forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/07/2019 : 18:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Odgledao sam i ja Stranger Things 3, meni je i dalje odlična.
I ja bi se složio da je Eleven najlošija od klinaca, ostali je šiju uzduž i popreko glumom.
Neverending Story dio mi je vrh, inače mi je to ko mulcu bio THE film uz Gooniese (imam i knjigu, ali nisam još čitao :( )...zato valjda volim i ovu seriju. ;)
Dustin mi je općenito top lik u seriji, humor mi je bio super, baš taj dio sa Dustinom, Steveom, Robin i Ericom.

Od serija koje sam ja gledao, meni je najveći drlog bila druga sezona TWD-a dok sam ju još pratio...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/07/2019 : 20:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
The Boys - odlično!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 26/07/2019 : 20:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

The Boys - odlično!



Vec je izaslo?
Kad si prije pogledao, nego kad bi se Marko odlucio to izdati to bi bila milina😀
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/07/2019 : 23:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RaoulDuke

quote:
Originally posted by vice

The Boys - odlično!



Vec je izaslo?
Kad si prije pogledao, nego kad bi se Marko odlucio to izdati to bi bila milina😀



Počeja još sinoć, a na godišnjem san. :) 8 epizoda, nije puno.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/07/2019 : 19:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A kakav je strip i da li da gledam prije nego sam čitao strip?


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/07/2019 : 01:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A kakav je strip i da li da gledam prije nego sam čitao strip?





Iskreno, svejedno je. Strip je eksplicitniji, pa kreni od onog šta preferiraš.

EDIT: izašla i 4. sezona Veronice Mars. Ajde, može, bacit će se pogled. :)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 28/07/2019 01:36:04
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 28/07/2019 : 09:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Čujem da se izrazito žale na finalnu epizodu, pa mi je očekivanje splasnulo.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/07/2019 : 11:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A kakav je strip i da li da gledam prije nego sam čitao strip?




Strip je prva liga. 👍🏼
Go to Top of Page

plavi
Junior Member



422 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 29/07/2019 : 13:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message  Reply with Quote
Evo screenshot-a iz nove sezone "Orange Is The New Black"

Da mi je neko rekao da cu da vidim Janeway pored Išlera jednog dana, priznajem da mu ne bih verovao

Izgleda da su u ruskim radnjama u New Yorku baš dobro opremljeni

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/07/2019 : 06:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A ja na slici vidm još dosta naših slatkiša: Krašov peptit beure, čajne kolutiće, Jadro, Napolitanke, Paris, Santea, Batons...krcata polica domaćeg smeća. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 30/07/2019 : 06:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plavi

Izgleda da su u ruskim radnjama u New Yorku baš dobro opremljeni

ima toga i u walmartu
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 09/08/2019 : 18:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ne znam šta vam je toliko loše tu bilo, ne mislim da je sezona totalna propast. Evo pogledao ocjene i na imdb, vas dvojica (ili trojica) ste definitivno u manjini.

Postoji samo jedna epizoda u cijeloj seriji koja mi je bila lošnjikava, 2 sez. 7 ep. The Lost Sister. Koliko vidim najslabije ocijenjena na imdb. S pravom.



SPOILER ALERT!
Puno toga je loše, nažalost. Cijela priča sa rusima koji su ispod US gradića izgradili bazu pet puta veću od tog grada je suluda. Nitko ne primjećuje cijelu vojsku rusa usred Amerike? Bazu napajaju solarnim pločama? :)

No dobro, čak i ako se to progura, onaj dio sa "čudovištem" je još gluplji. Čudovište koje sruši pola trgovačkog centra je nemoćno kad se nađe pored male drvene kolibe pa se pokušava probiti kroz prozore.

Vrhunac mi je svakako što u cijelom vražjem gradu nema nigdje žive duše kad se pojavi čudovište osim par klinaca koje naganja. Gdje su svi nestali? Policija? Samo onaj jadni šerif u cijelom gradu? I onda naravno nakon što je sve demolirano od nekud se pojave vatrogasci, vojska...

Volio bi ja da se meni to svidjelo, ali nije. E sad jesam li u manjini ili ne mi je totalno nebitno. Komentirao sam seriju sa ostatkom obitelji i frendovima i svi su razočarani, ali kažem ništa to ne znači.

IMDB ocjene su totalno irevelantne i nisu nikakvo mjerilo. Tamo ljudi znaju dati samo 1 ili 10.

Evo malo realnijih ocjena:
https://www.metacritic.com/tv/stranger-things/season-3
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 09/08/2019 : 18:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ken2

treća sezona stranger thingsa je valjda najveći pad jedne serije ikad





Mislim da ipak Lost drži tu titulu...



Ništa ne može da se meri sa padom kvaliteta serije Revenge, ono je nenadmašivo.



Može nažalost.
Evo nedavno sam odgledao "The Killing", američki remake.
Fascinantno je kako nakon vrhunske prve priče netko može napraviti ono što su oni napravili. Mozak me bolio dok sam gledao treću i četvrtu sezonu, strava.

A slično je i sa BroadChurch, Happy Valley, The Fall... sve serije koje dobro krenu i onda ih zaseru do bola.

Lost je po meni bila dobra serija, dok je misterija trajala bilo je napeto i zanimljivo, a mislim da se odmah znalo da su se previše zapetljali i da neće moći ponuditi dobar rasplet i objašnjenje. Baš bi je mogao ponovno pogledati.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 10/08/2019 : 15:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
A GoT? Tek su te zadnje sezone patnja za gledati...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/08/2019 : 17:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
GOT je samo zadnja baš loša.
Sedma je ok, a prvih 6 su na jednakoj razini odličnosti.

Moj primjer serije koja se gadno srozala, i to na otprilike pola, je Dexter.
Četiri vrhunske sezone, pa jedna prolazna i onda tri baš loše.

Tu su i Heroes.
No oni imaju samo jednu izrazito dobru sezonu i onda eksponencijalni pad.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/08/2019 : 19:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

A GoT? Tek su te zadnje sezone patnja za gledati...



Pogledao prve tri sezone i nisam mogao dalje. Erotska fantasy sapunica. Kad skupim volje pogledati ću do kraja, reda radi.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/08/2019 : 19:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker
Moj primjer serije koja se gadno srozala, i to na otprilike pola, je Dexter.
Četiri vrhunske sezone, pa jedna prolazna i onda tri baš loše.



Dexter mi je samo prva sezona odlična, ima dozu originalnosti, kasnije je to sve recikliranje iste teme. Druge sezone idu od gledljivo do jedva gledljivo.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 11/08/2019 : 23:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by Windwalker
Moj primjer serije koja se gadno srozala, i to na otprilike pola, je Dexter.
Četiri vrhunske sezone, pa jedna prolazna i onda tri baš loše.



Dexter mi je samo prva sezona odlična, ima dozu originalnosti, kasnije je to sve recikliranje iste teme. Druge sezone idu od gledljivo do jedva gledljivo.



+1
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/08/2019 : 00:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

GOT je samo zadnja baš loša.
Sedma je ok, a prvih 6 su na jednakoj razini odličnosti.

Moj primjer serije koja se gadno srozala, i to na otprilike pola, je Dexter.
Četiri vrhunske sezone, pa jedna prolazna i onda tri baš loše.

Tu su i Heroes.
No oni imaju samo jednu izrazito dobru sezonu i onda eksponencijalni pad.



7. sezona Dextera je bolja od 5.
Također, 3. je prosječna.
Prva, druga i četvrta su genijalne, treća prosjek, sedma solidna, peta totalni cringe, a šesta i osma jedna od najgorih stvari koje su zadesile tv svijet.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 12/08/2019 : 06:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
Slažem se sa Viceom. Prva , druga i četvrta( sa John Lithgowom) su odlicne. Sve ostalo za zaborav, a kraj
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/08/2019 : 08:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Četvrta i peta sezona Dextera su stvarno vrh serijala, a onda više nisu htjeli plaćati ove bolje scenariste, pa se sve raspalo kada su pisanje scenarija preuzeli debili.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 13/08/2019 : 06:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by maelstrom

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ken2

treća sezona stranger thingsa je valjda najveći pad jedne serije ikad





Mislim da ipak Lost drži tu titulu...



Ništa ne može da se meri sa padom kvaliteta serije Revenge, ono je nenadmašivo.



Može nažalost.
Evo nedavno sam odgledao "The Killing", američki remake.
Fascinantno je kako nakon vrhunske prve priče netko može napraviti ono što su oni napravili. Mozak me bolio dok sam gledao treću i četvrtu sezonu, strava.

A slično je i sa BroadChurch, Happy Valley, The Fall... sve serije koje dobro krenu i onda ih zaseru do bola.

Lost je po meni bila dobra serija, dok je misterija trajala bilo je napeto i zanimljivo, a mislim da se odmah znalo da su se previše zapetljali i da neće moći ponuditi dobar rasplet i objašnjenje. Baš bi je mogao ponovno pogledati.



Nisam gledao tu verziju "The Killing", eto hvala na pogledu, taman da za ubuduće preskočim istu.
Kod Revenge mi je u negativnom smislu fascinantno to što su od serije sa solidno osmišljenim zapletom i solidnom glumom napravili klasičnu sapunicu.Srećom, nisu previše razvukli pa su završili.

Primer serije sa ogromnim padom (ma ekstremno velikim) je naravno i Sleepy Hollow.Jeste da serija ni na početku nije bila neko remek-delo, ali je bilo zanimljivo i postojala je neka specifična atmosfera.Posle se pretvorilo u pravi trash i čudo jedno da su je silili uopšte i do četvrte sezone.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 13/08/2019 : 06:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Kad je već spomenut i Lost, ima trenutno serija koja onako pomalo podseća na nju, ne dešava se radnja doduše na pustom ostrvu, ali tu su avionski paradoks i nadnaravna misterija, kao i međusobno povezani likovi različitih biografija i karaktera.
To je Manifest.Iako ima pored pohvala i dosta kritika, meni je zanimljivo, dosta je zapleteno i ima prostora da se radnja dosta razvija i nadalje.No, pitanje je naravno da li će u nastavku zabrljati ili će ipak ići nekim dobrim tokom.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/08/2019 : 18:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/08/2019 : 23:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Kad je već spomenut i Lost, ima trenutno serija koja onako pomalo podseća na nju, ne dešava se radnja doduše na pustom ostrvu, ali tu su avionski paradoks i nadnaravna misterija, kao i međusobno povezani likovi različitih biografija i karaktera.
To je Manifest.Iako ima pored pohvala i dosta kritika, meni je zanimljivo, dosta je zapleteno i ima prostora da se radnja dosta razvija i nadalje.No, pitanje je naravno da li će u nastavku zabrljati ili će ipak ići nekim dobrim tokom.


I mene je privukla lostovska radnja i atmosfera u startu, ali što je serija išla dalje prešli su u tešku sapunjaru uz lošu glumu nekih likova i baš sam se razočarao. Teško da ću gledati 2. sezonu.
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000