forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 275

kover
Starting Member

33 Posts

Member since 29/11/2005

Posted - 11/11/2008 : 08:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kover a Private Message  Reply with Quote
Mister No je ljubitelj alkohola, cigareta i lijepih žena.
Kada sam počeo čitati Mr Noa kao klinac jedva sam čekao da se i ja bacim na te "poroke", pa mi je mašta radila 100na sat dok sam čitao njegove avanture.
Jedno vrijeme nisam čitao stripove jer sam previše bio zauzet alkoholom, cigaretama i ženama.
Sada sam oženjen, prestao sam pušiti, a alkohol rijetko kada konzumiram - tako da mašta opet radi 100 na sat dok čitam stripove Mister Noa!

Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/11/2008 : 09:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
A vidis,Dzeri Drejk je ostao jednako isti! Zato ga i volimo.Malo mi je mrsko kad citam neku epizodu gde je ostario(jedna od predhodnih od VC-a) ili gde je prikazan k'o matori,zadrigli pilot(Marti i Anabel li)...
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 11/11/2008 : 10:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Odlično. Mister No zaslužuje jedan ovakav topik. Žao mi je što je stari pilot ugašen. Ali kvalitet epizoda koje su izlazile nije davao nikakve druge mogućnosti. Evo sad čitam neke epizode koje je objavio VČ. I daleko je to od starog dobrog perioda iz LMS. Nadam se da će bar ova ratna priča što ide o Gvadalkanalu biti dobra.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/11/2008 : 10:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
MN je jedini Bonelli junak u kiosk izdanju kojeg jos redovno kupujem (od ovih koji sada izlaze, samo da dođe red na Nicka i Juliu ), pored maxi Texa.

Zao mi je sto su s vremenom price postajale suple i nikakve ali jos uvijek se moze naci neka vrlo dobra, kao pomenuta VC 1/3...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 11/11/2008 : 12:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by quaresma

Posto imaju teme za sve bolje junake,za Mister Noa mislim nema...

U djetinjstvu najvise sam volio Zagora i Mikija jer kao klinac daj mu samo pistolje,da se puca i ravno ti do mora

...Nije kao Zagor i Blek koji prebiju 20 ljudi jednim prstom i kao ostali koji uvijek namlate druge,vec je junak koji u vecini slucajeva dobije batina ...



e jeb*ga quaresma...fino si otvorio topic jos samo da si preskocio nepreskocivo pljuvanje po Zagoru sve bi bilo super.Pokusaj ljudima da objasnis zasto je Mr.No dobar strip bez da spustis drugog junaka da bi podigao doticnog.


Ne blatim zagora odakle ti to Stovise poslije Noa on mi je najdrazi samo sam poredio njegov nacin pesnicenja sa onim kos mister noa koji uvijek nastrada

Kad ce ZS i LMS od prvog broja???? :) :) :)
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 11/11/2008 : 13:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kover

Mister No je ljubitelj alkohola, cigareta i lijepih žena.
Kada sam počeo čitati Mr Noa kao klinac jedva sam čekao da se i ja bacim na te "poroke", pa mi je mašta radila 100na sat dok sam čitao njegove avanture.
Jedno vrijeme nisam čitao stripove jer sam previše bio zauzet alkoholom, cigaretama i ženama.
Sada sam oženjen, prestao sam pušiti, a alkohol rijetko kada konzumiram - tako da mašta opet radi 100 na sat dok čitam stripove Mister Noa!



Klinci čuvajte se lošeg uticaja Mister Noa, zato ga nemojte kupovati i čitati, vidite kakav je loš uticaj imao na Kovera. On se je ipak vratio na pravi put, ali ne uspe svako to!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/11/2008 : 16:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Naprotiv, klinci, citajte Mister Noa i ugledajte se na njega, ne dozvolite da vas zivot i zene obrlate pa da pokleknete kao sto se to desilo jadnom Koveru
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 11/11/2008 : 20:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

Odlično. Mister No zaslužuje jedan ovakav topik. Žao mi je što je stari pilot ugašen. Ali kvalitet epizoda koje su izlazile nije davao nikakve druge mogućnosti. Evo sad čitam neke epizode koje je objavio VČ. I daleko je to od starog dobrog perioda iz LMS. Nadam se da će bar ova ratna priča što ide o Gvadalkanalu biti dobra.



Meni ova ratna najbolja od VC. Ipak su LMS epizode dosta bolje od novijih, nestalo vise tema, sta li?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/11/2008 : 21:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
A sta je tu cudno? Tako je bilo i sa svim ostalim serijalima mada mi se cini da se Mister No najnize srozao
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/11/2008 : 21:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by quaresma

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by quaresma

Posto imaju teme za sve bolje junake,za Mister Noa mislim nema...

U djetinjstvu najvise sam volio Zagora i Mikija jer kao klinac daj mu samo pistolje,da se puca i ravno ti do mora

...Nije kao Zagor i Blek koji prebiju 20 ljudi jednim prstom i kao ostali koji uvijek namlate druge,vec je junak koji u vecini slucajeva dobije batina ...



e jeb*ga quaresma...fino si otvorio topic jos samo da si preskocio nepreskocivo pljuvanje po Zagoru sve bi bilo super.Pokusaj ljudima da objasnis zasto je Mr.No dobar strip bez da spustis drugog junaka da bi podigao doticnog.


Ne blatim zagora odakle ti to Stovise poslije Noa on mi je najdrazi samo sam poredio njegov nacin pesnicenja sa onim kos mister noa koji uvijek nastrada


Blatis brate,blatis...pa spomenuo si ga u jednoj recenici sa Mikijem i Blekom,to je dovoljno


Inace moram reci da mi je Ferri najbolji Zagorov crtac,medjutim to kod Mr.Noa nije bio slucaj,cak su mi i naslovnice od onog drugog crtaca bolje jer one od Ferrija me previse podsjecaju na Zagora, tj. nisu originalne.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/11/2008 : 12:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Kad smo več kod Mister Noa, kad če več koji njegov specijalac?
Zna netko blizak Berniju? Dosta je več vremena prošlo od zadnjeg.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 13/11/2008 : 17:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote


Afrička mini-serija (barem onaj dio koji je izašao u hr)i kratki period prije (Leteći Tigrovi, Kuća obojenih snova, Pantanal) je meni osobno nešto najbolje što je izašlo od svih bonellijevih junaka.
Dobri stari MNo!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 13/11/2008 : 18:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

A sta je tu cudno? Tako je bilo i sa svim ostalim serijalima mada mi se cini da se Mister No najnize srozao



U pravu si..mada, izdavanje starih epizoda bi popravilo utisak.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Magic Wind
New Member



Serbia
263 Posts

Member since 25/07/2008

Posted - 13/11/2008 : 19:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Magic Wind a Private Message  Reply with Quote
Definitivno nam treba Mr No od broja 1
Te epizode su stvarno bile kvalitetne, kad se setim samo trilinga Hodnik za pakao, Zakon osvete, Bekstvo sa Kajene...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/11/2008 : 19:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Inace moram reci da mi je Ferri najbolji Zagorov crtac,medjutim to kod Mr.Noa nije bio slucaj,cak su mi i naslovnice od onog drugog crtaca bolje jer one od Ferrija me previse podsjecaju na Zagora, tj. nisu originalne.





Kako možeš da najboljeg Bonelli crtača nazivaš tako??
Diso je uvek onaj prvi!!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 13/11/2008 : 19:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
A svašta na ovome forumu možeš čut....
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 13/11/2008 : 19:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Diso u ovim početnim epizodama još nije pravi, tek kasnije njegov "dvoboj na Pantanalu" je stvarno bez greške super nacrtan.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/11/2008 : 19:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

A svašta na ovome forumu možeš čut....



Jel to nešto na moj račun?? Spucaću ti naočare sa avatara

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 13/11/2008 : 19:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Ono što je Ferri za Zagora, Diso je za Mister Noa!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/11/2008 : 19:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Diso u ovim početnim epizodama još nije pravi, tek kasnije njegov "dvoboj na Pantanalu" je stvarno bez greške super nacrtan.



Pa ne znam, meni je Diso u "Čovek iz Gvajane" lošiji, vidi se da je tek krenuo sa MN, u "Rio Negro" je odličan, a u trećoj njegovoj epizodi MN "Atlantik!" je fenomenalan i pokazuje sav svoj talenat. Neverovatno je da je kvalitet crteža Diso održao skoro do kraja serijala, što je kod Bonellija retkost.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

SlajeR
New Member



Yemen
243 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 13/11/2008 : 23:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send SlajeR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Diso u ovim početnim epizodama još nije pravi, tek kasnije njegov "dvoboj na Pantanalu" je stvarno bez greške super nacrtan.



Pa ne znam, meni je Diso u "Čovek iz Gvajane" lošiji, vidi se da je tek krenuo sa MN,u "Rio Negro" je odličan, a u trećoj njegovoj epizodi MN "Atlantik!" je fenomenalan i pokazuje sav svoj talenat.[/blue] Neverovatno je da je kvalitet crteža Diso održao skoro do kraja serijala, što je kod Bonellija retkost.

potpisujem brate!!

Opusti misli i uci plivati..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/11/2008 : 00:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/11/2008 : 00:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Bianchini



Bignotti



Civitelli



Di Vitto



Santucci




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/11/2008 : 00:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
ROBERTO DISO













I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/11/2008 : 01:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je Diso najbolji
Go to Top of Page
Page: of 275 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000