forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Koje igrice trenutno igrate
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 101

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/11/2018 : 23:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by Wolfman





upravo igram, prisa sam 50% storylinea, igra je stvarno cudo, jedino je zamjerka sta je lagana, kao da su htjeli staviti naglasak samo na pricu i ugodjaj, sve radnje se izvrsavaju pre lagano



Isključi auto-aim u opcijama pa ti možda bude izazovnije.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/11/2018 : 19:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Pes 2019

Napravija preorder za Battlefield 5

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/11/2018 : 10:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
marvel's spiderman, call of duty black ops IIII, call of cthulhu, hitman 2

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/11/2018 : 16:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote


Jučer sam ovo kupio i pomalo pičimo ja i sin. Igra je grom gromova

Have mercy
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 27/11/2018 : 08:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Bloodborne
Definitivno najbolja PS4 ekskluziva :)
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 28/11/2018 : 12:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Witcher 3: Hearts of stone
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/11/2018 : 18:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Call of Duty Black Ops IIII, Rocket League i Batman Arkham Knight trenutno...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 30/11/2018 : 07:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/01/2019 : 02:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Hitman: Codenam 47 (2000)

Ne mogu da vjerujem da je prošlo više od 18 godina, od kada je izašao ovaj klasik. Razlog zbog kojeg osjećam veliku ljubav prema ovom serijalu je zbog toga sam ušao u svijet gaminga baš upravo zbog prvog dijela ove franžiše. Odigrao sam je još 2011. godine, tada nisa bio mnogo zainterisovan za video-igre jer sam vječito bio ljubitelj knjiga i stripova. Međutim na savjet svog prijatelja iz Njemačle, koji mi je ponudio CD sa ovom igrom, odlučio sam da instaliram na svom, tadašnjem smeću od kompjutera i uz velike nade sam uspio da pokrenem ovu igru.

Pošto tada nisam bio mnogo upoznat sa video-igrama, sjećam se, da mi je ova igra bila vrh, naročito zbog velikog sadržaja oružja i nasilja. Moram da kažem kako je bilo teško igrati ovu igru, čak i na medium težini, ne zbog starijeg gameplaya, niti zbog grafike, nego jednostavno zbog tehnike na koji AI u ovoj igri razmišlja. Prevelike mape su samo dodavale na mukotrpnoj težini prelaženja ove igre. Bilo je mnogo frustracija zbog prevelikih mapa i manjka informacija koje bi mi dale bolji uvid kako da eliminešm metu ili obavim sporednu misiju unutar glavne. Međutim, na kraju su mi ostale ipak, jače lijepše uspomene na ovu igru...

Priča prati Agenta 47 (inaće naprepoznatljivijeg ćelavca u svijetu igrica), savšren klon dizajniran da bude savšreno ljudsko biće sa velikom snagom, izuzetnom okretljivošću, oštrim čulima, bez emocija i naravno savršenom tehnikom u obavljaju ubistvenih zadataka. Agent 47 je i mnogima prepoznatljim po svome bar kodu koji se nalazi na poleđini njegove glave, koji označava redni broj eksperimenta. Tokom igranja, igrači imaju priliku da putuju svijetom i eliminišu zadane mete, nekada slobodnim metodama a nekada pod vremenskim pritiskom pod kojim igra stavlja igrača. Ova igra je imala početni briefing, čijim se informacijama o meti, lokaciji i odabiru oružja za izvršenje misije moglo da pristupi preko laptopa.



Kampanja igre sadrži cjelokupno 13 misija. Priča započinje buđenjem Agenta 47 u nekakvoj, mentalnoj ustanovi gdje igrač ima zadovoljstvo da nauči osnove gameplaya, kao i sposobnosti glavnoga lika, to jeste proba na raznoraznom oružju, i ono što je za ono vrijeme bilo unikatno na ovoj igri - mijenjanje odjeće. Mislim da je ova igra prva započela sa ovim načinom gameplaya, što je u novijim igrama dakako mnogo bolje izvedeno. Mogućnost prerušavanja u raznu odjeću dozvoljava Agentu 47 da pristupi mnogim mjestima gdje običnom civilu nije dozvoljeno. Tako npr., jedini način da uđete u rezervisani restorančić u kineskoj uličici jeste da se prerušite u člana kineske bande i da njegovo tijelo sakrijete u šahtu. Kada smo već kod Kineza, jedna među mojim favoritnim misija je "Li-Hong asasinacija" koja daje najbolju detaljizaciju u igru kao i najbolji dizajn mape; od divnog vrta sa vodopadom do raskošnih hotelskih soba, ova misija je imala sve što se može tražiti od jedne Hitman igre. Sporedne misije koje su se mogle pronaći na ovoj mapi su samo mali plus koji čine ovu misiju toliko zabavnom i finom za jedan dobar replay...

Ova igra je također imala draž replainga koji je dozvoljavao igraču da iznova i iznova prelazi istu misiju samo sa drugim načinom izvršavanja zadatka. Tako npr. imamo onu misiju u Budimpesti, u cuvenom hotelu gdje imamo zadatak da eliminisemo pravljaca bombi čija naprava prijeti da uništi važan skup gostiju u glavnoj hali. Pored klasične eliminacije mete sa prigušenim pištoljem ili klavirskom žicom, igrač je sa malo istraživanja mogao da otkrije način da kao radnik hotela dođe do kutije sa cvijećem, ušmugne sačmaricu u kutiju sa ružama i u sobi eleminište glavnu metu zajedno sa stražarima. Velika pozitiva kod ove igre bile su velike mape, čija se vizuelna kvaliteta, prvenstveno zbog ponavljajućih detalja, nije mogla pohvaliti nekom ljepotom. Npr. mape smještene u Kolumbiju su bile jako konfuzne, baš zbog ponavljajućih detalja zbog kojih bi igrač teško dolazio do cilja. Onda imamo mape smještene u Roterdamu, koje su po mom mišljenju isuviše mračne. To bi često stvorilo neprilike tokom obračuna sa stražarima, koji su pored kapija bili smješteni na krovovima ogromnih skladišta, plus su bili naoružani automatskim snajperima.

Gameplay igre nije toliko težak, mada je potrebno malo više od 20 minuta dok se igrač navikne na tadašnje, malo ukočenije komande. Igra je Agentu 47 dopuštala da viri iza čoška, čuči, mijenja kameru u obije strane tokom stojanja - što bi često zafrkalo, makar mene tokom igranja pa bih zabrljao cijelu misiju. Težina igre je nevjerovatna, meni je trebalo čitavih godinu dana da pređem kompletnu igru i da ispunim sve zadatke koje su donosile sve 13 misija. Međutim, pošto sam ja jako sentimentalno vezan za ovaj naslov, ova težina mi je ostala samo kao dobro sječanje na suze radosnice kada sam napokon nakon 3 mjeseca kompletirao 11 misiju.

Cjelokupni dojam igre podspješuje odlična gluma koja je utrošena u što boljoj karakterizaciji glavnoga lika. Glas koji stoji iza legendranog Agenta 47 jeste Dave Batterson. Šta da kažem? Sve mi se dopada kod ovog glumca, od stasa do glasa, njegova interpretacija glavnoga lika je samo jedan bonus koji se treba dodati na um prije no što probate ovu igru.

Priča mi se također jako svidila, kraj igre me je jako iznenadio. Zanimljiv mi je bio briefing svake misije i mini biografije svakog negativca, naročito mini klipovi gdje bi smo mogli da vidimo inserte iz privatnih života zadanih meta. Među negativcima moram daizdvojim Ochoa, kolumbijskog narko lorda, čiji vizuelni dio podsječa na Scarfacea. Njegovo kultno "Say hallo to my little friend" je doslovno postavljeno kao naslov 8. misije, gdje se težina misije komplikuje kada se Ochoa mora eliminisati rafalnom paljbom zbog njegove izdržljivosti na metke, što je jako čudno sa igru ovakvoga tipa.

Moje ukupne ocjene za ovu igru su ipak:

Gameplay: 8/10
Story: 9/10
Grafika: 7/10
Finalna ocjena: 8/10

Hitman: Codename 47 možda nije najbolji dio u čitavom serijalu, možda je sam početak ove franžiše bio na strnovitim putevima, ali zbog sentimentalnosti prema ovome naslovu, meni cjelokupan doživljaj ispada odličan. Sati i sati frustrirajućeg, ali i s druge strane zabavnog prolaska kroz priču, upoznavanje sa glavnim likom, zabavnom eliminacijom meta, zanimljivim izborom i konfiguracijom opreme za obavljanje misije i svega toga na mene ostavlja pozitivan dojam ispunjem sretnim uspomenama na ovu igru.

Nakon nje sam odigrao i ostale dijelove, i mogu da kažem da iz nekog razloga svaka Hitman igra donosi drugčiji doživljaj, osjećaj kao da je svaki dio uznapredovao za razliku od onog prijašnjeg je možda jedan od razloga zbog kojeg je ova igra toliko prepoznatljiva i voljena među starijim igračima koji su željni izazova i dobre priče.

Edited by - WOLF-HUNTER on 22/01/2019 02:11:49
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 22/01/2019 : 08:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Spiderman PS4
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 02/02/2019 : 19:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Shadow of the Tomb Raider PS4

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/02/2019 : 19:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Shadow of the Tomb Raider PS4

Rise mi je bija puno bolji

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/02/2019 : 20:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by split85

Shadow of the Tomb Raider PS4

Rise mi je bija puno bolji


Završio Uncharted 4 po drugi put i razmišljam da igram Rise of the TR. Inače prvi Tomb Raider mi je bio fenomenalan.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

constantine
Starting Member



Croatia
43 Posts

Member since 22/05/2005

Posted - 04/02/2019 : 19:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send constantine a Private Message  Reply with Quote
Darksiders 2 po drugi put. Prvi dio sam igrao puno puta, a Darksiders 2 je već posebna priča. Kad igram s Deathom, samo čekam da završim igru, pa da se prebacim na ps3 i opet odigram prince of persia serijal. Bugovi su još uvijek tu, propadanje kroz pod do toga da ne mogu skočiti gore ako se ne popnem mrvicu malo na kamen. A i kamera zna biti kaotična. Ali je i dalje zabavna igra usprkos manama. Samo ću ipak čekati da drastično padne cijena za trojku.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/02/2019 : 20:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by split85

Shadow of the Tomb Raider PS4

Rise mi je bija puno bolji


Završio Uncharted 4 po drugi put i razmišljam da igram Rise of the TR. Inače prvi Tomb Raider mi je bio fenomenalan.

Rise mi je najbolji TR do sada.

Sad se igra:


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/02/2019 : 10:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Odigrao ovaj vikend u šutu RE2:remake, fenomenalno fantastičan remake jedne od meni najboljih igara svih vremena.
Stvarno su je odlično rimejkali, od grafike do načina igranja do malih ali odličnih izmjena da nije skroz identična, jednostavno sam oduševljen.
Krenuo sam samo vidit kako mi se vrti na kompu i onda završio sa oba lika.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/02/2019 : 13:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Odigrao ovaj vikend u šutu RE2:remake, fenomenalno fantastičan remake jedne od meni najboljih igara svih vremena.
Stvarno su je odlično rimejkali, od grafike do načina igranja do malih ali odličnih izmjena da nije skroz identična, jednostavno sam oduševljen.
Krenuo sam samo vidit kako mi se vrti na kompu i onda završio sa oba lika.


RE2 je prva igra koju sam igrao na playstationu te mi je zbog toga ovaj ramake već unaprijed prirasao srcu...no ne žuri mi se. Pričekati ću par mjeseca dok drastičnije ne srežu cijenu pa ću kupiti
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/02/2019 : 13:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
E sad još da rimejkaju i četvorku, to bi bila fešta.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/02/2019 : 15:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

E sad još da rimejkaju i četvorku, to bi bila fešta.



Nemoraju, ako imaš OK komp skini HD teksture i lupaj.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/02/2019 : 15:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Tonto

E sad još da rimejkaju i četvorku, to bi bila fešta.






Nemoraju, ako imaš OK komp skini HD teksture i lupaj.

https://www.dsogaming.com/screenshot-news/new-gorgeous-screenshots-released-for-resident-evil-4-hd-project-showing-improved-characters-animals/

@OKI: Ja sam zbog RE2 kupio PS1.
Zabio sam se sakuterom i morao sam ležat, frnd mi posudio PS1 sa par igara i među njima RE2 i to sve bez memory carda
Igrao ju dan i noć, a onda odlučio kupit PS1

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 05/02/2019 15:08:45
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/02/2019 : 07:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Far Cry 5 trenutno, sve na isti kalup kao prethodna 2-3...
Fanovima će se sviditi, ovim ostalima možda i neće...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 17/02/2019 : 20:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Super Mario Maker u iščekivanju dvojke. Hype!!!

Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 18/02/2019 : 18:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/03/2019 : 17:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
U travnju bi se na tržištu trebala pojaviti igra Rape Day u kojoj igrač isključivo siluje žene. Igru je najavila platforma Steam.

https://www.playcentral.de/spiele-news/steam/rape-day-valve-laesst-spiel-dem-man-ausschliesslich-frauen-vergewaltigt-id77338.html


Have mercy
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 05/03/2019 : 23:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Malo igram starije igre koje sam propustio na PS3 (npr. nedavno odigrao Mafia II i prvi Assassins creed a slijedece mi je Red Dead Redemption i Dead space) a malo novije na PS4 (nedavno Spiderman i Batman Arkham knight a sutra počinjem The Last Of Us remastered). Na Nintendo Switch-u upravo završio Crash Bandicoot N'Sane Triology a trenutno igram FIFA 19, Mario cart 8 i Bayoneta. Eto samo to :)
Go to Top of Page
Page: of 101  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000