forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Koje igrice trenutno igrate
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 101

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 28/02/2023 : 20:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Izašao Company of Heroes 3

https://store.steampowered.com/app/1677280/Company_of_Heroes_3/

Kec mi je bio legendaran, mislim da sam ga prešao nekoliko puta, dvojku nikada nisam igrao, a vidim trojka dobija poprilično loše kritike :(
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 06/03/2023 : 12:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/03/2023 : 21:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Spiderman 1 sa PS4 na PS5.
Ultimate je bloody hell kod "turf wars"-a.
Otisao u slot gdje sam igrao na "amazingu", podigao gadgete do maxa i olaksao si prolaz kroz Hammerheadove krkane.
Imam jos "Sable" pricu.
Mislim da ni kod Milesa necu ici na ultimate dok ne rijesim DLC na easy.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/03/2023 : 20:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Nesam školovao nove Metroide, ali stari Metroid i Super Metroid su
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 07/03/2023 : 22:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Nesam školovao nove Metroide, ali stari Metroid i Super Metroid su



Jedan od meni dražih serijala. Prošle godine je napokon izašao i Dread, 5. nastavak klasičnog 2D Metroida, o kojem se šuškalo da će izaći prije 20 godina i nikada nije bilo službeno potvrđeno.

Ne znam što smatraš pod novim, ovaj Metroid Prime je isto dosta star (iz vremena Gamecubea). Ovo sad je remaster te igre za Switch. Inače jedna od najboljih igara svih vremena (između ostaloga drži 97 na Metacriticu)

Edited by - Wolfman on 07/03/2023 22:39:08
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 08/03/2023 : 07:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Za mene je "novo" sve nakon Super Metroida :)
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 08/03/2023 : 07:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Za mene je "novo" sve nakon Super Metroida :)



Velika preporuka da isprobaš Metroid Prime na PC-u u Dolphin emulatoru. Postoji posebna inačica Dolphina baš za tu igru, zove se PrimeHack i nudi specijalno podešene kontrole za PC. Igra je inače FPS u suštini, ali osim toga što je 3D, gameplay je zapravo isti kao u klasičnim 2D Metroid igrama tipa Super Metroid. Fenomenalna atmosfera, osjećaj izolacije, Samus sama protiv svih. Istražuješ okoliš, otključavaš powerupove što ti omogućuje istraživanje novih područja, rješavaš okolišne zagonetke itd. Dizajn je odličan i nevjerojatno je dobro Metroid formula prenesena u 3D. Radnja je smještena između originalnog Metroida s NES-a i dvojke s Gameboya (Super Metroid bi bio treći nastavak u službenoj kronologiji).

Link za PrimeHack: https://forums.dolphin-emu.org/Thread-fork-primehack-fps-controls-and-more-for-metroid-prime

Edited by - Wolfman on 08/03/2023 07:58:00
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 05/04/2023 : 15:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Stigao mi Super Famicom iz Japana pa sam malo isprobavao. Sve radi, nije Japanac poslao ciglu










Edited by - Wolfman on 05/04/2023 15:12:45
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 05/04/2023 : 18:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Japanac kada u vozu pronađe iPhone ili novčanik pun deviza uredno prijavi na stanici, a kamoli da zajebe nekog gejmera koji kupuje konzolu! Više me iznenađuje što si u bunkeru imao stari TV koji radi
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 05/04/2023 : 19:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Ovo je profi CRT monitor, nabavio prije par godina od nekog lika koji šverca rashodovanu medicinsku opremu iz Njemačke

Ovaj model se koristio na aparatima za endoskopiju. To je inače prepakirani Sony PVM 20M2MDE. Napravljeni su baš da rade 24/7. Slični monitori su se koristili i u video studijima za montažu i slično.

Ti monitori imaju višu "rezoluciju" od običnih televizora i super su jer podržavaju NTSC i PAL standarde, a imaju i hrpu ulaza. Ovaj moj ima dva RGB/Component ulaza, jedan composite i jedan s-video. Dušu dalo za retro konzole.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/04/2023 : 19:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pomalo me živcira koliko dobrih stvari imaš Provalit ću ti u kuću.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 06/04/2023 : 11:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Stigao i stariji brat













Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/04/2023 : 15:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Mislin da se Wolfman obuka u široke hlače i vidjevši reakcije pozitivne ljubomore među forumašima, da si maha i sad nam vadi mast gram po gram.

Prika, uz svu pozitivnost ovog šta ću ti napisat: odjebi s tim kurčenjem! :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 06/04/2023 : 17:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote


Nisam ti još pokazao arcade room














šala :D
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 06/04/2023 : 21:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Jao gde iskopa Tiny Toon! Kao klinja sam obožavao da prelazim tu igru sa tasmanijskim đavolom :)
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 06/04/2023 : 21:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Jao gde iskopa Tiny Toon! Kao klinja sam obožavao da prelazim tu igru sa tasmanijskim đavolom :)



Super je igra! Nego, jesi znao da je to zapravo kopija/plagijat Super Mario Bros 3? Kopirali su više-manje cijeli engine igre. Baš sam gledao usporedbe koda i mnoge stvari, pogotovo vezane za fiziku skakanja i trčanja u igri su kopirane iz SMB3 naredbu po naredbu. A poprilično je očito kad igraš, baš se osjeti da je kretanje lika identično kao Mario u SMB3.

Edited by - Wolfman on 06/04/2023 21:50:40
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 06/04/2023 : 21:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Samo sam igrao SMB1 :(
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/04/2023 : 18:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Bogami Wolfmane ti si neki ultimativni geek ovdje. :D
Imaš sve ono čemu teže geekovi, samo ti imaš i financije za to, daj pliz poslikaj sve svoje ManCavevoe da uživamo. ;)
Da taj TV je top kolko sam skužio po DF i MLIRG i ostalima, ima onaj neki mislim Sony ili Iyama CRT monitor kojeg bi ja rado udomio jer imam već 2 za mene jako dobra CRT TV-a od 72cm (29 inča) i jedan mi je u spavaćoj gdje gledam filmove kao čovjek...jer meni je slika top na CRTu. Još je 100hz pa nema izraženo titranje. Fun Fact: Taj tv se pokvario tjedan dana od kada mu je istekla garancija, odnio ga popravit i evo govno radi od 2003-e, neuništiv je. :D
Ekipa danas ne kuži da na CRTu nema nativne reze i da tamo sve izgleda bogovski.

A igre, evo upravo sam neki dan završio TLOU2 i ja sam oduševljen igrom. Od grafike do priče, zvuka, gameplaya, sve top.
Vidim neke kontroverze zbog woke sranja, ali mene to ne tangira ni najmanje.
Kupio u SD disk izdanje za 10€, vrijedi svakog centa. :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/04/2023 : 19:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by naker

Za mene je "novo" sve nakon Super Metroida :)



Velika preporuka da isprobaš Metroid Prime na PC-u u Dolphin emulatoru. Postoji posebna inačica Dolphina baš za tu igru, zove se PrimeHack i nudi specijalno podešene kontrole za PC. Igra je inače FPS u suštini, ali osim toga što je 3D, gameplay je zapravo isti kao u klasičnim 2D Metroid igrama tipa Super Metroid. Fenomenalna atmosfera, osjećaj izolacije, Samus sama protiv svih. Istražuješ okoliš, otključavaš powerupove što ti omogućuje istraživanje novih područja, rješavaš okolišne zagonetke itd. Dizajn je odličan i nevjerojatno je dobro Metroid formula prenesena u 3D. Radnja je smještena između originalnog Metroida s NES-a i dvojke s Gameboya (Super Metroid bi bio treći nastavak u službenoj kronologiji).

Link za PrimeHack: https://forums.dolphin-emu.org/Thread-fork-primehack-fps-controls-and-more-for-metroid-prime



Ma odigraj ovu Switch verziju na Yuzu ili RyuJinx emulatorima sa tom novom fensi grafikom.
Switch se na PCu vrti bogovski i to u većem FPSu i na većim rezama, kao uostalom Wii i GC igre na Dolphinu.

A Metroid Prime ti je kako je N rekao FPA, First Person Adventure tj FPS Metrodivania. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/04/2023 19:00:45
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 09/04/2023 : 14:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Nego kad već spominjete stare crt televizore imam ja jedan za 20€,ispravan(bar je bio prije godinu dana kada sam ga stavio na tavan).Samsung SW-32z308p,slim fit tv,ravan ekran,1080i,vel.82 cm,16:9,100 Hz. @
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 09/04/2023 : 16:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
@Diskach Ma nema nikakvih mancaveova (oduvijek mi je taj izraz bio odbojan iz nekog razloga :D), no planiram u sobi sa stripovima složiti "retro kolica" s CRT-om i s tih nekoliko najdražih retro konzola. Ideja je da bude mobilno pa zato kolica. Kad hoću igrati da mogu dovući bliže fotelji, a kad završim s igranjem gurnem nazad negdje u kut da ne smeta.

@bvagner3 Kul TV, malo preglomazan ipak za moje potrebe
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 18/04/2023 : 11:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam prešao prvi Half-Life i trenutno sam na Half-Life: Opposing Force.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/04/2023 : 09:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Neki dan sam prešao prvi Half-Life i trenutno sam na Half-Life: Opposing Force.



Igraš onu ray traced verziju ili normalnu ili black mesa mod?
U svakom slučaju HL je legendarna igra i vrijedi ju odigrati, jedino bi vama mlađima moglo biti čudno što je tu tako revolucinoarno....ali bilo je '98e.

Ja sam malo probao onu Star Trek akcijsku igru iz 2013-e i ne znam hoću li je završiti. Nije tako loša kao što se pričalo, ali nije ni neka zabava.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 12/05/2023 : 14:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Stigla Zelda, sada još samo da ja stignem i onda kreće avantura
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 13/05/2023 : 14:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Igraš onu ray traced verziju ili normalnu ili black mesa mod?
U svakom slučaju HL je legendarna igra i vrijedi ju odigrati, jedino bi vama mlađima moglo biti čudno što je tu tako revolucinoarno....ali bilo je '98e.

Ja sam malo probao onu Star Trek akcijsku igru iz 2013-e i ne znam hoću li je završiti. Nije tako loša kao što se pričalo, ali nije ni neka zabava.



Sorry na čekanju za odgovor. Igrao sam najobičniju verziju koja je na Steamu, kao i za sve ostale nastavke. Prvi dio mi je super mada me kretanje znalo živcirati gdje nije trebalo, Opposing Force i Blue Shift su strašno cool i odlično sjednu kao neka ekspanzija. Od Half-Life 2 sam igrao samo 2 sata i naravno dojmovi su pozitivni. Mada ću sporo igrati jer nemam puno volje za igrama više.
Ali nekako, što se igara tiče, mi je u fokusu odraditi Half-Life serijal do kraja, i S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat da mogu dočekati novi nastavak. Prva dva S.T.A.L.K.E.R.-a sam odigrao, prvi mi je među najdražim igrama ikada, a drugi mi je malo slabiji ali idalje dobar.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page
Page: of 101  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000