forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/12/2017 : 22:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

savjet od nekoga ko je gledao #American Horror Story"..ima 7 sezona i po tome bi se zaključilo da serijal valja..ako je neko gledao pa da napiše kakav komentar



1. i 2. sezona su dosta napete, zabavne i cak imaju i pokoji horor trenutak, 3. je naspram njih dosadna ali je meni bila skroz ok za pogledati, 4. je koma, 5. mi je imala fora likove i setting i bas mi je legla iako je realno slabija od prve dvije, 6. je katastrofa, a 7. je najbolja od svih i po meni mozda cak i jedina koju se bas mora pogledati.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 12/12/2017 : 23:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Nostalgija je najjača stvar u univerzumu :D

Ali maknimo sad nostalgiju - usporedi nostalgični dance na ovu stvar i na onu iz ST-a. Hmmm...Klinci ipak pojma nemaju :D



Dobro, Gucci Gang je bila čista ironija. Našlo bi se lijepih pjesmica. Tako i klinci mogu reći da starci pojma nemaju :)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/12/2017 : 01:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

savjet od nekoga ko je gledao #American Horror Story"..ima 7 sezona i po tome bi se zaključilo da serijal valja..ako je neko gledao pa da napiše kakav komentar


Prva sezona je vrlo dobra.
Druga gdje se radnja odvija u ludnici,perfektna,znači ima svega i svačega.Ta je sezona ujedno i razbila moj strah od gledanja horor filmova.
Treča sezona vještice na moderan način,dosta slabo.
Četvrta sezona je odlična-cirkus.
Pogledao sam pola pete sezone,hotel,očekivao sam najviše ali sezona je bila toliko zanimljiva da sam ju stao gledati na pola sezone.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/12/2017 : 01:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I evo napokon dugo očekivani video:



Biti će ovo brutalna serija.
Iskreno bilo me jako strah kako će napraviti snijeg(mislim na kvalitetu),ali izgleda da su oni to vrhunski složili.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 13/12/2017 : 08:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Di ste, Koreanci? Evo da malo hajpamo, scenaristica serije Signal i redatelj filma The Tunnel rade na originalnoj seriji za Netflix. Naslov je Kingdom, a bit ce kombinacija povijesne drame i zombi-horora. Glumi Bae Doo-na.

https://media.netflix.com/en/press-releases/two-of-koreas-top-storytellers-unite-for-kingdom-a-new-netflix-original-series

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/12/2017 : 11:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
To je zapravo stara vijest. :P

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 13/12/2017 : 22:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Meni je nova. Zombi-horor mi ne zvuci obecavajuce, ali ako glumi Bae ne moze biti lose.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/12/2017 : 02:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Svakome je nešto negdje novo, Shaneru. :) Za taj đir treba bookmarkati par sajtova da biste bili u toku (kao za svaku pop subkultruru). Netflix se, doduše dosta dao u korejanizaciju, sve više naslova dodaje svom tjednom up-to-date katalogu (Prison Playbook je najnoviji primjer), a Love Alarm im ide prije Kingdoma.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 14/12/2017 03:24:01
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 16/12/2017 : 08:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
http://m.imdb.com/title/tt2452242/
Ne znam dali gledate,ali ove 2 epizode su genijalne. Strip nisam čitao ali zbilja je zabavno

Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2017 : 19:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote



GODLESS http://www.imdb.com/title/tt5516154/

Odlična Netflixova vestern mini serija, od ukupno 7 epizoda, prelijepo snimljena sa mnogo posveta velikim majstorima ovog žanra, dobro odglumljena, uz sasvim dobru priču i zanimljive likove. (Anti)junak, zlikovac, rudarski gradić na zapadu naseljen ženama, revolveraši, šerif, bivši vojnici, indijanci. Svega tu ima.

Možda je više nego što treba pažnje potrošeno na razvoj nekih odnosa koji su bili predvidljivi, ali i na neke elemente priče koji na kraju nijesu imali nekog uticaja na glavnu radnju, plus što ima opšteprisutne političke korektnosti, ali sve to uglavnom ne smeta. Ipak je tu mnnogo više pozitivnih strana. Preporuka. 8.5/10

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 19/12/2017 : 22:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Pogledao bas neki dan. Odlicna serija, ali sredisnje 2-3 epizode su definitivno prerazvuecene, neke po 70 minuta, a moglo je to kompaktnije. Ali zato prve dvije i zadnja epizoda su vrh.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 19/12/2017 22:33:25
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/12/2017 : 05:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Dobra serija za ubit vrime na poslu.
Vrlo stripovska( u smislu da ne treba trazit logiku).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/12/2017 : 21:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja pogledao prvu epizodu i nesto me nije odusevila niti privukla da gledam dalje iako obozavam vesterne.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 20/12/2017 : 21:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Odlicna vijest, DARK je dobio 2. sezonu:
http://www.slashfilm.com/dark-season-2/

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 20/12/2017 : 22:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
dante

SPOJLER

U te središnje 2-3 epizode se razvija onaj odnos koji gore pomenuh. Skroz je predvidljiv i jasno je kako će to ići. S druge strane, očekivao sam da će onaj dio o Quicksilver kompaniji koji se počeo razvijati u tim epizodama i ljudi koji su došli biti drugačije iskorišćeni, ali se taj dio završio mlako i bez poente, osim što su nam pokazali da su ti ljudi kukavice.

Ali kao što rekoh, serija ima mnogo više dobrih strana, pa se ovo zanemari.


quote:
Originally posted by going going

Ja pogledao prvu epizodu i nesto me nije odusevila niti privukla da gledam dalje iako obozavam vesterne.



Kad voliš vesterne, nema što nego da nastaviš
Mislim da ćeš na kraju ipak biti zadovoljan.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 21/12/2017 : 15:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Za sve ljubitelje skandinavskih krimica, vrlo dobra, ali ujedno i losa vijest: na samu Novu Godinu na maticnim televizijama pocinje cetvrta sezona serije Most. Vijest je ujedno i losa jer se radi o posljednjoj sezoni. Kao sto forspan kaze, svaka saga primakne se kraju.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/12/2017 : 15:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ako već nije bila obavijest, stigla je i druga sezona Fortitudea!

http://www.imdb.com/title/tt3498622/?ref_=nv_sr_1

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/12/2017 : 22:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ju pogledao i nešto slabija mi je od prve sezone, usprkos meni omiljenom glumcu Dennisu Quaidu.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 22/12/2017 : 08:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
U veljaci nas ceka i nova serija iz fransize Zvjezdana vrata:

Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 24/12/2017 : 13:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Pogledao bas neki dan. Odlicna serija, ali sredisnje 2-3 epizode su definitivno prerazvuecene, neke po 70 minuta, a moglo je to kompaktnije. Ali zato prve dvije i zadnja epizoda su vrh.



Meni se nije svidjelo što su zlikovci imali puno vremena da ukokaju glavog junaka kad jim je taj ukrao novac, a oni su ga samo gledali. A na kraju serije kad se banditi nađu u klopci, oni sjede na konjima, umjesto da sjašu i pokušavaju nači bilo kakav zaklon. Jeff Bridges mirno je čekao na metak, a njega niotkud.

I da, početak i kraj serije su vrh...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 24/12/2017 13:06:02
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/12/2017 : 14:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Ja sam ju pogledao i nešto slabija mi je od prve sezone, usprkos meni omiljenom glumcu Dennisu Quaidu.



Bitno da nije loša jer ta serija mi je odlična, atmosfera naročito

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/12/2017 : 14:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by risbozg

savjet od nekoga ko je gledao #American Horror Story"..ima 7 sezona i po tome bi se zaključilo da serijal valja..ako je neko gledao pa da napiše kakav komentar



1. i 2. sezona su dosta napete, zabavne i cak imaju i pokoji horor trenutak, 3. je naspram njih dosadna ali je meni bila skroz ok za pogledati, 4. je koma, 5. mi je imala fora likove i setting i bas mi je legla iako je realno slabija od prve dvije, 6. je katastrofa, a 7. je najbolja od svih i po meni mozda cak i jedina koju se bas mora pogledati.





meni negledljivo nakon one kuće ne znam koja je sezona
jednu sam sezonu komplet ubrzavao
pa odstao oda daljnjih sezona
ono i nije horor samo neko šokiranje
sterilnim setingsom i jeftinim šokovima

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 24/12/2017 : 14:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Jeff Bridges mirno je čekao na metak, a njega niotkud.





Krivi Jeff

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/12/2017 : 15:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Prva sezona njemacke Netflix serije DARK je odlicna, nadam se da ce biti druge.
Mracna, tmurna, kompleksna...ne vidim previse paralela sa Stranger Things kao sto mnogi spominju. Stranger Things je vise popcorn zabava, ovo je Lynch i Donnie Darko, kao sto ivan_micic rece.
I filmovi tipa Los Cronocrimenes.


Pogledao i ja Dark na preporuku s ovog topica. Vrlo dobra serija, tko bi rekao da Nijemci znaju napraviti seriju, a da nije neka sapunjara. ;) Putovanje kroz vrijeme je ono što vuče seriju, ali meni se više svidjelo ono što je u pozadini, ogoljenje 4 njemačke obitelji u nekakvoj šumskoj selendri do srži. Uz izvrsnu fotografiju, mračne tonove i prekrasni eksterijer svakako preporuka. I da, za razliku od holivudskih ušminkanih ljepotanki i ljepotanaca od glumaca ovdje su svi glumci, da ne ispadnem grub, ne ružni nego prirodni, a neki su na granici groteske što pojačava dojam.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 24/12/2017 : 15:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Jeff Bridges mirno je čekao na metak, a njega niotkud.





Krivi Jeff



Da, Daniels, ali mi uvek nekako u zadnji tren Bridges uleti...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000