forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 275

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 14/11/2008 : 04:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Ja bih ovde lovu stavio na Bignotija,iako je njegov crtez jako ukocen i likovi vise lice na statue nego ziva bica(poput Zagora Marca Vernija),ja ipak mislim da je njegov crtez najbolji!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 14/11/2008 : 04:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
A iako sam ga ranije imao dosta,do danas su mi ostale samo epizode iz Afrike i UFO sa onim rusom,nekako mi se malo izandjao serijal kasnije,mada ako cemo iskreno Mister No je najrealniji Bonelijev lik,on dobije batine,prebije nekog,ali i povali(sto se starom Patricku Wildingu dugo nije desilo)
Nego,pomenuo je neko da je maxi 1 mnogo dobar,jel moze neka mini recenzija,kakav je ,o cemu se radi

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/11/2008 : 05:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
Evo ti recenzija vec postoji na sajtu
http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=MN&StoryID=775
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/11/2008 : 07:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

A iako sam ga ranije imao dosta,do danas su mi ostale samo epizode iz Afrike i UFO sa onim rusom,nekako mi se malo izandjao serijal kasnije,mada ako cemo iskreno Mister No je najrealniji Bonelijev lik,on dobije batine,prebije nekog,ali i povali(sto se starom Patricku Wildingu dugo nije desilo)
Nego,pomenuo je neko da je maxi 1 mnogo dobar,jel moze neka mini recenzija,kakav je ,o cemu se radi



To kad Zagor nekog povali nije interesantno i to se desava "u medjuvremenu" izmedju dve avanture pa to crtaci i ne crtaju
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/11/2008 : 09:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo još par egzotičnih slikica







]







I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/11/2008 : 13:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Diso u ovim početnim epizodama još nije pravi, tek kasnije njegov "dvoboj na Pantanalu" je stvarno bez greške super nacrtan.


Pricas li ti o naslovnicama ili o crtezu u stripu? Strip nije crtao Diso (a to se i vidi!!) nego Di Vitto braca.


Drukcije po meni je jedino Diso uhvatio lik Mister Noa kakvog si i sam predstavljam. I zanimljivo, da u ovim prvim epizodama koje je Manhunter spomenuo Jerryjevo lice izgleda nekako starije, kao da nekoliko dana nije spavao ali kasnije postaje njegov crtez cist ko suza, milina brate!
Diso, jedan i jedini!

Mada se mi dopada i Bianchini, pogotovo u Oro (LMS Zlato), a kasnije mi se dopao cak i Maraffa, kojeg prvo nisam mogao...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/11/2008 : 14:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kico

A svašta na ovome forumu možeš čut....



Jel to nešto na moj račun?? Spucaću ti naočare sa avatara


Ma vraga...ti si super lik.
Nego,ovaj poviše tebe,ni Disa da prepozna.
Diso je apsolutna legenda Mister Noa,usudio bi se reći - najbolji crtač pilota ikada!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2008 : 14:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
KO je crtao ove gornje naslovnice, to nisu sve od Disa sigurno...?! Baš su drugačije.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/11/2008 : 15:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Civitelli?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/11/2008 : 17:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
MN je bio jazz fan i bas pocinje na TV1000 film The Cotton Club koji bi pasao uz maxi Bilo jednom u New Yorku

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 14/11/2008 : 18:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
uuu, pa da, to su DiVitto crtali. Onda pohvale idu njima. Dosta su mi slični sa Disom. A Civitteli je stvarno genijalac, dovoljno je vidjeti ovu tablu s prethodne stranice, čovjek bi rekao da je Civitteli isti kao Dellamonica, a ustvari je svjetlosnim godinama ispred njega.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/11/2008 : 18:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Turske ;-)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/11/2008 : 19:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote







Meni čak i ovo dobro izgleda, u svakom slučaju bolje nego one male kućne čarolije profesora Blažine. I to nekih 20 godina posle?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/11/2008 : 19:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ove naslovnice su super,cak su i bolje od Ferrijevih i od onog drugog ...kako mu ono bjese ime?!





Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/11/2008 : 21:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Pa vidi se iz avina da nije Diso, osim poslednje koja mozda i moze biti... (ne ove Turske, vec iz prethodne grupe)

Edited by - ---dp--- on 14/11/2008 22:01:54
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 14/11/2008 : 21:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Meni je Diso razlog zašto kupujem Mister Noa. Kako nisam jedan od onih koji su ga skupljali iz razdoblja lms-a već sam se prvi put susreo s njim u izdanjma slobodne dalmacije nije me vukla nostalgija za tim junakom, pa ipak kad je libellus počeo izdavat prve brojeve odmah sam kupio prva 4 broja iz znatiželje jer mi je i u Sd izdanjima bio solidan.
S prva 2 broja sam ostao poprilično razočaran ali dobro ipak su to uvodne epizode. Tada je na red došla hvaljena treća knjiga koje me se i nije previše dojmila, dobra priča ali možda mi Bignotti nije sjeo kako treba. I kad sam već odlučio da neću kupovati Mnoa pročitao sam 4. knjigu :Čovijek iz gvajane i ostao oduševljen crtežom i ležernošću priče. Dobro tu diso i nije u svojem najboiljem svijetlu ali je daleko ispred bignottija , ferrija i donattelija.
A da ni ne spominjem rio negro i antlantik koje su prava remek djela kako crtežom tako i pričom. Nilitta baš zna uvuć čitatelja u taj tajanstveni svijet Amazone..
Uglavnom zaključak glasi Diso je car!!!!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/11/2008 : 22:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Meni su dobri i BIgntoori kao i Ferri i Donatelli koji su nacrtali samo po jednu pricu, i mislim da je ta spona koja ih sve spaja i cini Mister Noa dobrim ipak Nolitta
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/11/2008 : 22:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Pa vidi se iz avina da nije Diso, osim poslednje koja mozda i moze biti... (ne ove Turske, vec iz prethodne grupe)



Ono jeste Diso, to je pričica izašla ekskluzivno za neki strip festival u Italiji, ne znam tačno koji.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 14/11/2008 : 22:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Meni su dobri i BIgntoori kao i Ferri i Donatelli koji su nacrtali samo po jednu pricu, i mislim da je ta spona koja ih sve spaja i cini Mister Noa dobrim ipak Nolitta



Slažem se!!!
Što se tiče broja nacrtanih priča Donatelli je nacrtao ukupno tri epizode (Amazonija, Prljava afera i Velika pljačka)!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/11/2008 : 22:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by ---dp---

Meni su dobri i BIgntoori kao i Ferri i Donatelli koji su nacrtali samo po jednu pricu, i mislim da je ta spona koja ih sve spaja i cini Mister Noa dobrim ipak Nolitta



Slažem se!!!
Što se tiče broja nacrtanih priča Donatelli je nacrtao ukupno tri epizode (Amazonija, Prljava afera i Velika pljačka)!



Tnx, nisam znao jer upravo citam Mister Noa od prvog broja pa mi dosta toga promice
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 14/11/2008 : 22:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by ---dp---

Meni su dobri i BIgntoori kao i Ferri i Donatelli koji su nacrtali samo po jednu pricu, i mislim da je ta spona koja ih sve spaja i cini Mister Noa dobrim ipak Nolitta



Slažem se!!!
Što se tiče broja nacrtanih priča Donatelli je nacrtao ukupno tri epizode (Amazonija, Prljava afera i Velika pljačka)!



Tnx, nisam znao jer upravo citam Mister Noa od prvog broja pa mi dosta toga promice



Inače po meni epizode koje je crtao Donatelli su najnaivnije (da ne kažem najlošije) u početnom periodu MNO, mislim na priče ne na crtež!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/11/2008 : 09:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
slažem se

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 15/11/2008 : 09:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
a ja potpisujem. Posebno prva kad onog izrešeta a on ostane živ

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2040 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 19/11/2008 : 10:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Next Page >>

Edited by - on 19/11/2008 19:58:44
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/11/2008 : 10:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Izgleda Ludens opet kasni sa novim Noom
Go to Top of Page
Page: of 275 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000