forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/01/2022 : 15:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Red Marquis

Leftovers jeste deprimirajući ali Sex and the City je da se čovek obesi. Ja kad vidim SJ Parker tri dana mi se ne jede.

Serija o droljama koje skacu s kave na kurac i s kurca na kavu. Najveci uzas svih vremena.



Prijatelj koji skače sa ženske na žensku je rekao da mu je ova serija obavezni obrazovni dokumentarac.

Meni s druge strane objašnjava razloge porasta broja gayeva, iako priznajem izdržao sam gledati svega par epizoda pa nisam relevantan za (pr)ocjenu serije u ukupnosti.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/01/2022 : 16:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Red Marquis

Leftovers jeste deprimirajući ali Sex and the City je da se čovek obesi. Ja kad vidim SJ Parker tri dana mi se ne jede.

Serija o droljama koje skacu s kave na kurac i s kurca na kavu. Najveci uzas svih vremena.



Prijatelj koji skače sa ženske na žensku je rekao da mu je ova serija obavezni obrazovni dokumentarac.

Meni s druge strane objašnjava razloge porasta broja gayeva, iako priznajem izdržao sam gledati svega par epizoda pa nisam relevantan za (pr)ocjenu serije u ukupnosti.



Dečki, bolje vam je da ne krenem što se između redaka ovih vaših postova da isčitati. I još baš vas dvojica (trećem, odnosno prvom, se aj zasad može progledati kroz prste), ccc...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/01/2022 : 16:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Red Marquis

Leftovers jeste deprimirajući ali Sex and the City je da se čovek obesi. Ja kad vidim SJ Parker tri dana mi se ne jede.

Serija o droljama koje skacu s kave na kurac i s kurca na kavu. Najveci uzas svih vremena.



Prijatelj koji skače sa ženske na žensku je rekao da mu je ova serija obavezni obrazovni dokumentarac.

Meni s druge strane objašnjava razloge porasta broja gayeva, iako priznajem izdržao sam gledati svega par epizoda pa nisam relevantan za (pr)ocjenu serije u ukupnosti.



Dečki, bolje vam je da ne krenem što se između redaka ovih vaših postova da isčitati. I još baš vas dvojica (trećem, odnosno prvom, se aj zasad može progledati kroz prste), ccc...

Sto, sto...?

Osobno, poznajem puno vise muskih drolja, nego zenskih. Ja sam valjda rijetka biljka, ne *ebem ako nisam zaljubljen.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/01/2022 : 16:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
A što, zabranjeno je zaljubljivati se svaki dan npr.? :p
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/01/2022 : 16:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

A što, zabranjeno je zaljubljivati se svaki dan npr.? :p


Ne bih to nazvao zaljubljivanjem, prije nekakvim poremecajem.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/01/2022 : 21:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vukozec

A što, zabranjeno je zaljubljivati se svaki dan npr.? :p


Ne bih to nazvao zaljubljivanjem, prije nekakvim poremecajem.



Pogotovo, ako je uzrok alkohol.

Mada imam poznanicu koja je kad zatopli svaki vikend išla sama iz ZG na more. U petak bi prije puta znala reći da će se navečer na plaži ljubiti s nekim.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 09/01/2022 : 12:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
...nisam znal da se bira kad i u koga buš se zaljubil!?

Uglavnom, gledam Vješca i sad nakon 5. epizode druge sezone moram reči da me i on razočaral. U prvoj se sezoni je to bila simpatična i smislena (logikom vođena) priča, a sad se pretvara u nešto usiljeno gdje se stvari odvijaju bez smilsla, bitno je je jedino da stalno bude napeto. Šteta.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 10/01/2022 : 18:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Pisanje u Witcheru je lose kao i pacing.

Gledam Gomoru zadnju sezonu. Dovoljno zabavno da je privedm kraju, ali ni blizu prve dvije sezone koje su bile bas odlicne. Predvidiva serija, puna rupa u radnji. Stvari se desavaju previse lagano u smislu kada nekoga treba likvidirati odjednom je sam sa vozacem u autu ili je glupo i jeftino navucen u zamku.

Prve dvije sezone odlicne, ali nakon toga je i reditelj ja mislim otisao i to se bas osjeti. Sada je to samo serija za ljubitelje zanra i eto...ako si pregledao prve sezone da privedes kraju. Jedan od najvecih padova kvalitete koji sam primjetio od kada gledam serije.

Zavrsio i Dextera. Nije remek djelo, nije ni smece. Ok je zadnja sezena. Drzi paznju i ima neocekivanih momenata. Kraj me ostavio ni tamo ni ovamo, jos ne znam sta da mislim. Sve u svemu, nije lose.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/01/2022 : 22:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Da li neko prati The North Water i Succession?
Kakvi su utisci?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/01/2022 : 00:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Supruga prati Succession pa sam pogledao s njom dvije epizode iz aktualne, treće sezone i to je baš odlično. Uoči četvrte sezone ću pogledati sve redom.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1387 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 11/01/2022 : 19:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Da li neko prati The North Water i Succession?
Kakvi su utisci?




Ne bih rekao da "pratim" išta od toga, jer ne gledam dok izlazi, ali gledao sam prvu sezonu Succession, i to je jako dobro. (Sada se vraćam na HBO, i to upravo da bih nastavio ovu seriju... uz nekoliko drugih.)

Zasnovano na toj prvoj sezoni: Succession je televizija starog kova, snimana drugačije nego ove nove serije naklonjene bindžovanju. Mnogo brzih rezova; naglasci na licima; nagli zumovi, poput dramedija, samo što ovde likovi ne pokazuju da su svesni da ih snimaju. Produkcija i scenografija nisu ni blizu nivoa kao u The Crown, ali to nije ni bitno jer glumci su odlični, i priča je dinamična. Od likova praktično niko nije simpatičan, i to nikad ne smeta, barem meni.

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/01/2022 : 19:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Hvala obojici na odgovorima.

Meni Succession deluje bas dobro i kontam da ce mi se svideti. Mada, mislim da cu sacekati da zavrsi.

Inace Brian Cox mi je takva legenda, obozavam njegove filmove.=, a sada cu ga i prvi put gledati u seriji.


Ova druga, The North Water je mini serija, cini mi se 5 epizoda, to ce otici za dan/dva.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 13/01/2022 : 20:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Upravo pogledao zadnju epizodu Station Eleven. Dugo nisam gledao neku seriju koja me ovoliko uvukla u svoj svijet. Ne znam do koje mjere se drži knjige, ali način na koji je priča ispričana je odličan. Svaka epizoda daje novi komadić slagalice, a istodobno funkcionira kao cjelina za sebe. Jako dobro snimljeno i odglumljeno i izuzetno emotivno. Izvrsna serija. Knjigu sam iz nekog razloga svo ovo vrijeme zaobilazio, ali sad ju ne mogu dočekati pročitati. Već čeka na polici i krećem čim dovršim trenutno štivo.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1515 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 14/01/2022 : 09:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Procitao sam negdje neki clanak (koji vise naravno ne mogu nac, al sam zapamtio brojke) da je kad su poceli Sopranosi na americkim TV-kucama islo 12 prime-time tv-serija, a 2020. godine islo ih je oko 500. Peak TV indeed.

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 20/01/2022 : 01:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2022 : 17:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

...nisam znal da se bira kad i u koga buš se zaljubil!?

Uglavnom, gledam Vješca i sad nakon 5. epizode druge sezone moram reči da me i on razočaral. U prvoj se sezoni je to bila simpatična i smislena (logikom vođena) priča, a sad se pretvara u nešto usiljeno gdje se stvari odvijaju bez smilsla, bitno je je jedino da stalno bude napeto. Šteta.



Pogledal ga do kraja. Besmisleno. Necu se muciti s 3. sezonom.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/01/2022 : 09:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
After Life S3


Zadovoljavajući kraj jedne divne serije koja je ogledalo Gervaisova životnog uvjerenja. Mogla je trajati i sezonu kraće, ali 3. sezona je ionako poput dugog epiloga.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/01/2022 : 15:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

After Life S3


Zadovoljavajući kraj jedne divne serije koja je ogledalo Gervaisova životnog uvjerenja. Mogla je trajati i sezonu kraće, ali 3. sezona je ionako poput dugog epiloga.




Potpis.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/01/2022 : 16:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja još nisam stigao da pogledam After life 3, a prve dve su mi genijalne.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/01/2022 : 20:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja još nisam stigao da pogledam After life 3, a prve dve su mi genijalne.


Ja odgledao danas, serija je zavrsena.
Kraj je odlican.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/01/2022 : 20:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Odgledao sve tri sezone daredevila. Jos nisam gledao seriju u kojoj me likovi toliko zivciraju, a da me vuce gledat dalje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 23/01/2022 : 00:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Odgledao sve tri sezone daredevila. Jos nisam gledao seriju u kojoj me likovi toliko zivciraju, a da me vuce gledat dalje.



Ja nikako da se prisilim da pogledam i tu 3.sezonu. Pocetna sezona je bila zanimljiva, ali u 2.s pojavom Elektre i Punishera je postalo dosadno s forsiranjem obracuna svakih 10 minuta bez suvisle radnje.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/01/2022 : 22:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Meni su prve dve sezone Daredevila bile vrhunske obe, prva malo bolja ipak, zaokruzenija je. Onda sam poceo da gledam smor od Defendersa i to nikako da zavrsim vec koliko godina, pa da onda nakon toga pogledam i trecu sezonu. Hocu sad da procitam ceo Millerov rad na Derdevilu pa da pocnem seriju od pocetka. Ove druge Netflix serije Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist me ne zanimaju iskreno. Dobra je prva sezona Jessice gledao sam je davno onda kad je izasla ali nije ostavila utisak kao Daredevil.

Nego, je l gleda neko James Gunnovog Peacemakera? Ja nisam gledao ni The Suicide Squad pa ne gledam ni ovo jos uvek, ali deluje mi kao da mora biti da je zabavno!

Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 23/01/2022 : 23:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Treća sezona je mnogo bolja od druge i na nivou je prve. Slobodno gledajte Daredevila bez brige odlična je serija
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/01/2022 : 09:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Treća sezona je mnogo bolja od druge i na nivou je prve. Slobodno gledajte Daredevila bez brige odlična je serija

Meni je druga još najbolja, punisher i elektra su dali seriji likove sa karakterom umjesto ovo troje koji samo plaču i govore "žao mi je". Treća sezona jest bliža prvoj, nego drugoj.

Odgledao i prvu sezonu watchmena. Ustvari je bilo jako dobro do zadnje dvije epizode. Finale je traljavo i razočaravujuće.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000