forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Conan, Captain America... Nah...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/07/2011 : 21:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
cekaj, nemoj zezati, jel na nivou Thora ili X-mena?
tu ima samo "ili", nikako "i" :D :P

nego....i ja mislim da ce mi biti bas dobar, jedva cekam
greota samo sto u ove pizdice stize tek 12.8. ....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3302 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 24/07/2011 : 21:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

cekaj, nemoj zezati, jel na nivou Thora ili X-mena?
tu ima samo "ili", nikako "i" :D :P

Hehe. Koji ti se nije svideo, Thor ili X-Men? Meni su oba bila OK. Takav je i Cap. Nije Dark Knight, ali nije te ni sramota sta gledas, kao u slucaju Green Lanterna.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/07/2011 : 21:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ahahhahahaa, ajoj, takva preporuka za GL mi nije terbala :D
bas mi se ucinio kao dobar "sljasteci SF sa mnogo masovki i SFX" (inace o samom stripu ama nemam pojma)


a inace, Thora nisam (jos kao) gledao, a X-menom sam odusevljen
ali sam se oslanjao na kritike i komentare drugih, gde su maltene svi (dakle, koje sam ja video/cuo/citao) bolje opisali X-film od Thora :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/07/2011 : 02:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Thor je odličan film. Meni možda tek nešto slabiji od X-Men: First Class.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 31/07/2011 : 15:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Kapetana i zbilja je dobar. Glumci su bili na visini, priča također, kao i specijalni efekti. Mislio sam da će onaj efekt kada Kapetan baca štit biti malo čudan, ali dosta dobro su ga napravili, čak sam se u jednom trenu digao sa sjedala kada je Kapetan bacio štit prema publici, s obzirom da je u 3D-u. Fino su povezali radnju sa Thorom i Iron Manom. Johnston je oživio onaj ugođaj kakav je postojao u njegovom Rocketeeru.

Ima par stvari koje mi nisu baš sjele. Tipa, Howling Commandosi su imali možda premalu minutažu, što u kontekstu samog filma nije toliko loše, ali bude ti žao glumaca koji su baš inspirirano dočarali likove.

Poseban gost na početku filma je bio super.

E da, za razliku od prijašnjih filmova, ona scena nakon odjavne role je sada postala punokrvni foršpan za The Avengers.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

d4nic4
Starting Member



50 Posts

Member since 23/05/2011

Posted - 31/07/2011 : 15:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send d4nic4 a Private Message  Reply with Quote
Oduprla san se znatizelji i nisan pogledala "dylan dog: dead of night" pa necu ni ovo
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 31/07/2011 : 16:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
poredjenje za sve petice

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/08/2011 : 15:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kapetan Amerika zgodan je dodatak ovom nizu superherojskih filmova, no moram primijetiti da je priča strašno tanka nakon što završe s originom i krenu u pravu radnju filma. Red Skull i nije neka tipčina, nekako su mi falili pravi frontalni okršaji, puno jeftine priče, a nema ni nekih dobrih lajnova. Nekako mi je previše proamerican, ne mogu si pomoći kak su dobri i jaki i domoljubni ti američki dečki... 3D i nije neki domet u ovom filmu, efekti dobri, ala su uspjeli smanjiti Evansa

Nemojte me pogrešno razumijeti, volim ove superherojske filmove i uvijek ću ih rado pogledati... A i plan filmaša koji su sve fino složili do dolaska Avengersa je odlična!

Evo naslovnice prvog broja Cpt. Americe, udario Hitlera u facu (u filmu je to napravio samo u predstavama)...


Čitam sad po wikipediji da su zapravo dosta pratili origin i neke određene momente iz stripovske povijesti s Arnom Zolom, Red Skullom i Cosmic Cube uporabili za cjelovitu priču.

Nego, za onu energetsku kocku koju Skull pronalazi govori da je nađena u jednoj od Odinovih komora s blagom... Zna li se tko će biti neprijatelji u Avengers filmu? Vjerojatno netko (neka izvanzemaljska rasa?) s kime je Aasgard imao problema u prošlosti? Beyonder(s)? Ima ta kocka dugu povijest u MArvelu...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 11/08/2011 16:37:27
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/08/2011 : 15:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
mogao si i lepo da prepricas ceo film do kraja, pa da ne moramo ni da bacamo pare za bioskop

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/08/2011 : 16:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

mogao si i lepo da prepricas ceo film do kraja, pa da ne moramo ni da bacamo pare za bioskop



Sorry vader što misliš tako, ali nisu ti to neki spoileri! Nije valjda da nisi dosad zna tko su negativci u filmu?
A i što sam rekao? Spomenuo sam događaje iz prvih 5minuta filma, a ostalo je sve moje nagađanje i što bi moglo biti u Avengers filmu, i uopće ne mora imati uporište u stvarnosti...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/08/2011 : 16:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
zajebavam, ej
otud ""


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/08/2011 : 17:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
vejder, a prije ?
Daj pogledaj već jednom film, pa da komentiramo... Što tako kasno dolazi do vas? Ovdje igra već 2 tjedna...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 11/08/2011 : 17:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
loki če definitivno bit jedan od negativaca u avengers ali mislim da neče bit jedini. ako če ič po 616 verziji onda bi hulk trebao napravit neko teško sranje.
ako če ič po ultimate liniji onda možda dolaze na red skrull-ovi, ali to bi valda nametnuli več i u captain americi.
mislim da če ič po nekoj svojoj movie marvel verziji sa lokiem i skull-om ali vidje čemo. vjerovatno za par meseci :P
ja još uviek (vjerovatno uzalud) maštam o thanos-u, ipak su stavili infinity gauntlet u thor-a i ako sam dobro vidio i na SDCC.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/08/2011 : 19:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

vejder, a prije ?
Daj pogledaj već jednom film, pa da komentiramo... Što tako kasno dolazi do vas? Ovdje igra već 2 tjedna...



ovde tek sutra premijera
i posle kazu standard

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/08/2011 : 19:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppymislim da če ič po nekoj svojoj movie marvel verziji


to je to otprilike


bilo bi dobro da ide Thanos, pa onda urade i SS reboot i povezu i to, kosmicki Marvel, i tako....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 11/08/2011 : 23:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
pa da u trečem dijelu konačno vidimo i Galaktusa koji nije neki kosmični plin :P

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/08/2011 : 23:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

pa da u trečem dijelu konačno vidimo i Galaktusa koji nije neki kosmični plin :P


Teško, dok god 20th Century Fox drži prava na Fantastic Four.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 11/08/2011 : 23:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
pa znam, zbog toga je i išao :P. ali ako imaju prava na FF da li to znači da imaju pravo i na galactusa i surfera? ako je tako onda bi morali imat prava i na namor-a, Crystal, Medusu, Power Man-a, Nova (Frankie Raye) (kao Human Torch), She-Hulk, Ms. Marvel II, Ant-Man II, Namorit0, Storm i Black Panther-a; da ne pričamo o Hulk-u, Spider-Man-u, Wolverine-u, and Ghost Rider-u II koji su neko vrijeme bili F4.

malo maslam, bez veze :D

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000