forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Qatalog: CRNI POPAJ
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 11/04/2011 : 02:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Ima u Alan Fordu.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 11/04/2011 : 16:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
630 dinara.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 12/04/2011 : 23:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Ima u Alan Fordu.

mcn



nema vise....uzeh danas poslednji primerak.


Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.

Edited by - austin on 13/04/2011 00:06:09
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/04/2011 : 01:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>nema vise....uzeh danas poslednji primerak.

Onda podsjetite Miroslava ili Marka da narucce. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 13/04/2011 : 13:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>nema vise....uzeh danas poslednji primerak.

Onda podsjetite Miroslava ili Marka da narucce. :)

mcn



Trebalo bi, ostalo je zmuja 2 komada, Sudzukica 2 komada, ostalih albumcica po jedan komad il nijedan....
Takodje ne bi bilo lose da malo promovises svoja izdanja u Srbiji...nisam siguran kako, ali generalno vecina ljudi nije uopste u toku sa Q izdanjima.I ja sam dosta toga propustio, pa naknadno jurim ono sto me interesuje. Uopste, sve (uslovno receno) manje izdavacke kuce iz Hrvatske slabo prodiru kod nas na trziste...kontam da je glavni problem distribucija.
Od Sarenog ducana sam npr. uz'o u Alan Fordu 2 Mauroviceva reprinta (Trojica u mraku i Misterij zelenih mocvara) kad su se jednom nasumicno pojavili i otada ne videh nista od ovog izdavaca, a rado bih kupio i ostala 2 reprinta Maurovicevih stripova.

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

skuby
Average Member



Croatia
764 Posts

Member since 06/02/2011

Posted - 13/04/2011 : 15:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send skuby a Private Message  Reply with Quote
Kako drama izgleda
Sigruno kad budem išao U ZG uzimam
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/04/2011 : 16:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>nisam siguran kako

Znači, dvojica smo.

To funkcionira tako da ljudi pitaju ima li pa kad nema, AF naruči. :P

Sam od sebe naruči Kordeja, Devlića itd, ali ove nove - treba tražiti! Sva propaganda i distibucija je na čitateljima.

Fala na interesu, u svakom slučaju.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/04/2011 : 22:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by austin

quote:
Originally posted by mcn

>nema vise....uzeh danas poslednji primerak.

Onda podsjetite Miroslava ili Marka da narucce. :)

mcn



Trebalo bi, ostalo je zmuja 2 komada, Sudzukica 2 komada, ostalih albumcica po jedan komad il nijedan....
Takodje ne bi bilo lose da malo promovises svoja izdanja u Srbiji...nisam siguran kako, ali generalno vecina ljudi nije uopste u toku sa Q izdanjima.I ja sam dosta toga propustio, pa naknadno jurim ono sto me interesuje. Uopste, sve (uslovno receno) manje izdavacke kuce iz Hrvatske slabo prodiru kod nas na trziste...kontam da je glavni problem distribucija.
Od Sarenog ducana sam npr. uz'o u Alan Fordu 2 Mauroviceva reprinta (Trojica u mraku i Misterij zelenih mocvara) kad su se jednom nasumicno pojavili i otada ne videh nista od ovog izdavaca, a rado bih kupio i ostala 2 reprinta Maurovicevih stripova.


Mentor,Zagrebačka naklada (princ valiant),Šareni dućan,Vedis - sve do reda kuće sa odličnim stripovima koje su na srpskom tržištu neprimetne - šteta!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 15/04/2011 : 10:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
Princ Valijanta imam naseg...hteo sam da uzmem i hrvatskog...ali i pored 100+ mesta na kojima se moze kupiti u Hrvatskoj , u Srbiji je potpuno nedostupan. Pricao sam sa Markom iz Alan Ford-a da odradi bar jedan probni uvoz...da vidimo kako ce da ide.

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/07/2011 : 20:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Dosta sam očekivao od ovog stripa, a dobio još više.
Jedan od najbrutalnijih i najbolesnijih stripova koje sam čitao. Priča emotivna, baš po mojem ukusu ...
Obavezno pročitati.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/07/2011 20:13:21
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000