forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Princ noći - Swolfs
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Daddo
Starting Member

Croatia
6 Posts

Member since 22/08/2007

Posted - 20/03/2009 : 08:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Daddo a Private Message  Reply with Quote
Evo polako čitam ovo izdanje od Bookgloba i, blago rečeno, jako je dobro. (i crtež i priča)

Jel ima ikakve nade da će to kod nas izići u većem, orginalnm formatu i u boji. Ili eventualno jel postoji negdje takvo izdanje u engleskoj verziji?

Edited by - Daddo on 20/03/2009 08:19:40

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/03/2009 : 09:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
i ja ga imam i oduševilo me...ako koliko toliko razumiješ slovenski, skoro će Risar (strip Bumerang) izdati mislim da pojedinačnih 6 albuma u boji...i u originalu je u večem formatu i u boji,samo su to booglobe smanjili i preradili u bestsselere, nije da nisu uspjeli ali...evo kad
bude nešto novo ja ti javljam ili skokni na www.striparna.com pa ćeš tamo pročitat.Pozdrav.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Daddo
Starting Member

Croatia
6 Posts

Member since 22/08/2007

Posted - 20/03/2009 : 12:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Daddo a Private Message  Reply with Quote
Heh, baš ne razumijem slovenski, možda da uzmem bjelilo pa ručno upisujem tekst

Edited by - Daddo on 20/03/2009 12:56:14
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2009 : 13:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
i u originalu je u večem formatu i u boji,samo su to booglobe smanjili i preradili u bestsselere



I ovo je originalna verzija... nisu to radili u BG jer ovakvo izdanje postoji po istim imenom i kod Francuza, čak i kolorirana verzija. Na žalost, prodaja ovih Bestseller izdanja, u našoj verziji, dokazala je tužnu istinu (ne)isplativosti.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 20/03/2009 13:07:44
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 20/03/2009 : 14:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by teller
i u originalu je u večem formatu i u boji,samo su to booglobe smanjili i preradili u bestsselere



I ovo je originalna verzija... nisu to radili u BG jer ovakvo izdanje postoji po istim imenom i kod Francuza, čak i kolorirana verzija. Na žalost, prodaja ovih Bestseller izdanja, u našoj verziji, dokazala je tužnu istinu (ne)isplativosti.

Za Swolfs,a pogotovo Gospodare ječma sam siguran da bi bili dosta dobro prodavani albumi da ih netko objavi kao luksuzni integral u boji budući da je crtež odličan, a i scenarij je dosta dobar (u Gospodara vrhunski). Je li nekoć Beli put najavio Gospodare ječma?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 20/03/2009 14:57:38
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 20/03/2009 : 15:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ja bih, evo, mozhda kupio ovo izdanje, ali necu jer nije kolor (a izvorno jeste). Kad vec neshto puno koshta, necu da imam osecaj kao da nisam kupio definitivno izdanje, a ako neshto shto je kolor izadje u crno-belom, onda svakako nije takvo.
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 20/03/2009 : 15:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message  Reply with Quote
Princ noće je jedno od većih razočarenja za mene, za razliku od Gospodara ječma, Snježnog i Gil St, Andre. Gospodari su fenomenalni, a ostala dva stripa sasvim dobra. Ali, Gospodar noći ne.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/03/2009 : 15:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello
Je li nekoć Beli put najavio Gospodare ječma?


Ja to već čekam godinama.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/03/2009 : 15:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja bih, evo, mozhda kupio ovo izdanje, ali necu jer nije kolor (a izvorno jeste). Kad vec neshto puno koshta, necu da imam osecaj kao da nisam kupio definitivno izdanje, a ako neshto shto je kolor izadje u crno-belom, onda svakako nije takvo.


ne bi reka da su stripovi iz edicije bestseler skupi.
npr.za 100 kn dobijemo 6 ili 7 c/b albuma dobro otisnutih na dobrom papiru i sa tvrdim koricama.
bolje nego ovi integrali u boji na a-4 gdje po albumu cijena ispada priko 40 kn.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2009 : 15:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja bih, evo, mozhda kupio ovo izdanje, ali necu jer nije kolor (a izvorno jeste). Kad vec neshto puno koshta, necu da imam osecaj kao da nisam kupio definitivno izdanje, a ako neshto shto je kolor izadje u crno-belom, onda svakako nije takvo.



Cilj i je za male pare dobiti više. A ovdje se radi o četvrtini cijene kolornih albuma, za mene je to povoljno. Ponavljam, ovo je potpuno isto izdanje kao kod vrancuza. Mada bi i ja volija da je u boji, da je integral, da je A4 format... No ako moram birati između 6 godina ili u najboljoj opciji 3 da sakupim albumsko izdanje onda biram ovu, džabalesku formulu 6u1. Cilj je i kod njihovog izdanja bija isti.
Volija bi ja i Gospodare ječma u izdanju BP ali od najave do danas je proša isti vremenski period kao i u radnji Gospodara...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/03/2009 : 16:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Risar će u travnju izdat sve albume,tako da vam preostaje ućit slovenski...
hi...hi...hi
nikad nije kasno.
meni se je od sva četiri najviše dopao baš Gospodari ječma-pivska tematika.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 20/03/2009 : 17:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
meni je princ noći odličan!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2009 : 18:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Gospodari ječma
Princ noći
Gil
.
.
.
Snježni

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/03/2009 : 18:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Meni je i Gil katastrofa.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 20/03/2009 : 18:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
meni je princ noći najbolji iz serije bestseller do zadnje priče koja je rijetko viđeno smeće - naravno uvijek se moraju vezati ss i vampiri - i to tako loše i tako jadno da je za popizditi
veliki plus meštru jean gabinu sjajna cameo uloga
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/11/2012 : 10:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Upravo pročitao...u prvih 200-tinjak strana imamo izvsnu priču koja mi se nažalost, u zadnjih 90-tak strana nekako gubi i naravno djeluje nezavršeno....jel ima kakav nastavak nakon ovih 290 strana?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/11/2012 : 16:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nope, to je sve. Mada i meni izgleda da je "kraj" takav da bi se sigurno moglo jos nastaviti u par albuma. Ali to je Swolfs sigurno vise manje namjerno napravio nego li postoji realna sansa za nastavak.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 20/07/2013 : 14:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Evo danas pročitao ovaj strip u izdanju Bookgloobea(koje sam nabavio jako jako jeftino), i oduševljen sam. Extra strip po extra cijeni(mislim na punu cijenu). Mislim da mi više prija ova c/b opcija nego da je u boji.
Priča je super zanimljiva,a crtež odličan!
Preporuka velika
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000