forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Soleil 2009
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/02/2009 : 11:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by mladjo


Religiozno-fetišističkom se može nazvati upravo tvoja ljubav prema stripu, jer upravo ti gledaš stvari crno-bijelo i bacaš divlji mač Simerije na sve koji ne misle kao ti. Osim toga, gledati strip, kao uostalom i sve drugo, isključivo naučno-biološki, a ne uvažavati subjektivnost,znači biti pun predrasuda. "Mi smo svi dobri, a vi ste svi loši." E, ne ide to tako. Naročito ako i među "lošima" ima poprilično dobrih. Čak i ako gledaš objektivno



Ispravak krivog navoda: "Mi smo svi dobri, a vi ste svi loši." - ja ovo nisam rekao. Ako će se interpretirati moje riječi, onda to može biti na način da sam rekao da je pretežna Bonellijeva publika solidno zatupljena, da je Bonelli konzervativan i neinventivan "pravac" stripa i da svojom neproporcionalnom tržišnom zastupljenošću kod nas predstavlja dobar dio problema koje strip ima.

Ovo ide krivim putem i više mi nije zanimljivo. Idem sad na Bonelli podforum ukazivati kako su i Tex i NN očajni stripovi, ali eto, jedan ima uglavnom fantastičan crtež, a drugi se vadi na slabost nekih ljudi prema "SF-u", ma kako loš taj bio.





Ha dobro, odustaješ kad gubiš, nije tu ništa loše.
Samo još da citiram Theodora Sturgeona, velilog SF stvaraoca, koji je izjavio:"Točno je da je 95% SF-a smeće. Ali i 95% svega drugog je smeće".
Ne slažem se sa postotkom, a i on, naravno drastično varira zavisno na što se odnosi, ali shvaćaš što želim reći. Odoh i ja sada na Bonelli podforum. Živio ti meni.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000