bio moj forte.
Uglavnom sa ovim stripom sa zavrsio nakon prvog djela.
Sto je slijedece ? Zagor odvjetnik u odjelu na Wall Streetu.



Može li koja rečenica više? Ja smatram da je to i dalje isti lik, čak i previše sličan. Skoro ničeg nema novog. Isti stari idealist.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/09/2020 : 20:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by logo111

Mister No Revolution

Lakrdija od stripa, blasfemija odlicnog stripa Mister No.
Sve ono zbog cega sam zavolio Mister Noa ovdje nema ili je nakaradno. Cijeli strip, svaki kadar i dijalog je nepririrodan i usiljen.
Ovo nema veze sa izvornim likom, a ni crtez mi nije nesto posebno.
Radnja - paralelni svemir ili "sto bi bilo kad bi bilo" nikad nije bio moj forte.
Uglavnom sa ovim stripom sa zavrsio nakon prvog djela.
Sto je slijedece ? Zagor odvjetnik u odjelu na Wall Streetu.



Može li koja rečenica više? Ja smatram da je to i dalje isti lik, čak i previše sličan. Skoro ničeg nema novog. Isti stari idealist.


Deers radi se o mom subjektivnom dojmu i dopustam da je tvoj drugaciji.

Dakle vec sama platforma stripa je po meni totalno pogresna. Naime i sam kazes da je Mister No idealist za kojeg smatram da se nikako ne bih nasao u Vijetnamu gdje se vodio rat koji je osporavan i kojem je nedostajalo patriotskog zanosa koji je Mister No pokrenio u borbi protiv nacizma u II WW.

Uglavnom tijekom citanja uopce me nisu uvjerili da je to Mister No.

Dakle strip sam ocjenjivao kao - Mister No strip, da su glavnog lika nazvali nekako drugacije moje ocjene bi bile blize tvojima.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/09/2020 : 21:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
U redu, za rat si u pravu, zato se dobar dio prve priče i bavi objašnjenjem zašto je završio tamo.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/09/2020 : 21:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Revolucija je i mene razočarala, dok su NOVE PUSTOLOVINE odlične...skoro da dobri stari pilot...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 25/09/2020 : 22:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče lika Mister Noa u Revoluciji, ja nemam osjećaj da je to ONAJ Mister No. Ovaj novi mi se čini dosta nesigurniji (ok, možda i zato jer je mlađi). Stari Mister No je bio tip koji je uvijek siguran u sebe i svoju prosudbu. Može biti namagarčen, ali nikad ne posumnja u sebe. Stani Mistr No je i opušteniji, opušteno je poročan dok su mi ovdje scene sa pijanstvima u Manausu djelovale isforsirano.

Sviđa mi se ideja Revolucije, kao i ambiciozan pristup stripu - vidi se da su uložili trud i da su htjeli napraviti nešto novo, a dobro. Zato su tu nove, super atraktivne naslovnice (uvjerljivo najbolji dio stripa) i moderni crtež.

Ali ne kraju, strip i nije nešto kvalitetan. Mislim da su previše toga nabacali u premalo stranica i sve je nekako zbrzano i već viđeno, jer je većina scena pokupljena iz nekih filmskih klasika. Nije to problem, i Nolitta se volio inspirirati filmom, ali teško je u sve skupa 360 stranica utrpati sadržaj 10tak filmova, objasniti globalnu političku i kulturnu situaciju na kraju 60tih, dati razvoj lika iz mladića u čovjeka i ubaciti dovoljno akcije.

Ono što mi se najmanje svidjelo su zadnja dva albuma - Amazonije gdje je crtež grozan i gdje su na silu nagruvali dvije paralelne priče u premalo stranica..

Na kraju mogu samo reći šteta. ŠTETA!

Ipak, bolje i to nego te nove pustolovine Mr Noa. Doduše, nisam pročitao ni jednu ali po autorima mi se čini da su to opet one dosadne, neinspirirane priče koje su tlaka i onima koji ih pišu i onima koji ih čitaju.. onakve koje su i pokopale serijal.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/09/2020 : 22:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A morali su i pedere ubacit.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/09/2020 : 22:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Revolucija je bezveze i ne smatram je Mr No stripom. Umesto da napišu neku dobru priču u ovom stilu, ali u originalnoj hronologiji, oni se iživljavaju. Glupost.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/09/2020 : 00:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
E bre kakvi ste, konzervativni. Jedino je pcoro lepo objasnio sto mu se ne svidja strip i razumem sta zeli da kaze, mada je meni prvi diptih bio pravo osvezenje. Jedva cekam ostatak serijala da izadje kod VCa, pa mozda mi se sveukupni utisak pokvari a mozda i ostane isti.

A ostalima preporucujem da budu malo otvoreniji za nove stvari kad citaju. U pitanju je stvarno isti Mister NO, samo malo nesigurniji i mladji. I nije blasfemija strip, niti ruganje ili karikatura. Vec interesantna ideja, s mozda (pre)ambicioznim zeljama.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/09/2020 : 00:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Što se tiče lika Mister Noa u Revoluciji, ja nemam osjećaj da je to ONAJ Mister No. Ovaj novi mi se čini dosta nesigurniji (ok, možda i zato jer je mlađi). Stari Mister No je bio tip koji je uvijek siguran u sebe i svoju prosudbu. Može biti namagarčen, ali nikad ne posumnja u sebe. Stani Mistr No je i opušteniji, opušteno je poročan dok su mi ovdje scene sa pijanstvima u Manausu djelovale isforsirano.

Sviđa mi se ideja Revolucije, kao i ambiciozan pristup stripu - vidi se da su uložili trud i da su htjeli napraviti nešto novo, a dobro. Zato su tu nove, super atraktivne naslovnice (uvjerljivo najbolji dio stripa) i moderni crtež.

Ali ne kraju, strip i nije nešto kvalitetan. Mislim da su previše toga nabacali u premalo stranica i sve je nekako zbrzano i već viđeno, jer je većina scena pokupljena iz nekih filmskih klasika. Nije to problem, i Nolitta se volio inspirirati filmom, ali teško je u sve skupa 360 stranica utrpati sadržaj 10tak filmova, objasniti globalnu političku i kulturnu situaciju na kraju 60tih, dati razvoj lika iz mladića u čovjeka i ubaciti dovoljno akcije.

Ono što mi se najmanje svidjelo su zadnja dva albuma - Amazonije gdje je crtež grozan i gdje su na silu nagruvali dvije paralelne priče u premalo stranica..

Na kraju mogu samo reći šteta. ŠTETA!

Ipak, bolje i to nego te nove pustolovine Mr Noa. Doduše, nisam pročitao ni jednu ali po autorima mi se čini da su to opet one dosadne, neinspirirane priče koje su tlaka i onima koji ih pišu i onima koji ih čitaju.. onakve koje su i pokopale serijal.





"ne sudi, da ti ne bude suđeno" (mislim da je to rekao Isus Krist ili neki od apostola)

Ako nisi pročitao - ne možeš suditi. Odnosno možeš ali je grijeh zbog kojeg češ gorjeti u paklu

Meni su nove pustolovine FANTASTIČNE! Ona prva priča jeste malo predugačka (9 brojeva...) ali je sastavljena iz malih priča, koje se povezivaju u zajedničku priču, kao nekakva saga, u kojoj se pojavljaju različiti likovi, situacije,....jedan od njih je i Mister nojev otac. Onda sada ide neka priča o crnome panteru, izgleda zanimljiva, jedva čekam nastavak, kako izgleda ova priča če biti kratka, mislim da završava u sljedečoj knjizi znači standarna priča u 190 stranica. Onda idu Kangačerosi, mislim da se i Patricija Rowland pojavljuje,....sve bolje i bolje i nadam se da če se Nove Pustolovine nastaviti i nakon toga. U Italiji su najprije rekli da završavaju sa 10 brojeva, pa su onda produžili na 14, a možda se opet predomisle i nastave sa time. Umjesto almanaha, specijalaca, maxija,...mogu nastaviti sa novim epizodama što bi bilo super, jer nove epizode imaju nekakav zajednički ciklus, sagu, timeline,....pa u biti dođe ko samostalna kolekcija za one (kao ja npr) koji ne sakuplja redovnu biblioteku a ovo kupujem i čuvam i nadam se da če se nastaviti jer kolekcija od 7 knjiga če biti bezveze ali ako se nastavi, doči če i sve bolje priče, možda če jednom izači 30 knjiga npr....Malo mi je glupo da naprave serijal NOVE PUSTOLOVINE pa onda izdaju 14 brojeva ( od tih 14, su u biti samo 3 zasebne priče) i kraj. Ako se radi o novim pustolovinama, onda neka in naprave barem 30 a ne 3.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 26/09/2020 : 09:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro
Meni su nove pustolovine FANTASTIČNE! Ona prva priča jeste malo predugačka (9 brojeva...) ali je sastavljena iz malih priča, koje se povezivaju u zajedničku priču, kao nekakva saga, u kojoj se pojavljaju različiti likovi, situacije,....jedan od njih je i Mister nojev otac. Onda sada ide neka priča o crnome panteru, izgleda zanimljiva, jedva čekam nastavak, kako izgleda ova priča če biti kratka, mislim da završava u sljedečoj knjizi znači standarna priča u 190 stranica. Onda idu Kangačerosi, mislim da se i Patricija Rowland pojavljuje,....sve bolje i bolje i nadam se da če se Nove Pustolovine nastaviti i nakon toga. U Italiji su najprije rekli da završavaju sa 10 brojeva, pa su onda produžili na 14, a možda se opet predomisle i nastave sa time. Umjesto almanaha, specijalaca, maxija,...mogu nastaviti sa novim epizodama što bi bilo super, jer nove epizode imaju nekakav zajednički ciklus, sagu, timeline,....pa u biti dođe ko samostalna kolekcija za one (kao ja npr) koji ne sakuplja redovnu biblioteku a ovo kupujem i čuvam i nadam se da če se nastaviti jer kolekcija od 7 knjiga če biti bezveze ali ako se nastavi, doči če i sve bolje priče, možda če jednom izači 30 knjiga npr....Malo mi je glupo da naprave serijal NOVE PUSTOLOVINE pa onda izdaju 14 brojeva ( od tih 14, su u biti samo 3 zasebne priče) i kraj. Ako se radi o novim pustolovinama, onda neka in naprave barem 30 a ne 3.



Koliko sam vidio i na SBE sajtu to je to. 14 brojeva. Najavili su neko iznenadjenje ove jeseni pa cemo vidjeti.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 26/09/2020 : 11:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Jbg, ne znam da li sam nostalgičar (pilot je bio jedan od prvih strip junaka koje sam počeo da čitam) ali meni su i Revolucija i Nove pustolovine dobri.
Posebno revolucija, u kojoj je kao što neko reče Mister No prikazan drugačije - nesiguran, neodlučan, mlad. Taj pristup mi se baš sviđa. Pilot nikad nije bio savršen kao npr. neki superjunak. Uvek je bio najbliži običnom čoveku.
Izdanja Libellusa su naravno .

Carpe diem
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/09/2020 : 11:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja jesam nostalgičar, zato mi se Revolucija ne sviđa. ;)

Nije loš strip, ali to nije MNo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Sheldon
Starting Member



Serbia
30 Posts

Member since 11/07/2020

Posted - 26/09/2020 : 13:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Sheldon a Private Message  Reply with Quote
Kupio izdanje VČ odmah. Pročitao. Uff... Onako, ok je. Jesam nostalgičar, ali mi se sviđa i ovakav spin off. Solidno, možda nakon drugog čitanja budem imao konačnu ocenu.

Every night is comic book night.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/09/2020 : 20:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Dakle vec sama platforma stripa je po meni totalno pogresna. Naime i sam kazes da je Mister No idealist za kojeg smatram da se nikako ne bih nasao u Vijetnamu gdje se vodio rat koji je osporavan i kojem je nedostajalo patriotskog zanosa koji je Mister No pokrenio u borbi protiv nacizma u II WW.



A kako se on tako mlad (sa 19) nasao u Kini među Letecim Tigrovima?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/09/2020 : 21:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by logo111

Dakle vec sama platforma stripa je po meni totalno pogresna. Naime i sam kazes da je Mister No idealist za kojeg smatram da se nikako ne bih nasao u Vijetnamu gdje se vodio rat koji je osporavan i kojem je nedostajalo patriotskog zanosa koji je Mister No pokrenio u borbi protiv nacizma u II WW.



A kako se on tako mlad (sa 19) nasao u Kini među Letecim Tigrovima?






Neznam sto tebi tu nije jasno ? Pa to upravo potvrdjuje sve ovo gore sto sam i napisao.
Borio se za svoje ideale - borba protiv nacizma. Kada se zna da su 1941.g. Leteci tigrovi osnovani za borbu protiv japanske prevlasti na nebu sve je jasno.
U Vijetnamu borili su se za tudje ideale i to ga ne bi moglo pokrenuti.
Ali to je samo jedan detalj.
Revolution je Ok strip ali nije Mister No. Tocka
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/09/2020 : 22:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111



Neznam sto tebi tu nije jasno ? Pa to upravo potvrdjuje sve ovo gore sto sam i napisao.
Borio se za svoje ideale - borba protiv nacizma. Kada se zna da su 1941.g. Leteci tigrovi osnovani za borbu protiv japanske prevlasti na nebu sve je jasno.
U Vijetnamu borili su se za tudje ideale i to ga ne bi moglo pokrenuti.
Ali to je samo jedan detalj.
Revolution je Ok strip ali nije Mister No. Tocka



To je to.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 275 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000