forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/04/2020 : 09:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
doslovce progutao RUSSIAN DOLL seriju na Netflixu.

ženska konstantno umire i vraća sa na uvijek isto mjesto te iznova, ali opet na drugačiji način, proživljava posljedje trenutke na zemlji. a u trećoj epizodi nabasa na frajera kojemu se događa isto. na njima je da se udruže i shvate zašto im se to događa. reklo bi se, ne originalan zaplet, viđen... ali sjajno odrađen. sjajan, dinamičan scenarij, karizmatična slobodoumna glavna junakinja i njezin muški iskompleksirani kontrapunkt. crnohumorno, sarkastično, sa sve tamnijim tonovima kako radnja odmiče.

prva sezona od osam polusatnih epizoda. druga sezona u najavi. definitivno.

čekam.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 25/04/2020 : 12:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky


čekam.



Ne, ja čekam tebe.

Tvoj usisavač

Nego, kako sam rekao i moderatoru, imaš i popriličnu dobru knjigu sa sličnim zapletom pa ako te zanima, izvoli.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 25/04/2020 12:18:22
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/04/2020 : 12:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Juče je izašla druga sezona After Life i odgledao sam 6 epizode u cugu. Razbija. Danas još dve i onda opet čekamo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/04/2020 : 13:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Juče je izašla druga sezona After Life i odgledao sam 4 epizode u cugu. Razbija. Danas još dve i onda opet čekamo.



Opa, super vjest, bacam se na skidanje.

EDIT: Evo ispravio ovo tvoje, nije mi bilo jasno kako 8 epizoda ako ih je samo 6.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/04/2020 13:14:56
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/04/2020 : 13:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Da, zeznuo sam se u kuckanju. :)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/04/2020 : 14:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pogledao prve dvije sezone serije You, solidna stvar.
Na momente predvidljiva serija, ali nimalo dosadna. Glavni lik je pravi psiho, nesto poput Hannibala vegetarijanca.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/04/2020 : 15:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
The Plot Against America - Odlicno!
https://m.imdb.com/title/tt9308346/

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/04/2020 : 15:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

The Plot Against America - Odlicno!
https://m.imdb.com/title/tt9308346/



Žena i ja pogledali prvu epizodu i odustali. Simon inače radi genijalne stvari, ali ovo mi je bilo baš dosadno.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/04/2020 : 16:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Meni je odlicno legla. Svidja mi se ideja. A, generalno obozavam taj vremenski period, tako da mozda malo i preterujem, ali pogledao sam u cugu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/04/2020 : 18:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ma ne sumnjam da je dobra. Mislim da je više do toga da mi nije pasala u datom trenutku, a i ja nisam baš ljubitelj tog doba.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/04/2020 : 20:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

The Plot Against America - Odlicno!
https://m.imdb.com/title/tt9308346/



Da, i meni se jako svidjela. Iako nisam ljubitelj II svjetskog rata, ali ono što me privukla ta alternativna dimenzija. Neku sličnu premisu smo vidjeli u The Man in High Castle (ovdje je Hitler pobijedio u ratu) dok ovdje imamo situaciju ŠBB KBB da Roosevelt nije osvojio novi mandat tijekom rata. I posljedično toga zakretanje Amerike u desno i ne uključivanje u rat.

Vidim neke komentare da se nekima ne sviđa to vječno prikazivanje Židova kao žrtve, ali meni se baš svidio način na koji je prikazana židovska obitelj koja je okosnica serije. Znači, nimalo pretenciozno, jako pedantno i pametno teče radnja, a što idemo prema kraju sve je bolje i bolje. Posebno zadnja epizoda i onaj jezoviti prikaz kako Amerika upada u kaos i histeriju je baš dojmljiv. Naravno, treba istaći visoku produkciju i odlično dočaran svijet Amerike i New Jerseya 40-ih.

Radujem se 2. sezoni ako bude, nadam se da će biti.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2020 : 22:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
After Life S2, Gangs of London, Defending Jacob, Penny Dreadful... Bome serija na bacanje samo ovaj vikend, a di tek ostalo.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/04/2020 : 09:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote


The Kominsky Method https://www.imdb.com/title/tt7255502/

Učitelj glume i njegov agent i najbolji prijatelj prolaze kroz (jedva primjetne) uspone i (primjetne) padove poznijeg životnog doba.

Pogledah ovo na preporuku. Isprva sam bio siguran da mi se neće dopasti, ali kako su epizode odmicale nekako me neprimijetno osvojio cinični humor serije.

Autor je Chuck Lorre, poznat po Two and a half men, The Big Bang Theory, Young Sheldon, ali ovo je drugačije.
Arkin i Douglas su odlični u svojim ulogama.

Serija ima 2 sezone sa ukupno 16 polusatnih epizoda, tako da se brzo pogleda. Vjerovatno će biti i treće.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/04/2020 : 15:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
The Kominsky Method je iznenađujuće topla serija. I mene je osvojila.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 28/04/2020 : 08:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

The Kominsky Method je iznenađujuće topla serija. I mene je osvojila.





Chuck Lorre što se mene tiče nije do sada napravio ništa loše, tako da vjerujem da će mi se i ovo dopasti

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 28/04/2020 : 08:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Servant
https://www.imdb.com/title/tt8068860/
ovo je po IMDB i triler i horor i drama, ali po meni ovo je jedna crnohumorna drama sa odličnom glumom i skroz opičenom radnjom,
prva sezona je završena i najavljena je druga ( nažalost, ja mislio da je zaokružena sa prvom jbg).
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/04/2020 : 09:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by Shaner

The Kominsky Method je iznenađujuće topla serija. I mene je osvojila.





Chuck Lorre što se mene tiče nije do sada napravio ništa loše, tako da vjerujem da će mi se i ovo dopasti



A ono, kako kome.
Meni je recimo Big Bang negledljiv, dok mi je npr Young Sheldon super.
Two and Half sam bacio oko par puta, ali ono, nije mi bilo ništa posebno.
Kominskog skidam pa ću bacit oko.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/04/2020 : 21:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

doslovce progutao RUSSIAN DOLL seriju na Netflixu.

ženska konstantno umire i vraća sa na uvijek isto mjesto te iznova, ali opet na drugačiji način, proživljava posljedje trenutke na zemlji. a u trećoj epizodi nabasa na frajera kojemu se događa isto. na njima je da se udruže i shvate zašto im se to događa. reklo bi se, ne originalan zaplet, viđen... ali sjajno odrađen. sjajan, dinamičan scenarij, karizmatična slobodoumna glavna junakinja i njezin muški iskompleksirani kontrapunkt. crnohumorno, sarkastično, sa sve tamnijim tonovima kako radnja odmiče.

prva sezona od osam polusatnih epizoda. druga sezona u najavi. definitivno.

čekam.



Nije mi se svidio početak, ali negdje na sredini sezone stvari krenu na bolje i bude dobro do kraja.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/05/2020 : 17:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Penny Dreadful je prije nekoliko godina bila odlicna serija u svakom pogledu.
Sada je snimljen spin-off "Penny Dreadful: City Of Angels".
Nakon odgeldane prve epizode malo je reci da sam razocaran. Tipicno hollywoodsko antirasisticko i antinacionalisticko preseravanje, bljutavo do te mjere da cu seriju zavrsiti sa ovom prvom epizodom.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/05/2020 : 18:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni je po traileru djelovalo loše, tak da preskačem.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/05/2020 : 08:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

Kad sam vec kod netflixa, pomalo sam razocaran ponudom. Mozda zato sto sam mislio da cu tamo naci bukvalno sve, ali na primer ove novije filmove koje navodite da ste gledali, njih uopste nema.


Netflix je savršeno mjesto za ljude koji vole filmove i serije, za nas punokrvne filmadžije to mjesto nije dovoljno. Dosta dobrih serija i najnovijih filmova tu nema. Moj odmjer je otprilike 50% svih gledanih stvari je sa Netflixa, 50% sve ostalo (torrenti itd.)
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/05/2020 : 03:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Odlgedao ceo Brejking Bed pre nekog vremena i ostao odusevljen.

Sada gledam Bojack Horesmana, trenutno sam na trecoj sezoni.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/05/2020 : 17:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
neki MANIAC na netflixu.

miniserija. sa emmom stone i jonahom hillom u glavnim ulogama.

njih dvoje pristaju biti pokusni kunići u velikom farmaceutskom eksperimentu u svrhu istraživanja i odobravanja lijeka protiv mentalnih oboljenja.

za sada pogledao prve dvije epizode. vizualno i narativno dosta napeto.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/05/2020 : 18:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Juče je izašla druga sezona After Life i odgledao sam 6 epizode u cugu. Razbija. Danas još dve i onda opet čekamo.


Pogledao i ja. Odličan je Ricky. Nadam se da će ići dalje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/05/2020 : 13:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Love, Death and Robots https://www.imdb.com/title/tt9561862/

Ne znam kako mi je promakla. Ima Black Mirror vajb.
Epizode idu od prosjeka pa do odličnih, ali i te prosječne drže pažnju i makar kao eksperiment su zanimljive, jer na momente baš pređu u eksploataciju.

Od prvih 6 najjača mi je druga sa ona 3 robota što kao turisti razgledaju postapokaliptični svijet. Ismijao sam se

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 04/05/2020 13:26:38
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000