forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Oh my gosh...Eurosong!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/05/2016 : 21:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Dobar!





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/05/2017 : 12:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Večeras prvo polufinale. Ove godine opet ima ludih kombinacija. Tako Hrvatska ima pjevača koji pjeva duet sam sa sobom, Rumunjska je spojila jodlanje i rap, a Crna Gora ima gaya koji polugol trči po pozornici i maše repom i Portugal ima pjevača koji pjeva laganicu glumeći pritom da pati od neke neurološke bolesti koja izaziva napade trzaja.
Glavni favorit za pobjedu ove godine je Italija.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 09/05/2017 : 14:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Večeras prvo polufinale. Ove godine opet ima ludih kombinacija. Tako Hrvatska ima pjevača koji pjeva duet sam sa sobom, Rumunjska je spojila jodlanje i rap, a Crna Gora ima gaya koji polugol trči po pozornici i maše repom i Portugal ima pjevača koji pjeva laganicu glumeći pritom da pati od neke neurološke bolesti koja izaziva napade trzaja.
Glavni favorit za pobjedu ove godine je Italija.



E, ovo ne vjerujem.
Ajde da si rekao Nizozemska, Francuska, Njemačka...ali Crna Gora.

Have mercy
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/05/2017 : 23:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Veceras sam na trenutak prebacio za vrijeme tekme Manchester - Celta na HRT1 i vidio Rumunjku koja jodla. Samo toliko.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/05/2017 : 23:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Veceras sam na trenutak prebacio za vrijeme tekme Manchester - Celtic na HRT1 i vidio Rumunjku koja jodla. Samo toliko.


...i kažeš samo na trenutak
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/05/2017 : 23:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki
...i kažeš samo na trenutak



30 sekundi tops, sad sam miran do sljedece godine!

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/05/2017 : 08:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Žak je izašao sa pjesmom smišljenom za ovo. Otpjevao je profesionalno i pokazao šta može. Žiriji su ga totalno posrali, a od publike je dobio nešto malo.

Nezainteresirani portugalac sa sestom izveo je svoju uspavanku pa stao čekati da ga puste kući. Kada je od žirija dobio najviše bodova pomislio sam da je namješteno. To nam je bila najgora pjesma pa je žena frustrirano otišla spavati. No, kada je i od publike dobio najviše bodova, shvatio sam da mi nešto promiče...
Šta mi to promiče kod ove pjesme?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/05/2017 : 09:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ništa ti ne promiče Obi, pisma je sranje.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/05/2017 : 09:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Sama pjesma je slađušna, filmska. Ok, publika je sigurno pala na to sto je decko zapravo lijep i "kontrolirano ekscentrican" i fura se na umjetnicki đir. Meni je Jacques imao stravican nastup, pjesma je patila zbog njegove potrebe da pokaze svoje vokalne sposobnosti, potpuno mi je nepotrebno bilo pjevanje na talijanskom, mada razumijem jezik opere i blabla, ali svakako bih taj operni dio izbacila. Ali stvarno je s lakocom i profesionalno to odradio.
I u konacnici, dvije velike Jacqueove face na ekranu iza? Narcis, narcis. Ali to smo znali.

Bila mi je prilicno dobra mađarska pjesma, a posebno buduci da Mađari imaju složen odnos s Romima, svojom najvecom (ili među najvecima) manjinom.

Drago mi je sto mali Bugar nije pobijedio, bojim se da nije dobro za dijete da tako rano stekne dojam da je osobito talentirano.

Australac ima nekih urođeničkih gena sigurno, bilo mi je to lijepo vidjeti, a i pjesma nije bila losa.
Sve u svemu, ove godine nesto manje kiča nego inace!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 14/04/2018 : 16:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
podsetimo se nedavno preminulog Sabahudina Kurta
pre nego sto Krug života je izgubio svoj centar

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 14/04/2018 16:04:50
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/05/2018 : 00:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nakon ovogodišnjeg izbora pjesme Eurovizije, dođe mi da se odselim iz Europe.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/05/2018 : 00:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sta, Albanija pobjedila? Pucali se poljupcima?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 14/07/2018 : 18:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
pevac dilandogovski odeven
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/02/2019 : 00:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nas konj za utrku ove godine. Svakako neocekivano, ali meni sta simpaticna, i spontana. Vidim da se pise o dosta gadljivih komentara iz strane domace publike, ali zato su stranci odusevljeni. Svakako neobican izbor, indie style ide na Euro. Ali mozda je i to ta prednost.





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 15/04/2019 : 19:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/05/2022 : 10:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
počeo eurosong
ne bih ni znao da još postoji da nije konstrakte
a za nju (vjerojatno) ne bih čuo da se nije odlučila pojaviti na srpskom izboru
ona jednostavno ne pripada tom sranju
i možda baš zato i pobijedi

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 11/05/2022 : 13:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Konstrakta do pobede! Ona pripada onom normalnom delu Srbije (i Balkana). Samo sto mene zamara 1001 nebitna vest o njoj, kapiram da je i nju smorilo koliko je provlace po medijima: te sta je obukla, te kako je izgledala pre 20 godina, te da li je prdnula, te kako se kotira na kladionici, te "incident" sa Z stocicima...

Inace Konstrakta je izabrala nekolicinu filmova koje ce Jugoslovenska kinoteka u Beogradu prikazivati ovog meseca, medju njima La Haine, Brazil, Django, Dogvil, Xx vek itd, sve jako dobri filmovi, tako da kome se gleda nesto kvalitetno neka proveri satnice i datume na sajtu kinoteke.


Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 14/05/2022 : 15:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Kako god zavrsilo veceras, jedno je jasno.
Ja imam pesmu godine. Konstrakta!
A imate je i vi, slobodno priznajte ;)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/05/2022 : 15:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Meni je teško da povjerujem da ima toliko naroda kome se sviđa Konstraktina pjesma. Ono za mene uopšte nije muzika, tako da ne znam kako bih mogao išta pozitivno da kažem za to. Mogu samo da se pitam kuda ide ovaj svijet...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/05/2022 : 16:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Meni je teško da povjerujem da ima toliko naroda kome se sviđa Konstraktina pjesma. Ono za mene uopšte nije muzika, tako da ne znam kako bih mogao išta pozitivno da kažem za to. Mogu samo da se pitam kuda ide ovaj svijet...


…pogledao sam i ja spomenutu umjetnicu i njezinu pjesmu jer se spominje kao jedan od favorita eurosonga
Pogledao i sažetak svih ostalih 40 pjesmi.
Ajoj…ne znam zašto se ovo uopće zove euroSONG?
Jeli većina nas prestara ili po ukusu za mjuzu zaostala za današnji “moderan” svijet?
Meni je sve ovo u kompletu retardirano.
Još mi Dimšička sa onim tinejđerskim pjesmuljkom zvuči jedina normalna (normalna jer me nebi smetalo da mi ta pjesma slučajno na radiu u autu zasvira), a ni u finale nije ušla
Sav ovaj preostali jad moje uši niti sekunde nebi mogle istrpit

Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 14/05/2022 : 17:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by delboj

Meni je teško da povjerujem da ima toliko naroda kome se sviđa Konstraktina pjesma. Ono za mene uopšte nije muzika, tako da ne znam kako bih mogao išta pozitivno da kažem za to. Mogu samo da se pitam kuda ide ovaj svijet...


…pogledao sam i ja spomenutu umjetnicu i njezinu pjesmu jer se spominje kao jedan od favorita eurosonga
Pogledao i sažetak svih ostalih 40 pjesmi.
Ajoj…ne znam zašto se ovo uopće zove euroSONG?
Jeli većina nas prestara ili po ukusu za mjuzu zaostala za današnji “moderan” svijet?
Meni je sve ovo u kompletu retardirano.
Još mi Dimšička sa onim tinejđerskim pjesmuljkom zvuči jedina normalna (normalna jer me nebi smetalo da mi ta pjesma slučajno na radiu u autu zasvira), a ni u finale nije ušla
Sav ovaj preostali jad moje uši niti sekunde nebi mogle istrpit




Mislim da nije stvar u starosti. Ja imam 18 godina, a ovo je stvarno s*anje. Hrvatska bi trebala poslati Gopca i Psihomodopop ili nekakve slične muzičare. Barem bi se ljudi nasmijali. Što se ostalih muzičara tamo tiče, samo potvrđuju jednu tezu koju sam nedavno iznio na jednom od topica, a to je da svijet polako, ali sigurno ide kvragu.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/05/2022 : 17:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Još mi Dimšička sa onim tinejđerskim pjesmuljkom zvuči jedina normalna.



Tjah, pa kad je maznila od Taylor Swift.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/05/2022 : 17:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ja ovo Konstraktino doživaljavam kao neku pozorišnu predstavu i imalo bi nekog smisla ako bi s tim nastupom išla na neki festival modernog pozorišta ili čega već sličnog. Evrovizija je postala potpuno besmislena.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/05/2022 : 18:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
naravno da je besmislena
to je vašar, kič i gej parada
ja to nisam gledao doslovno desetljećima - samo onako usput bi vidio tko je pobijedio i eventualno u prebacivanju kanala uhvatio po par sekundi
ali konstrakta mi je zakon i drago mi je da se odlučila na nešto čemu u stvari ne pripada, jer ko zna bih li za nju čuo da nije bila na beoviziji, pa iskakala iz portala
i ostale njene pjesme su mi odlične i nešto što bih inače slušao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/05/2022 : 22:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Meni je teško da povjerujem da ima toliko naroda kome se sviđa Konstraktina pjesma. Ono za mene uopšte nije muzika, tako da ne znam kako bih mogao išta pozitivno da kažem za to. Mogu samo da se pitam kuda ide ovaj svijet...



A šta je za tebe muzika? Daj primer, živo me zanima šta je za tebe muzika, šta slušaš.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000