forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Radovan Devlić: MACHU PICCHU integral
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 07/05/2009 : 20:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
I ja imam problem s prostorom za stripove i knjige. Pod hitno mi treba novi, veci ormar.
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 19/01/2010 : 13:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam ga nedavno, ali moram priznati s puno poteskoca.
Scenario se gubi na svakih nekoliko stranica i to je jedan od recimo 3-4 stripa koje sam citao dosad (medju sigurno 5.000 a valjda i puno puno vise) u kojem nisam nikad znao tko je tko i sto se zapravo desava.
Ideja ok, za crtez nemam zamjerki, ali ostalo, stvarno sam jako razocaran.
Na kraju, kad vidim da zapravo skoro nitko nije komentirao taj strip, nisam jedini kojem se nije svidjao (ili je mozda sam par komada prodano).
Eto.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/01/2010 : 15:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Machu Picchu, jedino što se sf komponenta svodi na antigravitacijske letjelice s motorima nalik na radijatore:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2010 : 15:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tristan

Procitao sam ga nedavno, ali moram priznati s puno poteskoca.
Scenario se gubi na svakih nekoliko stranica i to je jedan od recimo 3-4 stripa koje sam citao dosad (medju sigurno 5.000 a valjda i puno puno vise) u kojem nisam nikad znao tko je tko i sto se zapravo desava.
Ideja ok, za crtez nemam zamjerki, ali ostalo, stvarno sam jako razocaran.
Na kraju, kad vidim da zapravo skoro nitko nije komentirao taj strip, nisam jedini kojem se nije svidjao (ili je mozda sam par komada prodano).
Eto.


I meni je strip scenaristički totalna zbunjola, a ni crtežom nisam nešto oduševljen. Likovi su pre slični, šta samo stvara još više konfuzije u ionako konfuznoj priči. Kupio sam ga jer mi je ostao u lijepom sjećanju iz Stripoteke, međutim nikada do sada nisam pročitao cijeli strip, pa sam mislio da su rupe u priči posljedica toga.
Meni definitivno nije sjeo, tako da je zahvaljujući aukcijama pronašao novog vlasnika.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/01/2010 : 03:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ovaj sam strip poceo citati u Stockholmu a zavrsio u Kairu u Kairu mi je djelovo puno toplije,nije bas najlaksi strip za povezati ako se jos prejedes slatka prije citanja nije ti vise ni do stripa vec samo mislis da ti se hoce sleci.

Edited by - Porter on 22/01/2010 03:52:03
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 28/11/2011 : 10:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tristan

Procitao sam ga nedavno, ali moram priznati s puno poteskoca.
Scenario se gubi na svakih nekoliko stranica i to je jedan od recimo 3-4 stripa koje sam citao dosad (medju sigurno 5.000 a valjda i puno puno vise) u kojem nisam nikad znao tko je tko i sto se zapravo desava.
Ideja ok, za crtez nemam zamjerki, ali ostalo, stvarno sam jako razocaran.
Na kraju, kad vidim da zapravo skoro nitko nije komentirao taj strip, nisam jedini kojem se nije svidjao (ili je mozda sam par komada prodano).
Eto.


I meni je strip scenaristički totalna zbunjola, a ni crtežom nisam nešto oduševljen. Likovi su pre slični, šta samo stvara još više konfuzije u ionako konfuznoj priči. Kupio sam ga jer mi je ostao u lijepom sjećanju iz Stripoteke, međutim nikada do sada nisam pročitao cijeli strip, pa sam mislio da su rupe u priči posljedica toga.
Meni definitivno nije sjeo, tako da je zahvaljujući aukcijama pronašao novog vlasnika.




Otprilike ovako sam i ja doživio ovaj strip.

Prvi puta sam se upoznao s Machu Picchu u Comiconu gdje je bila izašla ona Kordejeva opiturana epizoda. U to doba mi je taj strip bio prva liga s nekim svojim retro šmekom i puno puta u ponovljenim čitanjima sam se pitao što je bilo poslije.
Onda je izašao ovaj integral i svaki put od tada kada bih ga vidio na policama u knižarama pritajeno sam mu prijetio "bit ćeš moj jednoga dana".

Međutim, sada kad sam ga konačno pročitao, pomalo sam razočaran..
Crtež nije loš i vremenom se poboljšava, dobiva na čistoći i počinju se jasnije razlikovati likovi. Na početku je to zaista bilo malo teže, ali kada se majstor razmahao strip je dobio na vizualnoj ljepoti, osobito odijela, uniforme i vozila, kao i scenografija.
Ono što mi šteka u svemu ovome je scenarij. Previše rupa. Nakon čitanja mi se stvorio jedan veliki kupus i nije bilo dojma "čoviče, koja stripčina!"

Uopće ne sporim da je ovaj strip djelo pravoga majstora, ali nije mi legao do kraja..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000