forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 31/10/2019 : 15:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
od dvije epizode čuvara, jedini zanimljiv dio mi je ova predstava koju radi jeremy irons
iako uopće ne kužim što je on u toj priči
za sada sam razočaran, ali zbog tih scena na kraju neću (još) odustati

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 31/10/2019 : 15:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
https://qz.com/quartzy/1732050/why-alan-moore-wants-nothing-to-do-with-hbos-watchmen/

Lindelof: "Those are the people that I really admire. The ones who are like, “This shouldn’t exist and I’m literally not watching it.”"

Yep, ja sam jedan od tih. Fuck you DC and fuck you HBO.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/10/2019 : 17:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Djeluje bolje nego sam očekivao.
Mandalorian pa Witcher. 
Kakve serije za kraj godine!


Edited by - Windwalker on 31/10/2019 17:58:32
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 31/10/2019 : 17:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

od dvije epizode čuvara, jedini zanimljiv dio mi je ova predstava koju radi jeremy irons
iako uopće ne kužim što je on u toj priči
za sada sam razočaran, ali zbog tih scena na kraju neću (još) odustati



Kako misliš što je on, osim što je ozymandias?
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 31/10/2019 : 23:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by ken2

od dvije epizode čuvara, jedini zanimljiv dio mi je ova predstava koju radi jeremy irons
iako uopće ne kužim što je on u toj priči
za sada sam razočaran, ali zbog tih scena na kraju neću (još) odustati



Kako misliš što je on, osim što je ozymandias?



nisam to skužio
konfuzno mi je
ili mi je promaklo, ili uopće nisu nigdje rekli/pokazali da je to on

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 01/11/2019 : 00:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
pa piše Adrian Veidt :)
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/11/2019 : 16:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

pa piše Adrian Veidt :)



zbog ove tvoje sigurnosti sam ponovo pogledao obje epizode, doduše, malo na preskokce
i ja nigdje nisam vidio da piše kako je on veidt, niti ga itko tako oslovljava, ni na špici ništa ne piše
gdje to piše?
lik kojeg tumači jeremy irons za sada je poprilično misteriozan
ipak, da se zaključiti kako je to on
u prvoj epizodi se u novinama pojavljuje naslov kako je veidt službeno proglašen mrtvim, a on tamo u dvorcu živi izolirano i slavi neke godišnjice, najvjerojatnije svoje smrti
konj mu se zove isto kao i konj od aleksandra makedonskog, a znamo koliko je veidt opsjednut njime
ipak, ova opsjednutost satovima daje naslutiti i druge stvari
a stari crnac kaže kako se dr manhattan može pretvoriti u čovjeka
vidjet ćemo
u svakom slučaju zanimljivo je
ipak, za sada previše toga skrivaju i daju u detaljima (naslovi novina, zastave, plakati, ekrani...) što zahtijeva jako pažljivo gledanje i koncentraciju, a meni to prije spavanja nije forte

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 03/11/2019 : 18:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Iskreno ovo sve sto vidim u Watchmenu dolazi od lika sto je radio Lost. Gdje je dokazao da zna posteno zapetljati pricu i onda ne zna sta bi dalje. Ovo mi sve djeluje da ide ka tome.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 04/11/2019 : 19:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
zasad nakon prve dvije epizode Watchmena dosta podijeljeni dojmovi
s jedne strane vizualno impresivne scene i dosta bljeskova serija ima (pogotovo Veidtove scene)
s druge strane pored tih bljeskova ne postoji radnja koja će dovoljno jako držati pažnju i previše se osjeti pristranost u scenariju, premalo se dobiva uvida u onu drugu negativniju stranu priče

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 05/11/2019 : 13:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote


Pogledao prvu epizodu i definitivno preporuka. Glumacka ekipa vrhunska, McAvoy, Ruth Wilson i ona mala iz Logana. Produkcija takodje odlicna.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 06/11/2019 : 10:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Prva epizoda me oduvala načisto. Produkcija je apsolutno fantastična, jedva čekam nove epizode. Čitam komentare kako je ''prosječno'', ''nezanimljivo'', ''previše komplikovano'', stvarno ne znam šta ti ljudi gledaju da ovome daju takve epitete.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 06/11/2019 : 14:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
To su TL;DR generacije, gdje zadržavanje pažnje na jednoj stvari duže od cca 2 minute ne postoji ni kao koncept.
Drkanje po mobitelu dok se nešto gleda, otvoreno brdo prozora na monitoru (i povremeno baciš pogled na film/seriju), itd. ..
jasno da se ne možeš koncentrirati na sadržaj - a ovo stvarno em nije bilo komplicirano, em je sam početak zapleta
i normalno da brdo toga nije odmah objašnjeno.

Sjajan početak, slažem se s pohvalama, također jedva čekam nastavak.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 06/11/2019 14:43:32
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 06/11/2019 : 17:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Ma uvijek ce se naci neko da pljucne. Uprkos tome generalno je dobro prihvaceno, samo nek nastave ovako.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/11/2019 : 21:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pogledao prvu epizodu.
Knjigu nisam čitao. Čuo sam samo da je provokativna i antireligijska. To mi je pobudilo želju za serijom.
Film nisam gledao, ali znam za njega i uvijek mi se činio kao random fantasy s medvjedima.
Kažu da je razočaravajuć i prepitom u odnosu na knjigu.

Serija mi se zasad svidjela.
Jedini problem je što nije Netflixova pa nisu odmah sve epizode vani.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2019 : 06:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja sam brže bolje posudio sve 3 knjige u knjižnici, jer čim krene serija/film po nekoj knjizi, ne možeš slj pold godine doć na red.
Posudio za curu, ali mogao bi i ja pročitat, ona kaže da su jako dobre.
Seriju ću čekat da izađe cijela pa slijedi binđ parti.
Sjećam se da mi je film bio bzvz.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/11/2019 : 09:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Film je katastrofa, a knjige pamtim kao odlične. Pred mjesec dana je izašla druga knjiga iz nove trilogije (prva je izašla prije dvije godine i dobra je) pa baš planiram ponovo pročitati i staru. Serija će doći na red kad sve pročitam, ali drago mi je vidjeti pozitivne dojmove.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/11/2019 : 20:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

zasad nakon prve dvije epizode Watchmena dosta podijeljeni dojmovi
s jedne strane vizualno impresivne scene i dosta bljeskova serija ima (pogotovo Veidtove scene)
s druge strane pored tih bljeskova ne postoji radnja koja će dovoljno jako držati pažnju i previše se osjeti pristranost u scenariju, premalo se dobiva uvida u onu drugu negativniju stranu priče


Naziv Watchmen je u seriji zloupotrebljen za novi američki val borbe protiv rasizma. Mislio sam da ne može biti toliko loše, ali sam se ipak prevario.

Zaista sam čovjek koji poštuje i druge rase i homoseksualce, ali Hollywood smori sa time, ne možeš više da pogledaš film ili seriju da to ne bude centralna tema, pa evo sada su to uradili i sa Watchmen.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/11/2019 : 06:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by don_draper

zasad nakon prve dvije epizode Watchmena dosta podijeljeni dojmovi
s jedne strane vizualno impresivne scene i dosta bljeskova serija ima (pogotovo Veidtove scene)
s druge strane pored tih bljeskova ne postoji radnja koja će dovoljno jako držati pažnju i previše se osjeti pristranost u scenariju, premalo se dobiva uvida u onu drugu negativniju stranu priče


Naziv Watchmen je u seriji zloupotrebljen za novi američki val borbe protiv rasizma. Mislio sam da ne može biti toliko loše, ali sam se ipak prevario.

Zaista sam čovjek koji poštuje i druge rase i homoseksualce, ali Hollywood smori sa time, ne možeš više da pogledaš film ili seriju da to ne bude centralna tema, pa evo sada su to uradili i sa Watchmen.



Upravo to, baš gnjave u svim mogućim filmovima i serijama sa time...isto nemam ništa protiv, al ono.
Podsjeća na doba kad je u svakom filmu glavni lik upravo prestajao pušit...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 11/11/2019 : 23:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote


Rick and Morty se vratili na velika vrata. Odlican pocetak nove sezone. Nijednoj se seriji ne radujem kao ovoj. Pogledacu je najmanje jos dva puta dok ne izadje nova

Seeing things differently can open new paths.

Edited by - Billy_the_Kid on 11/11/2019 23:58:57
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 18/11/2019 : 20:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Da ne otvaram novu temu, vec da iskoristim ovu, zanima me koje su vam trenutne tekuce serije guilty pleasure. Znaci ono, znate da su lose, bezveze, glupe, povrsne, da ih se da gledati dok tipkate mobitel i igrate pet igrica istovremeno, ali svejedno ih pratite da pustite mozak na pasu. Dakle, iskoristite priliku i priznajte da gledate turske sapunice, Krv nije voda ili sta ja znam, Arrowverse

Pa da krenem. Moj trenutni guilty pleasure je The Rookie. Serija je losa, ali dovoljno glupa i simpaticna da tih 40 minuta sjednem i pustim mozak na pasu i da me nitko ne dira. Svaka epizoda na isti kalup.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/11/2019 : 21:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Moj guilty pleasure su trenutno dvi stvari: Riverdale i 3, 2, 1 kuhaj.

Riverdale je vizualni heroin i izvanredan primjerak kvalitetnog smeća. Oksimoron je to koji doista funkcionira.

3, 2, 1 kuhaj volin gledat samo da mogu srat po onom Špičeku kojeg preziren iz dna duše. :D

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 18/11/2019 21:37:39
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 18/11/2019 : 22:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Moj guilty pleasure je norveška serija Skam i svih njenih sedam (7) remakeova.
Radi se o tinejđerima i njihovim problemima.
U svakoj sezoni je različiti glavni lik.
Ja isključivo gledam 2./3. sezonu svake verzije jer su glavni likovi u njima gay, i moram reći da je pravo osvježenje vidjeti gay likove prikazane na realisitčan način, a ne kao sitcom stereotipe ili sekundarne likove.
Tko voli, nek pogleda.
Okej, možda nije guilty pleasure, ali nije da bi o tome raspravljao s drugima.

My username was a mistake.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/11/2019 : 22:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Moj guilty pleasure je norveška serija Skam i svih njenih sedam (7) remakeova.
Radi se o tinejđerima i njihovim problemima.
U svakoj sezoni je različiti glavni lik.
Ja isključivo gledam 2./3. sezonu svake verzije jer su glavni likovi u njima gay, i moram reći da je pravo osvježenje vidjeti gay likove prikazane na realisitčan način, a ne kao sitcom stereotipe ili sekundarne likove.
Tko voli, nek pogleda.
Okej, možda nije guilty pleasure, ali nije da bi o tome raspravljao s drugima.



Skam sezona 2. je izvrsna teen serija. Tu san sta. Prva sezona je bila ok, ali iskreno, gleda san je samo da bi moga prirodnije pratit 2. sezonu o kojoj san čita i bila je po mom guštu.

Ona scena di Nora verbalno owna Williama u 1. sezoni i njegova isprika na kraju je fini set-up za ono šta dolazi u 2. sezoni - njihova ljubavna priča. Šteta šta navodno prekinu u 4. (al to me ne zanima, za mene je kraj u 2. sezoni). ^^

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 19/11/2019 : 16:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Mandalorian za sada fenomenalan
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 19/11/2019 : 16:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Riverdale je onaj kao mracniji pristup Archieju ili kako se vec zove strip? A Skam je u Skandinaviji bio totalni hit, mislim da to nikome nije bio guilty pleasure, vec pop-kultura totalna.

A evo ima ih i kojima je Mandalorijanac gulty pleasure

Moji su guilty pleasure serije do sada bile sve redom americke, imale nekakav krimi-element, prije ili kasnije pocnu bulazniti it's about family, a na poslu su - a sluzba ni druzba - i prije ili poslije odnekuda uvijek iskoce meksicki karteli.

Trenutno sam u retro-fazi sto se serija tice, gledam (opet) Zonu sumraka iz osamdesetih, a nakon toga na redu je Friday the 13th (The Series).

Edited by - fandango on 19/11/2019 16:55:53
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000