forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/09/2018 : 20:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ako je neko za laganu humorističnu seriju može si pogledati Wrecked. Neka kao parodija Lost-a. Ali nije over the top parodija. Fore su tipa... ako ćete pogledati zadnji film u životu jer prijenosni DVD player ima baterije za samo jedan film i izbor vam je između Glup i gluplji 2 i Selme (Martin Luther King priča)... koji film ćete izabrati? :)

https://www.imdb.com/title/tt4168956/?ref_=nv_sr_1

Edited by - nagor on 04/09/2018 20:46:05
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/09/2018 : 22:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja taj Ozark ne bi mogo gledati, jer mi sam naslov zvuči kao turska sapunica.
Ne znam o čemu je serija, ali naslov me skroz odbija.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/09/2018 : 22:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Kako me smara ova Sharp Objects. Povratak u rodno mjesto koje je sjebana zabit puna malograđanštine, tajni i duhova iz prošlosti. Kako ovo zvuči prežvakano, a ima još 6 epizoda :)

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/09/2018 : 00:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ja taj Ozark ne bi mogo gledati, jer mi sam naslov zvuči kao turska sapunica.
Ne znam o čemu je serija, ali naslov me skroz odbija.



Propuštaš jednu od najboljih serija zbog, po meni, bezveznog razloga.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/09/2018 : 00:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Haha, ma trolam malo.
Možda jednom provjerim seriju, ali zasad imam dosta toga za gledati.

Edited by - Windwalker on 05/09/2018 00:52:54
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/09/2018 : 02:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Uvik ima dosta toga za gledat. U ovom moru tv i streaming proizvoda, nađe se za svakog ponešto, pa i više od toga. I previše, ako mene pitaš.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/09/2018 : 07:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ozark?
breaking bad + racunovovdja?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/09/2018 : 13:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Usporedba s Breaking Badom je samo površna i odokativna, nema zapravo veze s njom.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 05/09/2018 : 14:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Navukao sam se na Gotham na Netflixu :)


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/09/2018 : 14:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Poceo sam sa pracenjem Tom Clancy's Jack Ryan

https://www.imdb.com/title/tt5057054/?ref_=nv_sr_1

Solidno za sada, podseca na Homeland, nije u tom rangu, ali je opet zanimljivo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 06/09/2018 : 21:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Windwalker

Ja taj Ozark ne bi mogo gledati, jer mi sam naslov zvuči kao turska sapunica.
Ne znam o čemu je serija, ali naslov me skroz odbija.



Propuštaš jednu od najboljih serija zbog, po meni, bezveznog razloga.



Odlična prva sezona! Preporučam!
Uskoro planiram početi i drugu...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/09/2018 : 23:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Čini se kao da bi mogla biti najluđa sezona do sada. Jedva čekam!




http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/09/2018 : 23:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
meni je to negledljivo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/09/2018 : 00:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

meni je to negledljivo




Ovaj trailer ili serija općenito?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2018 : 02:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Nije ni meni AHS sjela kako triba. Ova zadnja o trumpovksom kultu je bila ubibože loša, gotovo nešto najgore šta san ikad gleda, a počela je dobro. Najbolja mi je 1. sezona (pogotovo u usporedbi s ostalima). I inače mi Murphy ka showrunner nije nešto, razočara me i sa Scream Queens. OJ Simpson mi je bila dobra, Nip/Tuck više jer san ko tinejdžer to gleda, al zapravo isto danas negledljivo.

Za jednu seriju s "horror" u nazivu, ka tvrdokornom horror fanu, zapravo mi je žaj šta mi nije dobra, i šta je pratim jer iz sezone u sezonu očekujem nešto bolje. Ovaj crossover mi ne izaziva nikakve trnce, ni trunku uživljenja, unatoč uplitanju Murder Housea. Šteta...

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2018 : 04:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Inače, bit će ovo jako zanimljiva tv jesen, od Sabrine do prvog tv angažmana Chan Wook Parka (Little Drummer Girl), kojemu se posebno radujem.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/09/2018 : 06:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Nije ni meni AHS sjela kako triba. Ova zadnja o trumpovksom kultu je bila ubibože loša, gotovo nešto najgore šta san ikad gleda, a počela je dobro.



Moram li uopce reci da je meni ta sezona najbolja?

Inace, mislim da je AHS daleko od neke velike kvalitete, ali mi je uglavnom zabavan. A sto se horora tice, zapravo je dosta slab.

Prva sezona Scream Queens mi je bila ful smijesna, no druga me dosta razocarala.

Nego, ne mogu vjerovati da volis Chan Wook Parka?!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2018 : 13:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ne znaš koliki san fan korejskog filma, pa i serija i stripova? Bez zajebancije, oko korejske kinematografije usuđujen se reć da mi nema ravnog u domaćem okruženju. Od amaterskog do kritičarskog kruga.

Čudno je jer ga ti voliš? :P

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/09/2018 : 15:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by zeljko

meni je to negledljivo




Ovaj trailer ili serija općenito?




serija nakon 2. ili 3. sezone
onu s kućom i gejevima sam na FF gledao...
dalje nisam mogao
napravljeno za šokiranje američke mladeži koja ne zna baš za drugi horor

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/09/2018 : 15:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja sam nekoć bio jak u vezi s korejskim filmom
ali sam popustio što se tiče azije općenito...imam nekih 500-ak azijskih naslova...
oko 100 korejskih
većinu pregledao
park je bio lektira

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 07/09/2018 : 16:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Jel može koja preporuka azijskog filma tipa The eye, Audition, Oldboy, Sympathy for Mr. Vengeance...?

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/09/2018 : 16:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ne znaš koliki san fan korejskog filma, pa i serija i stripova? Bez zajebancije, oko korejske kinematografije usuđujen se reć da mi nema ravnog u domaćem okruženju. Od amaterskog do kritičarskog kruga.



Ma uhvatio sam da jako dobro poznaješ korejsku produkciju nego

quote:
Originally posted by vice
Čudno je jer ga ti voliš? :P



To.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2018 : 19:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

Jel može koja preporuka azijskog filma tipa The eye, Audition, Oldboy, Sympathy for Mr. Vengeance...?



Pretpostavljam da si za one razvikanije poput I Saw the Devil, Memories of Murder, Handmaiden, Mother, Bittersweet Life, Tale of Two Sisters, praktički bilo šta od Parka, Bonga pa i Hong Jin Naa (Chaser, Yellow Sea, Wailing) ili već čuja, il si ih i gleda. Ako nisi, moja topla preporuka da kreneš od njih.

Ako ćemo malo dublje, naslovi poput Hide and Seek, Bystanders, Eye of an Eye, A Day, Hwaji: A Monster Boy, Bedevilled, Monster (2014), Silenced, Secret Reunion, Secret Sunshine, Bloody Reunion, Forgotten, V.I.P., Confession of Murder, Prison, Running Turtle, Troubleshooter, Running Wild, Parallel Life... tribali bi te zaintrigirat i zadovoljit triler/horror/krimi dio žanrovskog guštiranja.

Ako želiš još, javi se na pm, prodiskutirat ćemo malo o onom šta voliš, prošvrljat ćemo i po imdb, letterboxd i inim listama i nema straha da ćemo pronać ono šta ti je po guštu.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 07/09/2018 19:02:00
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2018 : 19:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

Ne znaš koliki san fan korejskog filma, pa i serija i stripova? Bez zajebancije, oko korejske kinematografije usuđujen se reć da mi nema ravnog u domaćem okruženju. Od amaterskog do kritičarskog kruga.



Ma uhvatio sam da jako dobro poznaješ korejsku produkciju nego

quote:
Originally posted by vice
Čudno je jer ga ti voliš? :P



To.





Ma svjestan san ja, a i ti, da imamo mi više zajedničkog nego šta nemamo, al ajmo, čisto iz baze, nastavit ovu internu kontra foru. :P

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 07/09/2018 : 19:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by elva

Jel može koja preporuka azijskog filma tipa The eye, Audition, Oldboy, Sympathy for Mr. Vengeance...?



Pretpostavljam da si za one razvikanije poput I Saw the Devil, Memories of Murder, Handmaiden, Mother, Bittersweet Life, Tale of Two Sisters, praktički bilo šta od Parka, Bonga pa i Hong Jin Naa (Chaser, Yellow Sea, Wailing) ili već čuja, il si ih i gleda. Ako nisi, moja topla preporuka da kreneš od njih.

Ako ćemo malo dublje, naslovi poput Hide and Seek, Bystanders, Eye of an Eye, A Day, Hwaji: A Monster Boy, Bedevilled, Monster (2014), Silenced, Secret Reunion, Secret Sunshine, Bloody Reunion, Forgotten, V.I.P., Confession of Murder, Prison, Running Turtle, Troubleshooter, Running Wild, Parallel Life... tribali bi te zaintrigirat i zadovoljit triler/horror/krimi dio žanrovskog guštiranja.

Ako želiš još, javi se na pm, prodiskutirat ćemo malo o onom šta voliš, prošvrljat ćemo i po imdb, letterboxd i inim listama i nema straha da ćemo pronać ono šta ti je po guštu.


E hvala puno, ima za sada i ovdje materijala...

Ostao mi je u sjećanju Ebola syndrome i ne mogu se sjetiti još jednog, znam da je riječ o nekrofiliji, onako, neko bi rekao degutantno...

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000