forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 molba za nekog iz novog sada...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 24/02/2009 : 21:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
ako moze neko da mi napise kontakt mail mise iz kluba ljubitelja stripa novi sad
unaprijed zahvalan

nemam potpis!

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 24/02/2009 : 21:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
Ne znam fiksni telefon ali evo ti Misin mobilni : 064-633 9787




"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 24/02/2009 : 21:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
tnx za mob, jel ima mail??

nemam potpis!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 24/02/2009 : 22:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu ga naci...imao sam negde zapisano...cimni mu SMS pa ce ti poslati mail...

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 27/02/2009 : 16:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svim iz Novog sada. Imam jednog, da ga stavim na crnu listu, ali ču ako mi se ne javi staviti i adresu, tako, da nikoga neče više prevariti, ma ni u Srbiji, ni u Hrvatskoj, te ni u Sloveniji. Ime mu je BAX, a prodavao je na kolekcionaru albume. Pre tri nedelje je več primio novac 37eu i još sada se nije javio. Na žalost znam da ču teško dobiti novac ali osvetiču se tako da objavim njegove podace. Pun mi je ku..c ovakvih nepoštenjačina.Pozdrav svima!
Stavio na crnu listu!

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 27/02/2009 17:17:29
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/02/2009 : 17:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Najvise prevaranata ima iz Novog Sada!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/02/2009 : 18:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Risar, samo napred..
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 28/02/2009 : 01:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
RISAR_69...Slozio bih se sa nickom,e-mail adresom ali NIKAKO sa privatnim zasticenim podatcima poput telefona,kucne adrese.Pazi dobro jer te covjek moze tuziti za tako nesto a onda si ga gadno najebao.Nemoj misliti da je ovo bezvezni komentar nego savjet.Nemoj se povodit za rijecima ovoga posta iznad mene..jer...u stvari ja sam rekao svoje.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 28/02/2009 : 06:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
Risar...slobodno objavi sve sto moze diskreditovati prevaranta...pre toga ga naravno upozori da ces isto i uciniti ako ti ne posalje robu ili ne vrati novac.
Jednom se mora stati na put prevarantima...
I mene zivo zanima o kome se radi posto sam i ja iz Novog sada i stvarno mi je pun k***c takvih koji mi "blate" Novi Sad...

Samo napred!!!


"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 28/02/2009 : 09:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
drago mi je da je ovaj topic "prozvao" nepostene ljude, nije mi to bila namjera ali evo kad se vec spominje, ja bih dodao kako mi se prijatelj takodje zalio na jednog clana iz NS (prelijep grad, jedva cekam opet doci!) nisu neke velike pare 15-20 eura mislim ali je u pitanju to sto ga isti zavlaci od prije nove godine...

nemam potpis!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 28/02/2009 : 15:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TraX

drago mi je da je ovaj topic "prozvao" nepostene ljude, nije mi to bila namjera ali evo kad se vec spominje, ja bih dodao kako mi se prijatelj takodje zalio na jednog clana iz NS (prelijep grad, jedva cekam opet doci!) nisu neke velike pare 15-20 eura mislim ali je u pitanju to sto ga isti zavlaci od prije nove godine...


O kome se radi...pa pricajte ljudi jeb'ga...ako svi cute onda ce prevaranti stalno moci da rade...pa valjda taj ima ime i prezime... ako mu vec saljete novac pa proverite KOME saljete...osim toga u svakom gradu imate par pouzdanih prodavaca...ako kupujete nesto od novog clana na aukcijama a iz mog grada je na primer...pa pitajte da li ga znam ,koliko je pouzdan itd...
Ako ga niko ne zna onda obazrivo sa takvima i NIKAD ne saljite prvi novac...jebes lepo ponasanje i kulturu...ako si nov na aukcijama prvo stekni ime pa radi...prema tome takvim ljudima nikada ne saljite prvi...


"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/02/2009 : 16:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Naravno da se ne treba skrivati ime i prezime prevaranata, slobodno treba objaviti ko je taj da znamo i da jednom već uhvatimo nekog, stvarno je već prešlo sve granice ovo varanje ljudi.
I ovo što kaže sdragan, treba kontaktirati nekog renomiranog člana i raspitati se o nekom novom članu, pa tek se onda upuštati sa njim u kupovinu ili prodaju, svejedno.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 28/02/2009 : 17:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
nije mene prevario, tako da je malo glupo da ga ja prozivam. zamolit cu ovog prijatelja da on napise o kome je rijec.. i da objasni cijelu situaciju oko te njihove trgovine..

nemam potpis!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/02/2009 : 18:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ništa, ništa, samo da se lopov uhvati, mamicu mu bezobraznu....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 19:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fumettisti

RISAR_69...Slozio bih se sa nickom,e-mail adresom ali NIKAKO sa privatnim zasticenim podatcima poput telefona,kucne adrese.Pazi dobro jer te covjek moze tuziti za tako nesto a onda si ga gadno najebao.Nemoj misliti da je ovo bezvezni komentar nego savjet.Nemoj se povodit za rijecima ovoga posta iznad mene..jer...u stvari ja sam rekao svoje.



Znam, hvala ti. Samo sam bio ljut i izlio sam to. Imam i ja nekoliko prijatelja u Novom Sadu, ali se neču spuštati na nizak nivo i iči se nekakav rat sa bezveznjacima. Još jednom ti hvala na podrški. To mi puno znači, i imam osječaj, da nas ima još dosta poštenih na ovom "prljavom" svijetu.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 19:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@

Risar...slobodno objavi sve sto moze diskreditovati prevaranta...pre toga ga naravno upozori da ces isto i uciniti ako ti ne posalje robu ili ne vrati novac.
Jednom se mora stati na put prevarantima...
I mene zivo zanima o kome se radi posto sam i ja iz Novog sada i stvarno mi je pun k***c takvih koji mi "blate" Novi Sad...

Samo napred!!!





Hvala i tebi na dobroj riječi i podršci sdragan@, ali moram polako, da izklopim mozak od ovakvih. Od sad pa nadalje nabavljam samo preko poznatih, vjeruj mi ne nabavljam malo. A ako se ovaj blamira zbog 37 eu, neka. Ima štap uvijek dva konca.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 19:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TraX

drago mi je da je ovaj topic "prozvao" nepostene ljude, nije mi to bila namjera ali evo kad se vec spominje, ja bih dodao kako mi se prijatelj takodje zalio na jednog clana iz NS (prelijep grad, jedva cekam opet doci!) nisu neke velike pare 15-20 eura mislim ali je u pitanju to sto ga isti zavlaci od prije nove godine...



Možda je to jedan i isti. Prekasno ali bio sam i ja upozoren, da ga se čuvam. Pa JBMMJK od svakog po 30 eu, pa ima 20 ljudi pa sabroji, čovjek se snadje, ali če ga jednog dana neko dobiti. Idem ja još u Novi Sad, možda ove godine na Exit, pa ču vidjeti, da li da ga hvatam ili da idem za taj isti novac na pivo

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 19:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Ništa, ništa, samo da se lopov uhvati, mamicu mu bezobraznu....



Pa kako znam vi ste več imali na Stripovi.com, na aukciji jedan takav primer, koji se je na sreću rešio. Član je i pare dobio nazad jer su ga/ili ste ga razotkrili.



-

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/02/2009 19:52:07
Go to Top of Page

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 28/02/2009 : 19:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by TraX

drago mi je da je ovaj topic "prozvao" nepostene ljude, nije mi to bila namjera ali evo kad se vec spominje, ja bih dodao kako mi se prijatelj takodje zalio na jednog clana iz NS (prelijep grad, jedva cekam opet doci!) nisu neke velike pare 15-20 eura mislim ali je u pitanju to sto ga isti zavlaci od prije nove godine...



Možda je to jedan i isti. Prekasno ali bio sam i ja upozoren, da ga se čuvam. Pa JBMMJK od svakog po 30 eu, pa ima 20 ljudi pa sabroji, čovjek se snadje, ali če ga jednog dana neko dobiti. Idem ja još u Novi Sad, možda ove godine na Exit, pa ču vidjeti, da li da ga hvatam ili da idem za taj isti novac na pivo



ovom nije nik BAX, kako sam zakljucio iz tvog posta da je nik tom "tvom", dobro kazes, nije to veliki novac ali se nabere sa sto vise prevarenih ljudi. bas radi toga treba prozivati prevarante, da cak i ljudi iz istog grada znaju s kim se druze, imaju posla i sl...

nemam potpis!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 20:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Pa možda bi se takvog čovjeka i uhvatilo preko maila ili šta ja znam, mislim, da bi se dalo.
Možda i njegova adresa nije prava, šta znaš, ali pare nekud moraju da stigne, pa se hvata one osobe, koje te pare prime.

A za ovaj moj primjer: pre par dana sam saznao, da je ovaj sumnjiv, to je prvo, drugo slabe tri nedelje se ne javlja, a i pričali smo pre nego što sam poslao pare, pa telefon mu je "nedostignut" kad ga zoveš, pa...ima tu puno razloga za sumnju, a i slika albuma možda nije njegova?

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/02/2009 20:05:39
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/02/2009 : 20:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by TraX

drago mi je da je ovaj topic "prozvao" nepostene ljude, nije mi to bila namjera ali evo kad se vec spominje, ja bih dodao kako mi se prijatelj takodje zalio na jednog clana iz NS (prelijep grad, jedva cekam opet doci!) nisu neke velike pare 15-20 eura mislim ali je u pitanju to sto ga isti zavlaci od prije nove godine...



Možda je to jedan i isti. Prekasno ali bio sam i ja upozoren, da ga se čuvam. Pa JBMMJK od svakog po 30 eu, pa ima 20 ljudi pa sabroji, čovjek se snadje, ali če ga jednog dana neko dobiti. Idem ja još u Novi Sad, možda ove godine na Exit, pa ču vidjeti, da li da ga hvatam ili da idem za taj isti novac na pivo


Naravno da ga hvataš i da mu zavrneš šiju, mamu li mu prevarantsku.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 20:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 20:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
EVO LJUDI !!!!! SAZNAO SAM KO JE!!!!!
PA SVET JE MALI!!!!

Dobio sam ovo:

Pa mogu ti reći da sam i pretpostavljao da je on, jer čuo sam da je neke zeznuo, a čak sumnjaju u njega da je on i taj (dmaksa!!!!!), samo ti njega vataj kad ideš u novi sad.
On ima i nick (crveni mundir!!!!!) i još (dosta nickova!!!!!), taj je (prevarant 100%!!!!)
Ako ti ne pošalje albume, šta se plašiš, ja bih objavio njegovo ime.


HVALA PUNO NA TOJ PORUKI!!!!!!!

A sad ljudi pre nego imate (izvinite svi iz Novog Sada) sa kim posao-pobrigajte se prvo ko je ta osoba!!!!!

(Pitajte one koji su prevareni za njegovu tačnu adresu.
Je li si se predomislio, da l češ slati albume?? Još ču malo sačekati-imam strpljenja)

Da mi je znati koliko ljudi je još prevario!?
A ima svaki dan drug nick, pa zdravo svi koji ste u klubu prevarenih od tog nitkova.



PROGUTAJ TAJ PRLJAVI JE..NI NOVAC I J..I SE!!!!!!



-

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/02/2009 20:57:40
Go to Top of Page

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 28/02/2009 : 21:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
tog mog prijatelja je prevario sa nikom crvenimundir, svijet je stvarno mali!!!

nemam potpis!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 21:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Pa mislim, da če polako sa tim završiti. Imam puno prijatelja u svim zemljama ex-yu, pa sam poručio svima-bar oni neče više da padnu na taj štos, pa mislim i da ljudi sa stripovi.com, znaksagite-a,kolekcionara i sa mnogih sajtova, gdje i ja sudjelujem-bar to, da ljudi ne padnu na ovakvu smicalicu.
Ali, svaka mu čast, gdje je dobio tako dobru fotku? To ču se pitati još nekoliko vremena.
E, Željo,Željo stvarno si pretirao. Neka ti je sa srečom. Nikome još nisam zlo naneo, i neću, imam čistu savijest. Ali malo si me razljutio.Uživaj.
Hraniču najskupljiju sliku za uspomenu.

Evo stavljam ti pjesmu-uzmi prevodilaca
Sive ceste-grupa Panda
http://www.youtube.com/watch?v=TOkQEtg17O4

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/02/2009 22:23:23
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 28/02/2009 : 23:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
U svakom slucaju se slazem da se covjek raspravi oko toga jer jedno je zaborav plus malo nemara ,ja spadam u ove zaboravne,ali treba stvari rijesiti.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000