forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 10:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Rece Witchblade.. Ispao sam tup... :)
A odgledao sam ovih dana prve 2 sezone Nindza kornjaca.. :) Jao kako sam se obradovao... I to sa starom sinhronizacijom.. Nikola Simic, Djuza Stoiljkovic i ekipa..
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 27/03/2009 : 10:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel
....
ima jedna serija kojoj je radnja bila smještena u americi pred revoluciju i za doba revolucionarnog rata - znam da je išla nedeljom oko 2 ali ne mogu se sjetiti naslova da me ubiješ volio bi je naći


Liberty! The American Revolution?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/03/2009 : 10:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Trenutno gledam Sherlock Holmes iz 84 serije odlično, odličan glumac



Jeste! Ovo je stvarno odlicna serija, zao mi je sto je nisam vise gledao Mogao bih i nju da skinem, ali ko ce postici da sve pogleda

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 10:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
ja nedavno zavrsio prve 3 sezone "how i met your mother". 4. cekam da zavrsi, pa cu je pogledati cijelu. uglavnom, odusevljen sam serijom. jedna od rijetkih serija koja je sa svakom sezonom i epizodom sve bolja

sad ponovno od pocetka gledam "the 70's show", a onda se vracam "heroesima" (pogledao sam prvu i dio druge sezone)

poceo sam gledati i "the class", ali sam izdrzao pola prve epizode. nije mi sjelo

zna li netko (mrzi me traziti :-)) odakle se s neta moze skinuti serija iz 1980-tih "tajne sahare" s michaelom yorkom?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 10:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A ima li neko "Sever i jug", onu staru seriju sa Patrikom Svejzijem??? Naravno moraju titlovi, nije za mene..

Edited by - sawitch on 27/03/2009 10:27:08
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 10:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
imas na seljacionline-forum.com na rapidshare nalozima
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 27/03/2009 : 10:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
To sto zbog nostalgicnih razloga preferirate stare serije ne treba pljuvati po novima. Ja sam kao klinac obozavao Dosije X a sad ga ne mogu smisliti. I cuj koja glupost govoriti o predvidljivosti i neuvjerljivosti, kad se to drasticno smanjilo u nekim novim serijama, a u starim ima ih koliko hoces. Neko je spomenuo i House seriju pod bezveze... sto mi je cisti apsurd. Al ajd svako tudje misljenje bla bla bla...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 10:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by rommel
....
ima jedna serija kojoj je radnja bila smještena u americi pred revoluciju i za doba revolucionarnog rata - znam da je išla nedeljom oko 2 ali ne mogu se sjetiti naslova da me ubiješ volio bi je naći


Liberty! The American Revolution?


ne bila je igrana seirja ne dokumentarac
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 10:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

imas na seljacionline-forum.com na rapidshare nalozima



mislim da na ovome sajtu nema nista interesantno za mene
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 10:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Dok Lester

imas na seljacionline-forum.com na rapidshare nalozima



mislim da na ovome sajtu nema nista interesantno za mene



Ne budi toliki snob...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 10:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Cilj mi je da negde nađem one starije koje sam gledao kao klinac: Sever i jug, Šogun, Marko Polo, Sin jutarnje zvezde, Zona sumraka(novija), Kriminalističke priče...



Marco Polo http://www.mininova.org/tor/1959255 i http://www.mininova.org/tor/1959258

Sjever i Jug imas na seljacionline-forum.com na rapidshare nalozima

The New twilight Zone http://www.mininova.org/tor/1075952

Crime Story http://www.mininova.org/tor/1521416 i http://www.mininova.org/tor/1983351

ako vas gore evropljane muci brzi internet, snimim ti ja na dvd-e pa ti donesem u makarsku
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 10:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Dok Lester

imas na seljacionline-forum.com na rapidshare nalozima



mislim da na ovome sajtu nema nista interesantno za mene



Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 10:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid
I cuj koja glupost govoriti o predvidljivosti i neuvjerljivosti, kad se to drasticno smanjilo u nekim novim serijama, a u starim ima ih koliko hoces. Neko je spomenuo i House seriju pod bezveze... sto mi je cisti apsurd.



Opa bato!!! Pa ovo sam ja bio. ;-)
Mogu ja sad da razglabam do sutra kako i zašto sam to rekao, ali ne vidim svrhu. House, CSI, 24,Lost i slične serije mi se iz više razloga ne sviđaju, sasvim subjektive prirode, kao što se tebi iz tih razloga dopadaju.
Samo mi objasni kako si gledao X Files kao klinac ako sad imaš 22 godine? Inače, ja pod "gledati seriju" podrazumevam onda kada sa ta serija premijerno daje na TV-u.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 10:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by manhunter

Cilj mi je da negde nađem one starije koje sam gledao kao klinac: Sever i jug, Šogun, Marko Polo, Sin jutarnje zvezde, Zona sumraka(novija), Kriminalističke priče...



Marco Polo http://www.mininova.org/tor/1959255 i http://www.mininova.org/tor/1959258

Sjever i Jug imas na seljacionline-forum.com na rapidshare nalozima

The New twilight Zone http://www.mininova.org/tor/1075952

Crime Story http://www.mininova.org/tor/1521416 i http://www.mininova.org/tor/1983351

ako vas gore evropljane muci brzi internet, snimim ti ja na dvd-e pa ti donesem u makarsku



He he, ja Evropljanin. Ja sam ti bre džudža balkanska, pa mi ove serije trebaju kao snimci sa naših televizija onog vremena (iliti sa prevodom).
Nije jezika apsolutno nikakav problem, ali me se te serije gledaju onako kao ih pamtim.

Ako mi nađeš Sin jutarnje zvezde u tom obliku, snimaj i donosi!!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 27/03/2009 : 10:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by rommel
....
ima jedna serija kojoj je radnja bila smještena u americi pred revoluciju i za doba revolucionarnog rata - znam da je išla nedeljom oko 2 ali ne mogu se sjetiti naslova da me ubiješ volio bi je naći


Liberty! The American Revolution?


ne bila je igrana seirja ne dokumentarac



Nisam ni znao da je to dokumentarac. Sjecam se da glumi Colm Feore pa onda sam uvijek mislio da je igrana
Možda onda ona serija o Washingtonu u kojoj glumi i Lloyd Bridges?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 10:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
pa skini prijevode s neta, crni dejane, i onda jos dodaj gore u kut logo tv zagreb, beograd, sarajevo ili sta vec i ugodjaj je potpun

vidim da si stari nostalgicar za ovim stvarima kao i ja pa onda pogledaj www.crtaci.info
tamo imas hrpu starih crtanih sa starim sinhronizacijama, i srpskima i hrvatskima. ja sam odvalio kad sam tamo vidio crtane poput sport billyja i Generalove radnje(Possible Possum)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 11:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

pa skini prijevode s neta, crni dejane, i onda jos dodaj gore u kut logo tv zagreb, beograd, sarajevo ili sta vec i ugodjaj je potpun

vidim da si stari nostalgicar za ovim stvarima kao i ja pa onda pogledaj www.crtaci.info
tamo imas hrpu starih crtanih sa starim sinhronizacijama, i srpskima i hrvatskima. ja sam odvalio kad sam tamo vidio crtane poput sport billyja i Generalove radnje(Possible Possum)



Za crtaće znam, skinuo sam Štrumpfove i kao fol ih puštam klincima, ima mnogo dobrih stvari.
Što se tiče lepljenja titlova, nema šansi da tako nešto započnem. Nemam vremena na žalost, a ni volje, jedino u šta sam spreman da se upustim je da pokrenem BitComet, skinem torrente i spržim ih na CD/DVD i onda jednom kad stignem da ih pogledam...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 11:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
ja imam ogromnu volju, ali vrijeme je problem br.1. no, kad god stignem, stavim neku od tih starih stvari neka se skida, snimim na DVD i pogledam svake prijestupne. inace, klincu sam cisto za probu pustio starog mickeyja mousea iz 1930-tih i poslije toga ga skoro 3 mjeseca nisam vadio iz dvd-a :-)))) obozava stare disneyjeve crtice
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 11:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mislim da mi je sa tog sajta crtaci.info drugar skidao neke crtane... A evo jednog linka da se pokidate od smeha:

http://www.youtube.com/watch?v=Z5bwRtGyazU

Ti glasovi su nenadjebivi..

PS

Ako neko ima tih starih crtanih, i bude dolazio u Makarsku, neka spremi diskove za rezanje.. :) Ubio bih za He-Mana sa HR sinhronizacijom..
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 11:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
reci sta te zanima pa cemo poskidati ;-))

he-mana cu potraziti, ali znaj da trebam i protuuslugu (bas sam gad, ha?) :-)))

a sto se glasova u crticima tice, par postova ranije bas sam spomenuo Generalovu radnju(Possible Possum). fakin' hilerijus!:-)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 11:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

ja imam ogromnu volju, ali vrijeme je problem br.1. no, kad god stignem, stavim neku od tih starih stvari neka se skida, snimim na DVD i pogledam svake prijestupne. inace, klincu sam cisto za probu pustio starog mickeyja mousea iz 1930-tih i poslije toga ga skoro 3 mjeseca nisam vadio iz dvd-a :-)))) obozava stare disneyjeve crtice



Ma i meni je vreme problem (čudno kad se zna da sam već dva meseca na bolovanju),mada ne za skidanje, startujem BitComet i skidam par filmova/serija istovremeno, ali nema šansi da se još zajebavam sa lepljenjem titlova. Pogotovo ne na serije od 30-40 epizoda.
Pokušao samjednom, i rekao neka hvala.

Moji klinci obožavaju Diznijeve crtaće trenutno. Bambi, Mala sirena, Pepeljuga i sl. Znam ih napamet u međuvremenu. Štrumpfovi im se nisu svideli baš, zbog Gargamela, kažu: "ovo nije za malu decu, to je neki loš čika".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 11:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
i moj uvijek kaze: "daj premotaj ove zloceste" :-)))))

a sto se titlova tice, kuda ih lijepis? skines s neta, brate, i gledas. meni jedino na the 70's show malo kasne, a sve ostalo sto sam gledao bilo je ok
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 11:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

i moj uvijek kaze: "daj premotaj ove zloceste" :-)))))

a sto se titlova tice, kuda ih lijepis? skines s neta, brate, i gledas. meni jedino na the 70's show malo kasne, a sve ostalo sto sam gledao bilo je ok



A ti misliš da gledam na računaru direktno??
Uuuuu, to tek ne volem. Ma ja sam ih lepio direktno u film (ne sećam se više kako, ima neki program), onda snimao na CD i gledao na TV-u. Zajebancija samo tako.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 11:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
ja gledam na kompu dok zena na telki gleda desperate houswives ili grey's anatomy. imam 22 incni monitor pa se da izdrzati :-)

a kad gledam na telki, samo zaprzim na dvd i gledam. prije toga samo preimenujem titlove u ime fajla u kojem se nalazi film
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 12:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

reci sta te zanima pa cemo poskidati ;-))

he-mana cu potraziti, ali znaj da trebam i protuuslugu (bas sam gad, ha?) :-)))

a sto se glasova u crticima tice, par postova ranije bas sam spomenuo Generalovu radnju(Possible Possum). fakin' hilerijus!:-)



Pa u principu me zanima SVE, pa kad si ti "gad", da budem i ja 'alav.. Salim se, He-mana bih bas voleo da imam.. Gledao sam na Youtube-u jednu epizodu i upisao sam se od srece... Kakva je to nostalgija.. A sto se generalove radnje tice, pa to je vrh.. Micko, Buljko, Bole.. Kakva ekipa.. I sta ti bude trebalo, javi.. Ako nemam ja, pokusacemo da nabavimo..
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000