forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Tražim naslov filma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/01/2016 : 08:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nije ovaj?
http://www.imdb.com/title/tt1741542/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Govinda
Junior Member



Croatia
372 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 15/01/2016 : 18:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Govinda a Private Message  Reply with Quote
Je, hvala Poli!

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/01/2016 : 20:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

dobar film



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/01/2016 : 12:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Ako netko zna;
1. kako se zove crtić s neke 2 drvene lutke koje su izlazile iz neke kutije na stolu? Sjećam se da je jedan od njih bio 'velika okrugla lopta' s brkovima, a drugi mislim mršavi. kad sam bio klinac 80tih je često bilo na tv-u.
2. neka ruska prekrasna bajka. Pred koju godinu smo spominjali na forumu, ali ne sjećam se niti radnje - mislim da je bilo s nekim princem, nešto po snijegu. Ne traje predugo. Znam da nisu baš neke informacije, ali nikad se ne zna... :)
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/01/2016 : 12:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

Ako netko zna;
1. kako se zove crtić s neke 2 drvene lutke koje su izlazile iz neke kutije na stolu? Sjećam se da je jedan od njih bio 'velika okrugla lopta' s brkovima, a drugi mislim mršavi. kad sam bio klinac 80tih je često bilo na tv-u.
2. neka ruska prekrasna bajka. Pred koju godinu smo spominjali na forumu, ali ne sjećam se niti radnje - mislim da je bilo s nekim princem, nešto po snijegu. Ne traje predugo. Znam da nisu baš neke informacije, ali nikad se ne zna... :)



Nađoh za 2.)
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41104

A kao što sam i sam napisao 'Gledao sam to kao mali, a i kasnije kad sam bio malo veći, a brat mali...Uskoro će i moji klinci...' >> došlo vrijeme za klince!
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 11/02/2016 : 15:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Drugari pomagajte, trazim ovo vec pet godina. Crtani vjerovatno je bio na cartoon networku 90ih. Fazon je sto se samo melodije sjecam, posto nigdje nisam mogao naci ukucao sam po sluhu (nespretno moram dodati) . Ako ko slucajno prepozna nek kaze.

https://www.youtube.com/watch?v=zn61bHoh4L4

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/02/2016 : 16:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Auf, ja sam dosta gledao Cartoon network ali ne mogu da se setim po ovoj melodiji nicega. Je l se secas bar bilo cega jos, pored ove melodije?
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 11/02/2016 : 16:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Mislim da mi niko nece moci pomoci posto sam googlao sve zivo. Cini mi se da je bila podmornica pristuna, naracija poslije muzike, lik duge crne kose u smedjem dugackom kaputu. That is all -_-

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/02/2016 : 20:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Mislim da mi niko nece moci pomoci posto sam googlao sve zivo. Cini mi se da je bila podmornica pristuna, naracija poslije muzike, lik duge crne kose u smedjem dugackom kaputu. That is all -_-


Čini mi se da bi to mogao biti francuski serijal Les Mondes engloutis, koji se na engleskom emitirao pod naslovom Spartakus and the Sun Beneath the Sea.

https://en.wikipedia.org/wiki/Spartakus_and_the_Sun_Beneath_the_Sea


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 12/02/2016 : 00:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Mislim da mi niko nece moci pomoci posto sam googlao sve zivo. Cini mi se da je bila podmornica pristuna, naracija poslije muzike, lik duge crne kose u smedjem dugackom kaputu. That is all -_-


Čini mi se da bi to mogao biti francuski serijal Les Mondes engloutis, koji se na engleskom emitirao pod naslovom Spartakus and the Sun Beneath the Sea.

https://en.wikipedia.org/wiki/Spartakus_and_the_Sun_Beneath_the_Sea






You sir are a GOD.
Na ovom forumu inace imas odgovor na svako pitanje al na osnovu ovoga da pogodis pa nemam rijeci. Ako mogu nekako pocastiti samo reci.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/02/2016 : 02:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Ako mogu nekako pocastiti samo reci.


Ma ne treba ništa, hvala.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 25/02/2016 : 12:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Crtani vjerovatno je bio na cartoon networku 90ih.
https://www.youtube.com/watch?v=zn61bHoh4L4



Ne vjerojatno, bio je.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/03/2016 : 20:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
OK, tražim jedan film za preporuku (može i više, ako netko zna), pa rekoh, da pitam vas eksperte. Pa evo, ako netko zna.

Dakle ovak, tražim vam jedan hororac ili zagonetni (mystery) film, a koji se događa u cirkusu. Znači ono, klaunovi, lunapark, autići na sudaranje, vrtuljak, krotitelji lavova etc.

E sad, ono što mi je bitno, a što ste vjerojatno zaključili iz žanra, je da uz mjesto radnje bude vezana ona spooky atmosfera. Radnja, npr. može bit ubojstvo u lunaparku.

Da napomenem još nekoliko stvari:

Riječ je (opet ponavljam) o filmu za preporuku. Ne tražim film s nikakvim točnim ili preciznim naslovom.

Nemojte mi navoditi filmove u kojem se npr. pojavljuju klaunovi ili neki cirkusanti, a mjesto radnje i tematika je nešto drugo; npr. Batman se vraća. Filmovi kao npr. Scooby Doo (znači, za djecu) također ne dolaze u obzir.

Vezano za spomenuti žanr, film može imati elemente i jednog i drugog, ili samo jednog od to dvoje. Bilo koji drugi (npr. SF) ne.

Film može bit iz bilo koje godine. Preferiram kolorac, al ak ne možete preporučit takav, onda može i crno - bijeli. Bitno je samo da nije nijemi film.

Da čujemo, stručnjaci!

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 12/03/2016 20:39:32
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/03/2016 : 22:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Prve za preporuku su kultne Nakaze (Freaks) Toda Browninga iz 1932., ako ti se gleda tako star film.

Vrlo dobar je Vampire Circus Roberta Younga iz 1972., a svakako preporučam Santa Sangre Alejandra Jodorowskog iz 1989.

Meni je izvrstan Posljednji cirkus (Balada triste de trompeta) Álexa de la Iglesije, koji nije horor nego uvrnuta satirična alegorija na fašističko španjolsko društvo u doba Franca.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 13/03/2016 : 15:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
NIGHTMARE ALLEY?
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 14/03/2016 : 00:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Prve za preporuku su kultne Nakaze (Freaks) Toda Browninga iz 1932., ako ti se gleda tako star film.

Vrlo dobar je Vampire Circus Roberta Younga iz 1972., a svakako preporučam Santa Sangre Alejandra Jodorowskog iz 1989.

Meni je izvrstan Posljednji cirkus (Balada triste de trompeta) Álexa de la Iglesije, koji nije horor nego uvrnuta satirična alegorija na fašističko španjolsko društvo u doba Franca.



Zvuči zgodno.

E sad jedno pitanje za sve.

Gdje bi ih mogao pronać? Ili, da preformuliram, odakle generalno skidate filmove?

Pirate Bay, odakle sam masovno downloadao, je očito otišao u kurac (navedene filmove sam našao tamo, ali nema izvora), a na YIFY - ju ih nema. Ne znam koliko je pametno da downloadam sa stranica koje sam našao prek google - a (već sam iskopao hrpetinu web stranica) budući da lako mogu pobrat virus.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/03/2016 : 00:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni su već dugo najbolji i najpouzdaniji sajtovi - slučajnim redom - Filmovita, Putlocker, Gledaj sa prevodom, primewire.ag, TUBE+, Vidzi.tv i WorldMoviesFree.

Što s prijevodima, što bez njih, kopije najčešće screeneri ili barem vrlo kvalitetne.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
263 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 14/03/2016 : 01:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
Najbolja zamjena za Pirate Bay je definitivno Kickass, ako torrenta nema tamo, nema ga nigdje

When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/03/2016 : 07:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pogrešan topic. Imate Preporučite film, imate Torrenti, a imate Filmovi & co za ovako nešto. Hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 18/03/2016 : 16:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
EVO ZA ONE KOJI SE NE MOGU SJETITI NAZIVA FILMA :9
http://whatismymovie.com/
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/04/2016 : 19:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
'Vako, tražim ime jednog animiranog filma (no može biti i da je riječ o animiranoj seriji), 90 posto sam siguran da je anime u pitanju. Nažalost, google i ova stranica koju je ivan postavio su nemoćni, no možda je vjerojatno do mog sjećanja, jer jedino čega se sjećam je jedna scena koju valjda nisam sposoban dovoljno precizno opisati.

Dakle ovako: Imamo preriju tijekom sunseta, prevladava narančasta boja. U preriji je djevojka u bijeloj haljini. U daljini ugleda drvenu kućicu prema kojoj počne trčati sa osmijehom, no kad stigne do kućice ugleda grob s drvenim križem. Djevojka padne na koljena i stane plakati, no ubrzo otkriva da to nije pravi grob, već da to neki dječak pravi križeve za lažne grobove iz nekih svojih razloga. Djevojka naravno nađe klinca i ispuca svoj bijes na njega. Dalje je Alzheimer odradio svoje.

ovo sam vidio kao klinac u kasnim devedesetima na hrt-u (vrlo vjerojatno jer nije bilo ni na engleskom, ni na njemačkom, a u to vrijeme sam gledao i Cartoon network i super RTL). Ovo me muči već dulji niz godina, i možda se radi o poznatom djelu, pa ispadnem glup, a možda i ne postoji, no imalo je toliki imapkt na moju psihu da sam i sam kao klinaci baki tratio drva i zabijao joj križeve po vrtu.

Ako neko zna, ima moju vječnu zahvalnost. I piće po želji.


Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/04/2016 : 22:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Ah, našao na drugom forumu. Ako nekoga zanima, riječ je o animeu "Candy Candy", epizodi 102.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 16/04/2016 : 23:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
taj mi ni na kraj pameti nije bio, nisam znao da u njemu ima takvih scena
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 27/05/2016 : 15:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

EVO ZA ONE KOJI SE NE MOGU SJETITI NAZIVA FILMA :9
http://whatismymovie.com/



Jebote, kako ovo dobro radi!!

Na osnovu četiri ključe reči (kidnappers, school class, the teacher, cave) mi je našao film u sekundi. Osim ovoga, sećao sam se još samo da je jedan od otmičara imao masku Deda Mraza i da je učiteljica morala da roni bez odeće.

Evo filma:

http://whatismymovie.com/item?item=0091069
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 28/05/2016 : 17:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Kako se zove film u kome Žarko Laušević glumi mladića koji odlučuje da se zamonaši u pravoslavnom manastiru?
Trebalo bi da je TV drama u pitanju, gledao sam samo jednom taj film još dok smo imali crno-beli televizor u kući,
osamdeset i neke... Na početku on i još jedan momak (Miha se zove taj drugi u filmu) dolaze u manastir, ali kasnije
majka dolazi da traži tog drugog i odvodi ga iz manastira. U manastiru je prisutan još jedan mlađi iskušenik i mislim
da se Žarko odupire iskušenju da se zaljubi u njega...Sećam se da je Žarko normalno komunicirao sa tim
drugim mladim iskušenikom, ali, kad bi ostao sam, govorio bi: "Mrzim te, mrzim te..."

Listao sam Žarkovu filmografiju na IMDB-u i nijedan se ne uklapa ili nema dovoljno podataka.
Da li je moguće da taj film nije naveden tamo? Možda je kasnije zabranjen?

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000