forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2017 : 20:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

bude on to riješio..ja ne brinem


Kriminal će biti objavljen do kraja, samo malo strpljenja. Nije lako to sve gurati tako visokim ritmom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2017 : 20:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JAH WOBBLE

Da li će Fibra objavljivati još neki strip od Tezuke?


Hoće, nadam se. I tu je došlo do promjene zastupnika, pa trebamo vidjeti kako će to dalje ići.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 13/11/2017 : 21:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Hvala svima koji su nas posjetili na netom završenom Interliberu. Bilo je lijepo vidjeti toliko poznatih lica, ali i puno novih, jedino je šteta što je zbog neopisive gužve i opsade našeg štanda bilo malo vremena za ćakulanje. Hvala vam na lijepim riječima i podršci, zaista je ugodno osjetiti toliku pažnju i pregršt dobrih namjera i pozitivnih vibracija. Iako je Interliber bio užasno naporan, takve pozitivne vibracije vraćaju entuzijazam natrag na uobičajno visoke razine. Stoga, nema odmora dok traje obnova!




Sad dok si pod tim utiskom, dok si pod uticajem dobrih vibracija, dok si jos pun entuzijazma, izbaci nam i pored tradicionalnog broja prodanih primjeraka jos tradicionalniji trenutni Fibrin plan izdavanja za 2018 i 2019 godinu
Naravno da ono sto ces vanredno ubaciti ne ocekujemo na toj listi

Od Anta i kaspera ocekujem maksimalnu podrsku na ovaj tradicionalni zahtjev i to sto prije!!!

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/11/2017 : 21:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
vreme je da omladinci preuzmu stafetu
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/11/2017 : 21:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
sto ce reci na meni i antu je samo da gledamo i kenjamo. al anto ce i dalje da vodi razgovore/bitke na 100 frontova
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/11/2017 : 21:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

sto ce reci na meni i antu je samo da gledamo i kenjamo. al anto ce i dalje da vodi razgovore/bitke na 100 frontova



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2017 : 22:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki
Sad dok si pod tim utiskom, dok si pod uticajem dobrih vibracija, dok si jos pun entuzijazma, izbaci nam i pored tradicionalnog broja prodanih primjeraka jos tradicionalniji trenutni Fibrin plan izdavanja za 2018 i 2019 godinu
Naravno da ono sto ces vanredno ubaciti ne ocekujemo na toj listi

Od Anta i kaspera ocekujem maksimalnu podrsku na ovaj tradicionalni zahtjev i to sto prije!!!


Bit će, do kraja godine, obećavam.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/11/2017 : 23:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Hvala svima koji su nas posjetili na netom završenom Interliberu. Bilo je lijepo vidjeti toliko poznatih lica, ali i puno novih, jedino je šteta što je zbog neopisive gužve i opsade našeg štanda bilo malo vremena za ćakulanje. Hvala vam na lijepim riječima i podršci, zaista je ugodno osjetiti toliku pažnju i pregršt dobrih namjera i pozitivnih vibracija. Iako je Interliber bio užasno naporan, takve pozitivne vibracije vraćaju entuzijazam natrag na uobičajno visoke razine. Stoga, nema odmora dok traje obnova!:)

Za kraj, tradicionalna top-lista najprodavanijih izdanja:

Strašan vic 137
Torpedo: knjiga prva 133
Torpedo: knjiga druga 115
Crna banda - Krvava obitelj 92
Saga: knjiga druga 89
Veliki zli lisac 84
Sjeme propasti - Buđenje đavla 82
Propovjednik: knjiga prva 71
Brodeckov izvještaj 67
Crvena maska 63

Vidimo se!



Mi kao kupci mozemo samo reci hvala fibri na odlicnim stripovima i super poklon majcama

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 13/11/2017 : 23:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
@Marko
Do IL-a sam jedva uspio doći 2 puta po 15-ak min i to samo do tvoga štanda, tako da sam slabo kupovao.
Ajde daj neki popust na webu sad za Božić da se popunimo?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 13/11/2017 23:16:44
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2017 : 23:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Bit će popust na webshopu za Božić, kao i svake godine.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/11/2017 : 06:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Hvala svima koji su nas posjetili na netom završenom Interliberu. Bilo je lijepo vidjeti toliko poznatih lica, ali i puno novih, jedino je šteta što je zbog neopisive gužve i opsade našeg štanda bilo malo vremena za ćakulanje. Hvala vam na lijepim riječima i podršci, zaista je ugodno osjetiti toliku pažnju i pregršt dobrih namjera i pozitivnih vibracija. Iako je Interliber bio užasno naporan, takve pozitivne vibracije vraćaju entuzijazam natrag na uobičajno visoke razine. Stoga, nema odmora dok traje obnova!:)

Za kraj, tradicionalna top-lista najprodavanijih izdanja:

Strašan vic 137
Torpedo: knjiga prva 133
Torpedo: knjiga druga 115
Crna banda - Krvava obitelj 92
Saga: knjiga druga 89
Veliki zli lisac 84
Sjeme propasti - Buđenje đavla 82
Propovjednik: knjiga prva 71
Brodeckov izvještaj 67
Crvena maska 63

Vidimo se!



Opa, bas mi je drago da je Joker na prvom mjestu, odlican strip koji to zasluzuje. Ja se jos nisam odlucio isprsit za Fibrino izdanje jer imam DC-evo, ali nikad se nezna
Sa Torpedom slicna stvar (imam ih od SA i to nekompletne).
Posto je budzet ogranicen, onda radije kupim nesto sto jos uopce nemam, dupliranje ce ici kad nebude novih zanimljivih izdanja.

A drago mi je i da se Saga i Preacher isto dobro prodaju

A gdje su Skalpirani u cijeloj prici ?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 14/11/2017 06:12:34
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 14/11/2017 : 10:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Bilo je trenutaka da nisi mogao pristupiti Fibrinom štandu od gužve, što je dobro, jer dobra prodaja znači dosta novih izdanja
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/11/2017 : 10:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Super mi je što Markos izbacuje ove podatke o najprodavanijim izdanjima na IL i, mada nisam neki stručnjak, iznenađenje mi je što u top 10 nije "Maršal Bass" dok jest "Veliki zli lisac".

loading...
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/11/2017 : 10:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Super mi je što Markos izbacuje ove podatke o najprodavanijim izdanjima na IL i, mada nisam neki stručnjak, iznenađenje mi je što u top 10 nije "Maršal Bass" dok jest "Veliki zli lisac".



Pa na 4 mjestu je....
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/11/2017 : 10:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Super mi je što Markos izbacuje ove podatke o najprodavanijim izdanjima na IL i, mada nisam neki stručnjak, iznenađenje mi je što u top 10 nije "Maršal Bass" dok jest "Veliki zli lisac".



na četvrtom mjestu ja integral Maršal Bass

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 14/11/2017 10:29:24
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/11/2017 : 10:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Super mi je što Markos izbacuje ove podatke o najprodavanijim izdanjima na IL i, mada nisam neki stručnjak, iznenađenje mi je što u top 10 nije "Maršal Bass" dok jest "Veliki zli lisac".



quote:
Originally posted by Markos


Za kraj, tradicionalna top-lista najprodavanijih izdanja:
Strašan vic 137
Torpedo: knjiga prva 133
Torpedo: knjiga druga 115
Crna banda - Krvava obitelj 92
Saga: knjiga druga 89
Veliki zli lisac 84
Sjeme propasti - Buđenje đavla 82
Propovjednik: knjiga prva 71
Brodeckov izvještaj 67
Crvena maska 63


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/11/2017 : 10:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki


Sad dok si pod tim utiskom, dok si pod uticajem dobrih vibracija, dok si jos pun entuzijazma, izbaci nam i pored tradicionalnog broja prodanih primjeraka jos tradicionalniji trenutni Fibrin plan izdavanja za 2018 i 2019 godinu
Naravno da ono sto ces vanredno ubaciti ne ocekujemo na toj listi

Od Anta i kaspera ocekujem maksimalnu podrsku na ovaj tradicionalni zahtjev i to sto prije!!!



quote:
Originally posted by anto

kandidati za sledeću godinu:
Absolute Batman Hush
Absolute Sandman 5 + Sandman Overture
Absolute Top Ten
Arapin budućnosti 3
Buda 5
Buda 6
Gluhe laste 3
Gluhe laste 4
Jonathan 4
KOLORKA Čovjek koji nije volio vatreno oružje
KOLORKA SPECIJAL 16 Jimmy Corrigan, the Smartest Kid on Earth
KOLORKA SPECIJAL 17 Enigma
KOLORKA SPECIJAL 18 Moj loše nacrtan život
Kriminal 5
Kriminal 6
Matteo 4
ORKA SPECIJAL 30 Embroideries
Punisher Max Deluxe 3
Punisher Max Deluxe 4
Punisher Max Deluxe 5
Rip Kirby 17

+

KOLORKA Preživeli (Leo)
Helboj 3
Helboj 4
Lock and key 1
Lock and key 2
Lock and key 3
Absolute Preacher 3
Tvrđa #2018/1
Tvrđa #2018/2
Torpedo 1972
100 Bullets Deluxe 3
100 Bullets Deluxe 4
100 Bullets Deluxe 5
Pogrebnik 2

35 potencijalnih naslova.


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/11/2017 : 10:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Opa, bas mi je drago da je Joker na prvom mjestu, odlican strip koji to zasluzuje. Ja se jos nisam odlucio isprsit za Fibrino izdanje jer imam DC-evo, ali nikad se nezna
Sa Torpedom slicna stvar (imam ih od SA i to nekompletne).
Posto je budzet ogranicen, onda radije kupim nesto sto jos uopce nemam, dupliranje ce ici kad nebude novih zanimljivih izdanja.

A drago mi je i da se Saga i Preacher isto dobro prodaju

A gdje su Skalpirani u cijeloj prici ?



He he, ja sam bio i zaboravio, da je Strasan vic izasao ove godine kod Fibre, ali sto se tice Skalpiranih 4 i 5, to i mene zanima.
Jucer sam se vratio (kao malo) na trojku, da se malo prisjetim, ali nisam mogao stati ... koja brutalizacija! Stripcina i po'! Tako da jedva cekam da pocnem sa cetvorkom.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/11/2017 : 11:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Opa, bas mi je drago da je Joker na prvom mjestu, odlican strip koji to zasluzuje. Ja se jos nisam odlucio isprsit za Fibrino izdanje jer imam DC-evo, ali nikad se nezna
Sa Torpedom slicna stvar (imam ih od SA i to nekompletne).
Posto je budzet ogranicen, onda radije kupim nesto sto jos uopce nemam, dupliranje ce ici kad nebude novih zanimljivih izdanja.

A drago mi je i da se Saga i Preacher isto dobro prodaju

A gdje su Skalpirani u cijeloj prici ?



He he, ja sam bio i zaboravio, da je Strasan vic izasao ove godine kod Fibre, ali sto se tice Skalpiranih 4 i 5, to i mene zanima.
Jucer sam se vratio (kao malo) na trojku, da se malo prisjetim, ali nisam mogao stati ... koja brutalizacija! Stripcina i po'! Tako da jedva cekam da pocnem sa cetvorkom.







+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/11/2017 : 11:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Super mi je što Markos izbacuje ove podatke o najprodavanijim izdanjima na IL i, mada nisam neki stručnjak, iznenađenje mi je što u top 10 nije "Maršal Bass" dok jest "Veliki zli lisac".



quote:
Originally posted by Markos


Za kraj, tradicionalna top-lista najprodavanijih izdanja:
Strašan vic 137
Torpedo: knjiga prva 133
Torpedo: knjiga druga 115
Crna banda - Krvava obitelj 92
Saga: knjiga druga 89
Veliki zli lisac 84
Sjeme propasti - Buđenje đavla 82
Propovjednik: knjiga prva 71
Brodeckov izvještaj 67
Crvena maska 63






loading...
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 14/11/2017 : 11:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto



[quote]Originally posted by anto

kandidati za sledeću godinu:
Absolute Batman Hush
Absolute Sandman 5 + Sandman Overture
Absolute Top Ten
Arapin budućnosti 3
Buda 5
Buda 6
Gluhe laste 3
Gluhe laste 4
Jonathan 4
KOLORKA Čovjek koji nije volio vatreno oružje
KOLORKA SPECIJAL 16 Jimmy Corrigan, the Smartest Kid on Earth
KOLORKA SPECIJAL 17 Enigma
KOLORKA SPECIJAL 18 Moj loše nacrtan život
Kriminal 5
Kriminal 6
Matteo 4
ORKA SPECIJAL 30 Embroideries
Punisher Max Deluxe 3
Punisher Max Deluxe 4
Punisher Max Deluxe 5
Rip Kirby 17

+

KOLORKA Preživeli (Leo)
Helboj 3
Helboj 4
Lock and key 1
Lock and key 2
Lock and key 3
Absolute Preacher 3
Tvrđa #2018/1
Tvrđa #2018/2
Torpedo 1972
100 Bullets Deluxe 3
100 Bullets Deluxe 4
100 Bullets Deluxe 5
Pogrebnik 2

35 potencijalnih naslova.


Bajke 6-10
Tyler Cross
Le Grand mort
Eternaut 2
...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/11/2017 : 12:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja bi dodao i Universal War One, ali vise kao nadu, posto je Marko natuknuo da bi moglo biti nesto od toga.
Zbog toga se suzdrzavam kupit ENG izdanje :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

klaudye
Starting Member



76 Posts

Member since 02/12/2014

Posted - 14/11/2017 : 15:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send klaudye a Private Message  Reply with Quote
Što Marko ima izrađivati izdavački plan, samo copy-paste :D
Btw, negdje je spomenuo da ide i Grendel (u boji), da će sigurno ići još nešto od Toppija. Ovo je bila godina bez ičega od Jodorowskog pa se nadam i njemu, možda El Topo, dvije priče u jednu knjigu, nešto kao Undertaker ili Maršal Bass
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 14/11/2017 : 16:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Od 5 fibri iz 2017. koje sam kupio, nijedna nije na ovoj top listi. Ajd, Brodecka imam od lani.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 14/11/2017 : 17:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Od 5 fibri iz 2017. koje sam kupio, nijedna nije na ovoj top listi. Ajd, Brodecka imam od lani.



Kupio sam 5 s ove liste plus Brodeck prošle godine. Izgleda da sam totalno u mainstreamu.
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.7 seconds. Snitz Forums 2000