forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Umetnost?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2008 : 18:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Namirisali ženku pa se bahate. :)))



moš mislit.
ja na ovom forumu dolazin čisto iz relaksacijskih razloga i da vidin šta ima novog glede&unatoč sa stripovima. ponašam se i više nego primjereno.i ne svađan se gotovo nikad.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2008 : 18:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by flamboyant soul

@Lwood i @Gand, lakše malo dečkići. :)




Ako mozes u ovom topicu quotati dio mog teksta kojim sam nekoga startao dzonom, molim te ucini to, jer ja ga naime ne vidim.

Ako ne, please, ne trpaj moje postove u isti kos s kolegom koji se obraca ljudima sa "ne seri" argumentacijom i izjavljuje kako obozava takvim nacinom nasrtati na ljde po forumu. Tenkju!






misliš da su tvoji postovi bolji od mojih?
ona tvoja usporedba je čista uvreda.
šta da si ti recimo stavija svoju sliku/fotografiju izlaska sunca ovde na forum a da san ja napisa "i Hitler je tako počeja" ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/11/2008 : 18:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Odvratno!!! Medjutim batinanje nebi tu mnogo pomoglo, to boli prvih 15-20 sekundi onda tjelo padne u šok, ne osjećaš ništa, tek posle dolazi bol a pošto dotični umjetnik živi u demokraciji, dali bi mu droge i opet ništa.
Prava kazna bila bi ista mjera, svezat ga i nedat mu jest dok ne krepa i stavit pod kamere da se bar neka pouka izvuče iz toga.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2008 : 18:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by lwood

nisi običan nego si i ispod prosjeka.ovo je bila zajebancija na tvoj glupi smajli kojim si valjda mislija ispast smišan.




Vidi kralju, ne da mi se. Meni je razumljivo da ljudi svoje misljenje brane ko zivotinuja brlog, pa od obicnog razilazenja u razmisljanjima mogu stvoriti problem veci od svijeta. Donekle more bit i zabavno al kad postane napor, kao sad kad ne znas kad treba stati, a onda mi ne cini dobro. Mislim, sad cemo tu setat sljedecih xy godina forumom i bjezat od topica gdje jedan i drugi postamo, wtf? Jebote, evo ruka, nemam volje za ove pizdarije, a ako ne ide, a ono, postujem i to. I to je pravo na odluku.



slušaj ,ne branim ja nikome njegova ramišljanja niti iskazivanje istih.stvar je u tome da je tvoje razmišljanje u ovom slučaju bilo uvredljivo barem u smislu mog razmišljanja.a ja na to automatski moran reagirat.
a šta se tiče ovog drugog zašto bi biža?? vidiš kako se ti povlačiš iz sitnog konflikta?ne pada mi napamet da bižin od bilo koga ni u stvarnom svitu a kamoli u virtualnom.
zato san već i prije napisa da nikad ne bi bija dobar moderator na ovom forumu (a vjerojatno ni na nekom drugom).
nikad nisam stavija nikog na ignore listu ni ti ću.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2008 : 22:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
[/quote]

Ono, trazis konflikt, nasao si ga kod mene i sad se drzis. Paris ko dijete kad mu dajem lizu da se ne dere, al jebes ti sad lizu, veci je gust derat se. Ono, odrasti.


a ovo nije uvredljivo?


A to da ne bjezis, ne pricaj please. Nasrao si se na mene jer mozes, jer sam 400 kn od tebe i zato jer me ne znas. Ne bi srao da znas tko sam, da smo se sreli IRL i da me vidis ispred sebe. Ne bi to rekao da smo se sretali ili popili koje pice. Ovako dok kontas da sam neki klinac (BTW imam klinca koji zavrsava srednju skolu, daleko sam ja od klinca) moze ti se sto ti se hoce. Da ne govorim da takvim startom ne ides na moderatora, ne bi recimo Markosu rekao da ne sere ma koliko se ne slagao s njim. Dakle, ono, ne pricaj. Znas koja je tvoja baza beskompromisnog tipa? Provociras jer mislis da mozes. To je sve.


a ko ti kaže da bi ti sra da mene znaš i da san ispred tebe?
kakva su to kurčenja?


o čem ti pričaš?kakve veze ima sad Markos? zašto bi se kačija s njim i bilo kim drugim ? iz gušta? nije bit u neslaganju nego u uvredama.

Konac svega, ja zelim spustiti tenzije a ti u tome vidis nekakvo povlacenje, mislis da ownas. Owas ne. Lik si koji ne konta kad ti covjek na fino hoce reci da skuliras jer ja sto god da sam rekao, a tebi ne pase, nisam te uvrijedio, nisam ti se direknto obratio, dapace, ti si se obratio meni i to uvredom. Na forumima sam 12 godina, rijetko sam sreo covjeka koji kad se zaleti ne hladi, pa cak ni kad kazes "ajde sve 5". Goris jebeno, vidim da te ovo hrani, pa moje kuliranje atmosfere ocito ne vodi nigdje. OK, tvoj izbor.


sinko moj ja dnevno iman toliko konflikata da mi je ovo ovde niti za dobro jutro




Odlicno. Ja sam u narednih par mjeseci u Splitu najmanje dva put. Bit ces pozvan na kavu, pa mi mozes IRL reci sto god te volja.

[/quote]



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2008 : 23:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
offtopic:
@ gand ti si usput i neki novinar?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/11/2008 : 10:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
It's art and it's fabulous!

Provokativno, ekspresivno, inteligentno. Umjetnost je okrutna. Život je okrutan. Umjetnost je život. Tome psetu su dani ionako bili odbrojani, a ovako je krepo za umjetnost... što je puno više nego što se za gomilu ostalih izmučenih životinja na ovome svijetu može reći.

It's art. Kraj priče.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/11/2008 : 10:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
jake li logike.po toj logici može se postavit i Auschwitz i Dachau i ne znam šta pod umjetnost.
a ako ćemo dalje onda je Balkan pun "umjetnika",a početak devedesetih je u biti umjetnički boom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/11/2008 : 10:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
How dare you izjednačavati ljude i životinje?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/11/2008 : 11:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
više cjenim biologiju od ispraznih filozofija.
i po čemu je ovaj tip bolji od bilo koje životinje?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/11/2008 : 11:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
On je umjetnik.
I paradox je u tome da će upravo on ovom "nakaradnom" prezentacijom u konačnici spasiti puno više životinja nego cijela četa aktivista.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/11/2008 : 11:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ne radi se ovde uopće o spašavanju životinja niti sam ja aktivist Greenpeace-a ili nečeg sličnog.
radi se o tome da ovo nije umjetnost

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/11/2008 : 14:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

How dare you izjednačavati ljude i životinje?

A,sto da ne?Navedi bar dve stvari u kojima smo mi bolji od zivotinja?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/11/2008 : 14:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Znate što je bila najveća fora u toj prezentaciji? To da je navodno u svakom trenutku bilo tko od posjetitelja mogao slobodno prići psetu i pustiti ga s lanca, ili ga barem nahraniti... ali to nitko nije učinio, ljudi su jednostavno samo nijemo gledali i zgražali se. I to je ono što je umjetnik želio postići, to je ono što je on genijalno predvidio... tu ljudsku spremnost na instantnu simpatiju, prijezir i zgražanje ali ujedno slabost i nesposobnost da se reagira, da se stvar promijeni. Umjetnik je uzeo njihovo vlastito sranje i bacio im ga pod nos, no oni su toliko bili paralizirani vlastitim emocijama da ga jednostavno nisu niti vidjeli niti namirisali. I evo ti najveće ironije u svemu tome: pas je krepao a umjetnik je, nažalost, trijumfirao.
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 24/11/2008 : 14:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
i ja bih mu pucao u glavu, ali ne zbog cucka, vec iz zavisti. nasao je genijalan nacin kako da kretenima digne pare.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/11/2008 : 14:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Moj djokica,kad se dobro nalije piva,moze u snegu,uz malu pomoc ruku naravno,napisati u snegu:"Kako je lep ovaj svet..."Odgovorno tvrdim da je Djokica veci umetnik od onog dzibera!Mozda je obezbedjenje na ulazu u galeriji pustalo odredjenu,takodje dzibersku,klijentelu?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/11/2008 : 15:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Znate što je bila najveća fora u toj prezentaciji? To da je navodno u svakom trenutku bilo tko od posjetitelja mogao slobodno prići psetu i pustiti ga s lanca, ili ga barem nahraniti... ali to nitko nije učinio, ljudi su jednostavno samo nijemo gledali i zgražali se. I to je ono što je umjetnik želio postići, to je ono što je on genijalno predvidio... tu ljudsku spremnost na instantnu simpatiju, prijezir i zgražanje ali ujedno slabost i nesposobnost da se reagira, da se stvar promijeni. Umjetnik je uzeo njihovo vlastito sranje i bacio im ga pod nos, no oni su toliko bili paralizirani vlastitim emocijama da ga jednostavno nisu niti vidjeli niti namirisali. I evo ti najveće ironije u svemu tome: pas je krepao a umjetnik je, nažalost, trijumfirao.

Bravo. Na ovakav post cekam od kako sam otvorio temu. On nikakav umetnik nije, ali nas navodi da se zapitamo kakvi smo mi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/11/2008 : 15:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Neznam,ja tamo nisam bio,srecom...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/11/2008 : 15:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ma da, drek je on to perfidno i genijalno predvidio. Isto je tako i on mogao nahraniti psa. Ako krećeš mijenjat svijet, kreni i počni od sebe.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 24/11/2008 : 15:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand


Nisam ja faca, ja sam obican tip, s obicnom naobrazbom i s obicnim razmisljanjima i sasvim obicnim stvarima koje me vesele, i koji pokusava na obican nacin komunicirati s obicnim ljudima. To ti je moj (obicni) svijet.

A ti, mozes misliti sto si ti, kad mene tako obicnoga dozivljavas kao facu?!




ne znaš što govoriš, od kad si tu si se postavio bahato kao da si pobrao svu pamet svijeta i ko da si tko zna tko. po meni to nije običan način komuniciranja. nije ovo onaj usrani popcorn gdje ti se svi dive pa da se mozes i ovdje tako ponašat

na stranu sad taj idijot koji je vezao psa tamo ali mene zanima tko je to išao gledat, tko normalan bi išao gledao psa na lancu u kutu neke prostorije i još davat za ulaznicu?! zašto nitko nije došao tamo otrgnuo lanac i barem pokusao izaći sa psom?!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/11/2008 : 15:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh
na stranu sad taj idijot koji je vezao psa tamo ali mene zanima tko je to išao gledat, tko normalan bi išao gledao psa na lancu u kutu neke prostorije i još davat za ulaznicu?! zašto nitko nije došao tamo otrgnuo lanac i barem pokusao izaći sa psom?!



Ma da, nemoj biti naivan... To ti je percepcija kolektivne odgovornosti. Leži čovjek na zemlji, a rulja ga gleda. "Jel pijan, jel bolestan, jel u nesvijesti, jel mrtav, ma sigurno je pijan, ništa mu neće biti, netko će ga drugi već dići i pomoći. Bolje da idem svojim putem da i mene ne povežu s njim, da ne misle da sam i ja pijanac." - razmišlja neko. A ovdje je čak u pitanju i pas. KOliko ih gledamo na cesti pa ih ne uvedemo u naš stan. Nismo mi ljudi previše samarićanski nastrojeni, zašto se obmanjivati?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/11/2008 : 15:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
@koresh

Edited by - Pajtos on 24/11/2008 15:39:31
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 24/11/2008 : 15:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Koresh
na stranu sad taj idijot koji je vezao psa tamo ali mene zanima tko je to išao gledat, tko normalan bi išao gledao psa na lancu u kutu neke prostorije i još davat za ulaznicu?! zašto nitko nije došao tamo otrgnuo lanac i barem pokusao izaći sa psom?!



Ma da, nemoj biti naivan... To ti je percepcija kolektivne odgovornosti. Leži čovjek na zemlji, a rulja ga gleda. "Jel pijan, jel bolestan, jel u nesvijesti, jel mrtav, ma sigurno je pijan, ništa mu neće biti, netko će ga drugi već dići i pomoći. Bolje da idem svojim putem da i mene ne povežu s njim, da ne misle da sam i ja pijanac." - razmišlja neko. A ovdje je čak u pitanju i pas. KOliko ih gledamo na cesti pa ih ne uvedemo u naš stan. Nismo mi ljudi previše samarićanski nastrojeni, zašto se obmanjivati?



dali plaćaš da gledaš tog pijanca? dali ga slučajno vidiš ili namjerno ideš van za zabavu gledat pijance? da znaš da ce umrijet da li bi pomogao pijancu da ostane živ ili te se ni to ne tiče?
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/11/2008 : 16:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se,par puta,zaustavljao kolima i,sa kise,iz blata,vukao pijance na suvo.Da je nekom tad bilo smesno,razbio bih mu zube.K'o sto je,tamo "neko",rekao:"Cak i onaj prosjak na ulici ima svoju ulogu u ovom usranom svetu..."
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 24/11/2008 : 23:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
joj mamine maze gili gili..
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000