forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zimska zmija VS Demoni ludila
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/01/2009 : 13:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by King Warrior

Ma daj,opet je neko minirao poll!
Topic se moze slobodno zatvoriti,zar nista ljudski ne mozemo uraditi?!



Pa čuj, ako Bruce postavi poll u kojem mogu da učestvuju samo članovi, samo on i može da promeni postavke da mogu da glasaju i anonimci. Za informaciju, glasala su 33 člana, a glasova ima puno više.


82 glasa,jos prije nekoliko sati Demoni ludila imali 95% glasova



Razmišljao sam da li da stavim poll, ili ne, upravo zbog predpostavke da će biti ovakvih komentara. Ali onda koja svrha polla na forumu, onda bi ga trebalo ukinuti! Ne želim da ovo glasanje ode u nekom drugom pravcu, da li je ispravno ili ne. Kažeš da je neko minirao glasanje, a zašto bi Zar postoje oni kojima je toliko stalo da mora da pobedi jedna ili druga priča Na kraju krajeva, primetno je da oni koji glasaju Demone su ostrašćeniji, što naravno nije ništa loše, možda iz razloga što tu populacijiju čine većina mlađih Zagorovaca, dok oni stariji uglavnom naginju ka Zimskoj zmiji, jer su kupovali brojeve te priče u izdanju ZS. Da ne zaboravimo i činjenicu da svi oni koji obažavaju Dylana glasaju za Demone!
U svakom slučaju siguran sam da ovde nema nameštanja, i na kraju krajeva, ovde jeste sukob glasanja dva različita žanra jednog istog stripa, jednog junaka! Realnog, surovog i divljeg Divljeg zapada i sa druge strane fantastične fantazije, ljudske psihe, horora i bezvremene avanture

Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 02/01/2009 : 13:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message
zimska zmija.

demoni mi jednostavno žanrovski ne odgovaraju. rekao bih - ništa posebno. zapravo je iz ovog mog komentara jasno i zašto 100 puta više volim čitati burattinija nego bosellija...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/01/2009 : 14:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

naravno da su demoni ludila najbolji zagor, i ne samo zagor
šta nije već i pobijedio, čemu opet ovo glasanje
osim što bruce na silu želi da zimska zmija bude br 1



Ma, daj, Teodore, shvatiću ovo kao šalu, ni ja ni ti nismo više u onim striparskim godinama kada bi trebali nešto na silu da guramo kada su stripovi u pitanju Jeste da se gotovo znalo od početka glasanja da će ove dve priče sigurno biti na kraju najbolje, ali dosta je drugih glasalo Svemirsku braću, Sila Majka, Nestalog istraživača, Slobodu ili smrt... i sigurno njihovi glasovi će odlučiti koja će priča biti na kraju No.1, zato je apsolutno potrebno ovo glasanje
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7832 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/01/2009 : 14:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by ken2

naravno da su demoni ludila najbolji zagor, i ne samo zagor
šta nije već i pobijedio, čemu opet ovo glasanje
osim što bruce na silu želi da zimska zmija bude br 1



Ma, daj, Teodore, shvatiću ovo kao šalu, ni ja ni ti nismo više u onim striparskim godinama kada bi trebali nešto na silu da guramo kada su stripovi u pitanju Jeste da se gotovo znalo od početka glasanja da će ove dve priče sigurno biti na kraju najbolje, ali dosta je drugih glasalo Svemirsku braću, Sila Majka, Nestalog istraživača, Slobodu ili smrt... i sigurno njihovi glasovi će odlučiti koja će priča biti na kraju No.1, zato je apsolutno potrebno ovo glasanje


ma naravno
meni su te dvije priče br 1 i 2

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 02/01/2009 : 14:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

... Jeste da se gotovo znalo od početka glasanja da će ove dve priče sigurno biti na kraju najbolje ...

malo morgen. drugi put stavi od samog pocetka opciju "members only". nema sanse da ijedna od ove dvije prosjecne epizode, koje ne cine nista fundamentalno u zagoru, pobijedi ili dodje u finale.
a ne da ken i sl. mogu glasati 50 puta.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk

Edited by - Pavel01 on 02/01/2009 14:33:35
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22095 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/01/2009 : 15:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by King Warrior

Ma daj,opet je neko minirao poll!
Topic se moze slobodno zatvoriti,zar nista ljudski ne mozemo uraditi?!



Pa čuj, ako Bruce postavi poll u kojem mogu da učestvuju samo članovi, samo on i može da promeni postavke da mogu da glasaju i anonimci. Za informaciju, glasala su 33 člana, a glasova ima puno više.


82 glasa,jos prije nekoliko sati Demoni ludila imali 95% glasova



Kažeš da je neko minirao glasanje, a zašto bi Zar postoje oni kojima je toliko stalo da mora da pobedi jedna ili druga priča U svakom slučaju siguran sam da ovde nema nameštanja,



Bruce ,ne znam da li si dobro shvatio moj i manhunterov post.
Nakon dvadeset i par glasanja Demoni ludila su imali 95%.
Nekoliko sati kasnije odjednom su bila 82 glasa,ZZ ima prednost od petnaest glasova a glasalo je ukupno samo 33 clana.

Sto se tice pitanja:"Zar postoje oni kojima je toliko stalo da mora da pobedi jedna ili druga priča?",odgovor je definitivno :DA! Zasto,to nemoj mene pitati vec one koji trose vrijeme na miniranje polla.

Edited by - King Warrior on 02/01/2009 15:02:20
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/01/2009 : 15:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Bruce ,ne znam da li si dobro shvatio moj i manhunterov post.
Nakon dvadeset i par glasanja Demoni ludila su imali 95%.
Nekoliko sati kasnije odjednom su bila 82 glasa,ZZ ima prednost od petnaest glasova a glasalo je ukupno samo 33 clana.

Sto se tice pitanja:"Zar postoje oni kojima je toliko stalo da mora da pobedi jedna ili druga priča?",odgovor je definitivno :DA! Zasto,to nemoj mene pitati vec one koji trose vrijeme na miniranje polla.



Kako, je topik krenuo posle ponoći, a ljubitelji paranormalnog, fantastike i fantazije manje noću spavaju, glasali su Demone, i kako su se u jutarnjim časovima ostali glasači budili i glasali situcija se menjala, i ne vidim tu ništa neobičnog
Voleo bih da znam ko su ti koji se bave miniranjem polla, ovako, i dalje to ne mogu da razumem
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/01/2009 : 17:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
U podne je bilo 82 glasa, od kojih 33 člana koji je glasao. Znači, 49 glasova koji su se pojavili niotkuda. Niko osim postavljača polla ne može da menja postavke(osim možda Markosa), tako da jedino Bruce može da objasni taj višak. Naravno, ne želim da nekoga optužujem bez dokaza, na kraju krajeva, nije me toliko ni briga, samo se uključujem u raspravu.
Pet i po sati kasnije, imamo 131 glas, i 55 od članova foruma, znači 76 "neobjašnjivih". Da li se radi o nekom bugu na pollu, ili nečem drugom, ne znam.
Ali ako je od početka postavljeno da mogu da glasaju samo članovi, mislim da tako ostaje do kraja glasanja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2499 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 02/01/2009 : 17:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
Demoni ludila - za mene najbolja priča iz cijeloj Bonellijevog univerzuma.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/01/2009 : 17:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Tek sad vidim da je glasanje otvoreno za sve...
Pa normalno je onda da će neko da kucka 50 puta da bi sebi priuštio satisfakciju, svakakvih bolesnika ima....

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
838 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 02/01/2009 : 17:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Z.i.m.s.k.a. Z.m.i.j.a - po meni puno bolja od Demoni ludila! Crtež kod obe epizode fantastičan- no po meni nijansu bolji u "Zimskoj Zmiji". Najviše mi se kod Zimske Zmije sviđa odličan scenario - šteta je samo, da nije priču u potpunosti rtao Ferri! Ali i Bignotti je dosta dobar, recimo, da stigne priča završetak! Napeta epizoda kroz cijelu priču, puno akcije! Priča ima "rep i glavu" što u Demoni ludila nisam dobio utisak.....Po meni je "Zagor protiv Supermajka" još uvijek daleko ispred....!
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 02/01/2009 : 18:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Zimska Zmija zato sto je to najbolja klasicna Zagor epizoda, podseca me na one grandiozne holivudske produkcije iz s kraja 30 i pocetka 40-ih godina proslog veka, Demoni ludila mozda i jesu objektivno najbolja prica, ali opet nekako to nije Zagor, bas kao sto Bilo jedmon u NY od Mister Noa iako odlicna prica ne dozivljavam kao Mister Noa, za mene je Mister No onaj bezbrizni, ponekad lakomisleni i tvrdoglavi pilot, i cisti sumnjam da bi takav posta da je imao onakva secanja na detinjstvo. tako i sa Zagorom, svaka cast demonima koji bi bili idelan zadnja prica Zagora ako ga enkad gase ali to nije onaj pravi Zagor koji je pre svega olicen o Nollitinim pa i Toninelijevim pricama.

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 02/01/2009 : 18:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message
Bilo bi posteno da se povoni glasanje i da ono bude samo za clanove.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/01/2009 : 18:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

U podne je bilo 82 glasa, od kojih 33 člana koji je glasao. Znači, 49 glasova koji su se pojavili niotkuda. Niko osim postavljača polla ne može da menja postavke(osim možda Markosa), tako da jedino Bruce može da objasni taj višak. Naravno, ne želim da nekoga optužujem bez dokaza, na kraju krajeva, nije me toliko ni briga, samo se uključujem u raspravu.
Pet i po sati kasnije, imamo 131 glas, i 55 od članova foruma, znači 76 "neobjašnjivih". Da li se radi o nekom bugu na pollu, ili nečem drugom, ne znam.
Ali ako je od početka postavljeno da mogu da glasaju samo članovi, mislim da tako ostaje do kraja glasanja.



E, sada stvarno ne vidim razloga čemu sve ovo? Možda sam ti dosadio sa ovim topićima o Zagoru, ali, ovde niko nikog ne tera da daje komentare i postuje na nečemu što mu je dosadno i što smatra da je preterano!
Od prvog topika-polla u izboru Najbolje Zagorove priče način glasanja je isti! Ako neko smatra da sve ove priče koje su ušle u Finalni deo, ne zaslužuju da budu tu, to je stvar ukusa. Uvek se nađe neko da kaže "ne mora ovako, moglo je onako...", pa svako može da krene od početka i da dokaže da ovaj ili onaj način nije dobar!
Kažeš da ne želiš da nikog optužuješ, a samo ja mogu da objasnim "ovaj višak" glasova? Stvarno smešno, još od moderatora! Ovaj forum pratim godinama, i za to vreme glasao sam na pollvima ko zna koliko puta, a nisam bio registrovan! Na kraju zbog ovog što si izrekao najbolje bi bilo da ovaj topik zaključaš i THE END!
PS: Smilles nisam upotrebljavao jer nijedan mi nije odgovarao raspoloženju dok sam ovo pisao!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/01/2009 : 18:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Tek sad vidim da je glasanje otvoreno za sve...
Pa normalno je onda da će neko da kucka 50 puta da bi sebi priuštio satisfakciju, svakakvih bolesnika ima....



Pa čemu onda poll, da bi po njemu orgijali svakojaki bolesnici
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22095 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/01/2009 : 18:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Bruce,trebao si procitati i njegov post ispod prije nego reagujes :

quote:
Originally posted by manhunter

Tek sad vidim da je glasanje otvoreno za sve...
Pa normalno je onda da će neko da kucka 50 puta da bi sebi priuštio satisfakciju, svakakvih bolesnika ima....



znaci fino kaze,mogao je bilo ko to da uradi
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22095 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/01/2009 : 18:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
eh,sad vidim da si procitao i taj post (smajlija nikad dovoljno,da se izbjegne nesporazum )
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/01/2009 : 18:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

eh,sad vidim da si procitao i taj post (smajlija nikad dovoljno,da se izbjegne nesporazum )



Iskreno stalo mi je do ovog glasanja, ne želim da kažem da sam u ovome uložio veliki trud, jer to sve radim iz ljubavi prema stripu, u ovom slučaju prema Zagoru, ali ako više vas smatra da treba da idemo na novo glasanje bez polla OK Najvažnije mi je da ovo izguramo do kraja kako treba, pa makar da je u finalu i ušla i najgora priča i to sa crtežom D'Arcangela
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/01/2009 : 18:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by manhunter

Tek sad vidim da je glasanje otvoreno za sve...
Pa normalno je onda da će neko da kucka 50 puta da bi sebi priuštio satisfakciju, svakakvih bolesnika ima....



Pa čemu onda poll, da bi po njemu orgijali svakojaki bolesnici






Pazi, danas je bilo priče da je ZZ odjednom pretekla Demone. Ja sam bio ubeđen da si stavio opciju da samo članovi mogu da glasaju, pošto jedino ta opcija osigurava pošteno glasanje. Zato mi nije bio jasan onaj višak glasova, to jest, razlika između broja glasova i članova koji su glasali. Pa sam zato i rekao da ne mogu da objasnim taj višak, pošto jedino ti možeš da menjaš opcije. Napominjem, to sam sve pisao ubeđenju da samo članovi mogu da glasaju!! Zbog toga se i javila sumnja u ispravnost, veruj mi, i ti bi to pomislio.
Nemam ama baš ništa protiv tebe ili pollova, već odavno sam ti rekao da staviš opciju "only members", baš zato da ne bi neko mogao da glasa više puta..Opet napominjem: ne mislim da si TI glasao više puta, samo si zbog poštenog glasanja trebao da uključiš onu opciju.
Ali dobro, tvoj poll, tvoja pravila, meni ne smeta.
Peace.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 02/01/2009 : 18:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Demoni ludila.

Onom što je hanter quotovao se nema šta dodati... Još da je to bio the final clash Zagora i Helingena, eh.
Sa druge strane Zimska Zmija je izvrsna epizoda (u top 5) ali u sebi ne nosi toliko simbolike koliko Demoni, tu nema obračuna ultimativnog dobra i ultimativnog zla već je prosta dobra kaubojsko/indijanska priča. A k tome još obožavam SF i horor tako da, jebi ga, ZZ nema šanse...

...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22095 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/01/2009 : 18:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Iskreno stalo mi je do ovog glasanja, ne želim da kažem da sam u ovome uložio veliki trud, jer to sve radim iz ljubavi prema stripu, u ovom slučaju prema Zagoru, ali ako više vas smatra da treba da idemo na novo glasanje bez polla OK Najvažnije mi je da ovo izguramo do kraja kako treba, pa makar da je u finalu i ušla i najgora priča i to sa crtežom D'Arcangela


mislim da nije potrebno otvarati jos jedan poll.Bilo je najvaznije vidjeti kojih desetak epizoda useri forsiraju,pojedinosti su valjda stvar ukusa.U svakom slucaju obavio si dobar posao,samo sljedeci put kao sto manhunter kaze uzmi opciju "members only" i kod najsimpaticnijih djevojaka iz Zagorovog svijeta nemoj da zaboravis staviti Pupoljak u poll
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/01/2009 : 18:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by manhunter

Tek sad vidim da je glasanje otvoreno za sve...
Pa normalno je onda da će neko da kucka 50 puta da bi sebi priuštio satisfakciju, svakakvih bolesnika ima....



Pa čemu onda poll, da bi po njemu orgijali svakojaki bolesnici






Pazi, danas je bilo priče da je ZZ odjednom pretekla Demone. Ja sam bio ubeđen da si stavio opciju da samo članovi mogu da glasaju, pošto jedino ta opcija osigurava pošteno glasanje. Zato mi nije bio jasan onaj višak glasova, to jest, razlika između broja glasova i članova koji su glasali. Pa sam zato i rekao da ne mogu da objasnim taj višak, pošto jedino ti možeš da menjaš opcije. Napominjem, to sam sve pisao ubeđenju da samo članovi mogu da glasaju!! Zbog toga se i javila sumnja u ispravnost, veruj mi, i ti bi to pomislio.
Nemam ama baš ništa protiv tebe ili pollova, već odavno sam ti rekao da staviš opciju "only members", baš zato da ne bi neko mogao da glasa više puta..Opet napominjem: ne mislim da si TI glasao više puta, samo si zbog poštenog glasanja trebao da uključiš onu opciju.
Ali dobro, tvoj poll, tvoja pravila, meni ne smeta.
Peace.



OK, nisam stavio opciju "only members", jedino iz razloga što nije tako išlo od početka, ali jbg trebalo je da ide od početka Ali, tu smo gde smo, ponovo ponavljam da sam siguran da su u onih 15 priča u Finalu sigurno bar 10 najbolje, a suviše je trošiti reči za ZZ i Demone
Dalako od toga da sam pomislio da imaš nešto protiv mene, protiv način glasanja
U svakom slučaju Peace!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/01/2009 : 19:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
mislim da nije potrebno otvarati jos jedan poll.Bilo je najvaznije vidjeti kojih desetak epizoda useri forsiraju,pojedinosti su valjda stvar ukusa.U svakom slucaju obavio si dobar posao,samo sljedeci put kao sto manhunter kaze uzmi opciju "members only" i kod najsimpaticnijih djevojaka iz Zagorovog svijeta nemoj da zaboravis staviti Pupoljak u poll



Veruj mi držaću se tog pravila u budućnosti, samo zbog sebe
Što se tiče ovog drugog već imam ideju za novi topik, ali o tome kad prođe ovo glasanje Inače Frida je zakon
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 02/01/2009 : 19:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Iskreno meni je Zimska zmija prosečna epizoda oduvek,verovatno zbog mog ukusa...uvek su me privlačile nadnaravne Zagorove priče kakva je nesumnjivo Demoni ludila+legendarni Helingen...



Da, moram se složiti sa profesorom, i ja sam glasao za Demone... Kao prvo, i ja patim na "fantastične priče" kod Zagora... Kao drugo, Sclavi mi je jedan od boljih pisaca stripova (ako ne i najbolji) i sa Demonima je definitivno dostignuo jedan zavidni nivo... I treće, ali ne i najirelevantnije, Demoni ludila su mi prva kompletna epizoda Zagora koju sam pročitao i da nije bilo nje najvjerojatnije nikad ne bi počeo čitati Zagora...

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/01/2009 : 19:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Demoni ludila. Fina, ozbiljna epizoda, sa puno preokreta i likova. Jedino mi je uvijek smetala jedna glupost(SPOILER): Kada Hellingen veli da je uocio na Zagorovoj glavi sicusni uredjaj koji je preostao iz zadnjeg okrsaja sa njim, te je na taj nacin uspio Zagoru izazvati prividjenja: pomalo je neozbiljno ocekivati da se uredjaj od nekoliko centimetara u promjeru mogao neprimjetno odrzati na zagorovoj kratkoj frizuri, a bez da ga on ili itko drugi primijeti.Tu su fakat zajebali. Al inace je epizoda ok.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000