forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/03/2009 : 14:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo topica i o serijama..

Meni najbolja - The Sopranos

Edited by - sawitch on 17/12/2010 18:25:59

dino1984
Junior Member



Austria
458 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 24/03/2009 : 14:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message  Reply with Quote
Meni najbolja Dexter samo sto jos nisam pogledao 3 sezonu!!!!

Good night white pride!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/03/2009 : 14:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja to nisam jos nabavio... A odgledao sam brdo u poslednjih par meseci.. Heroji, Sopranovi, X files, Prison break, Lost, Deadwood...

Ali za Sopranove mogu reci da kvalitet ne opada vec naprotiv, povecava se sa svakom novom sezonom...
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 24/03/2009 : 14:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Sopranovi su meni najbolja serija koju sam gledao i zaista, što je više odmicala bila mi je sve bolja.

U zadnje vrijeme sam gledao humorističku seriju How I Met Your Mother i mogu je toplo preporučiti.

Je li neko gledao The Wire, interesuje me valja li šta, da ne skidam djaba?

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/03/2009 : 15:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja sad trenutno gledam

sajnfelda = VRH

i firefly izgleda OK steta sto je ukinuse

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dino1984
Junior Member



Austria
458 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 24/03/2009 : 15:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ja to nisam jos nabavio... A odgledao sam brdo u poslednjih par meseci.. Heroji, Sopranovi, X files, Prison break, Lost, Deadwood...

Ali za Sopranove mogu reci da kvalitet ne opada vec naprotiv, povecava se sa svakom novom sezonom...



Ako si u prilici pogledaj Dexter serija je stvarno odlicna(barem meni)
a i Soprano je vrhunska stvar

Good night white pride!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/03/2009 : 15:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Cuo sam za Dextera.. U prilici sam da nabavim, ali ubijam se od ostalih serija.. Zaboravio sam da spomenem i Jericho.. I to gledam..

A Sopranovi su stvarno najbolji.. Samo sto me slog opalio u poslednjoj epizodi.. :) Cekam da izadje film koji je najavljen i time ce konacno biti spustena zavesa na Sopranove..
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/03/2009 : 15:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Jedina serija koja me je toliko nalozila da moram da je odgledam 5 i vise puta su Mucke! I stvarno sam je gledao mali milion puta, znam sve epizode napamet, a i kad god hoces mogu da je gledam ponovo! Inace se ne bavim serijama u zivotu, al eto....ovo od ranijih dana ostao lep utisak!

kad sam bio mali, gledao sam Porodicno blago!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/03/2009 : 16:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja Mucke nikad nisam mogao da gledam.. Crnu guju sam voleo.. :)
A te nase domace su uvek bile OK, pocevsi od Boljeg zivota pa na ovamo.. :)
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 24/03/2009 : 16:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Od serija pratim gotovo iskljucivo strane sitkome. Pogledam tu i tamo "Red i Zakon: Specijalne zrtve" kao i "Medijum", i to je to. "OZ" je bila hebeno dobra serija.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/03/2009 : 17:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ja Mucke nikad nisam mogao da gledam..


Sta ovo treba da znaci Bogohuljenje!
Pa sto to, Savicu....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 24/03/2009 : 17:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dino1984

Meni najbolja Dexter samo sto jos nisam pogledao 3 sezonu!!!!



Odlična je i 3. sezona, super mi je bilo vidit Jimmy Smitsa opet u nekoj dobroj ulozi...

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/03/2009 : 17:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by sawitch

Ja Mucke nikad nisam mogao da gledam..


Sta ovo treba da znaci Bogohuljenje!
Pa sto to, Savicu....



Ne znam, jednostavno me ubije u pojam ta atmosfera.. Uzasno mi je.. Ne mogu... Gledao sam 10-ak epizoda, i naleteo na onu sa Betmenom i Robinom, e tu sam se stvarno pocepao od smeha, ali ovo ostalo mi je sve sumorno...
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 24/03/2009 : 18:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister


Je li neko gledao The Wire, interesuje me valja li šta, da ne skidam djaba?



Ne da valja, nego yebe kevu, s oproštenjem. Ali je isto tako dosta teška za gledanje, ne samo zbog teme, nego i zato što nije tipična tv-serija: priča svoju priču, polako i temeljito (druge serije su obično zbirke priča, the wire je roman), i nimalo ju ne zanimaju jeftini trikovi za zadržavanje pažnje gledatelja, čak bih rekao da je gledatelji općenito ne zanimaju previše :).

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/03/2009 : 18:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
zadnjih nekoliko godina jedino sto pratim je Smallville,za ostale nemam vremena
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 24/03/2009 : 18:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Mucke su po meni najbolja britanska serija,dok od americkih:House,House i samo HOUSE!Najbolja serija ikad snimljena.Zavrsio sam prve 4 sezone,i sad pocinjem petu!Mnogo je Hju Lori opasan!Uz Housea,bolje serije su mi i Grey's Anatomy,Friends,'Allo,'Allo,Greek,Boston Legal,Married with children,Just shoot me,Ghost wisperer,Criminal minds,CSI,Murder she wrote i naravno Sopranovi.Ako sam neku zaboravio,neka sam!

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/03/2009 : 18:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
CSI me smorio... Odgledao sam 3 sezone i ostavio... Svaka skoro ista..
Moji ortaci gledaju sad 24 casa i kazu da je super, ali ja ne varim Kifera Saterlenda nikako..
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/03/2009 : 19:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja sam mucke tek nedavno nabavio

prije ih nisam mogao gledati ne znam zasto
sacu uskoro probati

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dino1984
Junior Member



Austria
458 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 24/03/2009 : 19:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by dino1984

Meni najbolja Dexter samo sto jos nisam pogledao 3 sezonu!!!!



Odlična je i 3. sezona, super mi je bilo vidit Jimmy Smitsa opet u nekoj dobroj ulozi...



Sad cu kad dodem u Hrvatsku za Uskrs uzeti od frenda
i 3 sezonu jer sam vec od vise ljudi cuo da nije losa!!!

Good night white pride!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/03/2009 : 19:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ja gledam ovu hrvatsku - Sve će biti dobro.
A Mućke nikad nisam mogao da smislim!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/03/2009 : 19:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja sam mucke tek nedavno nabavio

prije ih nisam mogao gledati ne znam zasto
sacu uskoro probati



(ovo vazi i za Savica)

Meni su Mucke genijalne zato sto je tih par glavnih likova tako dobro razvijeno, da se jednostavno vezes za njih posle par epizoda, delis njihove muke, radost, smejes se sa njima. Naravno, sve je uokvireno u jednu (donekle) realnu situaciju, u kojoj se ljudi iz nize klase bore za opstanak. Po mom misljenju, remek delo!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/03/2009 : 19:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja gledam ovu hrvatsku - Sve će biti dobro.
A Mućke nikad nisam mogao da smislim!



to ni hrvati ne gledaju
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/03/2009 : 19:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mućke imaju taj štih koji je sličan sa našim podnevljem;ekipa koja se snalazi kako zna i umije, na sve moguće načine osim pošteno, nema para, a opet su zajebanti, piju u pubu svaku večer, imaju problema sa ženama, a opet dobričine su i pošteni ljudi. Iz istog razloga su se ljudi poistovjetili sa Alanom Fordom.
Mućke su mi genijalne. Navodno negde na Črnomercu postoji birtija koja ima šprehu na mućke. Jel zna netko gdje točno?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 24/03/2009 19:59:10
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/03/2009 : 19:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja gledam ovu hrvatsku - Sve će biti dobro.
A Mućke nikad nisam mogao da smislim!



Babo!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/03/2009 : 20:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Mućke imaju taj štih koji je sličan sa našim podnevljem;ekipa koja se snalazi kako zna i umije, na sve moguće načine osim pošteno, nema para, a opet su zajebanti, piju u pubu svaku večer, imaju problema sa ženama, a opet dobričine su i pošteni ljudi. Iz istog razloga su se ljudi poistovjetili sa Alanom Fordom.
Mućke su mi genijalne. Navodno negde na Črnomercu postoji birtija koja ima šprehu na mućke. Jel zna netko gdje točno?



Ima u Bg-u isto, i to odmah pored Skadarlije!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 24/03/2009 : 20:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Omiljena serija mi je prison break!!!

Btw shta znachi ono & co???

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000