forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Umetnost?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/11/2008 : 00:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand
Tako je bilo i na onom topicu koji je iz ciste zajebancije s globinjom preraslo u to da prijetis meni i mojoj obitelji, mada

to sam htio pitati na onome topicu o moderatorima,kad i gdje je to bilo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/11/2008 : 00:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
i ne svađan se gotovo nikad.



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/11/2008 : 00:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Momci, samo nemojte da odete predaleko u diskusiji, ok?


ma reži odmah,bananiraj ih,napij im se krvi,izbaci ih doživotno...e da sam ja moderator
btw,gand je u pravu,pa sad vi govorite šta oćete,ispadate gore beštije nego ovaj kreten...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/11/2008 : 00:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
gande,pa javi se kad budeš u st,pošto te lwood odjebao

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/11/2008 : 00:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Koresh
ne znaš što govoriš, od kad si tu si se postavio bahato kao da si pobrao svu pamet svijeta i ko da si tko zna tko. po meni to nije običan način komuniciranja. nije ovo onaj usrani popcorn gdje ti se svi dive pa da se mozes i ovdje tako ponašat




Ja sam uletio bahato? Razgovarao sam s globinjom i to u cisto lezernoj atmosferi, a ti si iz cista mira usetao i rekao "ne seri"? Mislim, ja sam dakle bio bahat jer sam reagirao na takvo sto? Daj ono, skini mi se lagano.


BTW ja sam svjestan da moji uleti ponekad zvuce bahato, fakat jesam, i kad vidim da se to desi, uglavnom skuliram, spustim loptu da ljudi shvate kako ulet dzonom nije bio iz zle namjere. Tako je i na ovom topicu gdje je spika prebacena na PM. Tako je bilo i na onom topicu koji je iz ciste zajebancije s globinjom preraslo u to da prijetis meni i mojoj obitelji, mada nisma ja taj koji je trebao kulirati nego ti, jer em te nitko nista nije pitao, em si uletio medju starije i poceo srat dok smo mi brijali zajebanciju, em si ti taj koji je sasuo prijetnje bez grama razuma.

Ako to nije bilo bahato s tvoje strane, ne znam sto da ti kazem. Ja sam pruzio ruku, ja to cinim i inace, a ako je to tebi nedokucivo, mozes samo prihvatiti ponudu koju si dobio na PM, a ignoriras je. Dakle mogu ti je ponoviti... Provjeri si PM, imas tamo moj broj telefona pa mi se najavi i svrati na kavu da se popricamo. O tebi ovisi hoce li ostati na kavi, upoznavanju u name it, ili cemo drugacije. Do tad, odprhni od mene, nisam ti se obratio.

P.S. E da, necu se koristiti tvojom taktikom (sto je ono bilo? imas frendove koji ti duguju uslugu pa ce me zgaziti? Mislim LOL!) pa ti reci kako cu te docekati s pola hvidre i "Zmijama" 128. brigade. Cekam te sam. Za kavu jasno. Nisam nasilan.




Bokte, tu ce jos i sex pasti.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/11/2008 : 01:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by globinjo

gande,pa javi se kad budeš u st,pošto te lwood odjebao





s elwoodom svako jutro na telefon vodim duge razgovore uz el grej caj, tako da mos puvat.


ŠMRC

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 25/11/2008 : 08:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Gand
Tako je bilo i na onom topicu koji je iz ciste zajebancije s globinjom preraslo u to da prijetis meni i mojoj obitelji, mada

to sam htio pitati na onome topicu o moderatorima,kad i gdje je to bilo...

jebote! daj stavite link! niko nesme da te bije gande!

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 25/11/2008 : 09:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

niko nesme da te bRije, čiko!



gandalf: čiko:


the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2008 : 11:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by lwood
i ne svađan se gotovo nikad.






pa nikad osim kad sam prisiljen

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2008 : 11:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Koresh
ne znaš što govoriš, od kad si tu si se postavio bahato kao da si pobrao svu pamet svijeta i ko da si tko zna tko. po meni to nije običan način komuniciranja. nije ovo onaj usrani popcorn gdje ti se svi dive pa da se mozes i ovdje tako ponašat




Ja sam uletio bahato? Razgovarao sam s globinjom i to u cisto lezernoj atmosferi, a ti si iz cista mira usetao i rekao "ne seri"? Mislim, ja sam dakle bio bahat jer sam reagirao na takvo sto? Daj ono, skini mi se lagano.


BTW ja sam svjestan da moji uleti ponekad zvuce bahato, fakat jesam, i kad vidim da se to desi, uglavnom skuliram, spustim loptu da ljudi shvate kako ulet dzonom nije bio iz zle namjere. Tako je i na ovom topicu gdje je spika prebacena na PM. Tako je bilo i na onom topicu koji je iz ciste zajebancije s globinjom preraslo u to da prijetis meni i mojoj obitelji, mada nisma ja taj koji je trebao kulirati nego ti, jer em te nitko nista nije pitao, em si uletio medju starije i poceo srat dok smo mi brijali zajebanciju, em si ti taj koji je sasuo prijetnje bez grama razuma.

Ako to nije bilo bahato s tvoje strane, ne znam sto da ti kazem. Ja sam pruzio ruku, ja to cinim i inace, a ako je to tebi nedokucivo, mozes samo prihvatiti ponudu koju si dobio na PM, a ignoriras je. Dakle mogu ti je ponoviti... Provjeri si PM, imas tamo moj broj telefona pa mi se najavi i svrati na kavu da se popricamo. O tebi ovisi hoce li ostati na kavi, upoznavanju u name it, ili cemo drugacije. Do tad, odprhni od mene, nisam ti se obratio.

P.S. E da, necu se koristiti tvojom taktikom (sto je ono bilo? imas frendove koji ti duguju uslugu pa ce me zgaziti? Mislim LOL!) pa ti reci kako cu te docekati s pola hvidre i "Zmijama" 128. brigade. Cekam te sam. Za kavu jasno. Nisam nasilan.




Bokte, tu ce jos i sex pasti.





a koje tebi kriv šta visiš po iskrici?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2008 : 11:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by globinjo

gande,pa javi se kad budeš u st,pošto te lwood odjebao





s elwoodom svako jutro na telefon vodim duge razgovore uz el grej caj, tako da mos puvat.


ŠMRC




nije da se hvalim ali lepši sam

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/11/2008 : 14:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by manhunter





...ispadate gore beštije nego ovaj kreten...

Ne bih se slozio.Njegovu razinu je tesko dobaciti! Ja sam se,recimo,nadovezao na Murdoca.Nema potrebe muciti takve,dovoljno je "erase"-cistka iz drustva kao opomena drugima.Ili,"internetski" receno,trebaju zesci moderatori ljudskom ponasanju!Evo recimo kod nas je neki dan bila reportaza o tome kako su psi lutalice izujedali neke ljude u gradu.Neka izujedana baba,sa ugly brkcicima,sikce kako je opstina kriva.Filozofski gledano,mozda je jedan od pasa pokazivao ostalima svoj art pod nazivom:"Ujedi babu,i baba ce lajati"?Zvanicno,mi gledaoci,slusacemo o sinterima,sterilisanju,usvajanju;nezvanicno,sevace tandzare napaljenih lovaca,punice se neka rupa na deponiji...Tol'ko o usranoj filozofiji! Izvol'te,replika?
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 26/11/2008 : 00:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Upašču malo u vaš razgovor,evo moje filozofije za ovakve umjetnike...

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 26/11/2008 00:31:47
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 26/11/2008 : 00:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
strava..

da nadopunim mislim na temu..ne vasa djecija prepucavanja..

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..

Edited by - TORQUE on 26/11/2008 00:42:59
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 17/04/2010 : 15:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Jebo ja mater ovom "umetniku" i sve po spisku!!!

A evo jos jednog psihopate:

http://www.alo.rs/vesti/26401/Znamo_ko_je_osakatio_Milu

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/06/2010 : 14:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=jJ9KYriPbU4

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 19/06/2010 : 22:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Svakakvih kretena na svijetu.

Mada je Kiki rekao suštinu kada je umjetnik u pitanju. No, umjetnik je mogao ipak sačuvati jadnu životinju, a ne da je pusti da skapa od gladi.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

dejd
New Member

135 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/06/2010 : 17:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dejd a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

Svakakvih kretena na svijetu.

Mada je Kiki rekao suštinu kada je umjetnik u pitanju. No, umjetnik je mogao ipak sačuvati jadnu životinju, a ne da je pusti da skapa od gladi.



Tko kaže (pouzdano) da ju je izgladnjivao i da je umrla? Mislim da se eventualno ispostavila sasvim drukčija priča od one opisane u prvom postu.
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 21/06/2010 : 19:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dejd

quote:
Originally posted by all_ba

Svakakvih kretena na svijetu.

Mada je Kiki rekao suštinu kada je umjetnik u pitanju. No, umjetnik je mogao ipak sačuvati jadnu životinju, a ne da je pusti da skapa od gladi.



Tko kaže (pouzdano) da ju je izgladnjivao i da je umrla? Mislim da se eventualno ispostavila sasvim drukčija priča od one opisane u prvom postu.


Volio bih da si u pravu.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 26/06/2010 : 18:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message  Reply with Quote
fuj, pa kakva mu je to umjetnost izgladivati zivotinju trebalo bi to isto njemu napraviti pa da vidimo kako bi se osjecao
Go to Top of Page

kunoichi
Starting Member



Croatia
40 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 28/06/2010 : 10:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit kunoichi's Homepage  Send kunoichi a Private Message  Reply with Quote
Eh, šta je nama naša postmoderna dala...

Samo vi jašite po toj temi, pa vidite dokle će vas dovesti. Cilj tog čovjeka je bio izazvati upravo ovakve rasprave posvuda, i da se ljudi zapitaju umjesto da ignoriraju. Moraš svakako imati problema s moralom da upotrijebiš živo biće na taj način, ali u konačnici - čovjek je uspio u svom naumu.

Ili, možda bi njegov naum zapravo bio ispunjen da je netko pokušao odvesti psa?

Klasični izražaj nije dovoljno jak da stvori neki moralni fluks u suvremenom čovjeku pa se stvaraju "djela" u kojima sudjeluju živa bića, od ovog peseka nadalje i nabliže da bi se jače djelovalo.
Tako da - ovo nije umjetnost. To je aktivizam. Terorom nad umovima.
Uđeš u tu galeriju i trebao bi izaći šokiran i uplakan i zapitan, a po tome kako ljudi pijuckaju svoje koktelčiće na fotkama s otvorenja uspjeli su izbjeći "nametnuto licemjerje"

Prava izložba, po mom mišljenju, su ti ljudi koji su došli i kružili oko cucka i govorili "Oui, c'est Art" i ošli u svoje fine domove i zaboravili na to. I isto tako institucija koja je dozvolila takvo što.

Lajf iz lajf. Bigaje.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/06/2010 : 10:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
chudno,niko ne voli post moderinzam(barem ne od mojih sagovornika)a nevjerovatno je koliko je poznat i priznat

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

kunoichi
Starting Member



Croatia
40 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 28/06/2010 : 11:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit kunoichi's Homepage  Send kunoichi a Private Message  Reply with Quote
Heheh, ne možeš reći da je postmoderna poznata i priznata, postmoderna je naprosto tu :)
To je samo naziv za način razmišljanja u hiperinformiranom dobu s hiperogromnim i hiperbrzim i hiperglobalnim protokom informacija. Malo je toga novo; sve novo brzo postaje staro; prisiljeni smo na recikliranje ideja... Na recikliranje okoliša... I toliko nas je da postajemo brojevi... I trošimo... I bla.
Jedino važno danas je imati vlastito mišljenje. I to je jedino danas, za razliku od svih prošlih vremena, sasvim moguće.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/06/2010 : 11:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Hm...zanemarujuchi prvi dio posta rechi chu da konzumerski i kapitalistichki nachin vidjenja svijeta nema prostora u mom vidjenju umjetnosti a ni zhivota uopche;tog osjechaja prividne bezvrjednosti broja itd...Imati svoje mishljenje postoji od zachetka ljudske kulture.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/06/2010 : 11:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
I slijedechi striktno svoju liniju umovanja(tzv)ne podrazumjevam hedonizam.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000