forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Tražim naslov filma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 20/08/2018 : 15:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Radnja se odvija u Australiji, muškarac (zajedno sa sinom?) otima djecu mameći ih u auto, te ih odvodi na svoje imanje, gdje ih ubija
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 20/08/2018 : 17:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Frailty možda? ali tamo se ne ubijaju djeca
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 20/08/2018 : 18:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što bi bilo, ali nije Frailty.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 05/09/2018 : 23:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Da to nije onaj (kad ga gledaš jednom ne pada ti na pamet da ga gledaš opet), sa onom dosadnom Angelinom, i radnja se događa u SAD-u, ako je to taj film?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2018 : 08:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Da to nije onaj (kad ga gledaš jednom ne pada ti na pamet da ga gledaš opet), sa onom dosadnom Angelinom, i radnja se događa u SAD-u, ako je to taj film?




Changeling?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/01/2019 : 23:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Post od člana CAGLIOSTO13 prenesen ovdje:

Tražim naslov filma (nitko ga ne zna)

Dakle ovako, o ovome filmu ja i prijatelj vec godinama pricamo, te pokusavamo naci kako se zove. Oboje smo ga gledali kao mulci, a ostatak ekipe, nakon dugotrajne potrage preko imdba, nam ni ne vjeruje da postoji. Uglavnom ovdje su detalji kojih se sjecamo, pa mozda ce netko moci pomoc.

Uzmite u obzir da je film zbilja davno gledan, te da postoji sansa da su nam se neke stvari zbrkale, te da nisu nuzno tocne.

1. Kako sam uvjeren da sam film gledao kao mulac, po mojoj procjeni bi trebao biti snimljen ili 80te ili do prve sredine 90ih

2. U filmu svi glavni glumci glume teenagere, te se glavni sa roditeljima doselio u novi grad. Koliko se sjecam, u prosloj skoli ( faksu ) je bio plivac i dosta uzoran ucenik. Ovdje upada u drustvo dvojice likova koji definitivno nisu uzorni ucenici ( cak mi je u glavi da se oblace kao neki punkeri, metalci il tako neki stil )

3. Jedna od prvih scena u filmu je na satu biologije, gdje glavni od dvojice ( punker, sotonist il stogod ) secira zabu, te pocne izvoditi neke kerefeke - tipa stavi tu mrtvu zabu u usta il tako neki vrag

4. Ako se ne varam pojavljuje se i nekakva cura, u koju ce se glavni lik zaljubit. Dal je ona u drustvu te druge dvojice, ili ne, to nisam siguran

5. U jednom trenutku filma, ekipa ce iz nekog razloga provaliti u skolu. Tamo ce naletjeti na domara, ili cuvara, ili mozda nekog profesora koji je ostao do kasno, te premlatiti i ubiti

i zadnji dio kojeg se sjecam, tj koji mi se vrti u glavi....
Ta ekipa ima nekakav svoj hideout place u spilji, a do te spilje se mora zaroniti... ( znaci skacu u vodu kroz nekakvu cijev, te rone par metara do spilje )


Hvala

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 07/01/2019 : 00:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
https://www.imdb.com/title/tt0088207/
Surf 2
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 07/01/2019 : 02:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
hvala mladjo, nisam skuzio uopce da ima ovaj topic ( :
Go to Top of Page

Mozen
New Member



Croatia
142 Posts

Member since 28/02/2009

Posted - 07/01/2019 : 08:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mozen a Private Message  Reply with Quote
Black Circle Boys
https://www.imdb.com/title/tt0118730/

quote:
Originally posted by mladjo

Post od člana CAGLIOSTO13 prenesen ovdje:

Tražim naslov filma (nitko ga ne zna)

Dakle ovako, o ovome filmu ja i prijatelj vec godinama pricamo, te pokusavamo naci kako se zove. Oboje smo ga gledali kao mulci, a ostatak ekipe, nakon dugotrajne potrage preko imdba, nam ni ne vjeruje da postoji. Uglavnom ovdje su detalji kojih se sjecamo, pa mozda ce netko moci pomoc.

Uzmite u obzir da je film zbilja davno gledan, te da postoji sansa da su nam se neke stvari zbrkale, te da nisu nuzno tocne.

1. Kako sam uvjeren da sam film gledao kao mulac, po mojoj procjeni bi trebao biti snimljen ili 80te ili do prve sredine 90ih

2. U filmu svi glavni glumci glume teenagere, te se glavni sa roditeljima doselio u novi grad. Koliko se sjecam, u prosloj skoli ( faksu ) je bio plivac i dosta uzoran ucenik. Ovdje upada u drustvo dvojice likova koji definitivno nisu uzorni ucenici ( cak mi je u glavi da se oblace kao neki punkeri, metalci il tako neki stil )

3. Jedna od prvih scena u filmu je na satu biologije, gdje glavni od dvojice ( punker, sotonist il stogod ) secira zabu, te pocne izvoditi neke kerefeke - tipa stavi tu mrtvu zabu u usta il tako neki vrag

4. Ako se ne varam pojavljuje se i nekakva cura, u koju ce se glavni lik zaljubit. Dal je ona u drustvu te druge dvojice, ili ne, to nisam siguran

5. U jednom trenutku filma, ekipa ce iz nekog razloga provaliti u skolu. Tamo ce naletjeti na domara, ili cuvara, ili mozda nekog profesora koji je ostao do kasno, te premlatiti i ubiti

i zadnji dio kojeg se sjecam, tj koji mi se vrti u glavi....
Ta ekipa ima nekakav svoj hideout place u spilji, a do te spilje se mora zaroniti... ( znaci skacu u vodu kroz nekakvu cijev, te rone par metara do spilje )


Hvala


Edited by - Mozen on 07/01/2019 08:41:02
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 07/01/2019 : 12:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Cestitke Mozenu, te museku i GrizliAdamsu koji su mi preko privatea otkrili o kojem je filmu rijec. To je definitivno taj film i nisam bio lud, iako evo 1997je, ja sam mislio da je maks 1995... no ajde nisam previse fulao. Bitno da su me idioti iz ekipe ismijavali da film ne postoji nego da smo pobrkali 10 razlicitih filmova u jedan ( :

Hvala puno, placam pivu svima prvom prilikom

Edited by - CAGLIOSTRO13 on 07/01/2019 12:43:08
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 17/03/2019 : 17:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Pa, da i meni neko pomogne. Film san gleda na ˝Hallmark Channel˝ prije nekih neznan jeli 15 ili 20godina, a radi se o mladoj djevojci (negdi granica SAD-Canada) koja je izgubila oca (a mater odma traži drugog, šta se ovoj ne sviđa), i koja tužna luta oko jezera blizu mista di živi. I jednog dana dok je magla (važna stvar) iznenada čuje avion kako pada u jezero i dva pilota, ispalo je da su Francuzi, plivaju do obale. Kad saznaju od nje di su odma vadu šampanjac i slave prvi uspješni let preko Atlantika. Cura se naravno čudi jer je let avionima danas sasvim normalna stvar i to više niko ne slavi. Ovi se prestavljaju kao francuski letački heroji i WWI, i da su prvi napravili ovaj podvig i to prije onog (koga preziru) prerijskog poštara Lindberga. Tad cura svača da tu nešto nije u redu i polako im objašnjava u kojoj su godini i da ih je neko več pretekao. Oba pilota su šokirana što je njihov svijet davno umro i da je njihov san mrtav, a oni svi pali u zaborav. Na kraju ovi piloti postaju curi najbolje društvo jer joj je stvarni život očajan, i sve slobodno vrime provodi kraj njih pomažući in da izvadu zrakoplov dvokrilac iz jezera, nekako ga poprave i dovrše let, za koji svi svačaju da se mora desit jer inače njihove duše neće imat mira. Ali moraju požurit jer lovci na stare pale zrakoplove sumnjaju da se nešto tako moglo desit, i na tragu su in. Dakle da vas vidimo, pokažite se.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/03/2019 : 19:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Restless Spirits
https://www.imdb.com/title/tt0196484/?ref_=tt_urv
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 17/03/2019 : 20:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Da, to je to, thanks. Tužno da su možda uspili a da to niko nezna (kao i Mallory/Irvine napad na K1-Everest).
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/03/2019 : 01:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ako se netko sjeti.
Prije skoro dvadesetak godina sam gledao na gtv ( gradska tv zadarska ), film skoro pa identičan terminatoru.
Samo mi je ostala reminiscencija na tipa koji se odnekuda pojavio da zaštiti neku ženu i njezinog sina, i neki tipovi kroz cijeli film ganjaju tog tipa i mislim da su malog ranili; i maloga se operiralo ali je nestalo struje i umro bi bez operacije. Glavni lik se na kraju popeo na stup struje i uhvatio žice i tako je umro spašavajući malog jer je tim postupkom došla struja.


Ne očekujem puno da nađem film ali eto.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 29/03/2019 : 06:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
majke ti mile, GTV jer vrtila 15 jednih te istih filmova,a ovaj mi nije nimalo poznat. MOžda Exterminator
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/03/2019 : 09:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nije. Ako ti ne znaš, onda ne zna nitko.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/05/2019 : 01:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
ne mogu nigdje naci da li je film ili serija u pitanju..ili neka djecija emisija...mislim da je tv beograd u pitanju...da li je zoran radmilovic ili neki drugi brko u njemu...na nekom selu..kraj pruge...skroz mi u magli...sa nekom zenom..i oni sviraju ili sta vec..
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 23/05/2019 : 22:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ako se netko sjeti.
Prije skoro dvadesetak godina sam gledao na gtv ( gradska tv zadarska ), film skoro pa identičan terminatoru.
Samo mi je ostala reminiscencija na tipa koji se odnekuda pojavio da zaštiti neku ženu i njezinog sina, i neki tipovi kroz cijeli film ganjaju tog tipa i mislim da su malog ranili; i maloga se operiralo ali je nestalo struje i umro bi bez operacije. Glavni lik se na kraju popeo na stup struje i uhvatio žice i tako je umro spašavajući malog jer je tim postupkom došla struja.


Ne očekujem puno da nađem film ali eto.




Life on the Line:
https://www.imdb.com/title/tt3727202/

"... One part of the central hub is not getting with another part. Beau climbs part of the tower to get the power back on. After applying pressure to a lever with a stick, Beau tells Duncan that he's a good man. Duncan, realizing what Beau is about to do, tries to convince him that there's another way. Beau grabs the lever and pushes down on it. The lever relents and is connected, but it causes Beau to get electrocuted, and his enflamed body is thrown from the tower. The power comes back on, and Bailey is able to be saved...".

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 19/06/2019 : 20:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ne mogu nigdje naci da li je film ili serija u pitanju..ili neka djecija emisija...mislim da je tv beograd u pitanju...da li je zoran radmilovic ili neki drugi brko u njemu...na nekom selu..kraj pruge...skroz mi u magli...sa nekom zenom..i oni sviraju ili sta vec..


"Priče iz Nepričave"?
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 03/08/2019 : 13:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by motorista

quote:
Originally posted by zlatan bihac

ne mogu nigdje naci da li je film ili serija u pitanju..ili neka djecija emisija...mislim da je tv beograd u pitanju...da li je zoran radmilovic ili neki drugi brko u njemu...na nekom selu..kraj pruge...skroz mi u magli...sa nekom zenom..i oni sviraju ili sta vec..


"Priče iz Nepričave"?


jeste..to je to...evo sad bas nasao na youtubu i gledao...hvala..ne bih toga se nikad sjetio..
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 05/08/2019 : 08:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Animirani film, ali, koliko me pamcenje sluzi, nije bio crtani nego lutkarski... mislim da je bio u claymotion tehnici... ali kroz maglu ga se sjecam...
Starijeg datuma, bio je nekoliko puta na TV-u u mojoj mladosti - dakle, barem 20 godina star...
Lik proda dusu vragu, ali kaze da ce mu je dati kad hrastu padne lisce - na jesen vrag dolazi, ali se ispostavi da hrastu staro lisce ne pada dok ne dobije novo...

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 05/08/2019 08:18:58
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 05/08/2019 : 09:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
MIslim da je to lutkarski, ruski, Puškinove bajke.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 05/08/2019 : 17:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Iako sam većinu starijih filmova nabavio na dvd-u,ili VHS-u,ima neke stare filmove kojima neznam nazive ali znam ponešto o njima,prvi je s kraja 80-ih mislim,na naslovnici kazete je plavokosa djevojka ispred otvorenog prozora,mislim da je horor,a radnja filma je uglavnom oko toga da je jednom mladiću umrla djevojka koji ju je oživio tako što joj je u mozak stavio čip s robota žutr boje po imenu bep-bep,no ona dobiva nadljusku snagu i radi okolo sranja,dok je ponovo ne ubije neki zajeban susjed,kraj filma završava tako što mladić dolazi ponovno u mrtvačnicu po svoju djevojku u želji da je ponovo oživi,no iz nje izlazi robot i davi ga-the end.Druga dva filma kod kojih me zanimaju nazivi su filmske adaptacije S.Kinga prvom se radnja odvija na aerodromu,gdje su upali u nekakav vremenski procijep i vrijeme je zaustavljeno,da bi se na kraju pojavila neka velika loptasta čudovišta s puno šiljastih zubi,takozvani čistači koji gutaju vrijeme i prostor,drugi se radi o nekakvoj šivačoj mašini ili tkalačkom stroju koji ubija žene koje rade na njemu,eto to je sve što znam,pa ako neko zna nazive kojeg filma,to bi bilo super.
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 05/08/2019 : 17:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Taj prvi Kingov je The Langoliers.
Drugi je možda The Mangler.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."

Edited by - RadioClash on 05/08/2019 17:11:54
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 05/08/2019 : 17:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Iako sam većinu starijih filmova nabavio na dvd-u,ili VHS-u,ima neke stare filmove kojima neznam nazive ali znam ponešto o njima,prvi je s kraja 80-ih mislim,na naslovnici kazete je plavokosa djevojka ispred otvorenog prozora,mislim da je horor,a radnja filma je uglavnom oko toga da je jednom mladiću umrla djevojka koji ju je oživio tako što joj je u mozak stavio čip s robota žutr boje po imenu bep-bep,no ona dobiva nadljusku snagu i radi okolo sranja,dok je ponovo ne ubije neki zajeban susjed,kraj filma završava tako što mladić dolazi ponovno u mrtvačnicu po svoju djevojku u želji da je ponovo oživi,no iz nje izlazi robot i davi ga-the end.Druga dva filma kod kojih me zanimaju nazivi su filmske adaptacije S.Kinga prvom se radnja odvija na aerodromu,gdje su upali u nekakav vremenski procijep i vrijeme je zaustavljeno,da bi se na kraju pojavila neka velika loptasta čudovišta s puno šiljastih zubi,takozvani čistači koji gutaju vrijeme i prostor,drugi se radi o nekakvoj šivačoj mašini ili tkalačkom stroju koji ubija žene koje rade na njemu,eto to je sve što znam,pa ako neko zna nazive kojeg filma,to bi bilo super.



https://www.imdb.com/title/tt0090917/?ref_=tt_urv

Deadly Friend od Wes Cravena
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000