forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 preacher - beli put
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

constantine
Starting Member



Croatia
43 Posts

Member since 22/05/2005

Posted - 16/04/2009 : 17:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send constantine a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav
Zanima me da li će Beli put nastaviti dalje prevoditi strip Preacher nakon pet epizoda? Poslao sam im par puta pitanje na email, ali nikada nisu odgovorili. Ako zna to...

Edited by - BlekenDekara on 16/04/2009 17:39:23

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/04/2009 : 17:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
mene zanima koja je cijena ovih preachera?
gledam ih malo po aukcijama, a ne znam kako da se orijentiram
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 16/04/2009 : 18:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by constantine

Pozdrav
Zanima me da li će Beli put nastaviti dalje prevoditi strip Preacher nakon pet epizoda? Poslao sam im par puta pitanje na email, ali nikada nisu odgovorili. Ako zna to...



Pa nastavili su. Izašao je i drugi trejd, poodavno. Uskoro bi trebalo (!) i treći da se pojavi.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 16/04/2009 : 18:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

mene zanima koja je cijena ovih preachera?
gledam ih malo po aukcijama, a ne znam kako da se orijentiram


imam ja tog od bp koji mi ne treba ako te bude zanimalo reci
Go to Top of Page

constantine
Starting Member



Croatia
43 Posts

Member since 22/05/2005

Posted - 16/04/2009 : 21:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send constantine a Private Message  Reply with Quote
cijena je negdje 125 kn. Ja sam drugi dio naručio od libellusa. A da li ima datum za trojku? Sada će biti vrlo brutalno... pojaviti će se konačno saint of the killer. :D
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/04/2009 : 23:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by supermark

mene zanima koja je cijena ovih preachera?
gledam ih malo po aukcijama, a ne znam kako da se orijentiram


imam ja tog od bp koji mi ne treba ako te bude zanimalo reci



hvala
ali mislim da cu se potruditi zaraditi ga, ovo je samo pokusaj ulizivanja za onaj tekst o klintu
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 17/04/2009 : 08:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by supermark

mene zanima koja je cijena ovih preachera?
gledam ih malo po aukcijama, a ne znam kako da se orijentiram


imam ja tog od bp koji mi ne treba ako te bude zanimalo reci



hvala
ali mislim da cu se potruditi zaraditi ga, ovo je samo pokusaj ulizivanja za onaj tekst o klintu


ne ovo nije bio pokušaj ulizivanja već zarađivanja
a klint ostaje nepromjenjen škiljavi analfabet za muziku

Edited by - rommel on 17/04/2009 08:32:28
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 19/05/2013 : 21:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Darkwood je krajem trečeg mjeseca objavio vijest da nastavlja sa Propovednikom tamo gdje je Beli Put stao. Da li netko zna kada izlazi Provednik 4. u izdanju Darkwooda ?

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 18/06/2013 : 22:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Darkwood je krajem trečeg mjeseca objavio vijest da nastavlja sa Propovednikom tamo gdje je Beli Put stao. Da li netko zna kada izlazi Provednik 4. u izdanju Darkwooda ?



Postavio sam pitanje prije mjesec dana i ništa. Zar baš nitko nema ovu informaciju ?
gledao sam na Darkwood forumu, ali ni tamo nisam našo datum ili bar okvirno vrijeme četvrtog Propovednika...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/06/2013 : 22:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a da pošalješ mail darkwoodu ili da bar pitaš na njihovom webu vjerovatno bi dobio brže odgovor.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 20/06/2013 : 20:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

a da pošalješ mail darkwoodu ili da bar pitaš na njihovom webu vjerovatno bi dobio brže odgovor.


da, vjerojatno si u pravu...al mislio sam da netko ovdje to zna...ipak nas ima ovdje nekoliko tisuća

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1908 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 20/06/2013 : 21:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
darkvud nastavlja sa Propovednikom tamo gde je Beli Put stao, u istom firmatu. Ista stvar i sa Sendmenom.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 20/06/2013 : 21:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Pa da oni znaju datum izlaska, verovatno bi već objavili tu informaciju kod njih na sajtu. Polako ljudi, ide leto, godišnji odmori...

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/06/2013 : 22:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Pa da oni znaju datum izlaska, verovatno bi već objavili tu informaciju kod njih na sajtu. Polako ljudi, ide leto, godišnji odmori...


Leto definitivno, godišnji kako kome...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 21/06/2013 : 00:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
U pravu si

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 21/06/2013 : 23:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

darkvud nastavlja sa Propovednikom tamo gde je Beli Put stao, u istom firmatu. Ista stvar i sa Sendmenom.


to naravno znam, ali me zanima kada se kreće sa time...a to se očito još ne zna...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000