forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 10/08/2017 : 22:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
Davno gledao Dextera i koliko me pamćenje služi valjale su samo prve dvije i mislim četvrta sezona( gdje je Trinity Killer onaj lik iz treceg kamencica od sunca). Ostalo za zaborav. Pogotovo kraj
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 12/08/2017 : 11:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da me prva epizoda Mr. Mercedesa jako ugodno iznenadila! Vec sam se navikao da od Kingovih ekranizacija nista ne ocekujem, ali za sada je jako dobro. Ostali su vrlo vjerni knjizi, uvodna scena je brutalna, a Brendan Gleeson je savrsen za glavnu ulogu. Nadam se da ce ekranizirati i ostale dvije knjige.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 17/08/2017 : 16:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
THE GOOD FIGHT (10/10)


Najbolja nova serija koju sam pogledao u 2017..Spinof sjajne advokatske serije "The good wife",istog autorskog tima.Ali za razliku od te CBS serije ova je radjena bez cenzure kojoj podlezu glavne TV mreze. Tu su psovke,kao i redovno pljuvanje po Trumpu (golotinju nisam primetio).

Zanimljivi sudski slucajevi,sjajni dijalozi,humor... Savrsenstvo!
Budzet je manji pa otud samo 10 epizoda u prvoj sezoni, a druga stize na prolece 2018..

Cini mi se da CBS internet platforma zasad ima samo dve serije: The good fight i novu hajpovanu Star Trek seriju koja uskoro krece.

Edited by - DollarBill on 17/08/2017 16:07:05
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 17/08/2017 : 16:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
Sjajna serija The good fight me je napalila da odgledam i sve preostale advokatske serije iz sezone 2016/17.To mi je devedesetih u vreme serije The practice bio omiljeni zanr.Na zalost ponuda je bila losnjikava.

CONVICTION (6/10)

Zabavno,gledljivo,ali pre svega naivno i predvidljivo.
Dobra glavna glumica Hayley Atwell nije bila dovoljna da spase seriju od ekspresnog ukidanja.
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 17/08/2017 : 16:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
CHICAGO JUSTICE (5/10)

Cetvrti po redu spinof NBC Chicago serija (posle Chicago fire, PD i Med) je i najlosija od navedenih. Isto naivna i predvidljiva ali za razliku od "Conviction-a" nije ni malo zabavna.
Srecom pa je ukinuta posle 13 epizoda,da ne razvodnji kvalitet tri dobre Chikashke serije.
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 17/08/2017 : 16:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
Poslednja u nizu svezih serija mi je ubila svaku zelju za novim advokatskim serijama:

BULL (2/10)

Dosadna imitacija filma "Runaway jury". Izdrzao sam 6 epizoda pre nego sto sam digao ruke od ovog smora. Siguran sam da ce ova serija stici bar do 200 epizoda,kao i vecina penzionerskih CBS serija.
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 17/08/2017 : 16:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DollarBill

Poslednja u nizu svezih serija mi je ubila svaku zelju za novim advokatskim serijama:

BULL (2/10)

Dosadna imitacija filma "Runaway jury". Izdrzao sam 6 epizoda pre nego sto sam digao ruke od ovog smora. Siguran sam da ce ova serija stici bar do 200 epizoda,kao i vecina penzionerskih CBS serija.



ja sam izdrzao 10 epizoda...užas od serije
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/08/2017 : 18:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Od novijih serija preporučan:

SNOWFALL - slow burn serija o početku crack epidemije 80-ih u LA-u. Nije remekdjelo, CIA agent je jedan od najgorih likova koje sam imao prilike gledati ali su zato ostale priče jako dobre do izvrsne. Autor Boyz'n the Hood je tvorac serije.

MR. MERCEDES - što se adaptacija Kingovih romana tiče, ova je među najboljima, i to odgovorno tvrdim nakon samo jedne epizode. Brendan Gleeson ljudi moji, trebam li reći išta više?

ROOM 104 - simpatičan omnibusić u maniri Black Mirrora i Twilight Zonea, ali mnogo skromnijeg karaktera - kratko, slatko, što bi se reklo.

BALLERS SEZONA 3 - u usporedbi s Entourageom, ova serija nema ni š od šarma prethodno navedene, no to je Rock. To je NFL. Dwayne Johnson nikad nije uspio kao NFL igrač, a sada igra ulogu bivšeg igrača i sadašnjeg menadžera. Gledati ga kako onako ogroman nosi uska odjelca i vodi lukave razgovore za poslovnim ručkom/večerom, a sada u 3. sezoni i trpa Serindu Swan - kako odoljeti?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/08/2017 : 18:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Slažem se za Mr.Mercedes.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/08/2017 : 20:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 18/08/2017 : 21:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Curb je fenomenalna serija, ali nije po svacijem ukusu, kome ne lezi, ne lezi. Za pretpostaviti je da je ovo zadnja sezona, posto je za ovu trebalo samo 6 godina

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/08/2017 : 22:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Meni je Seinfeld najbolja/najdraža serija ikada, tako da mi Curb leži savršeno s obzirom da je u pitanju još jedna kreacija Larrya Davida.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/08/2017 : 03:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Meni je Seinfeld najbolja/najdraža serija ikada, tako da mi Curb leži savršeno s obzirom da je u pitanju još jedna kreacija Larrya Davida.



Potpisujem! Seinfeld je moje "sveto pismo" društvene filozofije i međuodnosa.

S Larryjem se doduše nikad ne zna (osvrćem se na komentar o posljednoj sezoni). Bilo je davno govora o idealnih 100 epizoda ili ti 10 sezona, no Larry je fićukast. Može ih snimiti još 15 a može nijednu. Jedino sigurno je da je čovjek faca i ima pedigre na račun kojeg će mu HBO dati da radi kad i koliko poželi. A i draži mi je od Jerryja - iako cijenim Jerryjevu socijalnu inteligenciju i opservacijski humor, malo mi ide na k s onim lizanjem guze Obami. Jest da je i Larry igra golf s bivšim predsjednikom al nekako mi je u svemu tome opet Jerry ljigaviji (i tu ne mislim samo na gostovanje u Comedians in Cars Getting Coffee).

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 19/08/2017 03:23:09
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/08/2017 : 13:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Naravno i ja sam pogledao svaku epizodu Comedians in Cars Getting Coffee i to više puta - odlični serijal, nedavno sam po drugi puta pogledao onu sa Normom Mcdonaldom koja je genijalna.
Larry je Larry, genije bez sumnje, ima više stvari, pa i u samom Curbu, s kojima se ne slažem i koje mi ne odgovaraju ali to ne znači da ću automatski prestati gledati ili otpisati Larrya. Ista stvar i sa Jerryjem.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/08/2017 : 14:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ma čim vidim kako Jerry odbija zagrlit Keishu, draži mi je. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/08/2017 : 15:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote


Jerry i njegov menađer George Shapiro u Melbourneu
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 25/08/2017 : 18:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/08/2017 : 19:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Gledam Preacher drugu sezonu. Nema to previše veze sa stripom, ali meni baš nekako odgovara. Zanimljivo, neobično, perverzno, otkačeno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 25/08/2017 : 19:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni je odlična serija.
Strip nisam čitao, možda je još više opičen, ali ono što ovdje vidim je preludo.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 25/08/2017 : 20:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Meni je odlična serija.
Strip nisam čitao, možda je još više opičen, ali ono što ovdje vidim je preludo.



Da si strip čitao, razočarao bi se u seriju, ovako bi ti se mogle svidjeti obje stvari.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 25/08/2017 : 21:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Možda i bi.
Možda jednom i pročitam strip.
Ali tek kad serija završi.

A ovako mi je jedna od zabavnijih i dražih opičenih serija.

Edited by - Windwalker on 25/08/2017 21:32:59
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/08/2017 : 22:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Oh yeah, cetvrta sezona Black Mirror, to mi radi baby!

Mada ... treca sezona je bila iznimno crnaaaa (recimo onaj mali jadnicak drkaros, brrrrr!), ali je imala jedan dio koji se nekako ... izdvojio od ostalih. Naravno, one bakice u "svom svetu" 80-ih, 90-ih, 70-ih ... sta god pozeljele (ep. "San Junipero"). Zanimljiva premisa, te zabavna, i barem nije bilo nekakvog teskog mraka, zloce, jada, cemera ...



A mene zanima The Fall, treca sezona. Vidim da se okoncala vec 2016, a sta ja cekam!? Nekako mi je to promaklo ili ... valjda je nisam gledao?? Koliko se sjecam, kraj 2. sezone je u onoj sumi ... Znaci, idemo u lov.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/08/2017 : 12:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


A mene zanima The Fall, treca sezona. Vidim da se okoncala vec 2016, a sta ja cekam!? Nekako mi je to promaklo ili ... valjda je nisam gledao?? Koliko se sjecam, kraj 2. sezone je u onoj sumi ... Znaci, idemo u lov.





Bolje da ti je promaklo. Teško razočaranje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 26/08/2017 : 12:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Slažem se. Gillian je sjajna u ulozi (kako god pogledaš) i prva sezona je baš bila dobra, međutim već u drugoj su se stvari počele raspadati - treća je bila skroz nategnuta i nepotrebna.

Ali ako se već pogledaju prve dvije .. zadnja ipak ima kakav-takav kraj, pa ono.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/08/2017 : 16:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Gillian je sjajna u ulozi (kako god pogledaš) i prva sezona je baš bila dobra, međutim već u drugoj su se stvari počele raspadati - treća je bila skroz nategnuta i nepotrebna.



Potpisujem od rijeci do rijeci.

quote:
Originally posted by fler
Ali ako se već pogledaju prve dvije .. zadnja ipak ima kakav-takav kraj, pa ono.




Ma naravno, samo mi je bila bas razocaravajuca.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000