forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/06/2019 : 14:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Dark sam pogledao i baš je loš. Pokušava biti neka pametna serija, a u biti je samo... spora i dosadna.


Slazem se u vezi ove serije. Dodao bih jos, ocajna i teatralna, prepoznatljivo njemacka gluma.
8 Tage (8 Days) pati od istih problema.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/06/2019 : 19:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Kaj nije najbolja serija svih vremena "The Wire"?



Prema Sepinwallu u njegovoj top 100 knjizi to bi bili Simpsoni.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 20/06/2019 : 08:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo, ali ne znam da li bih se slozio. Meni su Simpsonovi vise pop-kulturni fenomen (kolko god da su dobri za pogledat), slicno recimo kao Zvjezdane staze ili Igra prijestolja.

The Wire mi se nekako usjeklo u pamcenje, ali nisam uspio izguglati nijednu listu, samo jedan clanak na BBC-u.

Meni je osobno The Wire u top 10, mozda cak i u top 5 najboljih serija. Ili mozda najdrazih
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/06/2019 : 09:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Izašao Dark druga sezona, sve epizode su vani.

Pogledao sam ovaj reboot Twilight Zone-a i moram priznat da sam se baš razočarao. Svaka epizoda mi krene supernapeto i onda kraj zaseru totalno, i tako svaka. Posebno bezvezna mi je zadnja epizoda premda je ideja odlična.
Jedina donekle dobra epizoda mi je ona gdje putuju na Mars, sve ostalo je meh. Ako i bude druge sezone, mislim da ću preskočit.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/06/2019 09:06:48
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/06/2019 : 09:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
https://www.imdb.com/title/tt9266592/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1
Upravo gledam. Ljubavna priča, intrige na dvoru.
Ako već gledate onda s vašom ljepšom polovinom. Mislim da će se damama više dopasti nego vama.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/06/2019 : 09:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


Pogledao sam ovaj reboot Twilight Zone-a i moram priznat da sam se baš razočarao.


Smaraju s borbom protiv rasizma. TZ pretjeruje u tom pravcu.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 27/06/2019 : 21:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Zanimljivo, ali ne znam da li bih se slozio. Meni su Simpsonovi vise pop-kulturni fenomen (kolko god da su dobri za pogledat), slicno recimo kao Zvjezdane staze ili Igra prijestolja.

The Wire mi se nekako usjeklo u pamcenje, ali nisam uspio izguglati nijednu listu, samo jedan clanak na BBC-u.

Meni je osobno The Wire u top 10, mozda cak i u top 5 najboljih serija. Ili mozda najdrazih


The Wire top 5 sigurno
Jebeno dobrooooooo
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 02/07/2019 : 13:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Black Mirror 5.sezona

Ova sezona je malo iznenađenje jer osim što se vratila na stari format 3 epizode po sezoni, usudio bih se reći i da se pomalo udaljila od hipertehnološkog svijeta kakav je npr bio prošle sezone i postali su malo više "ljudski". 1.epizoda je dosta dobro napravljena i ima potencijalno dubok konflikt (makar sama ideja zvuči prilično blesava) i ne bave se toliko tehnologijom koliko utjecajem na ljudski um i odnose. Završetak epizode je ipak bio pomalo razočaravajuć. 2.epizoda je puno bolja, ali od svih njih nekako najmanje u budućnosti, ova je zapravo vrlo dobra i oštra preslika sadašnjosti i baš zato dosta dobro pogađa gledatelja i ta je definitivno najbolja što se tiče sezone. E sad, 3.epizoda je stvarno tricky, izvedba je naoko jako bezveze i cijela ideja vrlo nezrela, ali ako je poanta bila da na takav stil razbiju svoj uobičajeni stil i prikažu showbizz kroz sprdnju onda su uspjeli. No svejedno meni nije legla ta 3.

Sve u svemu sezona ima svega, od sjajnih momenata do totalnih gluposti, baš kao i sezone prije toga. Fanovi su dosta oštro ocijenili epizode, meni nije bilo toliko loše, ali moglo je to naravno i dosta bolje biti. Ali opet BM nudi pregršt ideja i vizija pa će svatko tu naći ponešto za sebe.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/07/2019 : 12:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Jel neko gledao Euphoriu?
Meni su i Kids i Ken Parker jako dobri i zabavni filmovi, a ovo je to pretočeno u seriju i u današnje doba.
I jedno i drugo i treće je IMHO debelo pretjerano, ali rekao bi da je to tu negdje (pod ovo mislim da ima klinaca koji su jako jako blizu takvom ponašanju).
Ove prve tri epizode su mi OK, mišljenja?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 03/07/2019 12:59:11
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/07/2019 : 14:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Jel neko gledao Euphoriu?
Meni su i Kids i Ken Parker jako dobri i zabavni filmovi, a ovo je to pretočeno u seriju i u današnje doba.
I jedno i drugo i treće je IMHO debelo pretjerano, ali rekao bi da je to tu negdje (pod ovo mislim da ima klinaca koji su jako jako blizu takvom ponašanju).
Ove prve tri epizode su mi OK, mišljenja?



Ken Park

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/07/2019 : 18:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Jel neko gledao Euphoriu?
Meni su i Kids i Ken Parker jako dobri i zabavni filmovi, a ovo je to pretočeno u seriju i u današnje doba.
I jedno i drugo i treće je IMHO debelo pretjerano, ali rekao bi da je to tu negdje (pod ovo mislim da ima klinaca koji su jako jako blizu takvom ponašanju).
Ove prve tri epizode su mi OK, mišljenja?



Ken Park





Neka ostane, neću ispravljat

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2019 : 19:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Krap nek
Koja karina od filma

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/07/2019 : 22:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Stranger Things sezona 3 je vani!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/07/2019 : 10:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Yeah baby. Bas sam ovih dana opet pogledao prve dvije sezone. Top serija trenutno.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/07/2019 : 20:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja sad čekam da se to lagano prevede pa slijedi binĐ.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 06/07/2019 : 14:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Steven Moffat i Mark Gatiss rade Drakulu za BBC i Netflix. Danac Clas Bang tumaci naslovnu ulogu:

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/07/2019 : 15:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Opet Dracula? Kako im ne dosadi više.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/07/2019 : 21:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
The OA - 2. sezona

Koja mindfuck serija, da ne može čovjek povjerovati. Druga sezona još luđa od prve i sigurno da nije za svačiji ukus. Ako gledatelju na prvu ne klikne nema šta tražiti od nje.

Obožavam elemente misticizma, SF-a, paralelnih dimenzija, a ovdje je sve to izmiksano kao da je netko bio pod halucinogenim drogama. Scena s hobotnicom je vrhunac bizarnosti. Ali jebga, serija mi se uvukla pod kožu, dosta stvari se na kraju otkrilo i volio bih da Brit Marling nastavi s ovim svojim bizarnim šouom i u 3. sezoni.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 08/07/2019 : 12:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Odgledao Netflixov Love, Death and Robots
Sami koncept i ideja serije kao 18 kratkih animiranih epizoda mi se prilično svidjela i brzo se to prođe.
Ali nakon 18 odgledanih epizoda sam pomalo razočaran.
Ima tu stvarno svega, našlo bi se 4-5 epizoda koje su za svaku pohvalu, ali puno epizoda skreće pozornost na svoj R rating i eksplicitnost i tako ostavlja mlaki dojam. Smatram da je bilo puno potencijala za napraviti nešto s poantom, ovako mi je ovo ispalo samo eksperimentiranje s različitim stilovima animacije u svrhu prikazivanje eksplicitne akcije, fali tu neke dubine ipak.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 08/07/2019 : 17:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

The OA - 2. sezona

Koja mindfuck serija, da ne može čovjek povjerovati. Druga sezona još luđa od prve i sigurno da nije za svačiji ukus. Ako gledatelju na prvu ne klikne nema šta tražiti od nje.

Obožavam elemente misticizma, SF-a, paralelnih dimenzija, a ovdje je sve to izmiksano kao da je netko bio pod halucinogenim drogama. Scena s hobotnicom je vrhunac bizarnosti. Ali jebga, serija mi se uvukla pod kožu, dosta stvari se na kraju otkrilo i volio bih da Brit Marling nastavi s ovim svojim bizarnim šouom i u 3. sezoni.


Je li slično ko ona Legion serija?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/07/2019 : 09:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Odgledao Netflixov Love, Death and Robots
Sami koncept i ideja serije kao 18 kratkih animiranih epizoda mi se prilično svidjela i brzo se to prođe.
Ali nakon 18 odgledanih epizoda sam pomalo razočaran.
Ima tu stvarno svega, našlo bi se 4-5 epizoda koje su za svaku pohvalu, ali puno epizoda skreće pozornost na svoj R rating i eksplicitnost i tako ostavlja mlaki dojam. Smatram da je bilo puno potencijala za napraviti nešto s poantom, ovako mi je ovo ispalo samo eksperimentiranje s različitim stilovima animacije u svrhu prikazivanje eksplicitne akcije, fali tu neke dubine ipak.



A meni je bila odlična, pogledao ju odjednom.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/07/2019 : 12:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Jerry Krause

The OA - 2. sezona

Koja mindfuck serija, da ne može čovjek povjerovati. Druga sezona još luđa od prve i sigurno da nije za svačiji ukus. Ako gledatelju na prvu ne klikne nema šta tražiti od nje.

Obožavam elemente misticizma, SF-a, paralelnih dimenzija, a ovdje je sve to izmiksano kao da je netko bio pod halucinogenim drogama. Scena s hobotnicom je vrhunac bizarnosti. Ali jebga, serija mi se uvukla pod kožu, dosta stvari se na kraju otkrilo i volio bih da Brit Marling nastavi s ovim svojim bizarnim šouom i u 3. sezoni.


Je li slično ko ona Legion serija?


Nisam se navukao na Legion pa ti ne mogu povući neku usporedbu. Mada ono što sam vidio u Legionu ima neke dodirne točke iako Brit Marling ima baš neki svoj poseban stil.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/07/2019 : 12:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Black Mirror - 5. sezona

1. epizoda - najviše mi se svidjela, prava čistokrvna blackmirorovska epizoda u kojoj je virtualna stvarnost potpuno obuzela živote ljudi. I tjera ljude na razmišljanje kako bi se mi postavili u onakvoj situaciji. Bilo bi zanimljivo, recimo vidjeti, s jedne strane u VR-u s jedne strane King Warriora u dresu Reala i u liku zgodne plavuše, a s druge Supermarka u dresu Barcelone i u liku zgođušnog frajera. Mislim da bi to bio jebački seks na kvadrat.

2. epizoda - također jako zanimljiva i napeta do kraja. Ipak mi je mlaki twist na kraju malo prizemljio dojmove. Ali i dalje vrlo dobra epizoda, još k tome smještena u sadašnjost, a ne u blisku budućnost u kojoj se vidi sva ta surovost društvenih mreža.

3. epizoda - ne želim vjerovati da su tvorci Black Mirrora ozbiljno mislili kad su pisali ovu epizodu. Prije mislim da su namjerno napisali parodiju samih sebe, jer epizoda obiluje brojnim nelogičnostima i teen bezvezarijama iako je početak jako obećavao. Uglavnom, ne treba je ozbiljno shvaćati, više kao tu nekakvu parodiju.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/07/2019 : 14:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Black Mirror - 5. sezona

1. epizoda - najviše mi se svidjela, prava čistokrvna blackmirorovska epizoda u kojoj je virtualna stvarnost potpuno obuzela živote ljudi. I tjera ljude na razmišljanje kako bi se mi postavili u onakvoj situaciji. Bilo bi zanimljivo, recimo vidjeti, s jedne strane u VR-u s jedne strane King Warriora u dresu Reala i u liku zgodne plavuše, a s druge Supermarka u dresu Barcelone i u liku zgođušnog frajera. Mislim da bi to bio jebački seks na kvadrat.




Barca je*e Real već godinama (8 titula prvaka u zadnjih 11 godina) pa se King već naviknuo
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/07/2019 : 10:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Strusio upravo treće Stranger Thingse.
Sezona je očekivano odlična, ali najgora stvar (SPOILER) koju serija može napraviti je ubiti važnog lika na kraju, patetično se oprostiti od istoga, a na kraju naslutiti da je ipak preživio. Baš glup osjećaj, ali svejedno jedva čekam četvrtu sezonu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000