forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Oh my gosh...Eurosong!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/05/2014 : 11:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Dragaš u Jutarnjem:


http://www.jutarnji.hr/necete-mi-povjerovati--ali--eurosong-je-kvalitetan-i-bitan/1190691/





Zanimljiva "replika",ali u današnje vrijeme za mene kritika jednog kritičara i nema neko značenje...kritičari su poput novinara postali ljeni i kao što se novinarstvo svelo na kopiranje članaka sa raznoraznih svjetskih internet portala, takva je i stvar kod kritike...svatko ima nekog svog "uzora" i toga se drži "kao pijan plota" niti ne pokušavajući izaći iz uhodanih svjetskih šablona te se puca samo na sigurno i provjereno sa ciljem da budeš (pre)pametan pred raznolikom čitateljskom publikom.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 14/05/2014 : 13:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

....kopiram sa onog drugog topica:
Pjesma koja je pobjedila na eurosongu nije hit, nije po ničemu posebna, što je najbolje, za pjesmu možemo reći da je slab plagijat muzičkih uvoda u James Bond filmove,a sjećam se i uvoda u jednu video igru (MGS 3) koji je otpjevan i odsviran mnogo profesionalnije. pobjednica eurosonga 5 minuta nakon slušanja će biti zaboravljena. Scenski nastup je bio za ocjenu 0 ,(čovjek je cijelu pjesmu otpjevao gotovo nepomičan poput kipa, duge brade obojane u crno i obučen u haljinu). Ne možemo reći da čovjek nema veze o pjevanju jer se vidi da plovi u tim vodama,ali da je neka klasa od pjevača, to i nije.
Glavni cilj njegovog nastupa je promoviranje homoseksualizma,a eurosong lobi mu je to na najbolji način i omogućio.
Zbog svega toga kažem da je taj eurosong freak show...i ovakve stvari me smetaju kao što me je npr smetalo dan kada je Igor Štimac postao izbornik hrvatske nogometne reprezentacije...čovjek je cijeli život plovio u nogometnim vodama,ali je za mjesto stratega bio potpuni idiot kojem su izborničko mjesto osigurali svi koji su imali interesa za svoj džep....


ma kakvo crno promoviranje homoseksualizma...
to je cirkus kojemu je jedini fokus prodaja ulaznica. nemaju oni nikakve skrivene namjere. jedini motiv je lova. a do nje će doći pregazivši sve pred sobom - homoseksualce i/ili homofobe - njima je to sve isto - to su i proizvodi i potrošaći u jednome...

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 16/05/2014 : 20:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Muzichar sam od kako sam se rodio,vishe ne znam ko uopche gleda eurosong zbog muzike.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/05/2014 : 12:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Eurosong se s vremenom iz festivala lake glazbe prometnuo u festival političkog kiča i postao kričava parada političke korektnosti. Zato je odavno već glasovanje na tom festivalu besramno predvidljivo i bez neke jasne veze s kvalitetom pjesama.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/02/2015 : 23:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Eto i Australije na Eurosongu

http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-31380742

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 12/02/2015 : 22:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Eh, ja još uvijek od tih pocarskih eu štikla slišam najradije ovu, kad je kiša ili snijeg vani iz 1993
https://www.youtube.com/watch?v=UdC8sTnSHac

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2015 : 18:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Veceras finale 2015.
Dalje su se plasirali Srbija, Crna Gora i Slovenija. Makedonci su ispali, BiH i Hrvatska nisu ni ucestvovali.
Vidim google favorizuje Srbiju, cini mi se da je na glavnoj stranici ona debeljuca na slici.

Po mom misljenju najbolji su Rusija i Spanija. Obadvije zemlje imaju fantasticne pjevacice sa razornim glasom.
Eventualno ima i Poljska sansu, za njih pjeva jedna zena u invalidskim kolicima. Takve neobicne stvari uvijek dobro prolaze.

Svajcarska je ispala u polufinalu, sto me ne cudi. Oni nikog ne vole, niko ne voli ni njih.

Ono sto mi je zapalo za oko je da se ove godine izuzetno malo cikuzalo, osim Danaca koji su poslali neki tamo hardrock band sastavljen od mentalno zaostalih tipova, malo toga je privuklo paznju.

Cuo sam da se favorizuje Svedska, pretpostavljam da ce oni i dobiti takmicenje.

















Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/05/2015 : 19:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Moji klinci kažu da je najbolja Švedska, a meni su najbolji Estonci, mada i Slovenci imaju dobru pesmu.

Estonija:


I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 23/05/2015 19:49:03
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/05/2015 : 19:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A Švajcarci su imali finu pesmicu, ali kao što si rekao, oni nikog ne vole, a posle se čude što niko ne glasa za njih. Na Balkanu smo ratovali više puta međusobno, pa svejedno uvek podelimo neke poene i susedima. Ali to Šviceri nikada neće razumeti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 23/05/2015 : 22:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Moji klinci kažu da je najbolja Švedska, a meni su najbolji Estonci, mada i Slovenci imaju dobru pesmu.

Estonija:



ma reci iskreno: meni estonka ima najbolje sise

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2015 : 00:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Glupost!
Manipulativni rat izmedju Rusije i zapada. Ovu bitku je dobio zapad.
Nase zemlje trebaju izbjegavati ova sranja, politicki smjer ovog takmicenja je gori nego ikada prije. Zasto biti nebitna figura u sahovskoj partiji velikih?! Ovo ionako nikakve veze vise sa muzikom nema.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 24/05/2015 : 08:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ovo je žešće sranje od festivala na koju nije vredno potrošiti ni evro.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2015 : 09:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Evo kako je ziri manipulisao. Na listama odredjenih zemalja su glasovi zirija i glasovi naroda. U Svajcarskoj Albanija po glasu naroda na prvom mjestu, ziri ih je stavio na skoro zadnje mjesto, tako da su prosli bez bodova.
To se zove demokratija.
http://www.eurovision.tv/page/results?event=2083&voter=CH
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/05/2015 : 10:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Do skoro su se svi žalili kako se sve unapred zna, pošto se glasa "prijateljski". Sada se sve unapred zna, pošto žiri može da direktno manipuliše bodovanjem i da svojim glasanjem ponište glasanje publike.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2015 : 10:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ma najvaznije je to da je demokratija opet trijumfovala.
Onda kada su pobijedili Srbija i Rusija, to je bio alarm za demokratsku Evropu da mora nesto uraditi povodom dominacije balkanskih i sovjetskih veza, ignorisuci sopstvenu dominaciju od sest decenija.
Evo liste zemalja i broja pobjeda na ovom takmicenju:

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/05/2015 : 10:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao, pobijedila je Švedska (prema manhunterovim klincima zasluženo! ), a tu su svi sudionici:


http://www.index.hr/black/clanak/pobjednik-ovogodisnjeg-eurosonga-je-svedska/821640.aspx


Plus pobjednička švedska pjesma, koja je sasvim solidna:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/05/2015 : 23:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=zck5xsG9SOI

Zbog ovakvih se "stvari" gleda ovako nešto, glazba, ma kakva glazba :)
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/03/2016 : 21:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Ajmo opet osvježit temu:
Glazbu i tekst napisali austrijanci, aranžirao njemac, pjesma ima irsku melodiju, na engleskom je jeziku, a izvodi je hrvatica i rezultat je:
http://www.jutarnji.hr/video--nina-kraljic-treca-na-svjetskim-kladionicama-hrvatskoj-predstavnici-fanovi-predvidaju-uspjeh/1543116/

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 17/03/2016 21:14:36
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 18/03/2016 : 21:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
čitam da nas kladionice sada već smještaju na visoko treće mjesto. čitam također da se šačica pizdi materinih koji se skrivaju iza domene hrvatskog društva skladatelja oštro obrušila na našu predstavnicu stoga što su strani skladatelji osmislili pobjedničku pjesmu na ovogodišnjoj evroviziji. koliko je jala, ljubomore, skrivenih motiva i interesa ovdje iza spomenutih napada, od kojih se sirota nina i razboljela, ne treba niti spominjati. no, hrvatsku javnost nina, čini se, ipak ima večinom na svojoj strani.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 18/03/2016 : 21:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

čitam da nas kladionice sada već smještaju na visoko treće mjesto. čitam također da se šačica pizdi materinih koji se skrivaju iza domene hrvatskog društva skladatelja oštro obrušila na našu predstavnicu stoga što su strani skladatelji osmislili pobjedničku pjesmu na ovogodišnjoj evroviziji. koliko je jala, ljubomore, skrivenih motiva i interesa ovdje iza spomenutih napada, od kojih se sirota nina i razboljela, ne treba niti spominjati. no, hrvatsku javnost nina, čini se, ipak ima večinom na svojoj strani.

Tako je! Koja je to šaka jada. Pa dobro razumio bi da smo imali barem kakve takve uspjehe u zadnjih 10-15 godina pa da nešto kritiziraju ili da je pjesma ispala loše pa da onda kažu mogli smo joj i mi napisati pjesmu jednake kvalitete Ali nažalost po njih pjesma se očito sviđa ljudima i mogla bi završiti u top 10.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 21/03/2016 : 17:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
inače, eurosong je poznat kao uništavatelj karijera.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 21/03/2016 : 21:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

inače, eurosong je poznat kao uništavatelj karijera.

Na koje slučajeve konkretno misliš?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/03/2016 : 22:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja sam čul ovu našu pjesmu i ovo je nešto najbolje kaj smo imali od ne znam kad. Mislim to je laganini pjesmuljak, naravno ali i takav je bolji od Afrike-paprike i sličnog šunda.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 22/03/2016 : 18:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by xilrion

inače, eurosong je poznat kao uništavatelj karijera.

Na koje slučajeve konkretno misliš?



pa di je ona plava od prije par godina kaj je pjevala ono sranje "Lahore"? propala u zemlju. klaudija beni nakon eurosonga postala frizerka. gina g je javno priznala da joj je eurosong uništio karijeru:

ima još masa tih stranih izvođača kojima nakon eurosonga karijera ide silaznom putanjom...

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/03/2016 : 20:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ta što je pivala "Lahore", sumnjam da je ikad i imala karijeru. Izvukli su je tko zna iz kakve rupe a tamo se i vratila nakon Eurosonga i niko više nikad nije ni čuo za nju.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000