forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 28/04/2022 : 10:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Zar na forumu stvarno nema opšte teme za Boyse?



The Boys Presents: Diabolical je niz samostalnih (da li?) vrlo kratkih crtića. Prva epizodica mi je bila bljeh, druga je već ugodno draškanje. Konzumiram na kapaljku dok čekam treću sezonu Boysa.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 28/04/2022 : 12:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Iskreno nisam ispratio da postoji i crtać. Skida se


EDIT: Pogledao Diabolical; prva "nema" epizoda koja je odrađena u maniru starih crtaća i ona koju je pisala Awkwafina su mi bile bezveze, ali preostale su skroz OK, pogotove one koje se dotiču Homelandera. Simpatično za ubiti vreme dok čekamo treću sezonu

Edited by - naker on 02/05/2022 19:31:13
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/05/2022 : 14:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Moon Knight odlican. Nisam nikad čitao, ali serija je vrhunska. Zabavno i pametno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 09/05/2022 : 15:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Moon Knight je i mene iznenadio kvalitetom.
Nego, slušam satima pjesmu A Man Without Love, baš je prava za buđenje.
I što ju dulje slušam, kužim da je mi je odnekud poznata...
I sad mi dođe: Jebote pa to je Mišo Kovač, Drugi joj raspliće kosu.
Dosta dobro zakamuflirano, ali ima sličnosti, plus Mišo je rasplitao kosu nekoliko godina nakon originala.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 09/05/2022 : 16:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote





“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/05/2022 : 16:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Moon Knight odlican. Nisam nikad čitao, ali serija je vrhunska. Zabavno i pametno.



Kratki run Warrena Ellisa je skroz neobičan i zanimljiv, preporučam.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 09/05/2022 : 18:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
dobra serija. drugačija. ima elemente koje volim. i josha brolina.
sci-fi-krimi-moderni western-misterij-drama. preporučam.



https://www.imdb.com/title/tt11685912/

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/05/2022 : 20:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Trenutno dobre serije koje gledam poredane random:

Winning Time-The Rise of Lakers Dynasty
Bosch Legacy
Better Call Saul
The Offer
Derry Girls
Gaslit
Shining Girls
Ten percent
Under the Banner of Heaven
We Own This City
Atlanta

Serije (dobre)koje sam nedavno pogleda:
Minx
Moon Knight
That Dirty Black Bag
Severance
Slow Horses





Serije koje sam pokuša gledat:
Star Trek Strange new Worlds
Outer Range
Billy The Kid









Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 09/05/2022 20:58:33
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/05/2022 : 23:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nije los Moon Knight. Dosta istripovan.. Pravi mindfuck.
Oscar odglumio za oskara.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 14/05/2022 : 17:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Mali podsetnik: za 6 dana izlazi treća sezona Love, Deaths & Robots. Jedna od epizoda je izgleda nastavak epizode Three Robots iz prve sezone! Vreme je da obrnem dosadašnje epizode, dugo nisam. Koja vam je omiljena epizoda?



Zanemarite ako je neko već postavio trejler ili najavu za ovo.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/05/2022 : 00:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Beyond the Aquila Rift, Zima Blue, The Secret War, Three Robots

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 15/05/2022 00:06:14
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/05/2022 : 19:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao za 3. sezonu, hvala na info.

Meni su sve dobre. Nisam naisao na bas bas losu.
Ali, ako moram da izdvojim to su: Suits i The Secret War.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 26/05/2022 : 08:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Odrađena prva polovica zadnje sezone Saula. Fenomenalno! Završilo totalno neočekivano, što je bilo očekivano. Ubija me sada stanka, serija se vraća tek 11.7.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/05/2022 : 11:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

Mali podsetnik: za 6 dana izlazi treća sezona Love, Deaths & Robots. Jedna od epizoda je izgleda nastavak epizode Three Robots iz prve sezone! Vreme je da obrnem dosadašnje epizode, dugo nisam. Koja vam je omiljena epizoda?



Iz zadnje sezone? Epizode sa zlatnom sirenom i dzinovskim rakom.
Tri robota su ovoga puta gnjavili kao da ih je Greenpeace napravio.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/05/2022 : 19:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Rijetko gledan serije (preferiran filmove)al ovo mi pari zanimljivo:

https://www.imdb.com/title/tt11330578/episodes/?ref_=tt_ov_epl

Jel neko gleda?
Jel se isplati pogledat?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 29/05/2022 : 21:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
https://www.polygon.com/23144375/jodie-foster-true-detective-season-4-details


PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/05/2022 : 22:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Odlican zavrsetak ozarka. Ja zadovoljan.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/05/2022 : 02:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Odlican zavrsetak ozarka. Ja zadovoljan.



Meni je onako, prilično antiklimaktično. Sudbine likova su mi ok, ali nekako mi je sve skupa dopizdilo i gledanje tih zadnjih 7 epizoda san odradija više ka obavezu nego zabavu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/05/2022 : 07:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Tonto

Odlican zavrsetak ozarka. Ja zadovoljan.



Meni je onako, prilično antiklimaktično. Sudbine likova su mi ok, ali nekako mi je sve skupa dopizdilo i gledanje tih zadnjih 7 epizoda san odradija više ka obavezu nego zabavu.

...a ne znam sto si ti ocekivao? Tempo raspleta u zadnjih 7 epizoda mi je sasvim dobar, u nijednom trenutku nije dosadno. Iako se krenulo u razmotavanje sage i dalje se nastavljaju mini sranja i pricice sa strane. Sam kraj je izvrstan i poanta kako nema izlaska i kako ce ih njihova sranja nastavit sustizat je jako dobra docarana. Sigurno bolje od nekakvog glupavog obracuna ili masakra u kojem bi svi izginuli.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/05/2022 : 13:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Tonto

Odlican zavrsetak ozarka. Ja zadovoljan.



Meni je onako, prilično antiklimaktično. Sudbine likova su mi ok, ali nekako mi je sve skupa dopizdilo i gledanje tih zadnjih 7 epizoda san odradija više ka obavezu nego zabavu.

...a ne znam sto si ti ocekivao? Tempo raspleta u zadnjih 7 epizoda mi je sasvim dobar, u nijednom trenutku nije dosadno. Iako se krenulo u razmotavanje sage i dalje se nastavljaju mini sranja i pricice sa strane. Sam kraj je izvrstan i poanta kako nema izlaska i kako ce ih njihova sranja nastavit sustizat je jako dobra docarana. Sigurno bolje od nekakvog glupavog obracuna ili masakra u kojem bi svi izginuli.



Vidiš uopće se ne slažen da je to poanta. Reka bih baš suprotno. I jbg, meni je bilo dosadno, a te promjene u kartelu poput neke parodije. Cjelokupno, po meni, serija je iz sezone u sezonu osjetno slabila. Očito smo je skroz drukčije doživili.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/06/2022 : 01:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
https://m.imdb.com/title/tt11398870/

Mini serija od 8 epizoda. Vrlo dobro. Preporuka.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/06/2022 : 08:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Koliko vidim, to nije mini serija
Spremaju se nastavci
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/06/2022 : 09:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Istina, ali mi deluje kao da je otkazan nastavak. Na IMDB ne stoji da se ne snima vise, a serija je iz 2020.
Kraj serije ima mesta za nastavak, ali i ovako deluje kao celina. Zato i napisah mini, jer ne verujem da ce snimati jos. A mogli bi, jer je dobro uradjeno.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/06/2022 : 20:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ja sam uživao u prvom dijelu četvrte sezone STRANGER THINGS i jedva čekam tih mjesec dana da krene nastavak i završetak. ovi klinci sjajno odrastaju iz sezone u sezonu i dokazuju se kao ozbiljni glumci sposobni suvereno na leđima nositi zahtjevne scene i dijaloge. sve je više i više likova u serijalu, od kojih je svaki itekako dobrodošao, vješto ukomponiran u priču i poseban na svoj način.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/06/2022 : 00:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000