forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Koje igrice trenutno igrate
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 101

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 05/09/2021 : 00:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Control - PS5
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/11/2021 : 23:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/YLFHztdG][/url][url=https://keyboardtester.co/keyboard-tester]keyboard laptop[/url]

Dark pictures: HOUSE OF ASHES

Nisam igrao prethodne dvije igre iz ovih mračnih priča…Men of Medan i Little Hope, ali moram priznati da ću zbog House of ashes razmisliti o nabavi prethodna dva uratka.
Znate kakav je ovo tip igri…ovo je manje igra, više interaktivni film sa ne baš previše različitih izbora radnje, ali sve u svemu zadovoljan sam pričom i atmosferom.
Nisam znao o čemu se ovdje radi, pa me je ova priča o alienskim vampirima poprilično oduševila u tih nekih pet šest sati koliko je potrebno da ovo završite.
Ocjena 7.5/10 od mene.

Evo i trailera:
https://youtu.be/912PR5jiicY

Edited by - Oki on 07/11/2021 23:32:09
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/11/2021 : 00:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Diablo II
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 08/11/2021 : 08:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Diablo II



Resurrected? Kakav je?


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



332 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 08/11/2021 : 09:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message  Reply with Quote
Age of Empires 2 Definitive Edition. Sa starim drustvom kom su se pridruzili i neki novi ljudi, prakticno od pocetka pandemije i jos uvek traje :)

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/11/2021 : 09:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by supermark

Diablo II



Resurrected? Kakav je?




Pa isti kao i prvi dio, samo sa puno boljom grafikom
Meni je D2 najbolja igrica ikada pa ovo nisam mogao preskočiti
Ali dobio sam ono sti sam trazio - D2 sa modernom grafikom, nista vise, nista manje
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 08/11/2021 : 13:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Upravo završio Metro 2033 i sad nastavljam na Metro Last Light i Exodus.
Prvi dio 9/10, prehebena atmosfera, mehanike, ma sve.Prije ovoga odigrao Control i platinirao je koliko je bila dobra. 9,5/10
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 08/11/2021 : 14:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by supermark

Diablo II



Resurrected? Kakav je?




Pa isti kao i prvi dio, samo sa puno boljom grafikom
Meni je D2 najbolja igrica ikada pa ovo nisam mogao preskočiti
Ali dobio sam ono sti sam trazio - D2 sa modernom grafikom, nista vise, nista manje



I meni je D2 sigurno barem u Top 5.
Pokušaću sa ovom "facelift" verzijom.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 09/11/2021 : 13:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Igram WOT al mi racunar nslab i deca mala....

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/11/2021 : 11:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ko voli Diablo 1, imate source port koji se zove DevilutionX, odličan je.
Tko ne kuži što je to, ukratko engine koji ima hrpu QOL (quality of life, npr tu lik stalno trči i još mala hrpica sličnih kerefeka) ispravki i napravljen je da vrti igru na modernim kompovima i OS-evima.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

leKrava
New Member



242 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 17/11/2021 : 19:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
evo dvije nove stripovske igre, probao sam obje i Marsupilami mi je bolja



Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 24/11/2021 : 17:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Nikad manje igranja nego zadnjih 2-3 mjeseca. Upalim jedno ponekad Super Nintendo mini pa odigram Istinite laži, Tetris i dr.Mario. Bio sam skoro došao u napast da spojim xbox one na televiziju i kupim Grand Theft Auto trilogiju, ali vidim da je igra u banani, pa dok ju ne srede i spuste cijenu lagano čitam stripove.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 18/12/2021 : 21:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



Starcraft II: Wings of Liberty

Iako obožavam RTS i originalni Starcraft eto igrom slučaja tek sada po prvi put igram kampanje iz dvojke i Wings of Liberty dobija prelaznu ocenu.

Grafika je bombona i gameplay mi se čini boljim od keca jer su dorađene neke stvari i ubačeno je par novih jedinica. Priča je OK, očekivao sam da će biti loša ali zapravo je korektno odrađena. Humor mi je super zbog jukeboxa gde su imena pesama odrađene kao igre rečima sa pojmovima iz igre, dok je cenzura sa vestima presmešna. Pozitivna stvar je što su ubačene bonus misije sa Zerratulom pa iako je ovo kampanja sa Terrancima ipak postoji mogućnost da se igra i sa Protossima. Tosh mi je takođe gotivan kao lik i njegova replika mi je omiljeni deo kampanje: "You really that naive? Tomorrow there'll be a new Mengsk. And another one after that. Your great shining dream of the future is just an illusion"

Ali fali mi "gluma" iz keca gde su ljudi koji su pozajmljivali glasove likovima odradili sjajan posao, nije me priča toliko uvukla kao što se to bio slučaj sa starim Starcraftom. Još jedna stvar koja mi se ne sviđa je što u originalnom Starcraftu nije postojala mogućnost da menjaš težinu igre što je bilo super jer je igra bila teška. Ovde mi se normal čini prelakim, dok mi je hard, pa, previše hard. A moguće da sam ja zarđao jer dugo nisam igrao RTS

Uskoro krećem kampanju sa Zergovima
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/12/2021 : 23:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Skinuo sa PS za PS4 "Enlisted", katastrofa, beta verzija, botovi disastericni, gubitak vremena, AI likovi kao da imaju jetpackove, svabe te vide kroz zid kao da koriste infracrvene senzore, upravljanje vozilima kao razmrdana Lada, bah.
Dobio AC Unity, pa laganica, dobra atmosfera.
Narucio AC Syndicate i Lego Ninjago. 😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 26/12/2021 : 14:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Stigao mi modernizirani Gameboy pa sam na nostalgija tripu










Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 27/12/2021 : 23:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



Starcraft II: Heart of the Swarm

Stukov!

Očekivano u dvojci dolazi do pada i ovde već dosta toga u priči ne štima najviše oko Kerrigine karakterizacije i činjenice da je kompletna Wings of Liberty kampanja utrošena kako bi se ona i Raynor ponovo sreli da bi bili zajedno čitave dve misije i opet se razišli da bi se naravno ponovo počeli tražiti Takođe nisam fan što je gro misija zapravo samo "mirror" varijanta misija sa Terrancima. Ali Stukov kao jedan od najupečatljivijih likova iz Brood War ekspanzije pravi comeback, a to je uvek plus u mojim očima.

Gameplay kampanje sa Zergovima bi trebao da bude poznat svim fanovima Warcrafta i Frozen Throna jer praktički u svakoj misiji može da se kontroliše Kerrigan kao heroj, ovo nije ništa novo u Starcraftu jer je i pre postojala mogućnost da se kontrolišu likovi iz priče ali oni su po jačini bili kao obične jedinice dok je ovde Kerrigan heroj kao heroji u Warcraftu jer ima svoje moći i sposobnosti koje mogu da se leveluju i čak i menjaju pre početka svake misije. A jedan passive ability joj je Chain of Lightning

Uskoro krećem sa Legacy of the Void i završetkom trilogije
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 03/01/2022 : 21:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



Starcraft II: Legacy of the Void

Protossi mi nikada nisu bili zanimljiva fakcija i Zerratul mi je jedini lik koji je bio gotivan kod njih ali njega ovde uklone već posle dve misije.. Nastavio se negativan trend da su većina misija samo "mirror" varijante i već viđene stvari kod Terranaca i Zergova, ali ipak najveća mana ide na priču jer na kraju Brood War-a je rečeno da Protossi nikada ali nikada neće oprostiti Kerrigan za ono što je uradila ali izgleda da je Protosse zahvatila kolektivna amnezija jer o osveti nije bilo ni reči što je iskreno poprilično bedno za kontinuitet. Ni sam kraj i epilog priče mi se nisu posebno svideli i previše je to sladunjavo na kraju ispalo za moj ukus.

Sve u svemu, RTS kao žanr je već odavno mrtav i u nedostatku drugih naslova definitivno je vredelo overiti Starcraft II zbog grafike, poboljšanog gameplaya i odlično odrađene kampanje sa Terrancima, ali očigledno da je ovde multiplayer bio primarni fokus jer misije sa Zergovima i Protossima su daleko od standarda na koji nas je navikao stari i ipak nedostižni Starcraft.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/01/2022 : 06:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Wolfman: Ti si baš HC Nintendaš. :D
Koliko te došlo to čudo sa dostavom...300injak $?
Ja sam bio veliki fan, ali sam malo po malo kao odustao do igranja, tj odigram par igara godišnje dok sam prije lupao dan i noć po igrama.

I evo kako dugo nisam igrao, pred 2 tjedna sam odigrao mislim 8 igara na PS4 da malo ''počistim'' silne igre koje sam dobio na PS+ i išao baciti oko na trofeje da se po nnjima orjentiram koliko sam se promjenio po pitanju igranja.
Dakle do 2016-e kada sam počeo skupljati stripove i upoznao trenutnu curu (2 jako bitne stvari :D), sam igrao u prosjeku 20-30 igara godišnje. Nakon toga, slijedi prosjek od 5-6 i manje, i evo sad mi se PS4 zapalio od igranja zadnjih 2-3tj.

Htio sam prodat i PS4 i sve konzole koje imam (N3DSXLx2, DSL, DSi XL, GBA obični, GBA backlight AG101 mod, PSP slim 2k, PSV OLED, PSV LCD, PSTV, Wii...većinom ručne da), ali dobro da nisam, tj dobro da nisam PS4, ali mislim da ću ove silne prijenosne poriješavat. Imam i nekih 35-40 fizičkih igara za 3DS....možda su neke rijetke, vidim da je PSTV posato JAKO tražena roba, a meni ne služi ničem.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 18/01/2022 : 13:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

@Wolfman: Ti si baš HC Nintendaš. :D
Koliko te došlo to čudo sa dostavom...300injak $?
Ja sam bio veliki fan, ali sam malo po malo kao odustao do igranja, tj odigram par igara godišnje dok sam prije lupao dan i noć po igrama.



Pocket je bio 200 dolara, poštarina 35.

Od tih retro stvari mi je Nintendo najviše prirasao srcu, ali igram ja i moderne stvari na drugim platformama. Sony uglavnom, a igrao bih i na PC-u, ali mi se trenutno ne plaćaju ove lihvarske cijene za komponente


Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 03/04/2022 : 22:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Ako ikome zatreba:
The Valve Archive is a fan-run repository with over 55 GB of rare media, files, and data from all of Valve Software's games:
https://valvearchive.com/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 02/06/2022 : 16:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Steel Division 2 Raid on Drvar DLC

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/06/2022 : 16:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ima li tu nekoga da igra War Thunder? Da se mozda nađemo na nekom bojistu... :D
https://warthunder.com/en



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 23/06/2022 : 01:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Počeo Blizzard Summer Sale i cenim da bi mogao ponovo overiti stari dobri Starcraft I, vidim ova remasterizovana verzija je dosta nahvaljena, a povoljna.

https://us.shop.battle.net/en-us/product/starcraft-remastered?p=28298

A sutra startuje rasprodaja na Steamu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/07/2022 : 16:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

kad nema drugog topica...






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 30/07/2022 : 19:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



Starcraft Remastered

Igrao mi se i dalje SC nakon što sam prešao dvojku pa uzeh remasterizovanu verziju za 7eur tokom Blizzardove letnje rasprodaje kako bih obnovio gradivo i šta da vam kažem što se već ne zna - kultna i legendarna igrica.

Remasterizovana verzija nudi poboljšanu grafiku, ali zadržan gameplay i voice acting. Pored Warcrafta III po meni Starcraft ima ubedljivo najbolju priču koja može da se nađe u RTS-u, ali najbolja stvar je što ovde nema podešavanja nivoa težina kao kod novih igrica. Početne misije su prelake, ali kako priča napreduje tako igra progresivno postaje sve teža i teža, a zaista legendarno koliko su poslednjih nekoliko misija kod Brood War-a teške. Sigurno mi je trebalo 3,4 sata po misiji, a za poslednju više od 5 sati. Ali vredelo je podsetiti se, SC 1 + Brood War je neprevaziđeno sjajna stvar, a ova remasterizovana verzija dostojno tretira stari klasik kakav je SC
Go to Top of Page
Page: of 101  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000