forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 18/01/2023 : 14:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
I dalje u rebusu da su otkazali 1899.

Elem, Sreda baš dobra. Malo su mi ostali Adamsovi promašaj ali srećom ovde su na kašičicu a sama Sreda odličan izbor. Najveći plus da u ovo vreme modernih trendova jee sve lepo uklopljeno da ne bode oči dok gledaš.

Alice in Borderland druga sezona mi pak blago razočarenje. Previše razvlače i imam utisak da su se izduvali sa idejama u prvoj sezoni. Sa onakvim krajem prethodne sezone očekivao nešto više ovde a dobio manje igara i više bežanja po ulicama i šumama dok ih neko juri da ih rokne.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/01/2023 : 16:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by fler

Serija mi je bila ugodna za gledanje i otprilike ujednačene kvalitete kroz čitavu sezonu -
no baš ništa se do kraja ne razriješi.
Objavili su da je otkazana tek kasnije (žešća nepravda, obzirom na to kakve sve bedastoće dobiju više sezona)-
da sam znao prije gledanja, ne bih ni počeo.



Ja ću je odgledati do kraja, iako znam da nema nastavka. Čim je otkazana, mora da valja. Danas izgleda više sezona dobijaju skoro samo debilizmi.



Završio seriju. Iako ima određenih rupa, serija mi se baš svidela i da se nastavila ovako, bila bi mi jedna od najboljih koje sam gledao. JK Simmons je razbio u ovome, za ovakvu glumu se dobijaju nagrade.

Šteta što se ne nastavlja, ali razumem odluku. U doba konzumerizma i kratkih i zabavnih sadržaja, ovo je prevelik zalogaj za prosečnog gledaoca (barem za američkog tinejdžera i mlađeg odraslog, koji su glavna ciljna grupa i na čijem ukusu se zasniva uređivačka politika).

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/01/2023 : 10:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote


Pogledao sam ovo i meni je bilo ekstra zabavno. Nešto kao da je Guy Ritchie snimao Ocean's 11. Poseban plus ide eksperimentu u kojem su epizode izmješanog timelinea i mogu se gledati random redosljedom uz jedini uvjet da se bijela epizoda mora gledati zadnja. Koliko čitam mnogi su epizode gledali tako da su ih poredali kronološki. Ja sam gledao redom izlaženja i jako sam zadovoljan.

https://ravnododna.com/kaleidoscope-kojim-putem-krenuti/

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/01/2023 : 14:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ja sam isto gleda redom kako sam ih skinija.
a serija o velikoj pljčki je ko svaki film o velikoj pljački:treba je uzeti ko zezanciju i ne tražiti logiku.
poslužila je svrsi;ubila mi je nekoliko sati naposlu

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/01/2023 : 00:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote


Ne pamtim da sam gledao nešto toliko divno i toplo. Apsolutna preporuka.

Btw, ukoliko netko od izdavača razmišlja krenuti s mangom po kojoj je serija rađena, ima jednog sigurnog kupca.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 28/01/2023 : 21:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto



Pogledao sam ovo i meni je bilo ekstra zabavno. Nešto kao da je Guy Ritchie snimao Ocean's 11. Poseban plus ide eksperimentu u kojem su epizode izmješanog timelinea i mogu se gledati random redosljedom uz jedini uvjet da se bijela epizoda mora gledati zadnja. Koliko čitam mnogi su epizode gledali tako da su ih poredali kronološki. Ja sam gledao redom izlaženja i jako sam zadovoljan.

https://ravnododna.com/kaleidoscope-kojim-putem-krenuti/



I meni je bila zabavna. Jedino mi je poslednja epizoda slabija od ostalih.
Zasluzuje vecu ocenu, nego sto je trenutna ..

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 28/01/2023 21:21:10
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/01/2023 : 17:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Stigla četvrta sezona Faude..odlična kao i prve tri...preporuka

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 31/01/2023 : 15:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Odgledao nedavno The Bear
Vidim da je bilo upisa o seriji, ali po meni dosta tiho je prošla s obzirom na kvalitetu.
Iako nisam fan kulinarstva i ne patim na takve emisije, ovo je ipak nešto kompletno iznenađujuće.
Sjajna atmosfera, nekada umirujuće i intimno, ali na momente skoči napetost na 100% i gledatelja lako uvuče u taj adrenalin i tenzije u kuhinji. U tom segmentu vrlo uvjerljivo.
Jedina zamjerka je da jako brzo prođe tih 8 polusatnih epizoda. Ali dolazi druga sezona, a mislim da će i s vremenom serija dobiti dodatna priznanja koja zaslužuje.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 05/02/2023 : 22:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Dolazak Copenhagen Cowboyja na Netflix me podsjetio da još uvijek nisam pogledao Refnovu prošlu seriju, Too Old to Die Young. Nakon prve epizode mogu reći da ni neću. Ne pamtim kad sam gledao nešto toliko isprazno, razvučeno i dosadno. Vidjet ćemo kakav je Cowboy, valjda se Refn bolje snalazi na domaćem terenu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/02/2023 : 22:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Napokon krenuo s četvrtom sezonom Babylon Berlin.
Nakon tri pogledane epizode stvari su već toliko krenule loše po gotovo sve likove, bojim se šta ih čeka do kraja Ali da, idalje jako visoka kvaliteta serije, uživam u svakoj minuti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
581 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 15/02/2023 : 09:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Navodno Batman animated series dolazi na HBO max
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 15/02/2023 : 09:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Batman TAS je već na HBO Maxu. Ako si mislio na onu novu seriju koja je kao trebala biti spiritualni nasljednik TAS-a (Caped Crusader), to je HBO otkazao prošle godine i serija sada traži drugi dom.
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
581 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 15/02/2023 : 09:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Ne, ne, mislio sam na tu staru. Onda je to friško stiglo jer ranije ju nisam vidio tamo. Nebitno, drago mi je da je tu, moglo bi se početi gledat. Teški povratak u djetinjstvo
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/02/2023 : 15:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Batman TAS je već na HBO Maxu. Ako si mislio na onu novu seriju koja je kao trebala biti spiritualni nasljednik TAS-a (Caped Crusader), to je HBO otkazao prošle godine i serija sada traži drugi dom.



DK24 je u pravu, stara Foxova animirana serija tek je jučer postala dostupna na našem HBOMaxu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 15/02/2023 : 16:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice
DK24 je u pravu, stara Foxova animirana serija tek je jučer postala dostupna na našem HBOMaxu.



Vjerujem da je, meni je nešto ostalo u sjećanju da je bilo i ranije, ali to sam ja nešto pomiješao. U svakom slučaju, trenutno je dostupno, tako da nisam omašio
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 18/03/2023 : 06:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.tmz.com/2023/03/17/the-wire-star-lance-reddick-dead-dies/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/03/2023 : 09:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Počivao u miru.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/03/2023 : 08:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pogledali smo Severance, momentalno mi uletila u top 5 naj serija ikad.
Sad treba dočekati drugu sezonu, kažu najvj početak 2024. :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/03/2023 : 14:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Da, fantastično od samog početka, i (što je vrlo neuobičajeno)
kvaliteta ni u jednom trenutku ne opada.
Naprosto briljantno, veselim se nastavku.

A Lance Reddick..
jebemti, baš me zateklo, uvijek je djelovao poput mladića.
Rijetko karizmatična pojava s pamtljivim ulogama
i vrlo upečatljiva glasa, otvori usta i odmah znaš tko je.
Kakva šteta.
Počivao u miru.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/04/2023 : 19:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

https://www.tmz.com/2023/03/17/the-wire-star-lance-reddick-dead-dies/



R.I.P.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/04/2023 : 22:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Dolazak Copenhagen Cowboyja na Netflix me podsjetio da još uvijek nisam pogledao Refnovu prošlu seriju, Too Old to Die Young. Nakon prve epizode mogu reći da ni neću. Ne pamtim kad sam gledao nešto toliko isprazno, razvučeno i dosadno. Vidjet ćemo kakav je Cowboy, valjda se Refn bolje snalazi na domaćem terenu.





Slazem se za Too Old... Ja sam veliki obozavatelj Refna, jos kad sam video da je scenarista serije Ed Brubaker rekoh sebi nema sanse ovo da bude lose. Moze da bude lose. Uzasno lose i dosadno, pogledao sam prve 3 ili 4 epizode i nisam mogao da nastavim.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/04/2023 : 00:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, nije ništa bolji ni Cowboy.

S druge strane krenuo sam sa Succession i Yellowjackets i obje su (za sada) super. Succession sam škicnuo treću sezonu kad ju je supruga gledala i već znam da ne pada u kvaliteti, a nadam se da će isto vrijediti i za Yellowjackets.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 03/04/2023 : 08:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Za Too Old to Die Young se sjecam da sam procitao da je tako namjerno bilo napravljeno, glumci su dobili upute da nakon svake replike zadrze i pricekaju po 20-30 sekundi prije nego sto odgovore, da sve rade namjerno sporo i slicno. Razlozi su dijelom stilski, da se stvori atmosfera, a dijelom i da se isprovocira gledatelj i potegne nekakva rasprava o smislenosti ovog takozvanog zlatnog doba serija kad se sve mora bespotrebno razvuci da se popuni satnica i toboze prodube likovi. (Ja sam inace od serije odustao nakon druge epizode.)

Od drugih serija od kojih sam nedavno odustao su i The Last of Us i Poker Face, prva mi je bila dosadna, a druga ima barem meni iritantnu glavnu junakinju. Na kraju sam se zakacio na Yellowstone i ostale mu spin-offove. Kasnije ove godine ide i spin-off Marshall Bass - dakle, Taylor Sheridan je americki Darko Macan.

Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 04/04/2023 : 21:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



An Idiot Abroad (2010-2012) (3 sezone)

Karl Pilkington je sasvim običan čovek, kojeg je Ricky slučajno "otkrio" i u dogovoru sa Stephenom ga poslao na put oko sveta kako bi umirao od smeha gledajući i slušajući njegove reakcije na šokantne kulturne razlike. Karl je, ajde tako da kažemo, prost čovek, jer on nikada nije ni završio školu, obrazovanje mu nije jača strana, i on kao tipičan Englez koji nikada nije napustio ostrvo i video ostatak sveta, pati od steoreotipa i predrasuda prema drugim zemljama, što rezultira u nekim zaista presmešnim situacijama i komentarima.

Cenim da je većina upoznata sa radovima Ricky Gervaisa i Stephena Merchanta pa može da pretpostavi kakav tip humora ovde treba da očekuje. Prva epizoda u Kini je ubedljivo najbolja, i ako vas ona ne povuče da gledate dalje onda ništa neće. Moji zavoriti su i izleti u Brazil, Japan, Tajland, Meksiko itd.


Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 13/04/2023 : 11:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Da li neko zna kako doci do Essex County? Emituje se izgleda samo na tv CBS
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000